Sveikos, nežinau, kur dingo mūsų šios savaitės budėtoja Edita (editka), tikiuosi, niekas nenutiko, nes žadėjo parašyti iki ketvirtadienio. Na tuomet įkeliu tiesiog jums erdvę pakalbėti apie visus būtinus reikalus :)
Kaip nuotaikos? Mano dukra Saulė vis klausia, ką veiksime per Jonines...Taigi jau nebėra laiko galvoti. Turbūt trauksime į artimiausią Joninių šventės vietą ir prisijungsime prie paparčio žiedo ieškotojų :) O gal ir vainikus plukdysime...
O ką jūs ilgąjį savaitgalį suplanavusios?
Gražios dienelės :)
aš visada gaminu pagal šį MK, liuks gaunasi:
http://www.mamyciuklubas.lt/receptai/kibinai/
o man dar skanu ir gražu vaisių vėrinukus suveri ant medinio iešmelio tada ištirpini šokoladą į jį įmeti vėrinuką vaisių ir į šaldytuvą kad pastingtų
va kibinai gerai,gal receptuka? ☺
dar nebuvau,uosviai buvo, skrisim spali per vaiku atostogas rudenines,skrydis 16 val,bet sako pats dievas ten atostogauja 😀 12 dienu su visu ekskliuzyvu ,na maitinimas,gerimai ir ttt 4 zvaigzuduciu viesbutis-5 asmenim 7tks eur
Gali sunyčiui kokius vaisių vėrinukus padaryti, pyragėlius su vaisiais ar mėsyte iškepti, kibinus, sluoksniuotus sumuštinukus, žagarėlius, spurgytes, net nežinau kas čia tokio lengvo lietuviško 😀
na kad neperbrangiausiai aisku butu 😀 o kaip ten ? mes irgi galvojom apie Maldyvus
o cia nuo noro kur ir finansu priklauso...mes i maldyvus leksim
na jis sake,kad bus siurprizas sioje savaiteje,bet ,kad terciadieni namo grizut net negalvojau..
tikrai gera žinia 😀 spėju ir man taip būtų 😀
O gal kas gali pasiulyti is savo patirtes koki silta krasteli kur galima butu patastogauti vasara ? 😉
pas mus irgi lyja ir vejuota kaip rudeni tikrai 😕
sveikos 👋 nors siandien ir geresnis oras, bet as jauciuosi lyg ruduo dabar butu
👍 😍
Sveikutes o mes Jonines Norvegijoje svesim ,cia jos vyksta birzelio 23,ir vadinasi saules svente .Musu dalyje dabar baltos naktys ,o 23 diena galima pamatyti kaip saule nusileidzia iki juros ir uz 5 min vel pradeda kilti ,tai jeigu oras nepaves tikimes yspudingai praleisti Joniniu nakti 😀 😉
oi saunumelis😀
MB paskambino sako namo vaziuoju 😛,tai drugeliai net suplazdeje pilve 😍
Labukas su kuo nesisveikinom 😀 sėdžiu su nukandžiotom rankom, toks streikas buvo, kad mama rašo tetai ir neina nuo kompo 😀 pietukai išvirti, mažoji užkando ir eis miegoti...kas nutiko, kad net prisėdai?
ka paisulitumete uzkandziam i vaiku darzeli,tito isleistuve,bus piknikas?
na as su arbata..net atsisedau,kai MB paskambino 🤓|
Laba diena. Labai negraziai gavosi, bet pas mus dingo internetas. Is pacio ryto jau nebebuvo ☹ O dar norejau is vakaro parasyti.... Bet galvoju atsikelsiu anksciau ir parasysiu. Dabar rasau is vyro darbo. Iki, reikia begti.