2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

01. Dec 2010, 14:16

aha laiko reikia, kad apziureti, as veliau paziuresiu nes va mano turtelis prabudo eisiu nuo kompo

01. Dec 2010, 14:14

o jau mamytes kokios visos grazios!foto su seimo grazu ziuret

01. Dec 2010, 14:14

Nu reikės čia dabar laiko, kad prisėsti ir visas foto normaliai pasižiūrinėti 😀

01. Dec 2010, 14:13

na va kaip saunu visos pamatysime ir pabendrausime😀

01. Dec 2010, 14:13

Nu apie nužiūrėjimą ir aš dažnai pagalvoju.... 😀 Bet kad yra daug draugų, giminių su kuriais mažai susitinkam, kai dabar su lialiais, orai šalti, o visi nori pamatyt mažylius, tai ir įdedu, kad pasidžiaugtų 😀

01. Dec 2010, 14:13

😉

01. Dec 2010, 14:12

Taip as stoviu, ten manoseses kitos dvi 😀 ten gali ir pasmirineti 😉

01. Dec 2010, 14:10

o jus ziuriu visos idejusios vaikuciu nuotraukas, as kazkaip bijau kad nenuziuretu, gal durnai darau

01. Dec 2010, 14:08

dzurdzita o ten dvi tokios vienodom pavardem kuri is ju tu, ten kur stovi kambari?

01. Dec 2010, 14:04

Oi oi, kokios visos gražios, ir kokių gražių lialiukų nuotraukų yra 😀 Mmmmmm 😀 Kaip smagu 😀

01. Dec 2010, 13:59

As Jurgita Strungyte 😀
Jei jus nieko pries pakviesiu i facebook?

01. Dec 2010, 13:57

O aš Indrė Abloževičienė 😀

01. Dec 2010, 13:56

paste rodo pakvietima, o fcb neisikrauna ☹

01. Dec 2010, 13:51

Garbaniuke kokia tu simpatiska, o tavo mergyte Rugile kaip ir manoji

01. Dec 2010, 13:51

Jana ir musu Rugilyte😀

01. Dec 2010, 13:45

o cia tau puiki ideja 😀 Man patinka! Kadangi neturiu ko slepti 😀 o bendrauti norisi - tai prisistatau esu Agne Rumsiene, kas netingit, galit pasmirineti po Facebook 😉

01. Dec 2010, 13:44

Rasa Mažintaitė- Žimkiene

01. Dec 2010, 13:41

as savo mazutes idejau foto i fotobloga galit paziureti o va mano facebook Jana Bareike

01. Dec 2010, 13:39

Garbaniuke, pasakyk kaip prisijungti prie tavo Faceboko ir pažiūrėim 😉

01. Dec 2010, 13:37

Merginos, tai reikia per faceboką prisijungti visoms, pažinsim viena kitą artimiau, daugiau foto pažiūrėsim 😀

01. Dec 2010, 13:35

pritariu tikrai taip buna...

01. Dec 2010, 13:28

Isties yra gyvenime zmoniu, kuriu net nesi mates, nepazisti, o jie turi kazka tokio, kad budamas salia ju, jautiesi kaip su savu 😀
Mano valgiarastis - katastrofa 😀

01. Dec 2010, 13:27

na savo foto neturiu isikelusi...nebent facebook galima paziureti...

01. Dec 2010, 13:25

oi Lila kaip tau gerai dziaugiuosi uz tave!kaip man reiktu ant saves uzpykti kad pradeciau reguliuoti ka valgau

01. Dec 2010, 13:12

tai garbaniuke parodyk save, ikelk foto

01. Dec 2010, 13:10

jo mes turgelyje pirkome tai man uz savikaina atidave,nes as patikau tai savininkei...😀 kartais galima naudotis groziu,nors nesakau gad as grazuole,turiu kazka kas daugumai patinka...

01. Dec 2010, 12:57

Turbut tex mociute siust i turgu, kad nupirktu. 😀

01. Dec 2010, 12:56

reikia isivesti vaiku prekes ar rubeliai tada ismes parduotuves...

01. Dec 2010, 12:55

As visada mazdaug per interneta apsiziuriu, ko yra ir ko reikia. Geresnius rubelius perku is NEXT, H&M, Mothercare, Mama&Papas,o kasdieninius-kambarinius is PENNEYS, kainos mazos, o kokybe liux, 100% medvilne, skalbiasi gerai, neissitampo rubeliai.

01. Dec 2010, 12:53

na kai mes vaziavome su vyru i gariunus tai matem daug siltu kombinizonu, pasirinkimo yra, tureti i r turguose buti, parduotuvese gali pasiziureti
mes tai perkames drabuzeliu is parduotuves, padevetu pirkti vengiu, nors merginos pirkosi, tikrai grazus rubeliai