Sveikos, nežinau, kur dingo mūsų šios savaitės budėtoja Edita (editka), tikiuosi, niekas nenutiko, nes žadėjo parašyti iki ketvirtadienio. Na tuomet įkeliu tiesiog jums erdvę pakalbėti apie visus būtinus reikalus :)
Kaip nuotaikos? Mano dukra Saulė vis klausia, ką veiksime per Jonines...Taigi jau nebėra laiko galvoti. Turbūt trauksime į artimiausią Joninių šventės vietą ir prisijungsime prie paparčio žiedo ieškotojų :) O gal ir vainikus plukdysime...
O ką jūs ilgąjį savaitgalį suplanavusios?
Gražios dienelės :)
Galima, šiais laikais viskas 😃 Ir CV tipo patalpinti, patalpinau, nors nieko neuslaukiau ir nesitikiu, kol mokslai nebaigti, ar bent kokio šikpopierio neturiu.
jo gal ir 315 as tiksliai nepamenu.
520 berods
nu nezinau
o galima uzsiregistruoti internetu ir birza😀?
mano brolis palei patenta dirba tai viska zinau😃 dabar vat broliene susirado darba tai jau nieko negaus o taip gavo😀
O kiek pajamos turi būti vienam šeimos nariui, kad tą pašalpą gauti ? Man lug minėjo, kad 315lt, jei neišeina vienam. . .
Galėjai ir internetu užsiregistruoti ir ateiti paskirtą dieną 😉 Bet taip ar taip eiti reikia. Geros dienos tau 😀 Papildysi oficialius bedarbių sąrašus 😃
ir tai gauni tik 6menesius, paskui jeigu se4imos pajamos nesudaro kiekvienam asmeniu 500lt kazkas, tada is savivaldybes gauni pio 350 lt kas menesi ir maisto banko tas kruopas, paskui konpensuoja kura i darba jei susirandi virs 50 km, kas dar cia malkas iki kovo menesio paraiskas [ateikusisu konpensuoja, kazkiek. tai viska
Na kaip us taip. Siųs pasinaudosiu proga.
taip, na o po motinystes atostogu kaip yra tai nezinau, tai jei is tu 36 menesiu ar 18 menesiu turi but pradirbta tada tik gausi
nu ka merginos, geru pasnekesiu, einu galva plautis, pietus virti ir i birza. geros dieneles 😉
ta staip, bet kursus lankant kelione maistas ir lygiai 0 tas pats, bet vis geriau nei nieko, zinau ta jusu rajona..rten tikrai nieko darbo nera☹
Jei esi dirbusi kažkiek laiko tada gali gauti tą pašalpą iš biržos, o jei neesi dirbusi jokių pašalpų neduoda. Aš kadangi nedirbusi tai ir negavau nei lito per visą laiką kol stoviu
tai tipo jei iki motinystes isdirbai 36 men, gausi pasalpa, jei neisdirbai negausi?
Auginam, ir paprastų ruskų vadinamų ir veisliniai kažkoki, keistas pavadinimas 😃 Vyro mama pardavinėjo tai po 40lt
nu as busiu pradirbusi nepilnai 3metus, nu daba atostogos
nors turi pasidometi..bedarbiui moka puse metu ir viskas
nieko birza nemoka, tik tuo atveju jai turejai pajamas per 36 menesius tada taip..o taip nieko nemoka
Kad mano jau daug kas pereita ieškant darbo, visur būna tas pats nereikia darbuotojų, o jei pagal skelbimus arba išslavinimo nėra, arba netinkama, neatskambina, o kursai pravers gausiu lt (veik tas pats ,kas minimumas į rankas), turėsiu popieriuką, ir tada galėsiu vėl bandyt šturmuot. Pas mus darbą rast rajone sunku . . .