Vasaros gidas: Kakės Makės pasaulis

Vasaros gidas: Kakės Makės pasaulis

02. Jul 2021, 14:02 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Žaidimų kambariai yra puiki vieta pramogauti su vaikais netgi vasarą :) Sakysit geriau jau prie ežero būčiau vaikus nuvežus? Na taip…..vasara, reik kieme būti, bet kai kieme liūtis arba užklumpa alinantis karštis? Tuomet renkamės žaidimų erdves po stogu.

Šįkart neapsikentę karščio pasirinkome Kakės Makės Žaidimų kambarį Vilniaus Akropolyje, kur pramogų rado visi trys, skirtingo amžiaus mūsų vaikučiai :) Bet ne mažiau svarbu, kad čia rado savo mylimų knygų personažus :) 

Mažasis daugiausiai pramogavo mažylių zonoje. Tiesa, vyresnėliams čia irgi patiko :D Šioje zonoje yra neaukšta čiuožynė, minkštas tunelis, didelės dėlionės, daug žaislų smulkiajai motorikai lavinti :)

Visus vaikus tiesiog pavergė rutuliukų jūra, o vyresnėlius ir virš jos esančios karstynės ir čiuožykla :)

Visiems trims tiko ir batutas, mašinėlės, milžiniškos kaladėlės ar šokiai :)

Vyresniems vaikams yra skirta atskira kliūčių zona. Ją įveikti galima jei esi mažiausiai 116cm ūgio :)  Ir tikrai, visas kliūtis praėjo tik mūsų šešiametis :) Ketverių dukrytei pritrūko ūgio, o gal ir šiek tiek drąsos, tad pabandė tik čiuožynę :) 


Vaikams buvo smagu apsilankyti ir teminiuose kambarėliuose, tarkim Kakės Makės kambaryje ar laboratorijoje, kurioje pilna šviesų ir įdomių garsų :)

Praleidome čia apie 2-3 valandas ir jei ne gurgiantys pilvai, būtume buvę dar ilgiau :) 

Tai tikrai labai puikus kambarys įvairaus amžiaus vaikams. Kas nebuvote, labai rekomenduoju užeiti, tikrai smagiai praleisite laiką :) 

 

O štai čia bendroji informacija:

-Ozo g. 25, Vilniaus Akropolis, 2 aukštas

-Šiai dienai nereikia galimybių paso, bet kaukės privalomos visiems nuo 6 metų.

-Na ir štai kainynas tiesiai iš internetinio puslapio:) :