Sveikutės, su gražia vasaros diena!

Sveikutės, su gražia vasaros diena!

22. Jun 2011, 00:00

Sveikos, nežinau, kur dingo mūsų šios savaitės budėtoja Edita (editka), tikiuosi, niekas nenutiko, nes žadėjo parašyti iki ketvirtadienio. Na tuomet įkeliu tiesiog jums erdvę pakalbėti apie visus būtinus reikalus :)

 

Kaip nuotaikos? Mano dukra Saulė vis klausia, ką veiksime per Jonines...Taigi jau nebėra laiko galvoti. Turbūt trauksime į artimiausią Joninių šventės vietą ir prisijungsime prie paparčio žiedo ieškotojų :) O gal ir vainikus plukdysime...

 

O ką jūs ilgąjį savaitgalį suplanavusios?

 

Gražios dienelės :)

 

 

22. Jun 2011, 13:38

darziuke pas mus 12 val jau guli

22. Jun 2011, 13:38

22 valanda

22. Jun 2011, 13:38

o vakare kada guldai

22. Jun 2011, 13:37

as 14 valanda guldau

22. Jun 2011, 13:36

as tik daba vaika paguldziau

22. Jun 2011, 13:36

ziurinty kas gamina, as iki jeigu sviezu pataikau tai labai skanus buna😀 o ta tikraji tai tik is bobuciu gali gauti😀 pati noreciau ismoktti si stebukla😀

22. Jun 2011, 13:35

Matai vieni būna sausoki, kiti tokie šlapesni, tai man pastarieji patinka, tie visai sausi nelabai...

22. Jun 2011, 13:35

na mes jau po pietu😀 gavau karolius tai eisiu kurkti kazka kai mazaja paguldysiu😀

22. Jun 2011, 13:35

nu ziuresiu ,kaip pristatynesiu as ji sventeje musu...labiausia eina mini sakociai 300gr

22. Jun 2011, 13:34

Liuks 😀 man dar skruzdėlynai geri patinka, šimtalapiai, bet tiek kurie daugiau saldūs , o ne sviestas jaučiasi...aš savo baliams du tortus užsakiau, gaila, kad paskutinį kartą, nes išvyksta gyventi toli nuo Kauno, o jau koks grožis ir skonis būdavo...

22. Jun 2011, 13:34

kun snekat

22. Jun 2011, 13:34

vieni vokieciai sako sparngus sakotis,kiti sako fantastinis skanestas

22. Jun 2011, 13:33

po 1m 20 cm

22. Jun 2011, 13:33

o sitas tai bus,vakar atveze partija,tai uzsakius buvau spec 3 po 1n 20 cm su pusomenom

22. Jun 2011, 13:33

Šakočio reikia 😀

22. Jun 2011, 13:33

na normaliom atostogom ir reikia 10 -14 dienu nes 2 dienas atmes kelionei

22. Jun 2011, 13:32

na visko po truputi pridarysiu,nes ir tevai valgys...maciau sarasa tai misraines,kaiusiniai iadyrti ir .t.t. as uzrasysiu didziulem raidem mane in LT 😃

22. Jun 2011, 13:32

Jo ten vieta tai nereali ,ir as girdejau na visai padori kaina 😀 ir dar 12 dienu nu liuks

22. Jun 2011, 13:31

skanu tokia duonytė 😉

22. Jun 2011, 13:30

as noriu kazko lietuvisko i piknika..pernai duonos kepiau su mokom ir cesnaku,tai paskui receptus dalinau 😃

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 18