Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
😃
😉
Niagara aciu uz palinkejimus...😀 aciu ir uz buckiuka...😀
Janos mergyte kaip tikra prisirpusi vysnaite 😀 Cia turbut galvojote, kaip pasipuosit pries teveli valentino dienai 😃 Labai puiku!
Bukit pasveikintos abi, Mamytei uz ta begakini rupinimasi, kantrybe auginant mazaja Rugilyte 😀 Na o paciai Rugilytei palinkesim, kad niekada nepritruktu to vaikisko juoko, mieliausiu ziasliuku ir paciu paciu geriausiu draugu smelio dezeje!!! Rugilytei nuo Martynulio oro buckis 😃
Jana super...aciu jo mes jau dideles....
Oi kaip graziai Jana!
sveikutes, sveikinam Rugilyte 6 menesiuku proga! jau kokios jus dideles, mums tik kelios dienos kai 5 menesiukai, ta proga dariau fotosesija tik nelabai pavyko nes pykta kazkas buvo, teks kada pratesti...tai parodysiu viena foto
aciu....😀
Oi Garbaniuke, sveikinimai jums 😀
aciukas...😀
nu sveikiname su puses metuku progele, valgykite tortuką pusę :-) a kas naujesnio pas kitas mamytes?
Labas rytelis mamytems ir ju spinduleliams....😀 nuevo ir as kazkuria nakti sapnavau kad mano Rugilyte ropoja ir taip greitai...😀 tai tevelis vis padeda ant zemes ja ir kad siektu savo megiama zaisliuka....😀 sieka rankyte ir pasiekia bet dar neropojam...😀 pas mus snd svente musu saulytei PUSE METUKU SUKANKA....😀 EISIU GALVOTI KAIP CIA MUMS ATSVESTI...😀 KAIP GREITAI PRABEGO TIE 6 MENESIAI...
Labas rytas mamytes. As siandien sapnavau, kad Martynelis mano ropot pradejo 😃
😃
O as duodu visa ta nedideli induka. Aisku pradejau nuo mazesnio kiekio, po nedaug, dabar jau visa suvalgom 😉
O jus duodamos vaisiu tyreles ar po visa suduodat ar tik po puse? As manau, jog mano vaikas suvalgytu visa indeli, bet kazkaip pabijau duoti visa induka iskart. Galvoju nebent, kad per du kartus i diena duoti?!
o mes irgi su arbatelem nelabai draugaujam, ji smalize, vandenuka jai neisiulysi, pankoliu arbatos irgi bet saldesne vaikiska arbatele is hipp geria, bet nedaugiausia.
Kadangi i tas musu kosytes reikia siek tiek pilti misinuko, tai as ir po valgio duodu uzsigerti misinuko. Anksciau suvalgydavo kosytes (mano akimis) daugokai ir misinuko isgerdavo daug, bet dabar viskas susitvarko palaipsniui, dabar beuzsigeria apie 50ml po kosyciu. O arbateles duodu tarp maitinimu arba kai pati manau, jog jis turetu but istroskes 😀 Bet bergzdzias reikalas, tad kiekvienadien as jam arbateles duodu ne is buteliuko, o is saukstelio ar su svirkstu 😀 taip bent truputi gauna skysciu. Nes dabar galim ir pasigirti tustinames kasdien, ne kaip anksciau i savaite 3kartus.
Teisingai Lila 😀
As irgi duodu tik Hipp arbateles, bet kad ir ju nemegejas ☹
Man kolkas irgi viskas puiku su tuo primaitinimu, tik va dabar susimeciau ir nezinau ar jau bandyti koki karta misinuko naikinti ir bandyt po koses isiulyt arbateles ar dar nea... O jei arbateles negers, tai liks visai be skysciu ☹ Va ir nezinau...
Teisingai Lila 😀
As irgi duodu tik Hipp arbateles, bet kad ir ju nemegejas ☹
Man kolkas irgi viskas puiku su tuo primaitinimu, tik va dabar susimeciau ir nezinau ar jau bandyti koki karta misinuko naikinti ir bandyt po koses isiulyt arbateles ar dar nea... O jei arbateles negers, tai liks visai be skysciu ☹ Va ir nezinau...
As ir galvoju, kad cia yra tik ziniu stoka. Lygiai man taip pat astitiko ir su maitinimu, kol dar pati maitinau Martynuli. Atrodo tiek bandai is visur susigaudyti tos naudingos info, bet... Turbut kiekviena musu gydytoja geriausiai zino ko musu mazyliams reikia, tad ir sako, kad viskas puiku. Nes su musu maitinimu, tai sake dvi kosytes per diena puiku. Kadangi mano sunus negeria apsoliuciai nei vandenuko, nei arbateliu, na dabar siek tiek pradejom gerti sulciu nuo 5men. Tai sake tuomet svarbu duoti vaisiniu tyreliu. As manau, jog musu maisto rezimas geras, nes ir pavalgom ir nesiskundziam pilvuko skausmais.
sveikutes,na mums tik vakar sukako 5 menesiukai, tai primaitinti neskubu, maitinu savo pienuku, tai tik neseniai pradejau duoti slyvu ir obuoliu tyreliu, ir tai tik del bedu su viduriukais..o cia dar mesytes duoda, baisu, tai gi mesyte pradeti reikia 7-8 menesiu
O mamuk, kaip tik norejau dabar rasyt, kad dar ir cukinija kazkada planuose isbandyt yra 😉
As kazkaip irgi neskubinu ivykiu. Daktare pasake, kad tiek uztenka, tai ir tikiu. Tik va del misinuko biskutuka sunerimau: ziuriu daugelio jo valgo 3 kartus dienoj, o maniskis dar vis 5 kaip ir anksciau, tik aisku kai jau pakerta kosytes ar vaisiu tyreles, tai jo suvalgo atsigerimui tik apie 80-90 ml. bet vistiek dar suvalgo... Vargstam mes gi su arbatom ☹ Jei gertu, tai galima jas butu uzsigerimui po kosyciu duoti, bet arbateles 60-100 ml as jam isiulau tik vieninteliu atveju: ryte, dar neatsibudus, pusiau mieganciam...
as vietoj pagalveles dedu sulankstyta dideli merliuka bet pirmajai merginai tai nieko nedejau
nuevo kad labiau paivairinti vaiko meniu dedu cukinija,jos nedideles kur pardese parsiduoda o ne tos dideles kur turguose parduodavo.
Gyveni ir mokais 😀 O as kiekvienadien duodu morkos.... Taisysimes 😀 Mes misinuka tevalgom 3kartus dienoj,iki pietu tyreles duodu, per pietus darzoviene, o vakare arba pati verdu aviziniu dribsniu kosele susmulkinta arba is pakelio Organic. Ir dar iki pavakariu truputi pakaisau organic obuoli ar organic banana.
Ooooo, nu dabar pasakokit o kada jau reikia duot koses kelis kartus dienoj?
Mes dar tik esam ragave bulve, bulve+morka, bulve+morka+kalafiora, siandien: bulve+kalafiora, kad nebutu morkytes kiekvienadien 😉 Liko dar isbandyt brokoli ir kopusta, na dar gal zirneli, bet juos veliau truputi. Moliugo reiskiasi nebegusiu...
Mums 5 men ir beveik savaite, mes valgom kose darzoviu veinakart dienoj, o vakare dar suvalgom vaisiu tyreles. Gydytoja sake, akd viskas super, visko pakanka. Tik va nezinau nuo kada duot kruopas ir kada aplamai koseliu skaiciu per diena didint.
kodel niagara sakai kad svogunu laiskai neitema,kai virdavau koses su mesa ar zuvim tai ir svoguno laisko imesdavau.as nerasiau kad jau dabar tokiems maziukams ji deti.tiesiog parasiau darzoviu ivairuma.beje nuo morku daznumo gali berti vaika.o kruopu taip yra ivairiu bet as pirkdavau nordic firmos kur per minute ar tris isverda.beto veliau kruopas valgys du kart dienoj tai ju ir daugiau reikes
Kai pasiziurejau paduskyciu stori, tai kaip ranksluostis per pus perlenktas 😀