2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

05. Mar 2012, 16:57

o mes nuo 14h budraujam, valge morka vaikinas, kaip pirmam kartui visai gerai, sakyciau net patiko jam 😀 o po kiek laiko kita darzove pridejot?

05. Mar 2012, 16:49

maniskis vel miega😀

05. Mar 2012, 14:10

as daba paguldziau ir eisiu as su vyresnele kai imigs mazyle

05. Mar 2012, 14:10

as pries 2sav maciau dantuku linijas ir tik va siande jau prasikale vienas😀

05. Mar 2012, 14:09

maniskis jau valanda miega 😀 tuoj kelsis,nes duodasi su galva, saule sviecia, bet neisiu i lauka, ziaurus vejas, taip svilpia namuose 😃 jau sestadieni isejom-susalau..

05. Mar 2012, 14:05

na va, kaip laikrodukas pamiegojo 2 val ir visas musu siandienos miegas 😀 gal vakare prie papo dar pasnaus..

05. Mar 2012, 13:35

maniskiam juostele tokia yra ant apatiniu dantenu, sakau gal irgi neuzilgo jau ir dantukas pasirodys 😀 nors vyresnelei tik 8 men pirmasis pasirode, man paciai 11men, vyrui irgi velai, tad neaisku kaip cia bus..

05. Mar 2012, 13:35

as iki metuku dengdavau

05. Mar 2012, 13:32

sveikiname Giedre, anksyvos jus su dantukais 😀 ziuriu pro langa toks vejas pakilo ir saules jau nera, gal ir geria kad siandien nejom i lauka 😀 as saliku burnos niekad neuzdengiu, vyresnelei irgi 😀

05. Mar 2012, 13:29

pas mus tai dar turbut negreit dantukas bus.. nieko nesimato, nieko nesijaucia 😀

05. Mar 2012, 13:28

as dengdavau bet kai vezimuke guli eina uzdengt kad vejo negautu

05. Mar 2012, 13:27

aciu.galejo veliau nu bet ka darysi. 4men ir antra diena jau mums

05. Mar 2012, 13:27

Su saliku burnyte sako nelabai gerai dengt burnyte

05. Mar 2012, 13:26

Sveikinam Giedre😀

05. Mar 2012, 13:22

nu ka prasikale pirmas dantukas su pirstu pjutau

05. Mar 2012, 13:18

tikrai jei taip sakot rytoj tada eisim jei orai leis, man siandien ir paciai silpna, paziurejau temp 37 turiu, labiausiai nemegstu kada taip ir nesergi bet ir ne sveikas..

05. Mar 2012, 12:51

nu tai reik uzdengt nuo ejo siap lauke kaip tik nosis atsigauna o namie uzgula

05. Mar 2012, 12:31

bijau kad pro burna kai kvepuos gerklyte paskui kad neskadetu..

05. Mar 2012, 12:18

gal nosiai lauke geriau butu, bent jau man sake vesti i lauka jei tik temperaturos ner.

05. Mar 2012, 11:59

pas mus tai saule spigina, bet i lauka neisim, nes mazius pro nosi sunkiai prakvepuoja ☹ ir pati blogai jauciuosi.

05. Mar 2012, 11:44

tai vat sianakt nevystem ir vel daves.gaila man vaiko, sakau gal jau nevystyta miegos.

05. Mar 2012, 11:40

nesuprantu noriu i diska irsyt dainu bet neinas gal kas ismano kdl neina nero pas mane

05. Mar 2012, 11:39

sveikos. aciu😀 net nezinojau😃 mes neperseniai is lauko biski vejkas saltas bet nieko

05. Mar 2012, 11:39

Pas mus irgi sninga jau. .

05. Mar 2012, 11:39

pas mane lovoj nemiega, sianakt gal reikes pameginti suvystyti, nezinau net...

05. Mar 2012, 11:34

labukas.mes tai kazin ar i lauka lysim, ryte taip grazu buvo, saulyte sviete, dabar snigt pradejo, jau nusibodo tokie orai, tik nuleidzia ir vel privaro sniego.greiciau pavasaris, gyvensim tada lauke;-)gintariux, maniske ir taip nakti sia daves ir keles daznai, tai keliausi pas save i lova, kad nereiktu kilotis, kas jai ten yra nesuprantu, diena tai geriausia.

05. Mar 2012, 11:24

Labuka, pas mane kol kas nera nei puse 10, tai as veliau pasijungiu pagal Jusu laikrodi, koks vejas lauke,ziauru!!!girdziu, kad svilpia.maniskis sianakt davesi lovytej, vel miego mazoka buvo tik spek sokineti..muistosi duodasi, kas 3h valgyt, o va iki pietu atsikeles nevalgo..

05. Mar 2012, 10:51

Tai kur mamytes siandien?😀

05. Mar 2012, 10:37

Manoji i lopsi ir beveik nebetelpa, jau apklot nebeiseina. Mano maziuke vakar nuo puse 9 iki ryto 7 ismiegojo, tik pati eidama miegot apie 12 dar pamaitinau, tai ir nebeatsikele, nepazadino nei zmoniu kalbejimas, nei vaiku sukavimai😀

05. Mar 2012, 10:34

Labas rytas mamytes😀 sveikinimai Giedrei😀 as vakar palikau mazaja palikau vyrui, o mes su vyresneliu ejom i A. Rimiskio koncerta😀 visai smagu buvo, su draugem palingavom, padainavom, po to draugu burys pas mus suguzejo smagu😉

1 ... 82 83 84 85 86 87 88 ... 257