''TINGINIO'' diena

''TINGINIO'' diena

07. Dec 2010, 18:31


Pripažinsiu, tingiu net rašyti, mielosios ;), todėl daug nepostringausiu. Diena buvo puiki. Tikiuosi, bus toks ir vakaras.

 

Su Augustinu parėjome iš gydytojos. Pagaliau žinios geros: SŪNUS SVEIKAS :). Išgirdus šią žinią net nebenervino nevalyti miesto šaligatviai. Parskridome namo su vėjeliu.

 

Likusią vakaro dalį, manau, kiek įmanoma toliau tingėsiu. Vakarienės kaip ir buvau nuplanavusi - nepagaminau. Ai nieko tokio, juk retai taip būna. Be to, nesu niekam raštiškai įsipareigojusi tą daryti nuolatos ir kiekvieną mielą dieną :)

 

Koks jūsų vakaras, mamytės?

 

Sigita (regina)

07. Dec 2010, 22:06

keistai lapute atrodo dažnoje temoje raimonda tau užkliūna

07. Dec 2010, 22:05

Raimonda as irgi taip daryciau, jei gyvenciau uzsieny, vaziuociau pasikraut namo 😃

07. Dec 2010, 22:05

zinoma cia nera sielos draugu DE ir nelabai ju noreciau,nepasitikiu zmonem..mes visi z mones esam ir gimstam vienisi,o ,kad mk as rasau apie praeiti nereikia tapatinti jos dabar,kad as joje gyvenu..kitos mezga tai nereiskia ,kad kasdien..man nereikia perkrauto zmoniu rato ,tam yra mano sutuoktinis-uztenka,visa kita yra prieskoniai..

07. Dec 2010, 22:05

siaip negaliu lakstyti susimascius, galu gale musu finansai nevisada tai leidzia, visgi gyvenam kriziniu laikotarpiu...

07. Dec 2010, 22:04

zinoma jei jausmu jau nera tai nepades jau niekas, bet kai laikini nesklandumai aplanko namus musu santykius tai nuvaziujam kur y pirtis, baseinus... tiesiog pabunam dviese pasikalbam isgeriam alaus ar vyno ir rodos viskas susitvarko. o kai matau kad vyrui tikrai kaskas neduoda ramybes, pati pasiulau eit su draugais gerai issigert ir viskas buna liuks. p.s. mano vyras labai retai geria, tad padeda sitas budas 😀 tuomet pasikalba su draugais issikrauna juk ir jiem to reikia

07. Dec 2010, 22:03

sitoj situacijoj ka kalba linciuke, tai manau reiketu supurtyti vyra, gal atsoks, koki smugi sukelti, nu nezinau net, sumastyti ar susikrauti daigtus ir pas mama isvaziuoti pabuti, ar dar ka pagalvoti reikia, gal smegeneles atsoks...kitiems reikis soko kad pabustu.

07. Dec 2010, 22:03

Sveikos. Oi kokia įdomi tema išsivystė. 😀
Kaip gyvos?

07. Dec 2010, 22:02

tai va mildute o maniskiai lt,bet ne del konflitu vaziuoju o todel,kad man sito reikia,galeciau vaziuot ir cia kur prie juros ar dar kur,bet as noriu i lt 😀

07. Dec 2010, 22:02

bet kaip seksuot,jei dūšioj prišikta būna,kaip pilnai atsipalaiduot?

07. Dec 2010, 22:02

Raimonda,jei atvirai,tu esi labai vienisa(as taip manau).,tave smaugia praeitis ir tu daznai nugarmi i ja(kaip daznas is musu).netikiu,kad verta skrist i LT,kad pasikraut ar issikraut,..galvoju,kiekvienoje salyje,vietoveje kur gyveni randi tik tau artima vieta pabuti su savimi...tu esi vienisa svetimoje salyje,kad ir traktuoji jog tavo ratas draugu didelis(nerandi savo sielos zmoniu)

07. Dec 2010, 22:01

Man irgi atrodo, kad reikia vienam nuo kito pailseti (bent jau man tai tikrai). O vyras to nesupranta, jis tipo nemegsta buti vienas 😀

07. Dec 2010, 22:01

reikia 😃 bet viskas su galimybem savom, as ir taip jauciuosi laiminga jei nuvaziuoju pas mama, kai ji grizta is darbo paiima vaika, sako eik sau kavos pasidarysi pailsesi😃 ir tai labai vertinu, nes zinau ramiai atsisesiu, maza laimes minute, o kai pradedi dienos laimes minutes skaiciuoti, kai vaikas nusisypso, mokosi tobuleja tavo akyse😃 ir galu gale uzmiega, tai dar viena laime, pailsi nuo visos dienos, nueinu po dusu....nu zodziu stengiuosi visur relaksuoti😃 taip lengviau...bet kai bviskas uzknisa vaziuoju pas mama, ar broli.

07. Dec 2010, 22:00

laikinai guzikelis istipdo iki sekancio ..reikia ne tik kalbetis ,sexuot po konflikto aistringai,bet ir isvadas daryti,bet kazin ar uzsikaifavus galima jas padaryti..

07. Dec 2010, 22:00

net nežinau,ar kas padės ,jei jausmų nėra

07. Dec 2010, 21:59

o geras sexas istirpdo visus nesutarimus 😀

07. Dec 2010, 21:58

tiesiog reikia duot laisves zmogui o ne kodel velavai, kodel tel nekelei,kodel nekalbi arba kalbi ir visa kita..

07. Dec 2010, 21:57

kartais reikia vienam nuo kito pailseti, beje ir man niekada nieko nesako jei nepadarau kada valgyt ar nesutvarkau kambariu. man labai sirdy pagloste kai jis pasake kad esi tvarkinga ir kartais netvarka atleidziama 😀 aisku juoku forma taip buvo pasakyta 😀 bet del to niekada barniu nekilo 😀 o pusrycius visada daro vyras nes as pirma einu valgydint vaiko 😀

07. Dec 2010, 21:56

manau butu kaip linciukei...jei rimtai nemegstu remu,nemegstu kontroles ir aciu dievui sito nera seimoje,remai vieni-svetim salis

07. Dec 2010, 21:55

smagu kad taip imanoma, o as neturiu kas man taip vaika paziuretu, mama gyvena uz 50 km, o uosviene dirba, tai istaikyti yra labai sunku. cia i teatra kaune vaziavom, tai mamai veziau 50 km, o tada dar i kauna atgal, ir vel pas vaika....tai vat labai vertinu tokias valandeles kai galiu palikti vyrui vaika bent valanda, ir iseiti pasikavinti pas drauge.

07. Dec 2010, 21:55

sveikos,manau,kai dvieju suaugusiuju zmoniu mintys nebesutelpa po vienu stogu-jau yra blogai.Raimonda,jei gyventum LT,gal butu kitaip-maziau debeseliu butu(gal)..kur begtum is LT uzplaukus jiems ?... 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10