Namų šeimininkės (nusivylusios arba ne)

27. Jan, 12:13 laurora laurora

Sveikutes. Gal kartais jauciates vienisos, kol vyrai darbe, o vaikuciai miega? Gal kartais jauciates, kad tuoj tuoj isprotesit nuo vaiku bardako? Paplepekim apie tai, kaip sekasi buti namu seimininkemis...

11. Mar 2011, 18:18

tai jau tikrai,viskas pasikeičia kai leliukas atsiranda namie,kažkaip dabar dar vis pagalvoju,neįtikėtina,kad čia mano vaikas 😀 nu aš ir galvoju,kad reiktų pagalvot apie broliuką,tuo pačiu vargu ir vaikams smagiau,galės kartu žaisti 😃

11. Mar 2011, 17:22

as kazkada net pagalvojau ech kaip gaila kad jau vaikas uzaugo nebespejau pasidziaugt 😃D o jam gi dar tik trys men ;DD na man smagu labai buvo pacios pirmos dienos, keista kazkaip, fdar nesuprantu kas vyksta, kad maziukas pas mane namie yra, viskas nauja.. oi gal jau reiks spie sesyte galvot 😀))

11. Mar 2011, 16:43

tai jau tikrai,labai greit auga,mums jau greit 10 mėn,o atrodo,kad nesenai gimė 😀 aš tai irgi nevisada prieinu prie intiko,nes kai persikraustėm į kaimą tai niekaip neįveda mums jo,tai pas tėvų vis atvažiuoju ir prisijungiu 😀

11. Mar 2011, 16:29

sveikutes.. kaip smagiai jus bendraujate, gaila kad retai galiu patikrinti foruma, nes pas mane namie kazko tai jo neduoda atidaryti ☹
na, kaip jautiesi lafe? jau pripratai prie kitokio ritmo? kaip sunelis? 😀
juste gr, gaila kad greit auga? noretusi dar pasidziaugti kudikeliu? 😀 as irgi kartais pagalvoju kaip greit tie vaikai auga.. och 😀

11. Mar 2011, 10:03

o mano vyrui jau trys menesiai, o vis dar atrodo kad vakar gimdziau ;] kaip greitai auga net gaila ;]

11. Mar 2011, 09:07

Mano zuikiui siandien jau trys savaiteles😀 Net nesitiki kad jau beveik menuo😀

10. Mar 2011, 12:35

oi mano maziukas tai visiems is eiles sypsosi ir kalbina ;]] taip grazu ziuret i ta bedante burna 😃D

10. Mar 2011, 12:04

tai jau tikrai,maniškė irgi kol visai mažytė būdavo tai dažnokai naktį keldavos,.tai kokią 6 atsibusdavo visa žvali,o taip miego noris dar ir nervai ima,o ta nusišypsodavo ir atrodo visi nervai praeina 😃 iš maniškės tai būdavo sunku išpešt šypseną,dar man nusišypsodavo,o svetimiems tai be šansų,žiūrėdavo suraukus kaktą ir viskas,tik vėliau nuo kokių 5 mėn pradėjo daugiau šypsotis,bet vis tiek svetimiems nenori šypsotis 😀

10. Mar 2011, 11:34

nieko nera graziau uz vaiko juoka, as ryte bunu labai pikta kai prikelia su zirrzimu, pasiguldau i lova as ji , ir prasideda krykstavimas , pasakojimas ka sapnavo, tada net visas pyktis praeina , taip gera matyt savo kudiki laiminga ;]]

09. Mar 2011, 08:14

Jo sveikinimai puikus😀 Mano berniukas auga gerai😀 Jau sipsosi😀

08. Mar 2011, 14:13

nu kokių gražių sveikinimų čia prirašot 😀

08. Mar 2011, 13:20

Mylėk save už tai, kad moterim gimei, kad jautrumu prilygsti rožės žiedui, už tai, kad Ievos seserim tapai ir tik tai tu gali sparnus suteikti vyrams!
Su kovo 🤓ąja!🌷🌷🌷

08. Mar 2011, 13:09

Moterys storos ir plonos, O-ho, neškimės vyno ir duonos! Pinigėlių kol yra, eikime darnia greta. Susirinkę į kamputį padarykime gramutį. Su moters diena!

08. Mar 2011, 11:33

sveikos,tave irgi su kovo 8 aja lafe 😀 ir visas su kovo 8 😀 justegr,gali būti kad ir dėl gripo buvo pamažėję,bet būna tarpais,kad apmažėja,nes vaikiukas vis auga ir jam daugiau pienuko reikia,tai kol organizmas prisitaiko prie vaiko poreikių,truputį reikia pavargt,o paskui vėl gaminasi kiek vaikiukui reikia 😀 kaip tau lafe sekasi?kaip berniukas auga? 😀

08. Mar 2011, 10:29

Sveikos mamytes su kovo 8jus😀

07. Mar 2011, 19:19

na man jau gaminasi vel, vaikas net springsta valgydamas, tikriausia buvo sumazeje del to kad gripavau labai, net misinuka turiu jau nusipirkus, bet labai laiminga esu kad vel gaminasi man normaliai pienukas, nes noriu maitint as ji ilgai ;] labai juk patogu vaiksciojanti virtuve as savo maziukui 😃

06. Mar 2011, 16:24

mums jau 9 mėnesiukai,bet aš dar maitinu pati,net pati stebiuos,kad taip ilgai 😀 sakau dukriukas pati išsikovojo sau pienuką 😀 iš pradžių labai užsideginėjo krūtinės ir poto atrodė,kad jau sumažėjo,nes ji pavalgydavo ir verkdavo,tai nusipirkau mišinuką,bet ji nepripažino buteliuko,norėdavo valgyt,bet iš buteliuko negėrė nors tu ką 😀 tūtės nuo gimimo neėmė ir dabar nereikia,tai duodavau žįst labai dažnai,ir kas pusvalandį,nu kada užsimanydavo ir taip padaugėjo vėl pienuko,taip vis dar valgom jį 😀

05. Mar 2011, 16:45

o tavo sandriked leliukui kiek laiko ? ;]

05. Mar 2011, 16:44

maitinu pati dar, bet jauciu kad jau i pabaiga viskas, vis bandau gamint pienukA labiau bet kad jau nebesigauna,... o taip gaila taip norejau ilgai maitint, siandien dar eisiu nusipirkt misinuko, nes baisu jei nebeuzteks vakare pieno tai ka reiks daryt , vaikiukas tai valgyt nores. jau kai jausiu kad isvis nebera tai tik tada duosiu jam misinuka;/

05. Mar 2011, 15:48

tai dar nedideli 😀 maitini gal pati dar,ar mišinukus jau valgot?😀

05. Mar 2011, 15:12

du menesiai ir trys savaites 😉)

05. Mar 2011, 15:09

nu gražiai atrodot 😀 mums jau irgi reiks apsipirkt,baigiam išaugti visus drabužiukus,o dar kai ropot pradėjo,tai labai greit per kelėnus sudyla 😀 justegr,o kiek jums jau laiko? 😀

05. Mar 2011, 14:25

o mes siandien pagaliau visi buvom apsipirkti, va naujas mano lukucio stilius 😃

04. Mar 2011, 21:46

mes iš Marijampolės😀šiandien nebuvom lauke,šaltas vėjas,apsiniaukę,saulės visai nebuvo☹laukiam labai gerų,gražių orų😀

04. Mar 2011, 19:15

visai iš kito krašto 😀 jau atrodo pavasaris,bet žiema vis dar nori spardytis,bet jau manyčiau nebeilgai 😀

04. Mar 2011, 19:02

jo siandien nebera saulytes ir dar girdejau kad nuo pirmadienio vel atsals oras... as tai vilniete ;]

04. Mar 2011, 18:47

šiandien tai jau nebetaip,saulutė pasislėpė,jau kaip laukiu šiltų gražių orų,jau laukiu kada mano pupa pradės vaikščiot,galėsim lauke pasivaikščiot 😀 o iš kurio Lietuvos kampelio mamytės esat? 😀 mes tai iš Šilutės rajono 😀

03. Mar 2011, 19:50

o taip.. pavasaris labai teigiamai veikia 😀 nuotaika tiesiog gereja 😀
na lafe tikrai saunu kad viska iskentei saunuole.. o taip bijojai? ir ka dabar galvoji? ar labai skaudejo kaip galvojai kad bus? 😀 kaip saremiai? man idomu viskas labai 😀

03. Mar 2011, 14:50

jo jau pavasareja, as i kiema issinesiau kede sedejau skaiciau zurnalus, nerealus oras pauksciukai ciulba iskart net kitokia nuotaika;] pamirsau net kad gripuoju ;]

03. Mar 2011, 13:57

mes pėsčiomis visą valandą pravaikštinėjome,dabar miega 😀oras puikus,smagu😀

1 2 3 4 5 6