Skaičiuojam kalorijas

09. Jul, 07:26

Sveikutes, gal yra musu tarpe mamyciu skaiciuojanciu kalorijas? Pati nesenai pradejau, tai butu idomu pasitarti, kazka naujo suzinoti ir pan :)

10. Jul 2010, 20:33

oi natiuska, kad taip butu 😃
juratux o kas gali atsitikti? Gi nebaudauju 😀 galiu pasakyt kad gerai labai jauciuos 😀

10. Jul 2010, 17:12

mamytes, koks kaloriju skaiciavimas vasara??!!! pailsekit, atsipalaiduokit, megaukites gyvenimu, o jei geda del kabancio pilviuko, ar celiulito, per daug nesidemonstruokit, viska galima uzmaskuoti, 😉

10. Jul 2010, 13:15

tik nepersisteng,nes per toki laika labai tikrai daug 😉 gali skaudziai sveikatai atsiliepti...

10. Jul 2010, 13:05

dirbu situ klausimu laaabai stipriai 😉

10. Jul 2010, 11:35

oho kiek nemazai atsikratei 👍 😀

10. Jul 2010, 11:06

Labas rytas, nuo geguzes 1 skaiciuoju kolorijas, valgau viska, 700 koloriju tikrai nera mazai, pas mane didelis ansvoris buvo, dabar jau - 15 kg 😀 sunku nera, nes jau paskui zinai ka valgyti, ko ne, ir jau automatiskai ziuri etikete kiek kas koloriju turi 😀 dietos yra gerai tam kad nustatyti normas ir rezima, turiu as ir ju visa kruva 😀 kiekvienas pasirenka kaip atsikratyti tu kg 😉 svarbiausia daug judeti ir gert vandens 😀

10. Jul 2010, 09:32

laurike tai tikrai nera drastiska,jei virs 1200 vartosi... 😀 ir valgyti po 5 kart dienoj irgi nera lengva,be to juk vistiek ziuri ka valgai.... juk nevalgai riebaus maisto,o kai uzknisa liesos varskes su darzovem ,ziurek ir vel svoris kyla 😉

10. Jul 2010, 09:25

skaiciavau paauglystej,bet tikrai lb sunku,tai yra gryniausia dieta,ir beje drastiska.geriau keisti gyvenimo buda.daugiau vaisiu ir darzoviu,valgyti 5x per diena,gerti daug vandens.busit zymiai sveikesnes ir nereiks pergyventi,del ataugusio svorio.ryte vietoj sumustinio ar pyragaicio morku salotos,pomidoras,liesa varskyte ar nat jogurtas.man sitaip maitintis zymiai maloniau,nei skaiciuoti kalorijas.

10. Jul 2010, 09:18

natiuska is kaip tau? ar pavyko numesti? labai jau mazai suvartodavai 😉 700 jau cia miniimaliausia paros norma ir tai nelabai rekomenduotina 😉
nors siaip kazkada skaiciau straipsni apie zvaigzdutes,tai ten isvis absurdas po 350-400 Viktorija Bechem suvartoja lyg... nu kraupu ir taip perkarusi ji man per daug ,atrodo,kaip serganti 😃

10. Jul 2010, 09:13

man tai pati geriausia dieta is bandytu,nes gali viska valgyti 😉 tik aisku kiekis daug mazesnis ... Mano mama.kadangi pas mus visi pomposkos lanke kursus ten nusiporko net knygute su maitinimosi pavyzdziais,bet as savu turiu susirasius,na mano pagrindiniai produktais: vistiena,zuvis darzoves,vaisiai,duona rugelis ,duoniukai,ryziu trapuciai,sultinys su kiausiniu,arbatos su saldikliu(nes niekaip neiprantu nesaldintos gerti 😉)

10. Jul 2010, 09:06

siaip tai zinau,kad butina 1200 cal gauti per diena 😉 bet man iseidavo 1000 mazdaug,o savaitgaliais kimsdavau saslus ir nieko neskaiciuodavau 😃 zodziu iseigines pasidarydavau 😃 ,skaiciavau ir per 2 men -7kg 😉 kuriuos deja dabar vel atsiauginau 😥
Dabar nebeskaiciuoju,nes labai sunku pradeti .bet reiktu prisiversti! kai isivaziuoji,tai jau mintinai susiskaiciuoji.

10. Jul 2010, 00:28

Mažokai 700. Aš taip pat skaičiuoju, maždaug daugumą patiekalų žinau kiek sudaro jau 😃 Tarkim šiandien suvartojau apie 800, o sudeginau 300 viršaus 😀

09. Jul 2010, 23:28

skaiciuojam, skaiciuojam 😉 per diena ne daugiau 700 😀

09. Jul 2010, 23:19

as kazkada jaunystej skaiciavau, suvalgydawau tik 500Kcal. zinau, kad buvau nuprotejus 😃

09. Jul 2010, 19:54

kaip smagu, kad bent viena atsirado 😀 na as stengiuosi nevirsyti 1500Kcal, bet kartais buna, kad ir maziau suvartoju, o kiek tu? ka valgai? papasakok placiau kaip sekasi, kiek laiko skaiciuoji, ar pavyko ka nors numesti 😀

09. Jul 2010, 19:50

sveika,as sakaiciuoju laiks nuo laiko 😀 kol nervai atlaiko 😃 po kiek suvartoji per diena kaloriju?

09. Jul 2010, 19:26

Sveikutes, gal yra musu tarpe mamyciu skaiciuojanciu kalorijas? Pati nesenai pradejau, tai butu idomu pasitarti, kazka naujo suzinoti ir pan 😀

1 ... 112 113 114 115