Nepilnametės mamos

30. Jul, 09:33

Mamytės norėjau paklausti,ką manote apie nepilnametes mamytes? smerkiate/palaikote? ir dėl kokios priežasties taip darote? :))

19. Dec 2013, 11:01 Sonatel*

Su Kalėdom baigsis ir pilnatis 😃

19. Dec 2013, 10:53

Pilnatis čia veikia, viskas praeis 😃

19. Dec 2013, 09:22 emskas

Juk pati pradėjai parašiusi savo gyvenimo istoriją, o dabar esi nepatenkinta. Pati leidaisi į diskusijas, ieškojai kaltų ir kaltinai kitus, jog tau niekas nieko nepasakojo. Nepasakojo ir kitoms, žinok, bet ... Ką tau čia beaiškint, vaikas esi, pasirodo. Sėkmės 😀

liuks liuks 18. Dec 2013, 22:57

Skaiciau sia diskusija,bet nevisa.As ir pati mama tapau budama nepilnamete ir tuo labai dziaugiuos,didziuojuos ir esu laiminga,o kitu nuomone man visai nerupejo nei kai laukiaus,nei kai pagimdziau.Patariu as tau nekreipti demesio I smerkimus ar apkalbas ir visai nesigilinti,jei nori buti tikrai laiminga ir ramiai auginti vaika😀

18. Dec 2013, 22:29 Zylutee

Ačiū už gerą žodį, tuo ir baigiame šią diskusiją apie mane. Atsiprašau visų kurioms pasirodžiau šalta ir šiurkšti, tiesiog galbūt per daug yra šnekėta šia tema ir man nuo jos vemti norisi,l iš tikrųjų. Keikviena sžmogus mėgsta būti gerai įvertinamas, pagiriamas. Todėl, girdėjus smerkimų esu, už akių daugiausai, todėl skaudu yra kalbėti čia tema ir dar tuo labiau viešai internete su nepažįstamais žmonėm. Nenoriu. Noriu dabar būti pagiriama savo situacijoje, kad ir kokia ji baisi kitoms atrodo.Gaila, kad taip nutiko, bet nutiko ir viskas. Esu iš visiškai normalios šeimos, neasocialios, ne girtuoklių tėvų, todėl sulaukiu daug palaikymo ir meilės, nesvarbu, kad turiu vaikelį, todėl džiaugiuosi kad esu bent ne vieniša.. Jei ne mano šeima kaži kokia aš mama būčiau ir ar susivokčiau sužinojus apie nėštumą.

18. Dec 2013, 22:21

EIK KLAUSYKIT GAL JAU BAIKIT PO GALAIS VIENĄ KARTĄ ČIA APIE MANE ŠNEKĖT, EIKIT Į KITAS TEMAS TEN IR ŠNEKĖKIT APIE KĄ NORIT, O ČIA AŠ DABAR TURIU TEISINTIS, AIŠKINTIS IR VIEŠINTI SAVO GYVENIMO DETALES IR SMULKMENAS!!!

18. Dec 2013, 22:19 Lukunia9

Nieko aš nekaltinu, jus mamyte gal visų pirma geriau pasiskaitykit antrą kart jei iš pirmo kart nesuprantat. Aš NIEKO NEKALTINU. Tiesiog mano mama buvo per daug užimta, jog galėtų su manim apie tai pasikalbėti.

17. Dec 2013, 19:18 Zylutee

Taip, smagu padiskutuoti 😀 Manau, dar kol mūsų vaikams reiks kažką pasakoti apie lytinį gyvenimą, tai bus daug aiškiau viskas, nes dabar mažai dar kalbama.
Labai gražus ir prasmingas baigiamasis žodis 😀

17. Dec 2013, 18:47 Sonatel*

Bet negaliu sakyti, jog padės visoms 😃

17. Dec 2013, 17:56 mellisa

prašom ir jaunystės receptas 😃

17. Dec 2013, 17:10 Sonatel*

Širdyje tirpsta metai 😃

17. Dec 2013, 16:43 mellisa

Kaip čia tai įvyksta? 🤣

17. Dec 2013, 16:04 Deivukė

Aš kaip tik numečiau kokia 10 m. kai pasigimdžiau mergaitę 😃 Jei ir dabar nukris kokie 5 m., tai būsiu apskritai kaip vaikas 😃

17. Dec 2013, 16:03 Zylutee

Iš manęs vis medikės tyčiojosi, ko aš čia triznioju, jog nepastoju, ko vis noriu operuotis (vienos siūlydavo operuotis, kitos prieštaraudavo). Galiausiai sakė, jog su užakusiais kiaušintakiais nepastosiu ir pastojau 😃 Po to jau sako, oi tai būna kartais 😃 Kaune vienas medikas šaltai sako nepastoji, tai įsivaikink, o aš jam sakau, jog tai ne tas pats. Tas žiūri kaip į durną. Sakau jums čia visi gimdymai vienodi, o kiekvienai mamai tas vienintelis yra nepakartojamas, lygiai tas pats su vaikais - savas kitaip nei įvaikintas. Nieko nesakė, gal virškino ką pasakiau 😃
Pritariu paskutiniai minčiai iš visos širdies, man nepavyko to pasakyti 😀

17. Dec 2013, 15:59 Deivukė

Jei būtum pagimdžius pirmą vaiką 15 metų tai pagalvok galėtumėt kartu į diskotekas varyt 😃

17. Dec 2013, 15:58 Zylutee

Kokie auksiniai žodžiai 😀 👍

17. Dec 2013, 15:56

As tai neturiu del ko smerkt, tik mano nuomone yra ta, kad jei galima, tai vaiku reiktu susilaukti veliau 😀 man kad ir 30 turiu du vaikus, bet nesijauciu jau baisiai susenus ar atsilikus 😃

17. Dec 2013, 15:29

As pirma gimdziau netekejus, bet nieks nieko man nepasake, ne puse zodzio, tik kai jau reikejo stumti, liepe kojas ikelt i ta atrama, o as sakau negaliu, nepakeliu kojos, tai taip nustebo, kaip cia as kojos nepakeliu 😃 bet ne esme vyras padejo man pakelt 😃 o klinikose antra kai gimdziau, tai operacinej viena baisiai bumbejo, kad per daug medziagu nesunaudotu, tai norejau pasakyt, jo dar palik skyle pilve, nes siulu bobai matai gaila 😃 o siaip visi kiti normaliai elgesi 😀

17. Dec 2013, 15:18

Mano gydytoja tai labai nepatinkinta nepilnamečių nėštumais, net nepriima privačiom konsulatacijom, sakydama, kad tai visada rizikingi nėštumai.

17. Dec 2013, 15:08 Lukunia9

Na ziurink kokia ta nepilnamte...Kitoms tikrai ant veido parasyta kad ji K....., o kitos tikrai matosi kad normalios merginos, bet vistiek daktarai neturi teises tyciotis.

Lukunia9 Lukunia9 17. Dec 2013, 15:01

Man ir teko girdeti, kad is nepilnameciu labai tyciojasi

17. Dec 2013, 14:11

Visur visko pasitaiko. Niekur neturėtų būti patyčių, ypač sunkiu laikotarpiu, o gimdymas tikrai yra pasimetimas bet kuriai moteriai.

17. Dec 2013, 14:01

Paskaiciau ir net nustebau...Kokia teise turi medikai tyciotis is nepilnameciu gimdanciu mamu...Siaubas, jau taip sunku tokia akimirka,o jei dar kazkas juokiasin uz nugaros tai ziauru...

Lukunia9 Lukunia9 17. Dec 2013, 13:45 Sonatel*

As turejau omeny ne bet kam o mamos , kai numetineja. O bet kam nera ir negali but kalbos, cia jau isvis..

17. Dec 2013, 13:12

Aš irgi nesmerkiu. Netgi ne vienai tokiai mamai esu padėjusi, tačiau gink Dieve daugiau nežadu, nes kuo daugiau padedi, tuo daugiau tikisi ir ant galvos užliptų. Šios merginos atvejis tikrai gerai pasibaigęs, jai ir toliau ryžto, kantrybės, šeimyninės laimės 😀
Niekada neskaitysiu norma turėtų vaikų per anksti t. y. nesulaukus pilnametystės.
Man teko matyti ligoninėj 15 m. merginą prieš gimdymą, atvyko su mama, visa pasimetus, besiraitanti nuo skausmo, o medikų elgesys su ja tragiškas - įžeidinėjo tik švelniai tariant ... Pas mus akušerinio skyriaus vedėja tokia griežta, bet teisinga, jei ką sako, tai girdi visas aukštas. Oi ji ten varė ant jos "ne vaikams vaikus gimdyt", "kentėk, tau labiau ir turi skaudėt, juk 15 m. esi" ir pan. Pas mus netgi jei esi mergautine pavarde, tai merga su vaiku, tiksliau sk. vedėja taip sako.

Lukunia9 Lukunia9 17. Dec 2013, 12:48

Aš taip pat nesmerkiu
Pasigimdei , augini, priziuri
Saunuole. Db toks amzius, taip jau yra. Buna daug ziauresniu atveju. Bet visgi , kalta pati esi , nes 16metu jau pilnai turi suvokt ka darai.. db paziurejus kas aplink darosi , tai tavo atvejis pakankamai normalus ? Palyginus 😀 jau greit 16 bus visiskai normalu gimdyti. Tik klausima turiu
O kaip kai gimdei daktarai reagavo, ar nieko nesake, nebare? Nesisaipe? Mes buna tokiu atveju

17. Dec 2013, 12:44 Lukunia9

Tai dėl kraštutinumų (kai pasigimdo ir bet kam numeta vaiką) manau ir diskusijos nėra ir būti negali...Kalbam apie tas mamas, kurios dėl neaiškių priežasčių pagimdo pačios būdamos vaikai. Manau klausimas ar palaikome vaikus gimdančius vaikus yra pats iš savęs nelogiškas, jei jau taip kalbant. Ar smerkiame - bet kuri moteris/mama nesmerks kitos mamos, kuri išsaugojo gyvybę. Tad diskusija yra tik apie priežastis, kurių faktas kad reikia išvengti kol gali bei apie pasekmes, už kurias atsakomybę privaloma prisiimti jei jau taip nutiko.

17. Dec 2013, 12:13 emskas

Tu pati parasei kad tau BAISU kaip jos draugauja su vyresniais vaikinas, tai man pasirode gana keista, nes pati i savo gyvenima ziurejai?Pastojai nebaigus net pagrindines(turbut) 16 metu jau esi istekejus...Kazkur skaiciau kad tau katik suejo 16? vaikui beveik metukai, atmeskim nestuma?Kas gaunasi? Kazkaip keista kad baisiesi kitu gyvenimu, bet savo nematai... Ir as jokiais budais nesmerkiu, pagimdyti ir auginti daug sunkiau negu aborta pasidaryti...

17. Dec 2013, 12:12

Dabar apskritai apie lytinį švietimą kalbama gan dažnai ir daug, lyg ir neturėtų būti tokių atvejų daug, tačiau jų daugėja ir čia šeimoje problemas matau - tėvai daug dirba, vaikai už borto, tėvai atsimerkia, kai dukra praneša, jog laukiasi. Aišku ne ką mažiau kalti ir patys vaikai bei paaugliai, jei 13-14 m. pacankėm, vos papai prasikalę, o jau internete rašo kaip pasiekti orgazmą ... Tik niekaip nesuvokiu kodėl mažai arba iš vis nekalbama, jog ankstyvi lytiniai santykiai tik gadina lytinį gyvenimą (būsimą), nes bus moteris kiaura, jau tada ne vyriško lytinio organo reiks, bet pas arklį ieškoti, apie orgazmus tik pamiršt.

Lukunia9 Lukunia9 17. Dec 2013, 12:08

Nes su manim ir nieks nekalbejo..

1 2 3 4 5 6 7