Teisė į kasmetines atostogas po dekreto

14. Apr, 01:18

Laba. Norėčiau paklausti, kada aš jau turiu teisę prašyti kasmetinių atostogų grįžus iš dekreto?Dėkoju už operatyvų atsakymą.

01. Jun 2010, 09:48

čia labai taikliai dėl tepalų ir būsto.Lietuviai dar tokie, maisto kokybė nelabai dar svarbi, svarbesnė kaina.Bet pamažu daugėja žmonių, kurie nori valgyti kokybišką maistą.

01. Jun 2010, 09:48

Geros knygos padedancios save pazint tai, S:Lazerevo Karmos diegnostika, Malachovo,taipogi rodo ji per rusijos programa rytais visad 😀

01. Jun 2010, 09:44

pirmiausia reikia galvoje susideliot,suprast kas tai yra sveikas gyvenimo budas,ko tu nori is jo...

01. Jun 2010, 09:43

del OP tai teko plaukus prisiaugint,jei cia i tema prie op 😀

01. Jun 2010, 09:42

Cia labai individualu,kiekvienam savas kelias..as valgau viska jei del maisto tik ziuriu ka ir kada,zinoma judejimas,be jo rezultatai prasti,jei neziureciau saves butu liudnoka,nes esu is tu kur kg lipa dienom ☹
keista kai zmones i masina pila gerus tepalus,i busta perka grazius brangius daigtus o,kad i savo skrandi beleka tai....

01. Jun 2010, 09:39

sveikute laimonda, o koks tas tavo sveikas gyvenimas, supratau kad pradedi nuo salto duso- toliau? kaip supratau tau padejo pirmas vyras visa tai atrasti, gal tu gali ir mums padeti?nuo ko mums pradeti visa tai daryti ir kaip sau padeti?

01. Jun 2010, 09:39

Dekui uz komplimentus 😀

01. Jun 2010, 09:38

Tevyne aplankau 2-3 kart metuose,neuzilgo skrisiu vel 😀

01. Jun 2010, 09:37

Taip Karibu saluose teko pabuvot 😀

01. Jun 2010, 09:37

gyvenu jau taip 11 metu,mano diena prasideda nuo salto duso,Joga pirmiausia yra kelias i proto valdyma,medituoju kaip tik man to reikia,i jogos uzsiemimus einu karta savaiteje.Paskatino mane buves vyras,jei ne jis nelabai tureciau supratimo apie estetika,kuna,siela..Del valgio esu isbadzius begale budu kol atradau kas man tinka,teke ir badaut 14 dienu,ir derinti maista,bet kaloriju ir dietu niekad nesilaikiau 😀

01. Jun 2010, 09:35

O kodėl taip dėl antro klausimo.Tavo gražus kūnas, ir įdomu ar tai sveiko gyvenimo būdo rezultatas, ar ne.Kad ir dareisi, kas čia tokio.Tiesiog smalsu ir viskas...

01. Jun 2010, 09:34

Tu labai graži moteris. Niekada nepasakyčiau pamačiusi tave, kad galėtum turėti vaikų!!! Panelė ir tiek. Šaunuolė! 😀

01. Jun 2010, 09:31

Del saltumo,tai visokiu visur yra ir reikia,mano seimos rate zmones silti 😀
Antrame klausime paliksiu -------------

01. Jun 2010, 09:30

Su vyru susipazinau LT ,jis turejo komandiruote ,maniau praleisim gerai laika ir viskas,bet va pasisuko viskas kitaip 😀

01. Jun 2010, 09:29

perskaičiau tavo anketą😀 minėjai, jog tavo svajonių šalis tai Karibai, ar teko ten pabuvot?

01. Jun 2010, 09:29

Sveika 😀 Kaip nuotaikos? Oras už lango toks ne koks, tačiau matau, kad čia visai nieko 😀 Norėjau tavęs paklausti (tiesa, labai gražūs tavo vaikučiai, laimonda 😀 - Kada pradėjai domėtis joga, kiek tu užsiimi ir ar tikrai ji veiksminga, naudinga (kūnui ir sielai). Klausiu, nes kineziterapeutė patarė ją lankyti. Kada apskritai ėmėi domėtis ajurveda, sveiku gyv būdu, gal kas paskatino?

01. Jun 2010, 09:27

Sveika.raimonda.Esu girdėjusi, kad vokiečiai šalti žmonės.Ar tai tiesa?
Ar esi pasinaudojusi plastinio chirurgo paslaugomis?

01. Jun 2010, 09:27

Labas, o kaip susipažinai su vyru?
Kaip dažnai aplankai Lietuvą? 😀

01. Jun 2010, 09:20

Gyvenu visai salia Berlyno vos 20km,nuo Lenkijos puses link 😀

vaidlina vaidlina 01. Jun 2010, 09:19

Sveika😀 Geros dienelės. Norėjau paklausti, kuriame mieste gyvenate?

01. Jun 2010, 09:13

Keleta zodziu,na kartais ir sakinio esme,bet galim sakyt ne.

01. Jun 2010, 09:12

o tavo vyras supranta lietuviškai?

01. Jun 2010, 08:59

o kodel gi ne 😀

01. Jun 2010, 08:51

del kojiniu nera problemu tam yra skalbimo masina,o nekenciu tikraja zodzio prasme lyginti,tai vis atidelioju,bet lyginu,nes nelygintu drabuziu niekad nededu i spinta,man nepriimtina lygintis tada kai reikia 😀

01. Jun 2010, 08:49

as vakar vakare net sustivarkiau nuo -iki,kad sianidena nereiktu 😃

01. Jun 2010, 08:48

gyvenu daugiau nei 3 m,,kartu esam apie 4m,susituoke 2m.va kaip as matematiskai 😀 kalbos pas mus 2 dabar buvo 3,ispradzio su vyru kalbejau angliskai,dabar jau vokiskai,bet buna mixuoju o su vaikais tik LT

01. Jun 2010, 08:43

Labas rytas 😉 o tai kiek laiko gyveni Vokietijoje? tavo vyras taip suprantu Vokietijos pilietis? Ir man labai knieti kiek gi vistik laiko jus esate kartu?kokios kalbos vyrauja pas jus seimoje? 😉

01. Jun 2010, 08:41

Dar jei sugryztant prie tradiciju,tai bent mano seimos rate ju nelabai ir yra,turiu omenyje vokisku,LT visad kucios,velykos daugiau vokiskos 😀

01. Jun 2010, 08:40

kam kavos? 😀

01. Jun 2010, 08:25

Taip ,as gyvenu vokietijoje

1 ... 7 8 9 10 11 12