Sveikos, nežinau, kur dingo mūsų šios savaitės budėtoja Edita (editka), tikiuosi, niekas nenutiko, nes žadėjo parašyti iki ketvirtadienio. Na tuomet įkeliu tiesiog jums erdvę pakalbėti apie visus būtinus reikalus :)
Kaip nuotaikos? Mano dukra Saulė vis klausia, ką veiksime per Jonines...Taigi jau nebėra laiko galvoti. Turbūt trauksime į artimiausią Joninių šventės vietą ir prisijungsime prie paparčio žiedo ieškotojų :) O gal ir vainikus plukdysime...
O ką jūs ilgąjį savaitgalį suplanavusios?
Gražios dienelės :)
Aš ištiesų eisiu todėl, kad dar mokės 😃 bet važinėti man toli išeis . . . o šiaip nežinau ar dirbsiu, po kursų tai įdarbina kažkur tam tikram laikotarpiui, o paskui kur nori ten dėk tą savo popieriuką 😃
tai va mano vyras 8men.prastovejo ir tik tada kursai
as irgi pastebejau, kad klp siuveju reikia, kas prie laivu dirba ir transporto sferoje truksta zmoniu.
o po kursu siulo jie darba, ar grybauja, as pamenu tais senais laikais siunte man jie i kursus kurti versla pagal verslo liudijima, trumpi jie ten buvo keliu svaiciu, tai poto jie man ne darbo vieta surado, o uzrase kad versla savo turiu pagal verslo liudijima....sakes kai pamaciau vos nenugriuvau, nes veliau persiregistravau i kauno birza, skao0 tai ko nedirbi paga;lverslo liudijima..saku tai kad neemiau as jo...nes skaitossi paga; tavlka, siuncia i kursus ir turi pagalo juos darba pasiulyti.
as esu dirbus barmene ir padaveja, tai nelabai man patiko tas darbas. Sezonui tai gerai. per vasara galima nemazus pinigelius gauti, bet pastoviai negaleciau tikriausiai. Neatlaikytu kojytes 😃
Ir šiaip vietų daugiausiai siuvėjų 12 per visą rajona, o kitų tik po 5 - 6vietas, absurdas, nežinau kaip ten atrenka, kad papulti . . .
aisku. na reikse tada kazkur paciai ieskotis dar ka pasimokyti
Barmenų . .. š . .. bet gal kada pravers, kol mokslus dar baigisu dveji metai, gal įsimuilinčiau į aplinkui kokią kavinukę . .
Kursus gauna tie, kas skaitosi ilgalaikiais bedarbiais, t.y. turi metus būt atstovėję, ir pirmenybė tiem, kas iki 29m amžiaus, ir tiem, kas nori persikvalifikuoti. Beto dabar biržoj, bent pas mus bus tik siuvėjų, barmenų ir pardavėjų kursai . . . uvo ir tokių kur buhalteriniai reikalai ir pan, ten ir buvo nemokami, bet jokių stipendijų nemokėjo, pats važinėt turėjai. Būčiau ėjusi, bet nesusiderino tuo metu su darbu, kai dirbau
nu buhalterija tikrai ne man. 😃 nusisauciau tikriausiai
as mokiausi buhalteriu kursus, visai patiko 😀 ir dar pinigeliu gavau 😀
as nesitikiu iskarto kursus gauti. Nezinau kokia ten ta tvarka yra, bet pasimokyti tai noreciau kazkur dar, kad tik siustu as dar ir susimokeciau 😃
is viso pamenu kaip as stovejau kursu prasiau..sako vietu nera...bet tikekimes gausi😀
o kas per kurais jei ne paslaptis?
mano vyras puse metu gavo lt, paskui ti siunte i kursus. bet vyras nesirinko ka siule birza taip ir sutikdavo
nu is pirmo menesio nesitikek, ziurtint kokia gausi konsultante.
Taip per DB čia, su viduriniu 4mėn, be jo 8mėn sakė
jo as snd einu registruotis i darbo birza. tik va klausimas ar visiems tuos kursus skiria. pvz as noriu dirbti biuro administratore, bet ilga laiko tarpa dirbau vadybininke. tai kazina ar gausiu tuos kursus
pasiklausau gerai kur musu nera.....as siandien paskaiciavau elektra 160..nu niekaip nesuprantu ir kur tiek prisukama....
siaip birza jei siunt mokintis nereik moket. mano vyras per birza autokaro teises gavo 🤔ir plius dar duoda pinigeliu