VASAROS GIDAS 2021: ką atnešė 4-oji projekto savaitė

VASAROS GIDAS 2021: ką atnešė 4-oji projekto savaitė

12. Jul 2021, 16:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Dar neatsiuntei nė vieno reportažo apie savo keliones šią vasarą? Jau beveik vidurvasaris - tad nieko nelauk! :) Į projektą VASAROS GIDAS 2021 gali įsitraukti bet kuriuo metu iki pat rugpjūčio 31 dienos.

Taip, karščiai - jie alina, bet iš jūsų kelionių blogų gausos kažkaip nepanašu, kad tas karštis ir tvankuma jums trukdo :) Dėkoju, kad esate tokios aktyvios!

Ketvirtosios projekto savaitės (liepos 5-11 d.) apžvalga:

Aistia visą savaitę su šeima atostogavo Biržų krašte ir tikrai rekomenduoja visiems ten nuvykti, jei dar nebuvote (aš prisidedu prie rekomendacijų ir šių vietų liaupsių, kaip gi kitaip - juk tai mano gimtasis kraštas) :)

Mamos dienoraštis dalinasi įspūdžiais iš Palangos skulptūrų parkoGrafų Tiškevičių alėjos šiame kurorte, o jei jau atvykote į pajūrį, sako, tai aplankykite ir bunkerius Giruliuose - karinius įtvirtinimus Memel Nord, pasivaikščiokite po Litorinos pažintinį taką ir Olando kepurę, Kretingos rajone nepravažiuokite pro Baltų mitologinį parką.

Gintarep taip patiko Vilniaus rajone esanti Ribiškių regykla, jog ir šiemet su šeima į ją užsuko (juk gamtoje visąlaik gali atrasti naujų dalykų), kviečia nors kartą su vaikais užsukti į Zoopark Vilniuje (arba Kaune). Sužinokite, kur yra Paulavos respublika, Skaidiškių tvenkinys. Na, o jei norite Vilniuje rasti neįtikėčiausias vietas, spauskite ir sužinosite->>Vilnius kojoms.

Raudonas balionėlis supažindina su Lentvario ežero pakrante ir ką čia veikti su vaikais.

ViktorijaBudene dalinasi dar karštais įspūdžiais iš šeimos atostogų Turkijoje

Norint pamatyti daugybę briedžių vienoje vietoje - reikia nuvykti į Širvintas - sako Jaldija. Na o Kaltanėnuose (Švenčiuonių r.) rasite akmeninius "Grįžulo ratus", Molėtuose - skulpturų parką

Jei kelias suka pro Marijampolę, Kristina B. rekomenduoja būtinai užsukti ir pasivaikščioti po šį miestą, kuris maloniai jus nustebins. Jei mėgstate visokias metalo konstrukcijas, praverkite Metalo skulptūrų muziejaus prie Vištyčio duris.

Jei pabodo klaidžioti po miestus, Irmantaite kviečia aplankyti Ignaliną - tikrų tikriausią ežerų kraštą, o sugrįžus į Vilnių galite atsivėsinti Salotės ežere

Simonadub fotoreportažas iš saulėtojo Sakartvelo I dalis

Kiekvieną savaitę apdovanosime po penkias dalyves.

Savaitės prizai

Profesionalių grožio priemonių rinkinį nuo klipshop.lt šįkart laimi...

...JALDIJA

 aromáma kvepiantį vasarišką rinkinuką dovanojame ...

...VIKTORIJABUDENE

Dvigubą kvietimą apsilankyti www.zoopark.lt liepos-rugpjūčio savaitgaliais dovanojame...

...MAMOS DIENORAŠTIS

Po knygą keliauja GINTAREP ir SIMONADUB

"Nieko rimto" leidyklos knyga Drakonė šokoladine širdimi

Leidyklos VAIGA knyga Linksmi laukiniai gyvūnai. Paliesk ir pajusk

MĖNESIO PRIZUS daliname kiekvieno mėnesio pabaigoje - jūsų laukia

VASAROS GIDO UŽDUOTIS - papasakoti apie pačias įdomiausias jūsų šeimos aplankytas vietas Lietuvoje (ir ne tik, jei jums pavyks ištrūkti į užsienio šalis) ŠIĄ VASARĄ, naudojant tik savo nuotraukas (ne iš interneto) ir informaciją apie tai:

  • kaip nuvykti į tą vietovę Lietuvoje ar užsienio šalį;
  • kokios išlaidos nusimato (kelionės, maisto kainos, galimos nuolaidos ir pan.);
  • kas tikrai bus įdomu ir patrauklu įvairaus amžiaus vaikams.
  • Iš esmės, tai kelionių blogas-maršrutas, kuriuo galėtų naudotis bet kas - atsidarė portalą, paskaitė, išsirinko datą ir nuvyko ten su šeima, klausydamas blogerio nurodymų, gal perspėjimų, naudingų pastebėjimų ir patarimų. 

Vertinsime jūsų reportažų kokybę (turinį) bei kiekį (mažiausiai 4 kelionių blogai per mėnesį, jei norite pretenduoti į mėnesio prizų gavimą).

Kaip įkelti kelionių blogą Mamyčių klubo svetainėje?

  • pirmiausia užsiregistruokite ir prisijunkite portale: mamyciuklubas.lt;
  • viršutiniame dešiniame kampe spauskite oranžinį mygtuką „+Pridėti straipsnį";
  • tuomet rinkitės rubriką „Moterų klubas" bei žymą „Vasaros gidas";
  • parašykite savo pasakojimą, įkelkite pagrindinę nuotrauką (horizontalią) ir būtų puiku, jei įkeltume į tekstą ir daugiau foto;
  • kai viską baigsite, apačioje spauskite „Išsaugoti straipsnį" ir po kelių akimirkų jūsų reportažas pasirodys portale! (viską atidžiai peržiūrėkite - neskubėkite, nes paspaudę „Išsaugoti", galimybės redaguoti teksto jau neturėsite).

Projektas tęsis iki rugpjūčio 31 d.

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 13. Jul 2021, 09:59

Taup, Inga jau ruošiu santrauką, kur nuvykti su vaikais Lietuvoje, bet nelaukiant projekto pabaigos, nes kolegos latviai nori spėti pasižvalgyti per šią vasarą, ką pas mus įdomaus galima aplankyti 😀 Tai pagrindines vietas apžvelgsiu

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 12. Jul 2021, 19:34

Man atrodo, būtų puiku projekto pabaigoje padaryti bendrą sąrašą vietų, kur galima nuvykti. Pagal regionus pvz., arba tiesiog sukelti viską į vieną vietą. Tiek daug nuostabių kampelių! Sveikinu visas keliautojas pasipildžius įspūdžių ir prisiminimų skryneles! ❤