Vasaros gidas: Atostogos Turkijoje

Vasaros gidas: Atostogos Turkijoje

10. Jul 2021, 16:48 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Visada buvau nuomonės, jog atostogos ir poilsis Turkijoje, tai tinginio atostogos. O nuo tokių aš labiau pavargstu nei pailsiu. Visada rinkdavausi pažintines keliones, kai visa šeima susidėliojame maršrutą, apsistojame skirtingose vietose, pamatome naujų nematytų dalykų, vietovių, ragaujame tos šalies virtuvės maistą ir pan. Bet šįmet nusprendėme parinkti vaikams labiau tinkančias atostogas ir nukeliavome į jiems skirtą rojų Alanijoje.

Skridimas lėktuvu buvo gana lengvas, šiaip didžioji dalis su vaikais, tad jei mūsų parodydavo kokį šou, tai visų labai nenervindavo. Atgal skrydis abiejų vaikų buvo pramiegotas, tai mums buvo pasaka, tyla ausims :)

Pasirinkome viešbutį su paketu "Viskas įskaičiuota"⭐⭐⭐⭐⭐Royal Garden Beach. Kadangi pirma tokia kelionė, tai pasirinkome pagal įvertinimą ir patikusias nuotraukas.

Ir išties buvo puikus pasirinkimas. Man aišku rutina liko, tik žymiai palengvinta, nėra galvos skausmo, ką duoti valgyti, kambarių neapvertėme, bet neskaudėjo akių dėl pūkų, trupinių ant žemės, ar nupirštuotų veidrodžių, langų. Nesukau galvos, kuo mažuosius užimti, nes veikia lauko baseinai su įvairiomis čiuožyklomis, gėrimų, užkandžių baras, vakarais mažųjų diskoteka, visada mandagus personalas, kuris juos kalbina,šypsosi ir pan.

Maisto pasirinkimas didelis, visko net neišragavau, bet prie saldumynų ir vaisių stalo visada ateidavome, arbūzas ir melionas būdavo labai geri.

Švara, tai pagirtina. Aš namuose nekeičiu rankšluosčių ir patalynės kasdien, o čia keitė, lankstė gulbes, drugelius ir t.t siurbė, plovė, šaldytuvą pastoviai pildė gėrimais ir vandeniu.

Šalia jūra, gultai, rankšluosčiai, paėmei rankšluostį, pasinaudojai pridavei, kitą dieną pasiimi švarų, nereikia neštis, džiovinti ir pan.

Apsilankiau spa, tai 2 val. visiško atsipalaidavimo. Registruojantis informavo, jog galėsiu pasirinkti, kas atliks procedūras, bet atėjus, visas tris procedūras darė vyrai, diskomforto nejaučiau, per masažą vos neužmigau, oi tos nemigo naktys :) Rekomenduoju mamoms, pabėgti nuo šeimos ir skirti laiko sau. Kaina 70eur, bet iškart nuleido iki 50eur, net nesidėrėjau.

Nusprendėme, jog atvykus reikia kažką sužinoti apie šalį, tai pasirinkome ekskursiją pažinti Alaniją. Ši patirtis turi ir pliusų ir minusų. Važiavimas autobusu pramoga vaikams. Surinkimas žmonių iš viešbučių, kurie dar vėlavo, erzino. Gidas buvo rusakalbis, nes visas autobusas rusakalbiai, išskyrus mus, bet didžiąją dalį supratome, papasakojo gan įdomiai, patogu, jog bilietai į visus lankomus objektus nupirkti.

Į būtinus nuvažiuoti objektus buvo įtraukti du prekybos centrai: odos ir tekstilės. Tai čia gido žodžiai, jog prašome nevėluoti, kai kam praslydo pro ausis ir teko jų laukti gan ilgai, tad tas žmonių laukimas vargino, ypač kai esi su vaikais, kurie neturi suvokimo ir kantrybės laukti. Vargino karštis +36, senamiestyje turbūt buvo dar daugiau, tai stovint lašai tekėjo, o dar ir vaikus panešt tekdavo, nes karštis vargino ir juos.

Pamatėme nemažai: Alanijos panoramą, senamiestį, kėlėmės keltuvais, Kleopatros paplūdimį, stalaktitų, stalagmitų urvą, valgėme restorane su vaizdu į Alaniją, prekybos centrai, čia anytai primigtynai siūlė Chanel paltą nuo 2230€ nuleido iki 180€, gal būtų ir dar nuleidę kainą, bet deja, nepirko. Plaukėme laivu, pasižiūrėti urvų, kur gyveno piratai ir laisvas maudynių laikas jūroje.

️Viešbutyje turėjome galimybę pavakarieniauti pagal išankstinį užrašymą restorane, pasirinkome jūros gėrybių meniu. Buvo labai skanu.

Kas nustebino, tai viešbutyje mokamas internetas. Nemokamu wifi gali naudotis tik registratūroje.

Tokie įspūdžiai, pirma kelionė su viskas įskaičiuota, tad mano akimis liko užskaityta. Dabar reikia atostogų nuo atostogų. Back to reality :)

 

Gintarep Gintarep 12. Jul 2021, 10:17

Fantastika!!!

jaldija jaldija 11. Jul 2021, 00:56

Labai šaunios atostogos
?

kodelcia kodelcia 10. Jul 2021, 10:55

Šaunios atostogos!