''TINGINIO'' diena

''TINGINIO'' diena

07. Dec 2010, 18:31


Pripažinsiu, tingiu net rašyti, mielosios ;), todėl daug nepostringausiu. Diena buvo puiki. Tikiuosi, bus toks ir vakaras.

 

Su Augustinu parėjome iš gydytojos. Pagaliau žinios geros: SŪNUS SVEIKAS :). Išgirdus šią žinią net nebenervino nevalyti miesto šaligatviai. Parskridome namo su vėjeliu.

 

Likusią vakaro dalį, manau, kiek įmanoma toliau tingėsiu. Vakarienės kaip ir buvau nuplanavusi - nepagaminau. Ai nieko tokio, juk retai taip būna. Be to, nesu niekam raštiškai įsipareigojusi tą daryti nuolatos ir kiekvieną mielą dieną :)

 

Koks jūsų vakaras, mamytės?

 

Sigita (regina)

07. Dec 2010, 20:59

Linute, liudna girdet....

07. Dec 2010, 20:57

kokia kate perbego per jusu bendro gyvenimo kelia...nemandagei gal smalsauju , bet yra teke toki tarpsni gyvenime pergyvent ,gailiejausi tik to ,kad ilgai tempiau laika vis neapsispresdama nutraukt bendra gyvenima ar su viltim tiketis, kad atejus pavasariui santykiai pasitaisys ,atsils...

07. Dec 2010, 20:57

bybulis😃

07. Dec 2010, 20:56

labas vakaras, oi susipriejau su savo vyreliu,bybulis vakar vale kompa nuo virusu tai mano vissi slaptažodžiai dingo ir na nanana, o šiaip esu prapuolus, vaikas serga. diena dukra išleido i kirpykla,, vakare važiavau dovanu ieškot ir ttt

07. Dec 2010, 20:55

jam tai atrodo normalu, taigi jam sake gerai taip.

07. Dec 2010, 20:54

o tai jis nenori keisti santykių?ar jam taip gerai ,kaip yra?ar bandei kalbėtis?

07. Dec 2010, 20:54

reiks eiti moteru ziureti😀

07. Dec 2010, 20:53

žinoma ne mums spresti,bet jei tarpusavio ryšio nėr tai labai blogai

07. Dec 2010, 20:52

pas mus bendra tik buitis ir viskas, net laisvalaikis beveik atskiras

07. Dec 2010, 20:49

jei jau minusai uzgozia pliusus tai jau nebegerai ...bet ne mums sprest ...nei uz ka nenoreciau jaustis kambarioke (cia dar svelniai pasakyta)

07. Dec 2010, 20:48

oj cia jau senai rezgu, noriu vel jaustis tikra moterimi, o ne tik kambarioke😀

07. Dec 2010, 20:47

Lina, kokius permainu planus rezgi?😀 nauji metai ,nauji batai?😀

07. Dec 2010, 20:46

visi galvoja, kad labai gera vyra gavau: negeria, nesimusa, pa kitas neina, bet yra begale minusu

07. Dec 2010, 20:44

nu tu duodi,patarlė sako;kiaulė šūdą ėdė ir ės

07. Dec 2010, 20:43

laukiu kol pupa paaugs, gal kas pasikeis sakau

07. Dec 2010, 20:42

linčiuke,tai gyvenk viena ,kas draudžia?

07. Dec 2010, 20:38

kaip tau sekes atsiskaitymas Robke?

07. Dec 2010, 20:35

Laba vakara 😀 Diena prabėgo gerai 😀 Sveikinu nuvijus ligeles 😀

07. Dec 2010, 20:35

Nesu pesimiste, bet tiesiog tasibodo taip gyventi, nervina, zinau, kad viena tikrai buciau lainmingesne😀 niam niam, jauciu skanus ledai buvo😀

07. Dec 2010, 20:34

ko linciuke taip nusivyli gyvenimu..manau tiesiog pakoreguokit buiti ir bus ok..as vakar mb su malonumu nesiau 3 rusiu ledus puse 12 i lova 😃 ir dar sokolado uztarkavau ir manadrinu su imbieriniais sausainiais uzdejau,uij dekingas buvo 😃

1 ... 5 6 7 8 9 10