2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

06. Jul 2011, 18:47

Titas tai neblogai miegojo, bet snd kazkos piktuliukas. Jei lauke buni tai lb tinka, tik griztam namo ir vel zyzia. Bet as galvoju, kad nuo slogytes toks, nes daznai taip snerpscia pro nosi. Jau sav kai sloguoja, bet ji perilgai man tokia nepagerejanti. Galvoju, kad kokio sinusito neatsirastu. Turiu tokia pompyte, bet ji nieko neistrauke.

06. Jul 2011, 18:42

Sveikos. As ir labai melyniaut noriu, bet maniau, kad dar siek tiek anksti. Vadinasi jau yra 😀 Snd Titas pirma kart uzsilipo ant sofos 😀 ir vaiksto ant sofos, tai eina pro krasta ir siubuoja i sonus, negaliu net ziureti ramiai. Musu lova ir aukstesne nei standartines, nes gaminomes. 😀 vakar vyras vistu naminiu parveze nupirkes is ukininko, tai tokios didziules. Buvo ir su sirdim, kepenelem ir skarandukais. Tai Titui davaiau darzoviu tirsta sriubyte su kepenelem, tai lb jam tiko 😀 Uzvakar prityse zuvies, tai taip sunkiai pelekai skutosi. Tai dvi dienas beveik virtuvej ir sukiojausi. Nu idomu snd ka parnes?! 😃

laurora laurora 06. Jul 2011, 10:47

gali but, kad dantukai... o gal viskas kruvoj cia jai susideda, nes vakarais labai purpsi (butent gerdama vakarini pieneli), vakar atpyle kelis kartus, nors nieko naujo is maisto ir nedaviau

laurora laurora 06. Jul 2011, 10:42

labux. aciu Dievui, eivilte nakti ramiai ismiegojo. bet irgi muistes labai, tai pastoviai keldavausi paziuret, ar nenusiklojus. ir taip anklode skersai uzdedu, kad sukiodamasi nenusiklotu, bet vis tiek sugeba

06. Jul 2011, 09:52

Ligita tai irgi jau laipioja ant sofos,ant fotelių tik į mūsų lovą dar neįsikaria,nes biški aukštesnė yra,bet taip stengias įsilipt ir susinervina kai neina 😀 bet ant stalo tai nebuvo dar užsilipus kaip Mindaugėlis 😀 vakar prisirinkau mėlynių 5 litrus tai šiandien reiks virtis uogienės,dar reikės nueit pasirinkt kompoto išsivirt 😀

06. Jul 2011, 09:44

Sveikutės,Ligita šiąnakt irgi puse nakties nemiegojo,atsibudo,paskui atrodo snaust pradėjo tai sakau paguldysiu į jos lovytę akys vėl plačios,tai taip valandą vargau,paskui sakau pasiguldysiu pas save gal tada miegos,bet kur tau kuitės kuitės po lovą tai vienaip tai kitaip atsigula,užsnūsta ir vėl atsibunda,mums tie iltinukai turi išdygt ir vis niekaip neišdygsta,jaučiu nuo to,gal Eiviltę irgi tie dantukai kankina,manoji dieną irgi pikta visa

laurora laurora 06. Jul 2011, 00:39

merginos, visai isgaravo ir galvos... ar kurti nauja temele?

laurora laurora 05. Jul 2011, 22:56

taigi va, kad kazka skauda ir tas skausmas neleidzia uzmigti. idejau zvakute, tai nusnaude tada

05. Jul 2011, 22:12

o tai kas musu Eiviltei? 😕 varksiuke, gal ka nors skauda, arba miegelio trukumas ir beda, kad negali uzmikti, kai vaikas buna labai pervarges.

05. Jul 2011, 22:07

Uztiktas Mindaugelis! gal jau masto kaip ant TV uzsikarti 😃 Erika, oi tikrai, kaip taip baisu, kad galejo nugriuti nuo stalo. Tai mums dar kol kas gerai, truputi maziau rupescio yra. Nes kai prades karstytis, tai turesi vis lakstyt ir ziuret. oi,oi 😀 Titas tik nulipti moka, bet ir tai kai buna isidukes, tai tada nulipdamas deda pirma rankas, o ne kojas ir taip butu tiesiai ant galvos, jei nesulaikytume. O jam juokas ima 😀 o nuo zuvu tauku paskutinem dienom tai ziaukcioti pradeda, matyt net supykina nuo skonio. Jauciu nupirksiu kita su skoniu, gal svelnesnis bus. Nes jis pas mane toks geras, sakau, kad reikia, tai nenorom, bet isgeria. O kai vaistukus i nosyte graziai leidzia ipurksti. 😀 Pirmus kartus nelabai davesi, bet dabar tarsi su tokiu pakentejimu leidziasi.

laurora laurora 05. Jul 2011, 19:32

vaje vaje, kas tai eiviltei pasidare?! siandien visa diena pikta, rekia, pries pietus tik pusvalandi nusnaude, pavakariu visai neuzmigo, tik reke. ant ranku nenori, vaiksciodama zirzia, akis trina, o miegot negali 😕 ir salia pasiguldau, ir pasupt noriu, bet ji rekia ir viskas ☹ lauke buvom, tai irgi nerami - parekcioja, pazirzia. vezime negerai, bet eit irgi nenori. sakes!!!

05. Jul 2011, 19:10

aš ir duodu žuvų taukus išžiodinu ir supilu nes ir su skoniu nenori imti 😀

05. Jul 2011, 19:06

aš ir sakau kad alpinistas bus , kažkuria diena taip tyka vaiko nėra ,aš bulves lupau galvoju jau kažką veikia ,o jis nuėjęs pas mergaites į kambarį užsilipęs ant lovos šalia rašomas stalas stovi tai ant jo užsikaręs ir sėdi sau patenkintas, aš tai labai išsigandau butų nusivertes tai jau nekas butų buvę, ant lovos tai jau užlipt ir nulipti išmoko tik spėk žiūrėti ką veikia 😀

05. Jul 2011, 14:00

sveikos 😀 mano Titas tai ir dar taip nesikarsto, dar net ant lovu ar foteliu neuzlipa. Mindaugelis matyt bus koks alpinistas 😉 Man tai ir tas lietus nusibodo, atrodo nelyja, eisim i lauka. Oba jau reik eit pro duris ir ziurek lyt pradejo. As tai ir kol kas neduodu vit D, kadangi mano gyd atostogauja ir eisim tik sio men 15d tai nezianu ka sakys. Bet duodu dabar zuvu taukus, bet jau sav kai geria tai nelabai nori. Mat nupirom naturalaus skonio, reikejo pirkt vaisiu skonio.

laurora laurora 05. Jul 2011, 12:49

eivilte tai dar nesikarsto. kuo maziau laipios, tuo geriau. mums tai liepe daktare iki 1,5 metu duot vitamina D

05. Jul 2011, 12:01

sveikos mamytės kiek daug visko prirašėt ,kaip sakoma vyru pasitikėk ,bet prižiūrėk 😀 kaip vasarėlė einasi ,man tai jau tas lietus atsibodo, kai mažiukai laikosi ,mano tai išdykėlis jau visur užlipa nespėju nuo visur nukelti ,net ant stalo užsikarę ateini o jis sėdi kaip prizas.aš tai jau neduodu vitamino D,klausiau gydytojos tai sakė kad jau nereikia ,

laurora laurora 05. Jul 2011, 09:58

as irgi pasitikiu vyru. kitaip i reisa neisleisciau 😀

laurora laurora 05. Jul 2011, 09:57

eivilte irgi nebebijo svetimu. tik kai pakalbina, susigesta, o po to pati pradeda snekint. jau praejo tas etapas, kada susigraudina nuo svetimu 😃

laurora laurora 05. Jul 2011, 09:56

sveikutes. sandra, linksma tau turejo but. taip nervinaisi del vyro, o po to pati linksmai pasibuvai 😀 turbut to ir tereikejo, kad nepyktum, jog vyras linksmunasi 😀

04. Jul 2011, 22:41

tai pas mane irgi tas pats,pripratus jau prie visų,svetimų šiaip irgi nelabai tebijo,tai pašnekina gražiai dar truputį pažaidžia,o ko vaikui daugiau reikia 😀 tai sesė gaus galvot ir nupirkt mergaitei broliuką arba sesutę 😃

04. Jul 2011, 21:27

Mano sese kai su Titu pasilieka tai ir visai nesvarbu kur mama eina. Nors ji kaune gyvena, i men karta atvaziuoja, bet jam kazkaip tinka ji. O jos dukte 10m. tai jam is vis limpa 😀 ji kai pabuna su Titu, tai savo mamai sako, kad ji nori brolio ar seses 😀

04. Jul 2011, 20:35

nu va kaip gerai,dabar nepasimirš ir vardas 😀 tai taip,kokia santuoka jei nebus pasitikėjimo 😀 oi tikrai smagiai pabuvom,prisijuokėm,tai sakau senai neturėjau tokio smagaus vakaro 😀 gerai,kad sesės prie pat ir galėjo pabūt su Ligituke,o ji jau pripratus prie jų,tai visai nepyksta kai palieku 😀

04. Jul 2011, 20:25

Na tai atsipalaidavai Sandra, smagumelis paselti su draugem 😀 ir Ligituke kokia saunuole supranta mamyte 😉 O vyrukai ir nenuobodziavo 😃 as ir pasitikeciau savo vyru, kadangi pati kai to nedarai, tai ir kitu pasitiki 😀 juk tam priesaika baznycioje davem! 😃

04. Jul 2011, 20:19

Patobulinau savo slapyvardi 😀 prirasiau savo varda 😀

04. Jul 2011, 14:49

Ligita buvo man taip padarius neperseniausiai,bet jau buvo padarius tą dieną rimtą reikaliuką,maudos maudos tik žiūriu yra 😃 reiks ir man dar pamėgint duot pienuko gal gertų,manoji šiąnakt visą naktį išmiegojo 😀 buvau palikus su sese,pas mus kaime šventė buvo tai pašventėm su draugėm iki trijų nakties 😃 p vaikas kaip žinodamas,kad mamytei reikia pamiegot gerai miegojo 😀

04. Jul 2011, 14:46

Sveikutės,gardenija,o koks tavo vardas?kažkaip neužfiksavau,oi bernvakaris tai jiems neblogai praėjo,visą naktį negrįžo,paskui dar kitą dieną gėrė,šašlykų pakepėm,na ten ir mano pažįstami buvo tai pabuvau dar už vairuotoją 😀 turėjo susiradę mergų,bet kiek sakė tai visi ištikimi buvo 😃 (tik neaišku kiek tiesos 😃 ) bet aš pasitikiu savo vyru 😀

laurora laurora 04. Jul 2011, 14:36

nebuvo. bet taip as buvau padarius savo tevams 😃

04. Jul 2011, 14:35

mamytes, o ar jus duodate dar savo mazyliams vit.D?

04. Jul 2011, 14:34

Sveikos, man tai nebuvo to niekada. Dabar mano vaikis rimtus reikalus daro visada ryte ir kartais buna, kad po priesvakariu. O kai baseina lankeme, tai dedavom maudyniu pampius, bet kai nuiminedavau tai ir budavo be rimtu reikalu 😃 o tau Laura, buvo taip atsitike? 😀

laurora laurora 04. Jul 2011, 01:09

o nebuvo taip, kad kuriai nors maudant mazyli is vonytes iskiltu didelis reikaliukas? 😃

1 2 3 4 5 ... 75