Nepilnametės mamos

30. Jul, 09:33

Mamytės norėjau paklausti,ką manote apie nepilnametes mamytes? smerkiate/palaikote? ir dėl kokios priežasties taip darote? :))

Lukunia9 Lukunia9 08. Jan 2014, 20:24

As tj cia ziuriu ir stebiuos.suauges zmogus dirba sioj srity.. vistiek daug zino ir supranta. O jaunos mamytes dar cia kazkaip protingesnes is saves stato.. bent taip pasirode 😀 na laimingos norejot to ir saunu.bet pacios mamytes uzvedet sia tema. Ir pacios klauset smerkiam ar palaikom.

08. Jan 2014, 20:20

bet aš jums kartoju kad esu laiminga. jei nebūtų viešas psl aš jums pasakyčiau dėl ko šis nėštumas man pakeitė gyvenimą į gerą pusę...
suprantu kur jūs dirbot kaip ten gali būt laiminga, jei vyras pabėgo o tu neturi neio tėvų arba tėvai geria... aš pasakau tiesiai šviesiai jei ne mano mama aš pražūčiau. 😀

08. Jan 2014, 20:20 jolantushka

Vaikuti, viską skaičiau, nenoriu pažeminti, bet toks jausmas, kad jūs tik ir matot, jog jus žemina, skaudina, niekas negiria. Pačios aukščiau galvas. Iš šono žvelgiant ko pačios prisiprašėt, tą turit ir nėra ko pykt. Jei bus lengviau ant dūšios, turiu netgi draugę su vaikučiu, kuri mama tapo nepilnametė, tačiau mes draugės ... kodėl? Ogi todėl, kad ji niekada savęs nežemina ir nemato tų žeminimų iš kitų. O čia tik žodį į jūsų daržą, kad blogai, jog mylėjotės vaikai ir tapot mamos, tuoj ir užsivedat. Tada kam tokios temos "Mamytės norėjau paklausti,ką manote apie nepilnametes mamytes? smerkiate/palaikote? ir dėl kokios priežasties taip darote?"? Nekurkit temų, nebus ir įvairių nuomonių.

08. Jan 2014, 20:14 emskas

Pasiskaityk temos prierašą dar kartą, o gal pacituot? Neparašyta, jog bendrauja vien nepilnametės.
Tu neturi žalio supratima apie mano brandumą ir apskritai kas tai yra asmenybės branda.
Iš pagarbos sau galėtum ir patylėti kai kuriais aspektais. Nei aš tave noriu įžeisti, nei stengiuosi, o tuo labiau gazdint nesiekiu. Tu gyvenime esi ir taip išgazdinta, nes pajusti vyro organą pas vaiką tai tolygu išprievartavimui, o kai pati to norėjai, tai apskritai.
Aš nesakau, kad mano žodis turi būti paskutinis, bet kaip šauksi - taip atsilieps.
Nebūtina bendrauti artimai, kad matyti žmogaus laimę - nelaimę, bet čia jau psichologinės žinios. Kaip sakiau, dirbu su nepilnamečiais, nėščiųjų buvo irgi ne viena, ir ne dvi. Patirties turiu nemažai. O kalbėti galima daug, pasikartoju, žinau, kad velniškai jums sunku.

08. Jan 2014, 20:14 liuks

Tiesiog atsibodo klausyti smagias replikas, kokios mes turėjom būti. 😀
Todėl ir atrašom. Kiekviena supykti moka. 😀

08. Jan 2014, 20:13

Jolanta, na ne kiekviena motinystės instinktą turim, bet mes abi viena kitą pažįstam ir abi puikiai žinom, kad mamos būsim puikios, jei dabar tokių metų elgiamės kaip tikros motinos, sugebam susitvarkyti su vaikais, nors tai yra sunku. 😀

08. Jan 2014, 20:11

liuks , jusu tiesa 😀

08. Jan 2014, 20:11 mellisa

Gerai, atsiprašom gal truputį perdėjom. Bet jūs mūsų nepažįstat ir mes jums nerūpime ir taip logiška, tai kam atsikirtinėjat, kam atrašinėjat lyg toks jausmas, kad veikt daugiau nelabai ką turite... Norite parodyti savo lygį. Žinoma, niekas niekada per kartų kartas nepritars nepilnamečių pastojimui mes taip pat, todėl stengsimės iš paskutiniųjų, todėl kad abi pagimdėm dukras, kad mūsų mažylės nepakartotų mūsų klaidų. 😀

liuks liuks 08. Jan 2014, 20:11

Pilstot is tuscio i kiaura atrodo nei viena neturit ka veikt eikit geriau vaikams pasaku skaityt,vyrus apsikabint ar dar ka nuveikt😉

08. Jan 2014, 20:10

nepilnametei sukūrus šeimą ją "užauginti" iki senatvės. cia jusu zodziai mellisa . ka tuom norejot pasakyt ? kad mes kitokios ir nesugebesim o jus budama vyresne sugebesit . abejojiu manau motinystes inkstinka turim kiekviena , ir savo vaika mylim kiekviena ar jis buvo planuotas ir ne .

08. Jan 2014, 20:08

mellisa del patarimu buvo ne tau , juk ziezula sake , kad paskui bega prasyt patarimu . mes ir niekam nepersam minties , kad seksas nesulaukus net pilnametystes yra gerai . o jus gal mellisa grizkit i pacia pradzia ir perkaitykit viska is pat pradziu , nes matos kad visai pati nebezinot apie ka snekat . o snekat tiesiog , kad sneket , ir atrodot visai nesubrendus , o dar mus bandot ,, pazemint''

08. Jan 2014, 20:04 mellisa

Nematėt nei vienos laimingos? artimiau pabendravot, kad žinot? būtent kad ne, o šnekat daug.
Atsiprašau, šitą bendravimo būdą buvau užmiršus, bet jūs tiesiog nenorom sukūrstėt manyje pyktį...

08. Jan 2014, 20:02

Tai žinok gal tu ant žemės nusileisk. Nenorim nei pagirų nei medalių. Norim kad tokios kaip tu gyventų savo gyvenimą ir mokėtų nusileisti. Jei esi tokia suaugus ir mačiusi 'šūstrų panelių' tai bent jau pavadinkit kad esat protinga ir nusileiskit. kodėl jūsų žodis turi būt paskutinis?

08. Jan 2014, 20:02 jolantushka

Ar aš sakiau, kad prašyti paratimų yra blogai. Puiku, bet nei viena neprašo tų patarimų, ypač prieš guldamasi. Jei tu kitokia, tai šaunu, bet aš kalbu ką matau. Dar gali būti ir taip, kad vienokia mergaitė dedasi, kitokia iš tiesų yra.
Kaip tu matuoji brandumą? Kokį žmogų skaitai brandžiu? Niekas čia nieko neįžeidinėja. Jei mes nepritariam nepilnamečių santykiam, tai taip ir pasakom. O jei jūs priimat kaip įžeidimus, tai pačių reikalas.
Apie gyvenimo galimas ar negalimas nelaimes plati tema - to niekas nežino ir tik būkim visos laimingos, kaip pasiklosi, taip išsimiegosi 😀

08. Jan 2014, 20:01

tai dabar galit pamatyt as esu laiminga . ir niekuom nesiskundziu . o jus mellisa turbut nieko nedarot daugiau kaip tik sitoj grupej sedit

08. Jan 2014, 19:59

Labai giriat save ir aukštinat, aš pastebėjau vieną dalyką, jei būtumėt tokios brandžios moterys, nesedėtumėte ir nemaltumėt čia liežuvio apie savo tobulą gyvenimėlį ir nekištumėt į šią grupę nosies.
Mellisa - tavo 'brandumas' irgi senai pasirodė. Mat brandi labai 😀 aš esu vaikas, aš pripažįstu ir be tavo išsireiškimų, moteryte. taip kad manęs neižeisi ir neišgąsdinsi savo replikom 😀

08. Jan 2014, 19:56 emskas

Pyk nepyk, bet va ir pasirodo visas nepilnametiškumas - įžeisti pagal tai, ką sugebi pamatyti.
Jūs, nepilnametės, norit čia liaupsių ir pagyrų, kokios jūs šaunios, kad sugulėt būdami vaikai, o po to verkiat. Bent jau nei vienos čia laimingos nemačiau - tai tuo nepatenkinta, tai dar kažkuo.
Nemoki savęs pateikti, tai varai ant tų, kurios savo gyvenimą planavo kaip nori pačios. Tobulų nėra, tačiau gal nusileiskit, mergaitės, ant žemės. Niekas čia nevaro ant jūsų, pati mama pradėjo dar pernai metais, kad sugulimas jai buvo tarsi kažkas beprotiško ir sulaukė kitų mamų atsako. Tai jei nenorit pajuokos, tai kam taip rašyti. O dar po to atsiranda neva "gynėjų".

08. Jan 2014, 19:54

ir siaip galbut mums siam gyvenime labiau pasiseks negu jums . ziezula jums irgi gali nutikti nelaime , kiekvienas gali turet bedu ir 17metu ir 30-ies.

08. Jan 2014, 19:52

kazkaip esate vos ne dvigubai vyresnes , bet neatrodot brandesnes. jei mokat tik izeisti . o as nesakiau , kad tai pasiekimas ir nesigiriu visam pasauliui , bet ir to nesigediju .

08. Jan 2014, 19:50

o prasyti patarimu yra blogai ? na mellisa jei jums pasitaike visos tos sustros kurioms neidomu vyresniu nuomone , nereiskia kad visos tokios gi . o kuri mama pasake , kad mokekite priimti pasekmes, tai mes ir priemem gi .

08. Jan 2014, 19:48 ziezula

ka daugiau pasakyt apie tave. tau labai tinka sitas slapyvardis 😃
Moterys, jei jūs taip reiškiat savą nuomonę, kodėl mes jos negalime išreikšt? ką mums slėptis po lapais? mes gyvenimo pasmerktos? NE. net jei ir būtume pasidarę abortus vistiek nieks mūsų negalėtų pasmerkt, neturi teisės. 😀
Kiekviena iš jūsų pasakoja apie save, kaip sulaukėt 30, kaip pastojot, kaip neskubėjot. gerai šaunuolės, gal jums sukurti grupę "tobulos mamytės" ? 😀

08. Jan 2014, 15:59

Siais laikais musu merginos visai nesivadovauja protu, vadovaujasi tik jausmais, tik papukai isdygo apacia apzele ir jau gulasi i lovas su vyrais o paskui jau dejuoja kad labai sunku nes pastojo, bet pagaliau juk turi suprasti jei moka kojas skesti, tai tegu ir moka saugotis nuo nepageidaujamo nestumo. O dar daug ka ir reiskia tevu auklejimas, bei rodomas pavyzdys seimoje. Dabar astuoniolikmete rasti kuri neturejus lytiniu santykiu, tai prilygsta dinozauru isnykimui🤣, dabar musu jaunosios merginos vaidina labai jau savarankiskas, bet kai jau uzklumpa kokia bedele tada jau panikuoja ir praso patarimu.

07. Jan 2014, 23:32 jolantushka

Jau vien tai, kad kur tu esi 14 m., o kur esi 18 m., tai labai didelis skirtumas - pirmiausia fiziškai ir psichiškai brandesnė, atsakinga už save, galiausiai jei tuoktis, tai nereikia temptis iš paskos tėvų, kuriems gal ir gėda, ir visa kita.
Šaunu, kai nepilnametė mama apsisprendžia auginti vaikutį, bet dažniausiai už ją "nusprendžia" kiti - būsimas vaiko tėtis, jei nedėjo į lankas, merginos tėvai, kurie ją išlaiko, galbūt padeda kiti artimieji.
Brangioji, aš dirbu su vaikais ir nepilnamečiais nuo 2007 m., neskaitant studijų metais (2002-2006), kai teko irgi savanoriškai dirbti su jaunimu. Nebuvo nei vienos merginos, kuri jau akivaizdžiai pradeda lytinį gyvenimą (13-14 m.) ir klauso patarimų. Visos šustros, "protingos", turi "vyrus", kurie vos tik pastojus deda į kojas, retas sugrįžo. O po to atbėga panos ir sako laukiuosi, negana to, dar ir nėštumo metu jas prižiūrėk. Ir kalbu apskritai, nes turiu kolegių dirbančių su mergaitėm, merginom soc. centruos, kituose pagalbos centruose. Pykint nepykit, bet aš beveik turiu susidariusi nuomonę, jog tikrai save gerbiančios, turinčios min. moralinių nuostatų nesiguls tokios jaunos ir lai paisto apie meilę ... ji ateina tikrai ne nuo sugulimo, bet duok Dieve nepilnametei sukūrus šeimą ją "užauginti" iki senatvės.

07. Jan 2014, 23:18

lukunia9 ne ne del to kad issake savo nuomone , salis laisva kiekviena turi teise ja issakyti , bet kam prikisti kad galejom tokiu metu ne vaikus augint o pagyvent sau , bet juk mes pacios tai zinom , taciau yra kaip yra . juk nieko nekaltinam , kad pacios taip prisidarem , nei tevu , nei jusu , tai kam jums kazkuom smerkt mus. ir tikrai kiekvienai linkiu , kad nei vienos vaikai to nepasidarytu ..

07. Jan 2014, 23:13

tai manote kad tie 4 metai labai duoda protelio ? jei mergina apsiprendzia auginti tai manau pas ja irgi galva ne tokia tuscia kaip jus galvojate . ir ju nereikia smerkt zmogaus nenuzude vaikus myli ir augina , rendama kaip uztarti ir blogesnius poelgius padariusiems zmonems, o mellisa ar jus meginot duot kokiu patarimu nepilanetem ? man ji kazka pataria vyresnis zmogus as tikrai isklausau , ir tada svarstau gal taip tikrai butu geriau visvien vyresnis zmogus , gal daugiau zino . ir siaip mergina sake kad saugojosi .

07. Jan 2014, 19:25 Zylutee

👍👍👍

Lukunia9 Lukunia9 06. Jan 2014, 23:50

Pritariu mellisai.
Uz ka pagirt? 😃 jums baisu , kad mamytes parase savo nuomone? O kad nepilnametes gimdo cia normalu? Nieks cia nieko nesmerkia, bet ir girt uz ka nematau..

06. Jan 2014, 23:24 jolantushka

Kuo tau baisūs mamų išsireiškimai?
Sakyčiau mažai šviečiama šeimoje, o info visur pilna, gal tik toks skirtumas.
Patarimų nepilnametės nelabai nori girdėti dažniausiai.
O už ką galima pagirti? Kad sugulė nepilnametės? Kad pastojo, nes "nežinojo" apie apsaugą ar dar dėl kažkokių naivių priežasčių tai padarė?
Dukras reikia augint taip, kad nepastotų nepilnametės.

06. Jan 2014, 22:53

skaiciau visa diskusija , ir buvo baisu skaityt kai kuriu mamu issireiskimus . o kai kurios mamos priestaravo pacios sau ispradziu sako , kad blogai jog mazai ra svieciama apie ankstyva seksa, paskui sako , kad visur pilna informacijos ir svietimo pilna apie tai , o ant galo vel sako kad jo per mazai . esate juk vyresnes moterys , kaip tik manau turite tik patart , pagirt , o ne sakyt tai ka ir pacios jaunos mamytes zino , jei jos nusprendzia augint , mylet jos zino ko reiks atsizadeti ir juk nereik vis to kartoti , esate vyresnes , bet kazkaip kalbate tikrai negraziai. aisku as ne apie visas , bet buvo pora tokiu . manau taip neturetu but , juk jus nezinote kaip bus su jusu vaikais, ir jei jusu nepilnametes dukros pastos tai irgi visi kaltins jus , kad buvot bloga mama , kad neaiskinot , daug dirbot ir panasiai , o kas zino kaip bus is tiesuu, pamastykit mamos, nezinot ka jums paruose likimas . todel nesmerkit . 😀

19. Dec 2013, 11:14 mellisa

To ir palinkėkime 😃

1 2 3 4 5 6 7