''TINGINIO'' diena

''TINGINIO'' diena

07. Dec 2010, 18:31


Pripažinsiu, tingiu net rašyti, mielosios ;), todėl daug nepostringausiu. Diena buvo puiki. Tikiuosi, bus toks ir vakaras.

 

Su Augustinu parėjome iš gydytojos. Pagaliau žinios geros: SŪNUS SVEIKAS :). Išgirdus šią žinią net nebenervino nevalyti miesto šaligatviai. Parskridome namo su vėjeliu.

 

Likusią vakaro dalį, manau, kiek įmanoma toliau tingėsiu. Vakarienės kaip ir buvau nuplanavusi - nepagaminau. Ai nieko tokio, juk retai taip būna. Be to, nesu niekam raštiškai įsipareigojusi tą daryti nuolatos ir kiekvieną mielą dieną :)

 

Koks jūsų vakaras, mamytės?

 

Sigita (regina)

07. Dec 2010, 20:31

sumasto😀 as tai ziauriai noreciau viena gyventi, ech..

07. Dec 2010, 20:31

jo... nu tikrai nagu nekisiu 😉

07. Dec 2010, 20:30

pats darysis?maniskis tai guli😃

07. Dec 2010, 20:29

Mano vyras isvaziavo i parde ceburekam produktu 😃 ciudikas negaliu 😀

07. Dec 2010, 20:24

Ech, tos Kaledos😀

07. Dec 2010, 20:23

sveikos, sikart mano kalte, kad veluoja, nes uzsibuvome su draugais "Panoramoje", ten tokia diiiiidele kaledine muge, kad ziuriu, jau beveik astuonios 😀 nepykit 😀

07. Dec 2010, 20:17

kol mazoji dar maza galim ilgiau pagulineti😀

07. Dec 2010, 20:12

ne ilga ,kaip visad 6 kilt,pusryciai,dukra i mokykla,paskui sunai ,paskui paciai darban tai ir vel pasimatysim tik vakarop.

07. Dec 2010, 20:10

tai bus ilga naktele si Laimonda😀

07. Dec 2010, 20:10

zinoma pikta,uij jie tie vyrai..
as ir pavakarosiu kol mb gris dar dirba o iki namu 100km,bet autobanu greit o ryt tik ant piet vaziuos

07. Dec 2010, 20:08

Sveikos 😀 si vakara vakarosiu ir as😀
sveikacikes sirguliuojantiems maziukas 🌷

07. Dec 2010, 20:08

sveikatytes tavo mergaitei😀 bet pikta kai tvarkais o dar diedas bumba

07. Dec 2010, 20:06

kas del tvarkymosi turiu savo taupymo sistema ,suplanavus,darau palei savo ypatumus ir nereik eit 10 kartu 😀

07. Dec 2010, 20:04

UIJ TOS LIGOS

07. Dec 2010, 20:02

kas tavo maziukei?

07. Dec 2010, 20:02

vargsiuke, gydykites, matyt koks virusiukas pagavo...

07. Dec 2010, 20:01

tai ir tvarkosi kartais, bet, kad dazniausiai as apsokineju, o jis dar bumba

07. Dec 2010, 20:01

o as vakarienei priviriau barsciu su frikadelemis, vaikui daviau nevalge, nu mastau, tegul, tai kiausini pati sukapojo😃 mamos sirdis vel laimig, vaikas pavalges, sotus😃 mama irgi privalge sriubos, ramu.

07. Dec 2010, 20:00

del tvarkymosi jei nepatenkintas linciuke tegu tvarkosi jis 😀 savo apatini trikotaza mano sutuoktinis tvarkosi pats,darbo rubus ir.

07. Dec 2010, 19:59

kaip mn namie -turejo but

1 ... 6 7 8 9 10