Teisė į kasmetines atostogas po dekreto

14. Apr, 01:18

Laba. Norėčiau paklausti, kada aš jau turiu teisę prašyti kasmetinių atostogų grįžus iš dekreto?Dėkoju už operatyvų atsakymą.

01. Jun 2010, 08:25

mamukai turiu jus palikti 15min,vezu savo vaikucius i darziuka ,o paskui as visa Jusu ;9

01. Jun 2010, 08:25

o tu vokietijoj gyveni, ane?😀

01. Jun 2010, 08:24

Nesu as dar prie ju pripratus,manau ,kad ir neiprasiu 😀

01. Jun 2010, 08:23

laimonda,o kaip pripratai prie svetimu tradiciju ir vertybiu?turiu galvoje salis

01. Jun 2010, 08:22

variklis pas mane galingas,bet viskam yra ribos,buna isskenka ir jis ☹

01. Jun 2010, 08:22

vaiku uzteks,kaip sakau fabrikas uzdarytas,nes nesivadovauju tuom,kad vienam koses uzteks tai ir kitiem..

01. Jun 2010, 08:21

niu net neklausus atsakei 😃 vadinasi si klausima praleisiu 😃

01. Jun 2010, 08:21

Taip.dar lygiai 18 dienu iki mano 31-ojo...

01. Jun 2010, 08:20

Ar norėtum dar vaikų

01. Jun 2010, 08:20

aha... bet kad jautis nepasiduoda 😃

01. Jun 2010, 08:20

labuka.tu man pasakyk,kokio galingumo varuklis pas tamstele?😀

01. Jun 2010, 08:20

laimonda,o kada tavo gimtadienis?juk sis periodas kaip tik dvyniu 😀

01. Jun 2010, 08:19

Egzaminas man liepos 10 d. vyras svarstykles,bet jei jau apie horoskopus tai man jie neegzistuoja..

01. Jun 2010, 08:18

astike,jauti uz ragu? 😃

01. Jun 2010, 08:18

AS? kuom gali nusikalst moteris 😃

01. Jun 2010, 08:17

tai gal kazka sumaisiau 😃 sakei,kad mokaisi ir laukia egzaminas 😃 sakau ar tik ne siandien 😃 o tavo vyro koks zenklas?

01. Jun 2010, 08:16

o tai kuom nusikaltot?

01. Jun 2010, 08:15

Egzaminas?Turi omenyje si diena,herojes diena? Jei taip ,tai ne 😀

01. Jun 2010, 08:15

Manau del tikybos vaikai nepriekaistaus,palieku jiem teise patiems pasirinkt 😀
zodiako zneklas-dvinys 😀

01. Jun 2010, 08:14

o tau siandien yra egzaminas?

01. Jun 2010, 08:13

o santuoka platus klausimas,pasakysiu tik tiek,kad vieno niekada nebuna kalto 😀

01. Jun 2010, 08:13

vel tlf kibinejaaaa ☹ laimonda,spinduliuoji laime,koks tavo zodiako zenklas?

01. Jun 2010, 08:11

labas rytas 😀 svarstau ka cia taves paklausus.sakei,kad nekrikstijai,vaikiuku,o jei paauge ims priekaistauti,va draugai pakrikstyti,o mes ne.ka jiems pasakysi? 😀

01. Jun 2010, 08:11

labas rytas 😀 svarstau ka cia taves paklausus.sakei,kad nekrikstijai,vaikiuku,o jei paauge ims priekaistauti,va draugai pakrikstyti,o mes ne.ka jiems pasakysi? 😀

01. Jun 2010, 08:09

labas rytas Laimonda. Rašei, kad tai tavo antroji santuoka. Kodėl nenusisekė pirmoji?

01. Jun 2010, 08:09

tiesiog ar butina visiem zinoti tikraji varda 😀

01. Jun 2010, 08:08

O tu buvai laimonda,kodėl dabar Raimonda?

01. Jun 2010, 08:07

Labas rytas 😀 jauciuosi nevarzomai

01. Jun 2010, 08:05

Labas rytas.Kaip jautiesi būdama dienos heroje?

01. Jul 2011, 09:02

supratau 😀

1 ... 8 9 10 11 12