Sveikos, nežinau, kur dingo mūsų šios savaitės budėtoja Edita (editka), tikiuosi, niekas nenutiko, nes žadėjo parašyti iki ketvirtadienio. Na tuomet įkeliu tiesiog jums erdvę pakalbėti apie visus būtinus reikalus :)
Kaip nuotaikos? Mano dukra Saulė vis klausia, ką veiksime per Jonines...Taigi jau nebėra laiko galvoti. Turbūt trauksime į artimiausią Joninių šventės vietą ir prisijungsime prie paparčio žiedo ieškotojų :) O gal ir vainikus plukdysime...
O ką jūs ilgąjį savaitgalį suplanavusios?
Gražios dienelės :)
darziuke pas mus 12 val jau guli
22 valanda
o vakare kada guldai
as 14 valanda guldau
as tik daba vaika paguldziau
ziurinty kas gamina, as iki jeigu sviezu pataikau tai labai skanus buna😀 o ta tikraji tai tik is bobuciu gali gauti😀 pati noreciau ismoktti si stebukla😀
Matai vieni būna sausoki, kiti tokie šlapesni, tai man pastarieji patinka, tie visai sausi nelabai...
na mes jau po pietu😀 gavau karolius tai eisiu kurkti kazka kai mazaja paguldysiu😀
nu ziuresiu ,kaip pristatynesiu as ji sventeje musu...labiausia eina mini sakociai 300gr
Liuks 😀 man dar skruzdėlynai geri patinka, šimtalapiai, bet tiek kurie daugiau saldūs , o ne sviestas jaučiasi...aš savo baliams du tortus užsakiau, gaila, kad paskutinį kartą, nes išvyksta gyventi toli nuo Kauno, o jau koks grožis ir skonis būdavo...
kun snekat
vieni vokieciai sako sparngus sakotis,kiti sako fantastinis skanestas
po 1m 20 cm
o sitas tai bus,vakar atveze partija,tai uzsakius buvau spec 3 po 1n 20 cm su pusomenom
Šakočio reikia 😀
na normaliom atostogom ir reikia 10 -14 dienu nes 2 dienas atmes kelionei
na visko po truputi pridarysiu,nes ir tevai valgys...maciau sarasa tai misraines,kaiusiniai iadyrti ir .t.t. as uzrasysiu didziulem raidem mane in LT 😃
Jo ten vieta tai nereali ,ir as girdejau na visai padori kaina 😀 ir dar 12 dienu nu liuks
skanu tokia duonytė 😉
as noriu kazko lietuvisko i piknika..pernai duonos kepiau su mokom ir cesnaku,tai paskui receptus dalinau 😃