Vasaros gidas: kelionė į Sakartvelą I

Vasaros gidas: kelionė į Sakartvelą I

11. Jul 2021, 21:54 Simonadub Simonadub

Prieš kelias dienas atvykome į Sakartvelą, kelionės tikslas - Batumis. Iš namų išvažiavome 6 ryto, pačiame Batumi buvome 18h. Skridome iš Rygos oruosto. Patikra prie Wiizair atstovybės, tikrina, ar turi Covid skiepų sertifikatą (mes turėjome), kas neturi - reikia pateikti neigiamą Covid testą, galiojantį 72 val. 

Buvo žmonių, kurie nepateko į lėktuvą. Taip pat turėjome užpildyti Covid formą į Latviją. Kelionė su dviem vaikais, maniau, bus sunkesnė. Išties viskas praėjo gan sklandžiai. Benas kelionę atlaikė puikiai, verkė tik leidžiantis lėktuvui (sakė, skauda ausis ). Nebenori skristi ? Danielis vienu metu labai pradėjo verkti lėktuve, bet pavyko nuraminti. Išties miegojo mažai.

Lėktuve Benas nemiegojo, nors skrydis truko apie 4h, Danieliui pavyko pamiegoti apie 30min.... Nusileidus pasų patikrinimo punkte taip pat tikrino dokumentus bei reikalavo Covid skiepų sertifikato ar neigiamo Covid testo ir užpildytos formos.

Iš oruosto keliavome su vietiniu pervežėjų mikriuku, davė visiems šalto vandens, tai dar apie 2,5 val. važiavome iš Kutaisio į Batumį. Benas ir Danielis užmigo, tai važiavimas neprailgo.

Išties maniau, kad kelionė su vaikais bus sunkesnė, bet sekėsi neblogai.  

Kelionė į Sakartvelą II