Sveikos, nežinau, kur dingo mūsų šios savaitės budėtoja Edita (editka), tikiuosi, niekas nenutiko, nes žadėjo parašyti iki ketvirtadienio. Na tuomet įkeliu tiesiog jums erdvę pakalbėti apie visus būtinus reikalus :)
Kaip nuotaikos? Mano dukra Saulė vis klausia, ką veiksime per Jonines...Taigi jau nebėra laiko galvoti. Turbūt trauksime į artimiausią Joninių šventės vietą ir prisijungsime prie paparčio žiedo ieškotojų :) O gal ir vainikus plukdysime...
O ką jūs ilgąjį savaitgalį suplanavusios?
Gražios dienelės :)
tas tiesa ne visiems duota,bet kaip sunku būna tada nori nenori tenka to išmokti
http://www.youtube.com/watch?v=Kkx8iqCuscc
http://www.youtube.com/watch?v=CeDKvPCIyAY&feature=related
oi kaip ši daina mane griebia už širdies, primena senus gerus laukus 😥
krikštynom ☺
tas tiesa reikia moketi save pateikti, ne visiems tai duota....
tai kokiam baliui ruosiesi kad tiek papirkai😃
ir visus susiradau be jokių pažinčių o tik ėjau šiaip ir viskas netgi jokių skelbimų nebuvo.reikia mokėti save pateikti. 👍
Laba diena, graži šiandien diena atrodo, saulė šviečia 😍aš vakar tiek vyno ir alaus pripirkau, kad visa vakarą visur slėpiau ir dar netilpo,o alų vyrui po lova sukišau, kažin ar ramiai miegosis 😃
vat tiksliai labai😀
labai priklauso nuo issilavinomo, norimu perspektyvu, galu gale net pazinciu..
į nemokamą krepšelį darželiui, mokyklai gali kreiptis tos kurių pajamos 512,į nemokamus produktus,tų kurių pajamos 525,o į socialinę pašalpą - 315, ir turi būti prastovėjusi pusę metų biržoje
nepritariu tau kad mūsų rajone darbą sunku rasti aš sugebėjau padirbėti keturiuose darbuose,bet jie manęs netenkino tad ieškojau penkto ir ties juos apsistojau
tikrai rupuziokai
birzanieko nesako. mano vyras prastovejo puse metu ir sako menesipertrauka bus, o soc.rupyba sako negalejo taip padaryt, tai vel puse metu gavo prastovet ir tik tada pasalpa 😈 birza gudrauja
jo ir toliau stovet.
bet tai roberta turejo tave supazindinti birza, ot kol pats nesusizinai tol nieko nebus...ot lt, net nezinai kas tau priklauso.
jo kad gutum soc.tik po puses metu birzos prastoviejus ir toliau stovet
bet birzoj reikia buti pusmeti jau but isstovejus😀
jo dokumentus pasigriebk is darbo birzos ir i savivaldybe socialini skyriu😀 parasai prasyma ir gauni😀
350, o kad maista gatum 550