Skaičiuojam kalorijas

09. Jul, 07:26

Sveikutes, gal yra musu tarpe mamyciu skaiciuojanciu kalorijas? Pati nesenai pradejau, tai butu idomu pasitarti, kazka naujo suzinoti ir pan :)

12. Jul 2010, 16:47

jo o pas manes parasyta vidutinis bananas 80-100 cal 😉 kaip skiriasi... as siandien jau kefyrinuosi,bet pasudyta ir su zalumynais nes negaliu pakesti neskanaus ir presko maisto 😀 tik ryte isejus laukan leda sulaiziau nes taip kartsta buvo....nerealiai!

12. Jul 2010, 16:46

yra dieta juratux kur per diena suvalgai 1200kaloriju ir jautiesi puikiai bei svoris krenta😀

12. Jul 2010, 16:44

juratux, man googlas pasake kad 100 g bananas turi 94 kolorijas 😉 tai jei jis sveria 200 g, tai 94 x 2 x 5 = 940 😀 o dietos reikalingos tam kad butu griesta kontrole 😀 nes taip ir i lankas galima nusiskaiciuot kartais 😃 ryt kefyrinies ? 😀

12. Jul 2010, 14:59

tovera,visu dietu esme kiek esu ziurejusi,kad kaloriju gauni maziau ! nemaciau nei vienos dietos,kuriu kaloringumas virsytu 1200 -1500,tai kam valgyti palei sarasa ta pati maista,jei tiek pat kaloriju suvartojusi ir valgydama ivairu maista(kas zinoma daaaaug sveikiau organizmui) pasieki toki pat rezultata? 😉

12. Jul 2010, 14:56

na paskaiciuokim broliai kurmiai 😃 vidutinis bananas sveria 200 gr ,tai per diena pagal sia dieta 5-7 bananai,tai iseina iki 700 cal =svoris tikrai nukris 😉
bet bananai turi labai daug cukraus ir is vaisiu jau patys nesveikiausi,bent jau man taip treneris aiskino ... uztat ir i vynuogiu dietas ziuriu skeptiskai...

12. Jul 2010, 11:37

mano tai net vaniliniu ledu galima valgyt 😛 😀))) siaip bananai yra koloringi, nezinau kaip cia svoris krenta .. 😀

12. Jul 2010, 08:27

labai nemegstu tokiu vienkomponeciu dietu 😀 man ziauriai truksta ivairoves 😀 na 1-2 dienas gal istempciau 😃

11. Jul 2010, 23:38

Ta bananu dieta visai nieko atrodo 😀 jei kas nores kokiu 3 kg per 3 dienas netekt prasom kreiptis, turiu skania dieta 😀

11. Jul 2010, 23:35

is tu vienetu ir susidaro grupele 😉

11. Jul 2010, 22:58

liepos mamyte, pats laikas butu Tau toky varianta atidaryti 👍 aerobika liuks, ir nesunku ismokt, perspektyva butu... 😉

11. Jul 2010, 22:41

lieposmamyte, o Tu aerobika isbandyk, man ir sunku sportuoti kai reikia vienai kazka daryti, o kai nueini i treniruote, trenere tada pasokdina 😃😃😃

11. Jul 2010, 22:39

o as sweriu 61kg. ugis mano tik 160cm., tureciau swerti 50kg., bet tiek nesu swerus, daugiausiai buvau numetus iki 52kg., bet deka streso, o ne dietu... kai pastojau, sweriau 56kg., tad taippat dar yra ka mesti, bet db atsipalaidavau, man norisi ir to saslykiuko, ir wakarais pasmaguriauti, zinau, ateis laikas, kai wel sau pasakysiu STOP visokiems vagymams kas nereikalinga......

11. Jul 2010, 21:18

liepos mamyte as tokio svorio ir ugio snatykiu tai dziaugciaus 😉 juk viskas gerai yra... tau tikriausiai ne mesti,o sutvirtinti raumenukus reikia 😀 man tai vat reik virs 20 kg 😥

11. Jul 2010, 20:25

Nu lieposmamyte tau tikrai viskas ok su svoriu😀

11. Jul 2010, 19:43

lb normaliai,nori buti perkarusi?gal geriau pasportuok truputi 😀

11. Jul 2010, 19:40

zodziu bulves keiskit ryziais su darzovem,makaronais su darzovem.jei lb megstat bulves,tik su darzovem,nors man su kefyru lb skanu.siaip turiu zurnala,kur surasyta visa savaites dieta,bet valgyt reikia 7x i diena.bet po lb mazai.bet ka as cia kalbu internetas pilnas maisto derinimu,pati panarsiau.o motivacija mesti svori pasiskaitykit googlei ivesdamos "maitinimosi principai"

11. Jul 2010, 19:35

visada turekit juodos grudetos duonos.i diena 1 rieke.pusryciams liesa varske su kokiais vaisiais,kiausiniai,morka tarkuota(lb skanu su sezamo seklom),pomidorai.ivairiu duoniuku yra.pietums,mesa,zuvis su darzovem,vakariene gal kokia kose virta vandeny,nepamirskit liesiu darzoviu sriubu.vakare gal koki naturalu jogurta,obuoli.zodziu atsisakykit,cukraus,sumustiniu,miltiniu patiekalu,bulviu.

11. Jul 2010, 19:29

agonija,juokauji! 7kg atsikratyt uztektu 2men.as per 2men 8kg pameciau,dar liko 25kg.nusipirkit gracija linija arbata,paknreguokit mityba ir tiek.va tom kur virs 10kg jau sunkiau.

11. Jul 2010, 18:57

Tiesa, joriuk, taip kad reikia imtis priemoniu pries tuos nereikalingus kg 😀

11. Jul 2010, 18:50

Man tas pats kaip ir tau agonija ,priaugti kg nukrito gal per kokį mėn.po gimdymo,o va tie 15kg kurie užaugo metus rūkyt,kaip prilipdyti ir manau nieko čia gėdingo.Mes juk metėm ir jau nerūkančios😀

11. Jul 2010, 15:30

o ka mamytes valgot? papasakokit, nes man jau pritruko fantazijos 😀

11. Jul 2010, 15:29

va va, mano sesuo kemsa uz penkis ir liekneja, o as ziuriu kaip ji valgo ir storeju 😀 siaip as per nestuma priaugau 10kg, o po gimdymo numeciau 20kg, ugis 175cm, o svoris 65kg laikesi du su puse metu, kol nemeciau rukyti (geda, bet yra kaip yra), dabar sveriu 72kg ir noriu gryzti iki tu 65kg 😀

11. Jul 2010, 12:51

turiu ir as ta pilinki 😃 kiek virsvorio turi ?

11. Jul 2010, 12:47

po gimdymo(kai nutraukiau mairinima) skaiciavau kalorijas,poto ejau i sporto kluba,kuri teko mest,nes vyrui darbo laikas pasikeite ir niekaip nebespedavau ,ir vel sugryzu per pusmeti i pradini taska .siaubas istikruju kaip uzkniso man ta kova! ir atrodo nekemsu kas papuola... bet reiks vel tvirtai susimti save 😀 turiu nerealu polinki pilneti,toks ispudis kad vien nuo kokio torto vaizdo storeju 😃

11. Jul 2010, 12:06

As maitinau lygiai 2 savaites, paskui tik nusitraukinejau po lasa 😀 tai kad nors kiek butu valgiau chalvas 😀 juratux, ar darai ka nors kad tirbdyt kg? 😀

11. Jul 2010, 10:47

kol maitini tikrai jokiu dietu ! juk ir vaikutis nepamirsk valgo,tai kavalgai tu... aisku chalvu nereik kimsti ir visokiu saldamaku,maitinkis sveikai,kokybiska maista rinkis. Siaip maitinant pieno gamybai organizmas 600 cal isnaudoja,todel dauguma vien maitindamos lengvai numeta tuos priaugtus kg 😀 as kol maitinau,man krito,o kadangi pieno nebeturejau tai ,tik nustojau,kai soko i virsu... kad paliko svoris toks kaip gimdyti beveik tokio vaziavau 😥

11. Jul 2010, 00:08

as kai pati maitinau kaip tik augo viskas i virsu, nes tos chalvos ir visokiu skanestu valgaiu kad to pieno butu daugiau, nes problemos buvo .. liepos mamyte laikinai pamirsk, kad reik mesti svori 😉

10. Jul 2010, 22:47

plaukai slinko man visada, siaip geriu vitaminus, tepuos kremais, masazuojuos 😀 viska zinau puikiai, su protu viskas 😀 prasom prisijungti 😉

10. Jul 2010, 20:55

oho, kokios cia diskusijos verda, as irgi zinau, kad nesveika maziau nei 1200 Kcal per para suvartoti, as per savaite numeciau 2 kg, ziuresim kaip toliau eisis, nors kartais pagaunu save simuliuojant 😀

10. Jul 2010, 20:48

kaip papludimy maskuotis 😃 neiseina 😉 kad tik keli licni kg tebutu,tai dar nieko 😉 tovera gali organizmas issekti, juk esi girdejus apie slenkancius plaukus,spaudimo sokinejima ir kitka 😀 tikriausiai zinai,kad rekomenduoja tik 4-5 daugiausiai per men numesti 😉 na bet jei gerai jauties ...