Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
aciu mamytes...as skalbiu paprastais kaip ir savo neperku vaikisku...😀 mes ir jana blogai miegam vos uzmiega ir pradeda verkti per miegus...😀 cia dienos metu...
Sveikinimai jau didziajai Rugilei su tuo ketvirtu menesiuku. Jau ji musu "portalo" vyresnele 😀 Nuevo, matau, tu lab pergyveni del savo vaikiuko galvytes. Jei dabar gerai - tai atiety bus dar geriau. Pamatysi, kai prakus, visus lenks savo groziu 😀 O mano Martynuliui ziuriu vel paberti zandukai.. ☹ Mamytes, kokiais milteliais skalbiate mazyliu rubelius?
sveikutes, sveikinam Rugilyte 4 men proga!kaip mes prastai miegam ir dabar bliaunam, o man taip galva plysta
Nuevo, labai smagu girdėti kad viskas bus gerai jums 😀 Kitaip ir būt negali 😉 O gal galėtum įmesti nuotraukytę, kaip atrodo ta nugulėta galvytė? Nors antrą vaiką auginu, bet nesu mačius kaip tai atrodo... Įdomu labai....
Na va, mes jau namuciuos, laba diena 😉 Pasirodo masazelio siandien nebuvo, o tik bendra daktarytes konsultacija. Daktare nuramino, sake Martynelis stiprus vaikas, vystosi ir atitinka amziu, viskas gerai, bet masazelius visgi pastiprinimui skyre, taigi sudare jau grafika ir keliausim du kartus i savaite, nes turim iki nauju metu visa kursa iseiti - 9 masazeliai ir + logopedo darbas su rankytemis ( ka tai reiskia taip ir nesupratau 😃 ). Taigi sis menuo bus mums su Martyneliu labai intensyvus. Del galvytes deformacijos irgi siek tiek apramino, sake, kai vaikutis ims maziau miegoti, daugiau judeti ir sliauzioti, viskas ims taisytis, bet sake gali uztrukti ir iki metu... Bet kauliukai sake jau tvirteja, nebe tokie minksti. Klause kiek duodu vitam. D, pasakiau kad dabar 5-6, pradzioj daviau 3-4 ir tai savo nuoziura, nes pries tai buvusi daktare skyre tik viena, tai TOKIU zvilgsniu i mane pasiziurejo ir issireiske, kad tada nenuostabu del ko tas vaikutis taip ta galvyte nugulejo. As sakiau, kad tik pastebejus daktarei sakiau, bet nelabai reagavo, sake viskas bus gerai, tai vel likau nesuprasta. Nieko, sakiau eisiu tai daktarei padangu pradurt ir parpdyt Martynelio galvyte, kad ateiciai zinotu kas buna vaikams nuo vieno laselio vitamino D, kad kitiems tos pacios klaidos nekartotu 😃 😃 😃 Aisku cia juokas, skauda sirdute ziurint i galvyte, bet labai tikiuosi, kad ir sita neganda mes su Martyneliu iveiksim 😉
aciu aciu...😀 mes galvojame su dukryte i lauka eiti...atrodo grazus oras...😀
Ką mamytės šiandien veiks? 😀 Aš tai važiuosiu į kirpyklą pasigražinti 😀 Tai net nuotaika gera 😀
Tru tu tu 😀 Sveikinimai!!!
Labas rytelis 😀 Garbaniuke, oi sveikinam sveikinam 😀 🌷
Sveikos mamos...😀 SIANDIEN MUMS 4 MENESIUKAI...😀
Na ka, mes jau atgulem mergaites, tai ir as nebesivelinsiu, nes ryt anksti keliausim i pirma mankstele 😉
Engrida, as pirkau Vilniuje Baby City parduotuveje. Berniukui tai su spaidermenu, o mergaitei tai su Mini. 😀 Cia jie su savo mamom laiska rase 😀
Kaledos - pizamu metas 😀 As pirkau is H&M pizameles. As dabar radau tokia neprasta knygute "kudikiu kineziterapija" kur yra manksteles nuo kudikio gimimo iki koordinuoto vaiksciojimo. O ir taip ten daug pastiprinanciu pratimu ant kamuolio. Gal kas turit sia knygute?
Vakar nebenusimaudem, uzsnudom. Tai galvoju gal sivakara bandysim maudytis vonioje 😀
Engrida, nuobodžiauja juodai ir jau visai išmandrėjo.... Trūksta jam dėmesio, veiklos... Reiks jau galvot apie darželį, nieko nebus 😀
nu saunuoliukes panduke tai stipri mazoji, o sakykite kaip dicke ar nenuobodziauja ar nekyla minciu darzelin leisti....
o kur jus pirkote dziurdita kokias pirkotre pizamytes
Labukas mergaites, o mes va namuose siandien pratupejom, nosies iskise nebuvom. PAs mus Pnvz dabar sninga letai 😉
beje as ir seseru vaikams pizamas nupirkau 😀
Geras straipsnis..
lila, o tai ka tai akytei dare.. blyn kaip gaila maziaus..
Geras straipsnis, viskas aprašyta 😀
pandukas * 02.12.10 17:07:11
Trečią, ketvirtą gyvenimo savaitę naujagimis turi kelti galvytę ir išlaikyti ją – bent sekundę ar dvi. Su galvos kėlimu susiję nugaros ir liemens raumenys, stuburo formavimasis. Antrą, trečią gyvenimo mėnėsį vaikas pradeda vartytis. “Turbūt visos mamos yra tai patyrusios – paguldydavai ant stalo ar ant lovos, ir vaikutis niekada neapsiversdavo – per tą laiką gali nubėgti į vonią ar dar kažką greitai nuveikti. Bet vieną gražią dieną jis apsiverčia ir nukrenta nuo to stalo“, — pasakoja docentė. Kad vaikutis apsiverstų, ir mamai reikėtų truputį pasistengti: pervystydama pirmų savaičių vaikutį turi guldyti ant pilvuko – tai skatina laikyti galvutę ir tobulėja liemens judesiai. Praėjus keliems mėnesiams po apsivertimo, vaikelis gali pradėti šliaužioti. Taigi to galime sulaukti iš penkių-septynių mėnesių kūdikio, arba net ir vėliau. Kai sustiprėja kojų ir liemens apačioje esantys raumenys, vaikutis ima ropoti – paprastai prieš pradedant vaikščioti – tarp aštuonių ir dvylikos mėnesių. Pats atsisėsti gali ir šešių, ir aštuonių mėnesių kūdikis. Kai kurie pradeda sėdėti labai anksti – būdami vos penkių mėnesių. Jei dar nesėdi aštuonių mėnėsių vaikutis, reikia stebėti, ką jis dar daro – galbūt puikiai vartosi ir net šliaužoja, gal sėdėti jam tiesiog nepatinka. Žodžiu, vaikas nebūtinai vystosi taip, kaip parašyta vadovėliuose, ir nebūtinai vienas veiksmas seka po kito: „Reikia žiūrėti kompleksiškai. Jeigu vaikas apskritai nejudrus, vangus, suglebęs – tada reikia ieškoti raumenų, nervų ar kitokios ligos. Tačiau nereikia nerimauti, jei vaikas atsistojo nešliaužiojęs, arba jei nemėgsta stovėti ar sėdėti .“ Tačiau viena taisyklė galioja visiems vaikučiams – iki keturiolikos mėnėsių mažyliai turi pradėti vaikščioti. rn
O mes labai norim pasigirti 😀 Šiandien 2 kartus Meidutė pati ant pilvuko apsivertė 😀
http://www.ltvaikas.lt/drabuziai/kitos-prekes/pizamos is cia cia daug graziu rubeliuku buna ir nebrangiu šitame tinklalapyje, o jus niagra is kur pirkot pizameles?
engrida atsiusiu kai tik iseisime i lauka.. ogal dar parinkti ir tik tada atsiusti? kur uzsakiai tas pizamas?jo jau mastau sunku anytai ka nupirkti...
😃 as vyro dukterecioms ir nupirkau po pizama, tapkutes ir elektrinius dantu sepetelius, na beabejo saldainiu ir tures but 😀
Na mamaukai kad adr negaila kas galetumete padovanoti maximos lipduku nes oi man dar jų truksta labai :-)
labukas mamukai vat as sende ilindusi virtuveje buvau isviriau vyrui virtiniu nes daugiau negu pusmet praso o as ju nemegstu virti man gaila laiko jiems :-) dar padariau uzsakyma rubeliuku tiksliau sumasciau sendiena visiems vaikuciams dovanosiu pizams ir saldainiu tai vat uzskau 6 pizameles , tai o jūs mamukai jau mastote apie kaldeines dovaneles?
mamytes kur maudote savo dziaugsmelius?kaip patinka maudynes?daug asaru?mes vonioje nes i vaikiska vonele jau netelpame per trumpa ji mums...😀 kai maudomes nera nei vienos asareles😀 labai patinka maudynes,gali pasimaskatuoti su kojytemis laisvai...😀
aha smagu...na gal issipildys...reikia tik labai noreti Jana...
Garbaniuke kaip jums smagu!mano visad buvo svajone gyventi name tureti zidini, bet siai svajonei nelemta issipildyti 😀