Pripažinsiu, tingiu net rašyti, mielosios ;), todėl daug nepostringausiu. Diena buvo puiki. Tikiuosi, bus toks ir vakaras.
Su Augustinu parėjome iš gydytojos. Pagaliau žinios geros: SŪNUS SVEIKAS :). Išgirdus šią žinią net nebenervino nevalyti miesto šaligatviai. Parskridome namo su vėjeliu.
Likusią vakaro dalį, manau, kiek įmanoma toliau tingėsiu. Vakarienės kaip ir buvau nuplanavusi - nepagaminau. Ai nieko tokio, juk retai taip būna. Be to, nesu niekam raštiškai įsipareigojusi tą daryti nuolatos ir kiekvieną mielą dieną :)
Koks jūsų vakaras, mamytės?
Sigita (regina)
kiekvinam savas receptas santykiu kamuoly..LINCIUKE kur dingai..noriu paklaust-kuo vertingas buvo jusu rysys pradzioje?
😃 Net juokinga pasidarė pačiai.
na susipykus as nelakstau, kazkaip vaikiska juk visgi kaip sakoma begi nuo problemu, jos vistek nedings, o as lakstau kai viskas uzknisa, kai buitis pjauna, nuo visko jauties pavargus, vat tada ir vaziuoju.arba buna ir taip nuvaziuojam savaitgaliui, o as spontaniskai pasilieku, paskui griztu, jau kitas zmogus, jau namu pasiilgusi, ir namai manes😃
oi neissivazduoju ka maniskis veiktu be kompo 😀
Nereikia su lakstymu irgi ribų peržengti. Niekas nesikeičia. Nervinasi plius mama ir t.t.
Nori išeiti. Išeik. Palik vaiką, namus, bliūdus jam. Išlėk pas draugę, nori būti viena - į kavinę. Pažiūrėk gerdama karštą vyną kaip sninga gražiai. Pagalvok.
Blemba, negriaukit visko taip lengvai... Juk pastatyti norint reikia tiek daug.
azartas taip yra sexe po konflikto,bet kaifo nelabai
jo,jo linčiukės mb reik kompa atimt😃
mb jau pakrito vemia,viduriuoja,uij uzkibo virusiukas
Taip Raimonda, oi kaip suprantu Tave.
aidar,galeciau rasyt apskritai bendrai,bet ivardiju butent tam zmogui ,kuris moka diskutuoti,ir supranta ,ka noriu pasakyt..man patinka kartais ir pasibadyt su raimonda,nes ji turi ka atsakyt
editka, daugiau suniui😃 😃 😃
jei santykiai paslijo tai tikrai neiseitis begt pas mama ar teta...tai begimas nuo saves,bet jei norisi polekio as uz 100 pr
as irgi negalvojau aidar kad galima atsipalaiduot kai susipyksti, bet zinok reikia save nuteikti gerai apsirengt graziu apatiniu uzdegti zvakiu.... patikek vyras to nesitikes, bet jam tai labai patiks 😀 (maniskiui laaabai patiko)
jo kabeli reiktu istraukti 😃 ir sakyk viskas neveikia, jau vakara turesit😃teliko laida irgi pradanginti, nes sie du daigtai, kartais patampa seiimos nariais..
sveika vaidut,narpliojam santykius
editka taip ,gera joje vien delto,kad nedaznai gali turet o tas ir veza..o dar seni draugai ir daruges prie vyno taures,mhhhhh
Geras relaksas Mildute 😀 Ir jam sveika ir suniui gerai 😀
Pasakytų man, kad namai nesutvarkyti... SUSITVARKYK jeigu nepatinka!!!!!! 😃
Pradžioje ir aš pas mamą laksčiau, skandalus kėliau. Gėda ir prisiminti... 😀
Dabar viskas stabiliau. Su laiku nusistovėjo viskas.
"Esi pasimetusi ir susipainiojusi savo gyvenime, jausmuose ir mintyse,kai pirmasis susižavėjimas išblėsta, ateina kasdienybė, nemalonūs menkniekiai, sumažėja seksualinė trauka, tokia jausmų kaita yra natūrali – įsimylėjimo jausmai vėsta ir arba virsta į patvaresnę ir patikimesnę meilę arba visiškai išsivadėja".
Raimonda
Labai puikios ir tikros mintys.
mmmm maniskis tai daug dirba, kai jam reik relaksacijos pasiima suni ir iseina i miska pasivaikscioti, po 3 valandas negrizta...tai jo relaksas.
linciukei reiktu kompo kabali istraukt pirmiausia