Pripažinsiu, tingiu net rašyti, mielosios ;), todėl daug nepostringausiu. Diena buvo puiki. Tikiuosi, bus toks ir vakaras.
Su Augustinu parėjome iš gydytojos. Pagaliau žinios geros: SŪNUS SVEIKAS :). Išgirdus šią žinią net nebenervino nevalyti miesto šaligatviai. Parskridome namo su vėjeliu.
Likusią vakaro dalį, manau, kiek įmanoma toliau tingėsiu. Vakarienės kaip ir buvau nuplanavusi - nepagaminau. Ai nieko tokio, juk retai taip būna. Be to, nesu niekam raštiškai įsipareigojusi tą daryti nuolatos ir kiekvieną mielą dieną :)
Koks jūsų vakaras, mamytės?
Sigita (regina)
Linute, liudna girdet....
kokia kate perbego per jusu bendro gyvenimo kelia...nemandagei gal smalsauju , bet yra teke toki tarpsni gyvenime pergyvent ,gailiejausi tik to ,kad ilgai tempiau laika vis neapsispresdama nutraukt bendra gyvenima ar su viltim tiketis, kad atejus pavasariui santykiai pasitaisys ,atsils...
bybulis😃
labas vakaras, oi susipriejau su savo vyreliu,bybulis vakar vale kompa nuo virusu tai mano vissi slaptažodžiai dingo ir na nanana, o šiaip esu prapuolus, vaikas serga. diena dukra išleido i kirpykla,, vakare važiavau dovanu ieškot ir ttt
jam tai atrodo normalu, taigi jam sake gerai taip.
o tai jis nenori keisti santykių?ar jam taip gerai ,kaip yra?ar bandei kalbėtis?
reiks eiti moteru ziureti😀
žinoma ne mums spresti,bet jei tarpusavio ryšio nėr tai labai blogai
pas mus bendra tik buitis ir viskas, net laisvalaikis beveik atskiras
jei jau minusai uzgozia pliusus tai jau nebegerai ...bet ne mums sprest ...nei uz ka nenoreciau jaustis kambarioke (cia dar svelniai pasakyta)
oj cia jau senai rezgu, noriu vel jaustis tikra moterimi, o ne tik kambarioke😀
Lina, kokius permainu planus rezgi?😀 nauji metai ,nauji batai?😀
visi galvoja, kad labai gera vyra gavau: negeria, nesimusa, pa kitas neina, bet yra begale minusu
nu tu duodi,patarlė sako;kiaulė šūdą ėdė ir ės
laukiu kol pupa paaugs, gal kas pasikeis sakau
linčiuke,tai gyvenk viena ,kas draudžia?
kaip tau sekes atsiskaitymas Robke?
Laba vakara 😀 Diena prabėgo gerai 😀 Sveikinu nuvijus ligeles 😀
Nesu pesimiste, bet tiesiog tasibodo taip gyventi, nervina, zinau, kad viena tikrai buciau lainmingesne😀 niam niam, jauciu skanus ledai buvo😀
ko linciuke taip nusivyli gyvenimu..manau tiesiog pakoreguokit buiti ir bus ok..as vakar mb su malonumu nesiau 3 rusiu ledus puse 12 i lova 😃 ir dar sokolado uztarkavau ir manadrinu su imbieriniais sausainiais uzdejau,uij dekingas buvo 😃