Vasaros gidas: Zoopark Vilniuje

Vasaros gidas: Zoopark Vilniuje

28. Jun 2021, 11:53 Kristina B. Kristina B.

Mažasis zyzia, kad nori aplankyti gyvūnus. Ką gi, Vilniuje nėra didelio pasirinkimo - keliaujame į Zoopark. Šis įsikūręs Verkių 29, Ogmios mieste. Tai nuostabus įvairių kavinių, parduotuvių parkas, pasipuošęs dar ir skulptūrom, fontanais ir žaidimų aikštelėm. Tikrai verta atvažiavus skirti kokį pusvalandį ar valandą pasivaikščioti aplinkui.

Zoopark įėjimas darbo dienomis - 7 eur žmogui. Papildomai galima nusipirkti papūgų arba surikatų maistelio. Arba ir to, ir to. Kaina - 2 eur indelis. Surikatų maistas toks

Tokios trys besiraitančios kažkokio vabalo lervos. Vaikai net atsisakė juos rankoje palaikyti. Tačiau surikatos visai nesibjaurėjo - juk tai puikus baltymų šaltinis!

Visas zooparkas suskirstytas į erdves - dykuma, džiuglės, Madagaskaro uostas. Man asmeniškai gražiausi akvariumai. Na, man visur vandens pasaulis gražiausias, o į žuvytes galiu spoksoti ilgai.

Karpius, beje, irgi galima maitinti. Dozelė - 1 eur.

Triušiukų kol kas glostyti ir maitinti negalima.

Užtat pamaitinom papūgas. Jas galima maitinti iš rankos, bet šiaip jos gana savarankiškos: gali pasilaikyti ir pačios.

Po paskutinio mūsų apsilankymo prieš kokius pora metų, zoopark pasipildė papildoma sale. Čia galima pažiūrėti per mikroskopą į kai kurias gyvosios ar negyvosios gamtos dalis, pvz smėlį, voro koją, gyvatės žvyną.

Štai čia - plunksna

Mano mažajam labai patiko gyvatės, o dičkiui - lemūrai, kurie laisvai vaikštinėja po visą parką

Tie, kas nelabai jautrūs kvapams, galėjo įžengti pasižiūrėti ir laisvai gyvenančių beždžionėlių bei kapibarų

Tikriausiai, smagiausia parką lankyti su gidu, nes tada gali paliesti įvairius gyvūnus, palaikyti juos rankose, ne tik daugiau apie juos sužinoti.

Įdomių atradimų!

 

Simonadub Simonadub 29. Jun 2021, 23:29

Nuostabi vieta , yra tekę būti