''TINGINIO'' diena

''TINGINIO'' diena

07. Dec 2010, 18:31


Pripažinsiu, tingiu net rašyti, mielosios ;), todėl daug nepostringausiu. Diena buvo puiki. Tikiuosi, bus toks ir vakaras.

 

Su Augustinu parėjome iš gydytojos. Pagaliau žinios geros: SŪNUS SVEIKAS :). Išgirdus šią žinią net nebenervino nevalyti miesto šaligatviai. Parskridome namo su vėjeliu.

 

Likusią vakaro dalį, manau, kiek įmanoma toliau tingėsiu. Vakarienės kaip ir buvau nuplanavusi - nepagaminau. Ai nieko tokio, juk retai taip būna. Be to, nesu niekam raštiškai įsipareigojusi tą daryti nuolatos ir kiekvieną mielą dieną :)

 

Koks jūsų vakaras, mamytės?

 

Sigita (regina)

07. Dec 2010, 22:12

kiekvinam savas receptas santykiu kamuoly..LINCIUKE kur dingai..noriu paklaust-kuo vertingas buvo jusu rysys pradzioje?

07. Dec 2010, 22:12

😃 Net juokinga pasidarė pačiai.

07. Dec 2010, 22:11

na susipykus as nelakstau, kazkaip vaikiska juk visgi kaip sakoma begi nuo problemu, jos vistek nedings, o as lakstau kai viskas uzknisa, kai buitis pjauna, nuo visko jauties pavargus, vat tada ir vaziuoju.arba buna ir taip nuvaziuojam savaitgaliui, o as spontaniskai pasilieku, paskui griztu, jau kitas zmogus, jau namu pasiilgusi, ir namai manes😃

07. Dec 2010, 22:11

oi neissivazduoju ka maniskis veiktu be kompo 😀

07. Dec 2010, 22:10

Nereikia su lakstymu irgi ribų peržengti. Niekas nesikeičia. Nervinasi plius mama ir t.t.
Nori išeiti. Išeik. Palik vaiką, namus, bliūdus jam. Išlėk pas draugę, nori būti viena - į kavinę. Pažiūrėk gerdama karštą vyną kaip sninga gražiai. Pagalvok.
Blemba, negriaukit visko taip lengvai... Juk pastatyti norint reikia tiek daug.

07. Dec 2010, 22:10

azartas taip yra sexe po konflikto,bet kaifo nelabai

07. Dec 2010, 22:10

jo,jo linčiukės mb reik kompa atimt😃

07. Dec 2010, 22:09

mb jau pakrito vemia,viduriuoja,uij uzkibo virusiukas

07. Dec 2010, 22:09

Taip Raimonda, oi kaip suprantu Tave.

07. Dec 2010, 22:09

aidar,galeciau rasyt apskritai bendrai,bet ivardiju butent tam zmogui ,kuris moka diskutuoti,ir supranta ,ka noriu pasakyt..man patinka kartais ir pasibadyt su raimonda,nes ji turi ka atsakyt

07. Dec 2010, 22:09

editka, daugiau suniui😃 😃 😃

07. Dec 2010, 22:09

jei santykiai paslijo tai tikrai neiseitis begt pas mama ar teta...tai begimas nuo saves,bet jei norisi polekio as uz 100 pr

07. Dec 2010, 22:08

as irgi negalvojau aidar kad galima atsipalaiduot kai susipyksti, bet zinok reikia save nuteikti gerai apsirengt graziu apatiniu uzdegti zvakiu.... patikek vyras to nesitikes, bet jam tai labai patiks 😀 (maniskiui laaabai patiko)

07. Dec 2010, 22:08

jo kabeli reiktu istraukti 😃 ir sakyk viskas neveikia, jau vakara turesit😃teliko laida irgi pradanginti, nes sie du daigtai, kartais patampa seiimos nariais..

07. Dec 2010, 22:08

sveika vaidut,narpliojam santykius

07. Dec 2010, 22:07

editka taip ,gera joje vien delto,kad nedaznai gali turet o tas ir veza..o dar seni draugai ir daruges prie vyno taures,mhhhhh

07. Dec 2010, 22:07

Geras relaksas Mildute 😀 Ir jam sveika ir suniui gerai 😀

07. Dec 2010, 22:06

Pasakytų man, kad namai nesutvarkyti... SUSITVARKYK jeigu nepatinka!!!!!! 😃
Pradžioje ir aš pas mamą laksčiau, skandalus kėliau. Gėda ir prisiminti... 😀
Dabar viskas stabiliau. Su laiku nusistovėjo viskas.

"Esi pasimetusi ir susipainiojusi savo gyvenime, jausmuose ir mintyse,kai pirmasis susižavėjimas išblėsta, ateina kasdienybė, nemalonūs menkniekiai, sumažėja seksualinė trauka, tokia jausmų kaita yra natūrali – įsimylėjimo jausmai vėsta ir arba virsta į patvaresnę ir patikimesnę meilę arba visiškai išsivadėja".
Raimonda
Labai puikios ir tikros mintys.

07. Dec 2010, 22:06

mmmm maniskis tai daug dirba, kai jam reik relaksacijos pasiima suni ir iseina i miska pasivaikscioti, po 3 valandas negrizta...tai jo relaksas.

07. Dec 2010, 22:06

linciukei reiktu kompo kabali istraukt pirmiausia

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10