VASAROS GIDAS 2021: trečios savaitės kelionių reportažai ir dovanos

VASAROS GIDAS 2021: trečios savaitės kelionių reportažai ir dovanos

05. Jul 2021, 23:36 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Taigi....pražingsniavo trečia mūsų nuostabiai vasariško projekto "Vasaros gidas 2021" savaitė (birželio 28 - liepos 4 d.). Kaip jums sekasi vasaroti? :) Iš jūsų kelionių reportažų matyti, kad visai neblogai, tiesa?! Dėkoju visoms projekto dalyvėms ir kiekvienai atskirai. Primenu, jog projektas tęsis visą vasarą, tad galite įsitraukt bet kuriuo metu.

Na ir apžvelkime, kur nukeliavote praėjusią savaitę:

Kristina B. supažindina su mielais gyvūnais Zoopark Vilniuje bei rekomenduoja pasižvalgyti po Vilniaus termofikacinę elektrinę

Gintarep su dukrele nutarė pakeliauti po Širvintas ir palyginti, kiek jos pagražėjo po žiemos. Ar girdėjote apie tokį Kryžiškių tvenkinį Vilniaus rajone? O ar teko maudytis Ilgučio ežere arba 40 totorių tvenkinyje? Ar žinote, kur yra Kudrų parkas? Dar šios keliauninkės kviečia pasivaikščioti po Dubingių pažintinį taką ir Asvejos regioninį parką. Oho...

Renata_SGI sako visada norėjusi pamatyti Lukiškių kalėjimą iš vidaus - tą ir padarė!

Simonadub su vaikais šįkart smagiai praleido laiką Dinozaurų parke Radailiuose Klaipėdoje ir visoms šeimoms rekomenduoja čia apsilankyti.

Raudonas balionėlis prisipažįsta pirmą kartą apsilankiusi Dubingių žirgyne, kuris sužavėjo visą šeimą. Ne mažiau vaikus nudžiugino ir kitos pramogos: Kakės Makės žaidimų kambarys Vilniuje (o kaip gi kitaip?), linksmybės Bernardinų sode, MO muziejaus paroda “Ežeras pilnas žvaigždžių, įdomybės Energetikos ir technikos muziejuje bei Baltojo tilto pramogų zona.

Mamos dienoraštis kviečia nors trumpam pavasaroti Širvintų paplūdimyje, aplankyti vandenlenčių parką Wakein ir pasivaikščioti po puikią Igno Šeiniaus alėją šiame mieste.

Irmantaite kviečia nukeliauti į kosmosą (visai netoli - Vilniuje:) bei aplankyti Rožinio slėpinių parką Kaišiadorių rajone.

Aistia su šeima savaitę praleido Biržuose ir dalinasi dar šviežiais įspūdžiais.

Savaitės prizai

Profesionalių grožio priemonių rinkinį nuo klipshop.lt šįkart laimi

+

...o jį laimi - Raudonas balionėlis

 aromáma kvepiantį vasarišką rinkinuką dovanojame - 

...Mamos dienoraštis

Dvigubą kvietimą apsilankyti www.zoopark.lt liepos-rugpjūčio savaitgaliais dovanojame...Gintarep

Na o po Nieko rimto knygą įteikiame Aistia ir Simonadub - tai paskatinimas daugiau keliauti ir dalintis įspūdžiais!

VASAROS GIDAS 2021 - visą vasarą puikios dovanos!

VASAROS GIDO UŽDUOTIS - papasakoti apie pačias įdomiausias jūsų šeimos aplankytas vietas Lietuvoje (ir ne tik, jei jums pavyks ištrūkti į užsienio šalis) ŠIĄ VASARĄ, naudojant tik savo nuotraukas (ne iš interneto) ir informaciją apie tai:

  • kaip nuvykti į tą vietovę Lietuvoje ar užsienio šalį;
  • kokios išlaidos nusimato (kelionės, maisto kainos, galimos nuolaidos ir pan.);
  • kas tikrai bus įdomu ir patrauklu įvairaus amžiaus vaikams.
  • Iš esmės, tai kelionių blogas-maršrutas, kuriuo galėtų naudotis bet kas - atsidarė portalą, paskaitė, išsirinko datą ir nuvyko ten su šeima, klausydamas blogerio nurodymų, gal perspėjimų, naudingų pastebėjimų ir patarimų. 

Vertinsime jūsų reportažų kokybę (turinį) bei kiekį (mažiausiai 4 kelionių blogai per mėnesį, jei norite pretenduoti į mėnesio prizų gavimą).

Kaip įkelti kelionių blogą Mamyčių klubo svetainėje?

  • pirmiausia užsiregistruokite ir prisijunkite portale: mamyciuklubas.lt;
  • viršutiniame dešiniame kampe spauskite oranžinį mygtuką „+Pridėti straipsnį";
  • tuomet rinkitės rubriką „Moterų klubas" bei žymą „Vasaros gidas";
  • parašykite savo pasakojimą, įkelkite pagrindinę nuotrauką (horizontalią) ir būtų puiku, jei įkeltume į tekstą ir daugiau foto;
  • kai viską baigsite, apačioje spauskite „Išsaugoti straipsnį" ir po kelių akimirkų jūsų reportažas pasirodys portale! (viską atidžiai peržiūrėkite - neskubėkite, nes paspaudę „Išsaugoti", galimybės redaguoti teksto jau neturėsite).

Projektas tęsis iki rugpjūčio 31 d.

Gintarep Gintarep 07. Jul 2021, 11:29

Raudonas balionėliu, taip taip čia viskas vakar : ir kvietimai, ir apsilankymas. Tiesa, kvietimai pirma atskrido, o tada tik perskaičiau čia ?

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 07. Jul 2021, 08:42

Vau, ačiū! 😀 Parašysiu paskui kada galėsiu atvykti 😀

Gintarep, o aš žiūriu, kad apsilenkėt zoo, paskui skaitau, kad kvietimus laimėjai 😃 Pamaniau, kad antrą kartą eisit, o čia pasirodo taip operatyviai viskas 😃

Gintarep Gintarep 06. Jul 2021, 21:50

Ačiū nuo mėnulio ir atgal už kvietimą, vos tik nupūtė kvietimas, mes buvome vietoje ?ir, kol neužsimiršo, aprašėme (aprašymui įdarbinau dukrelę, ech gera turėti "pavaldinių").

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 06. Jul 2021, 10:18

Mielosios Vasaros gido savaičių ir mėnesio laimėtojos, jau galite po išeiginių, pradėti atsiiminėti dovanėles 😀 Žinoma, ne vilnietėms atsiųsime