Nepilnametės mamos

30. Jul, 09:33

Mamytės norėjau paklausti,ką manote apie nepilnametes mamytes? smerkiate/palaikote? ir dėl kokios priežasties taip darote? :))

08. Jan 2014, 21:28 emskas

Draugėmis taip greit netampama. O mandrų čia nėra, tik su savitom nuomonėm, kurias arba priimi, arba ne.
Kam tie kraštutinumai? Trink, jei nori, pabėgti lengviausia. Sakiau taip, bet nesakiau, kad negali bendrauti, jei tavo leliukas neplanuotas, tą norėjau pasakyti, jog pritarimo nelabai gali sulaukti. Bet tu nesupratai, matomai.
Nei aš tave vedžiau į protą, nei ką, negebėjai priimti paprastos diskusijos, taikei sau asmeniškai, matomai, daug tiesos pasakyta, o tu iš jos dar neišaugai.

08. Jan 2014, 21:23 liuks

Gerbiu tavo nuomonę ir gebėjimus džiaugtis teigiamu NT tokiam jaunam amžiuj, nes tarkim aš pastojau 25 m. ir net pamąsčiau ar ne per anksti 😃 Dabar juokas ima, nes gyvenimas mane pamokė už tai, bet tada buvo tokios mintys. Skirtingi žmonės ir tiek, gal net skirtingi gyvenimai, požiūriai, svajonės 😀
Kas be ko, kad visas čia liečia mūsų angeliukai ir jei žmogus nori bendrauti, tai nėra skirtumo ar jam 16 m., ar 46 m.
Nereikia vaikų versti būti tokiais ar anokiais, jiems reikia sąlygų augti asmenybėmis, o kelią renkasi patys vaikai 😀

08. Jan 2014, 21:18 mellisa

N gerai, ačiū už tokį apibendrinimą, mano žodis turbūt bus čia paskutinis, maniau susirasiu draugių, nebutinai bendraamžių, su kuriom bus apie ką paplepėti, bet čia visos tik mandros, išsitrinsiu anketą, klaidą padariau kad susikūriau, nes kap ir mellisa minėjo čia renkasi mamos su planuotais leliukais ir t.t.
nekomentuokir ir nekritikuokit mano šito komentaro, pasakiau ką norėjau, o tau mellisa ačiū, kad 'atvedei į protą', kad man čia ne vieta. iki 😉

liuks liuks 08. Jan 2014, 21:18

Taip man buvo siek tiek daugiau nei 14m.O pati tema gera,nes dauguma auginam mergaites ir berniukus tas pats liecia ir neesam apsaugota,nei viena,kad musu vaikai bus tokie kaip mes norim ir elgsis taip kaip mes norim.

08. Jan 2014, 21:11 liuks

Bet gal tau buvo daugiau nei 14 m.?

liuks liuks 08. Jan 2014, 21:06

Taip as buvau ta kuri krykstavo,ta kurios vaiku niekas neaugino,niekas neislaike ir laimingai sau gyvenu toliau ir galiu drasiai sakyti mano pirmagime ne netyciukas ne pasekme,o kaip ir visu tevu lauktas,mylimas vaikutis,o antrasis net ir planuotas buvo😀Ir man visai negeda,nes neturiu ko gedytis.Diskusija nedurna,bet kaip kam diskutuot reik ismokt😉

08. Jan 2014, 20:56

Neužvedžiau temos, tik parašiau ką dar norėjau, nors galit rašyti, kad niekas neprašė, nors buvo klausimų 😀

08. Jan 2014, 20:54

Emskas, jei nekūrei temos, bet čia lankaisi, tai reiškia, kad ta tema tau kažkuo artima.
Jau tingiu kartotis, kad rašo kas ką nori, niekas neuždraudė ir niekas jūsų nesmerkia pirmiausia. Greičiausiai pabodo girdėti jums tą patį per tą patį, tik koktu pripažinti.
Jolanta, sakai tu geriau žinai kaip jautiesi, taip, pritariu, bet ar žinai tokį dalyką kaip empatiškumas?
Ir šiaip abejoju ar buvo bent viena nepilnametė, kuri krykštavo iš džiaugsmo, jog laukiasi vos tik apie tai sužinojusi. Merginos, su kuriomis man teko dirbti ne visos tokios jau nelaimingos, kitos gyvena jau 5-7 m. santuokoje, turi ne vieną vaikutį, kitos turi antrą santuoką, yra ir nelaimingų atvejų, bet nuo to neapsaugotas nei vienas.
Jolanta, vyresniame amžiuje sukurtos santuokos yra patvaresnės vien tuo, kad jos dažniausiai būna ne iš reikalo, pabaigus mokslus, turint darbus, mylint vienas kitą ir tą meilę jau patikrinus draugaujant. Galiausiai žmogus yra brandus ir žino ko nori. Tą kalbu remdamasi tyrimais. Patvariausios santuokos nuo 25 m. kažkodėl ir santuokų amžius "senėja", galiausiai santuokų skaičius mažėja, nes žmonės renkasi sugyventinių statusą.
O tu mane laikai keista dėl to, kad moku ir piktai pašnekėti, ir gražiai vienu metu? Tokia ir esu darbe bei gyvenime. Nelaikau pykčio ir nesmerkiu žmonių, rėžiu viską tiesiai šviesiai, nors kartais tai ir ne kaip skamba.
Emskas, reikia išmokti reikšti mintis ir to mokytis visą gyvenimą ne vien tau, man, bet visiems 😀
Pritariu, kad reikia reaguoti šalčiau, nes esam mamų svetainėje, kurioje renkasi, kad ir kaip bus nemalonu, bet mamos, vaikučius planavę ne nuo mažų dienų ir faktas, kad vaikams su vaikais jos nepritars. Jei nepatinka, nereikia rašyti, bet aš, kiek pastebėjau, ir kitos mamos čia prisijungė tik nepilnametėm kažką tokio parašius ... Bet nei viena nesakė, kad jūs kažkuo baisiai blogos, tik mokat už buvusį naivumą, neklausymą ir viskas.

08. Jan 2014, 20:52 liuks

nu gerai gal jau baik juk baigiam šitą urną diskusija? kam tau rūpi kvailų vaikų nuomonės, praleisk pro akis😀

liuks liuks 08. Jan 2014, 20:48

O kam reaguoti I viska jautriai kiek skaiciau,tai kitu akimis mano vaikai pasekmes,vyras prievartautojas,o as siaip auka kazkokia😃Ir man visai nei pikta,nei ka.Nei viena mano gyvenimo negyvena,nei viena manes nepazista,o visi zmones turi savo nuomone ir nielaip nesuprantu gebejimu is muses drambli daryt😀

Lukunia9 Lukunia9 08. Jan 2014, 20:39

Tai vat pradek

08. Jan 2014, 20:39

Gal reikia redakcijos paprašyt, kad ištrintų šitą temą? nes čia kuo toliau, tuo aštriau diskusija eina ir man jau pradeda rimtai nebepatikti

08. Jan 2014, 20:38 Lukunia9

"Pačios rašot, pačios rašot" kiek galima klausyt, jūs pradėkit šios temos uždarymą po galais.

08. Jan 2014, 20:38 Lukunia9

vienu zodziu, baigiam sita tema . nes cia tikrai viskas tas pats per ta pati .

08. Jan 2014, 20:37 ziezula

tai sveikinu 😀

08. Jan 2014, 20:36 mellisa

Aš taip pat karštakošė, tai ką, man dabar reikia sulaukti jūsų metų, kad galėčiau išssireikšti? 😀

08. Jan 2014, 20:36

mellisa , bet jus tikrai esate keistas zmogus . kartais snekate graziai , o kartais tikrai nelabai..matos , kad karstakose .

08. Jan 2014, 20:33 emskas

na man sis slapyvardis tinka tikrai🤣 bet as budama nepilnamete vaiku neprisigimdziau, ir nesu tobula, taip kaip tu bandei issireiksti,

08. Jan 2014, 20:33 emskas

Šaunu, kad tu laiminga, taip ir toliau 😀
Tik siūlyčiau išmokti patylėti arba pasakyti protingai. Nepatikėsi, bet to dar mokausi ir aš, nes esu karštakošė 😃 Jei skaitai viską, tai aš buvau rašiusi apie savo gyvenimą. Buvau baisi maištautoja nepilnametė, augau be tėvų.

08. Jan 2014, 20:33 jolantushka

būtent Jolanta, kad dirba su nepinametėm mamom kurios nėra laimingos, nereiškia kad visos tokios yra. 😀 Mes pripažinkim turim geresnias sąlygas, nei tos vargšiukės, bet aš jaučiuosi puikiai ir man nepasakys nei viena, kad tu esi tokia ir tokia. 😀

Lukunia9 Lukunia9 08. Jan 2014, 20:33

Na nesvarbu kas kure.sukurta tema ir raso kiekvienas savo nuomone.jei nepatinka kad kazkas kisasi i gyvenima jusu, ko pacios kisat savo nosi i sia tema 😃 pacios cia rasot 😉

08. Jan 2014, 20:31

mellisa , o jus nezinote kad skiriasi ir zmones kurie seima sukure vyresni ?

08. Jan 2014, 20:31

Nes mūsų tėvai neprasigėrę ir dantim nagais stovi už mus ir mūsų mažyles, jei ne jie būtų labai blogai. Turim vyrus, šiltus namus ir keletą draugų kurie nenusisuko sunkią valandą, todėl ir esame laimingos. o nelinkime, nes tai nėra normalu 😀

08. Jan 2014, 20:30

esam laimingos, kad sugebam but gerom mamom. 😀 taciau juk nesakom jog tai tikrai yra lengva . todel ir nelinkim savo dukrom 😀

Lukunia9 Lukunia9 08. Jan 2014, 20:29 Deivukė

👍👍👍

08. Jan 2014, 20:29 jolantushka

Aš rašiau "duok Dieve nepilnametei sukūrus šeimą ją "užauginti" iki senatvės.", o ne taip, kaip tu pacitavai. Visiškai neturėjo omeny vaikų. O santuoką, kaip vertybę, kaip šeimos nedalomą vienetą ir sukūrus ją brandinti, auginti iki senatvės. Jei suprantamiau, tai nugyventi su vienu vyru iki gyvenimo galo ir pasiskaityk tą dar kartą, nes sakydama "duok Dieve" aš linkiu to visoms ypač jaunoms mamoms, nes pati ištekėjau 24 m., daug studijų metais turėjau santuokos ir šeimos psichologijų, ir žinau kaip nelengva tai, nes tai menas, o žinat asmenybės brandos psichologiją, tai santuokai 14-18 m. tikrai nėra palankūs. Ar supratai ką norėjau pasakyti? Nesakau, kad jei kartą išsiskyrei, tai jau viskas, tau amen, bet po pirmos santuokos laimingą sukurti antrą dar sunkiau, apie trečią net nekalbu. Tą rodo įvairūs pasauliniai tyrimai, tokie tyrimai atlikti net ir Lietuvoje. Na nebent mergina - moteris nori šliundros statuso, čia kas kita. Kitoms gal gerai būti vyrų mazgote ir turėti jų daugiau nei ant rankų pirštų, nors kaip teigiama ir 5 partneriai per moters gyvenimą jau yra daug ir verta susimąstyti.

08. Jan 2014, 20:29

tai cia ji dirba , o mes gyvenam jaunu mamu gyvenima . tai gal vis del to mes ir zinom geriau ka mes jauciam . ji dirbadama juk nezino ka tas zmogus galvoja ,lukunia9.

08. Jan 2014, 20:28 Lukunia9

pasirodė vis dėl to 😀
Jei nematai nei viena iš mūsų šios grupės nekūrė 😀

08. Jan 2014, 20:28

Jeigu bunant nepilnametem mamom, jau easate tokios laimingos, tai kodel to nelinkite savo dukroms? Manau tuo viskas ir pasakyta 😀

08. Jan 2014, 20:27

Nei aš nei Jolanta šios temos nekūrė 😃
Pati autorė nei kart čia komentaro nepaliko....
Man asmeniškai nepatinka, kad nepažįstamas žmogus dėsto tai ką ir pačios žinom...

1 2 3 4 5 ... 7