Namų šeimininkės (nusivylusios arba ne)

27. Jan, 12:13 laurora laurora

Sveikutes. Gal kartais jauciates vienisos, kol vyrai darbe, o vaikuciai miega? Gal kartais jauciates, kad tuoj tuoj isprotesit nuo vaiku bardako? Paplepekim apie tai, kaip sekasi buti namu seimininkemis...

15. Feb 2011, 16:15

nu va lafe.. 😀 as taip pat siandien atsikelusi pagalvojau sakau gal tu jau ligoninej dziaugiesi gal jau 😀 na ateis butinai ateis sunelis kai tik jam pasirodys kad laikas 😀 o gal jau siuo metu gimdai 😃

15. Feb 2011, 15:33

maniškė tai pagal mano ginekologę gimė keturiom dienom per anksti,o kai gimė vaikų gydytoja apžiūrėjus pasakė,kad buvo pernešiota porą savaičių,nu palei mane tai turėjo gimt gegužės vidurį,o ta kai nustatė birželio 5,sakau nu kas per gydytoja,da apšaukė,kad meluoju apie paskutines mėnesines,nu nervindavaus pas ją eidama,aš ir galvojau gal jau lafe turi ant rankų savo vaikutį 😀

15. Feb 2011, 10:40

cia kaip ir mano suniukas nenorejo aateit 😉)) kaip savijauta kai zinai kad bet kada gali pagimdyt? 😀))

15. Feb 2011, 10:06

Sveikos merginos nieko dar neturiu,esu namie niekas man neskauda nusikundimu neturiu sunelis nusprende savo maza namuka i didesni nekeist😀

14. Feb 2011, 23:04

gal jau lafe supuoji ka nors ant ranku ? 😀

12. Feb 2011, 14:15

Tai kur bebūtum visur atsiranda tokių sakant "šundaktarių" aš manau kad nuo dantukų,bet jau kaip vargina tokie nemiegojimai 😀 sakau nors dieną pamiegotų,bet kur tau,pusvalandį arbą valandą geriausiu atveju,tai laukiam nesulaukiam kada išlys tas dantukas ir ateis geresni laikai 😀 aš kai pas savo gine nueidavau tai visada susinervindavau pasakydavo kokią nesamonę,ir kabinėdavos prie visko,tai spaudimas pakilęs tai dar kas,pabaigoj nėštumo išvis sakė viską be druskos valgyt,jei nenori į ligoninę atsigult

11. Feb 2011, 20:42

Tikrai daktarai tai visai jau nebeturi zmoniskumo, buna kad su serganciu vaiku su temperatura siuntineja pirmyn, atgal, kaip as tokiu nemegstu, siaubas, bet tokiu yra nemazai, gal todel, kad visi geri medikai dirba uzsienyje,uz gera atlyginima o tie nemoksos ir kysininkai liko cia, na dar Kauno klinikose, Vilniuje gal zmoniskesni, bet siauliuose tai patyliu...

10. Feb 2011, 08:59

Ai vakar tai labai nervinausi,o dabar pagalvojau kai kurios pagimdo ir be tu visu apziuru,tik kad va buvau dabar tokia tikra kad noriu toi RK gimdyt o dabar truputi abejoju,na bet as jau nusiteikus kad greit mano maziukas nuspres gimt ir viskas bus gerai😀 net kai jis pasispardo tai pagalvoju kad jau laikas savo lovytei but o ne pilveli😀 Sandriked o keltis nakti gali tikrai del dantuku ziurek gal greit pasirodys trecias😀

09. Feb 2011, 20:46

na tikrai, kartais tiems daktarams truksta zmoniskumo.. pamenu kai pirma karta ejau echo tai irgi vos neapreke kad siuntimas netoks, kaip susinervinau, is kur as galiu znot kokio to siuntimo reikia.. bet gerai ka neisvare.. na va o tau tai blogiau lafe, tikrai neturi sazines daktare , gimdymas ant noses ir negalejo apziuret..na tai lauksim ziniu 😉

09. Feb 2011, 18:49

tie daktarai tai pasijuokt temoka,galėtų suprast tas kurios pirmo vaikelio laukias,juk naujos mamytės nieko nežino kaip kas turi būt,man tai irgi prasidėjo skausmai iškart kas 4 - 5 min,tai nuvažiavom ryte 4 val,o gydytojas pažiūrėjęs sako ko čia atvažiavai dar tik 1 cm gimda atsidarius,bet vistiek paguldė,pagalvoju,kad gal geriau būtų išleidę namo,vistiek namie geriau 😀 man tai tragedija kai reikia gulėt ligoninėj,o po gimdymo dar visą savaitę reikėjo gulėt,vienas ir guli,gal dar ir dėl to ta depresija užklupo,nu bet gerai kai viskas gerai baigias 😀 aš galvojau,kad skausmą pernešu,bet per gimdymą paaiškėjo,kad nepernešu 😀 maniškė dukrytė naktį kelias kas valandą,tai nesuprantu gal dantys dyksta,jau du turim,o kitų kaip nesimato taip nesimato,tik kankinamės per naktis 😀 tai sėkmės tau lafe per gimdytą,kad tik viskas gerai būtų 😉

09. Feb 2011, 17:39

Oj panos nusigrudau as siandien i ta ligonine,niekas ten manes net neziurejo isjuoke tik paskaite morala kad pagal siuntima man ne 39savaites o 38 ir siutimo forma netinka ir ko as cia atvaziavau ir liepie vaziuot namo☹ tai tokios ir naujienos vaziuosiu vel ketvirtadieni (vasario 17) jeigu iki to laiko nepagimdysiu. O kaip sekasi jums???😀

09. Feb 2011, 14:47

na kaip tau sekesi apziura? 😀o kas ce per apziura, pries gimdyma jau ar kaip ji skaitos? 😀

07. Feb 2011, 09:17

Aciu merginos uz gerus linkejimus😀😘 Bet zinot as tos depresijos irgi prisibijau,bet tikiuosi ji mane aplenks,nes tai musu mylimas,norimas ir lauktas vaikutis😀 Vakar vakare pradejo vel nugara ir pilvo apacia skaudet tai merginos nepatikesit kaip as negaliu kentet skausmo tai as taip jau apsidziaugiau pagalvojau gal cia jau prasideda😃 bet paskui viskas aprimo,paziuresim ka pasakys man treciadieni gimdymo namuose per apziura😀

06. Feb 2011, 18:45

aha.. gerai kad viskas susitvarke ir supratai koki dziaugsmeli pagimdei 😉 aisku ir as susimastau, bijau tokiu reakciju 😀 bet tikiuos viskas bus gerai 😀

06. Feb 2011, 15:05

na aš ir nesuprantu,kaip aš tai laukiau labai,planuotas pirmas vaikelis,abu su vyru laukėm,kada čia gims,sakau,o kai gimė tai net nesupratau pati kas su manim darės,nenorėjau nei valgyt,negalėjau nei kalbėt apie gimdymą iškart verkdavau,bet geriau kai išsikalbi,su drauge kai pasikalbėjom tada jau geriau pasidarė,sakau gal kad visą parą prasikankinau dėl to man taip,reikia dar apsiprast su vaikeliu matyt 😀 tik sakau dar gerai,kad nebuvo ant tiek,kad prie vaikelio neičiau kaip kitom būna

06. Feb 2011, 13:56

na linkime tau lafe stiprybes, geros nuotaikos 😉 kad ik viskas praeitu puikiai..
zinot as kartais usimastau, kodel buna vat kad moterims uzein ta pogimdyvine depresija.. kodel.. :/

06. Feb 2011, 12:44

Tikiuos,kad tau taip nebus 😀 ir taip negalvok,viskas bus gerai 😉 nes man po tokio ilgo gimdymo ir depresija buvo užpuolus,atrodė,kad nemyliu net savo dukrytės,bet ačiū anytai,kuri labai padėjo sunkiu momentu,ir vyras padėjo,truputį teko ir vaistukų pagert,ir viskas susitvarkė,tai dabar negaliu atsidžiaugt savo dukryte 😀

06. Feb 2011, 12:32

As tai irgi bijau kad gydytojai prikankins o paskui jau nuspres koki cezari darytr☹

06. Feb 2011, 12:06

Tikrai tokią gražią dieną jei gimtų būtų visai faina 😀 tai lafe nebedaug jau tau liko 😀 kad tik būtų viskas kuo puikiausiai 😀 aš irgi labai bijojau gimdyt,bet truputį komplikuotas gimdymas buvo ir teko cezario pjūvį daryt,tai neišgirdau dukrytės pirmo verksmo

04. Feb 2011, 17:40

tai jau tikrai 😀

03. Feb 2011, 21:40

gerai butu jeigu mano mazius sugalvotu ta diena gimt butu tikras meiles vaikas😀

03. Feb 2011, 20:52

o kokia grazi diena 😀 o mum ta diena 2 menesiukai 😀 jau ir dovana padovanojom vaikuciui 😃

03. Feb 2011, 20:28

Vasario 14 man terminas 😀

03. Feb 2011, 16:02

nu va, matai kartais nuojauta apgauna 😃 as sakiau pirksiuos tada rubelius tokius kad tiktu ir tam ir tam 😃 na ziuresim 😀 bet vistiek smagu, kad viskas buvo gerai jums 😀 as tai turbut irgi verksiu is laimes, ak.. 😀 tokia jautruole esu 😀

03. Feb 2011, 15:55

kada turi gimdyt?

03. Feb 2011, 15:47

na as isivaizduoju😀 tikiuosi kad mano gimdymas praeis greita ir sklandziai ir greit viskas ivyks😀

02. Feb 2011, 17:36

😃D as tai nesupratau kas vyksta kol i palata nepgulde, kazkaip viskas greit ivyko ;]] va vyras tai apsiasarojo kai pamate kad berniukas gime ;] dabar prisiminus man net asaros susikaupe, kaip viskas nuostabu buvo ;]

02. Feb 2011, 17:26

As irgi buvau isitikinusi kad bus pas mus dukryte😀 bet kai gydytoja pasake kad sunelis vos neapsizliumbiau is laimes,keista kazkokia ta man reakcija gavosi😀

02. Feb 2011, 17:19

as irgi be nuomones buvau 😃 bet jau kai i lig pagulde mane, tai taip laukiau kada pradesiu gimdyt ir uzgirsiu ;]] geriausia kai buvau prisidejus mergaitisku rubu, ir kai pagimdziau aprengiau raudonai ir ruzavom kojinytem... mano mazius dar uzauges primins man tai 😃 as visada galvojau kad mergaite bus nes giminej pas mus vien mergickos ir pas wyra taip pat, o vat mes pasistengem ir pasidarem berniuka! ;]

02. Feb 2011, 17:16

man toks jausmas kad ir nepasirodys jis mums 😀 as tai net nznau noriu znot ar ne, lyg ir noriu, bet lyg ir idomu butu suzinot kai gims 😃 nznau 😃

1 2 3 4 5 6