Namų šeimininkės (nusivylusios arba ne)

27. Jan, 12:13 laurora laurora

Sveikutes. Gal kartais jauciates vienisos, kol vyrai darbe, o vaikuciai miega? Gal kartais jauciates, kad tuoj tuoj isprotesit nuo vaiku bardako? Paplepekim apie tai, kaip sekasi buti namu seimininkemis...

laurora laurora 26. Mar 2011, 20:13

dirbau iki nestumo, po to atleido, kai dar nezinojau, kad nescia (kelios dienos dar tik buvo to nestumo). tai va taip ir gavosi 😕

26. Mar 2011, 18:59

Laurora o tu iki nestumo kur nors dirbai???

laurora laurora 26. Mar 2011, 18:48

sveikutes. sukuriau sia temele ir neissaugojau. taip ir pasimete ji pas mane. ech, islydejau vyra i reisa. likau viena su vaiku.vis pagalvoju, kaip noreciau dirbti ir uzsidirbti pinigu 😕 deja,tenka kol kas tik vaiko pinigais tenkintis. vyras neperdaugiausiai skiria, nes mokambusto paskola ir dar visokius lizingus ☹

25. Mar 2011, 21:23

taip..labai smagu 😀 padykelis mano pilvuko gyventojas 😀

25. Mar 2011, 18:15

Tikrai kiekvienas elgesys labai pradžiugina 😀 draugė kuri neturi dar vaikiukų tai sako,neįsivaizduoju ką čia pasakoji man 😃 sakau kai turėsi savo tai suprasi viską 😀 kenguryte sulauksi ir tu,juk smagu ir pilvelį jausti savo leliuką 😀

23. Mar 2011, 20:46

kiekvienas naujas vaikucio elgesys dziugina mamytes 😀 labai faina jums, kad jus jautuo dziaugiates.. as jau laukiu nesulaukiu savo stebuklelio 😀

23. Mar 2011, 20:04

as isivaizduoju ta dziaugsma, man suteike dziaugsmo kai paguldziau ji ant pilvuko o jis pradejo siekt telefono kuris gulejo pries ji , nu taip faina buvo kad galvojau apsiasarosiu 😃 o tai kas bus kai dantukai augs, kalbet prades 😀)

23. Mar 2011, 16:09

tai smagu vaikiukui,kiti neprisileidžia masažuojami,jau jo tik sakau gerai,kad mums dar temperatūra nekyla,kiti būna ir viduriuoja,o maniškė tik irzli būna labai ir naktim blogai miega,tai sulauksit ir jūs dantukų kai laikas ateis 😀 mums pirmas išsikalė kai buvo 5 mėn ir 3 dienos 😀 kažkaip įsiminiau,nes tiek džiaugsmo buvo,kad negaliu apsakyt,kad mano pirmagimei pirmas dantukas išdygo 😃

22. Mar 2011, 16:01

oi kaip idomu kada karalaiciui mano prades augti, laukiu jau 😀)) siandien masaziukuose buvom koks laimingas gryzo , bet visa diena miega isvargino gal ji 😉)

22. Mar 2011, 14:42

nu va.. dantukai ir problema ir ne 😀

22. Mar 2011, 12:57

Jau taip su tais leliais yra,prie gero greit priprantama 😀 mes šiąnakt blogai miegojom,mažoji kol užmigo ir miegojo blogai,galvoju kas čia dabar yra,o ryte atradau 6 dantuką 😀 tai viskas pasidarė aišku kas čia buvo 😀

21. Mar 2011, 18:46

😃

21. Mar 2011, 15:26

o mes kartais keturiese miegam 😀 per vidury katinas ir Lukutis 😀 ir tai jau Lukas zino kad puse 8 kai tetukas iseina i darba jau jis gali gult i lova prie manes 😀 tai jei nepaimu buna oziuku 😀)

21. Mar 2011, 13:03

nu va 😀 tryse smagiau 😃

19. Mar 2011, 14:18

Tai man ir kažkaip neidavo miegot 😀 tai aišku,viską ištveri dėl savo mažyliuko 😀 maniškė dabar įsigudrino paryčiais pas mus lovoj miegot 😀 sakau gerai,kad plati lova tai telpam ir trise 😃

19. Mar 2011, 12:09

tai jau jo 😀 bet nieko, visos tos kancios pateisinamos paskui toki turta turit salia 😀

17. Mar 2011, 19:15

oi man tai nemiga budavo paskutiniais men, atsimenu akym staciom galedavau isbut iki 4, 5 ryto , pora val pamiegodavau ir uztekdavo ;]]

17. Mar 2011, 18:22

Sveikutės,justegr,tikrai nemažas vyrukas,aš jau nebatsimenu,kiek 3 mėnesių manoji svėrė 😃 gerai,kad užsirašiau 😃 įsivaizduoju kenguryte,kad jau lauki nesulauki kada turėsi savo pupuliuką ypač paskutiniais mėnesiais,man tai kaip sunku miegot buvo,atrodė,kad visur spaudžia,nerasdavau patogios padėties 😀

17. Mar 2011, 09:00

siandien buvom mes pas gdyytoja mano lukutis 3 menesiu proga sveria 7,600 ir 66 cm ugis, manau neblogas drutas vyrukas uzaugs 😃

16. Mar 2011, 16:49

svekos mamytes 😀 taip bsanriked as dar tik laukiuosi 😀 dar pilni du menesiai su trupuciu 😀 laukiu nekantriai, atrodo nedaug liko bet jau sunkoka man 😃
lafe, nznau kazkodel kai buvau paaugle labai norejau gyvuno namie, o dbr kazkodel nebesinori 😀 gal kaip sanriked sako del papildomu rupesciu, plauku, vedziojimo, na net nznau 😃

14. Mar 2011, 12:33

Sveikutės,kenguryte,tai tu dar tik laukies,aš maniau,kad jau turi 😀 bet jau netiek daug ir liko laukti 😀 nu bet su tais šunimis paskui vieni plaukai,kilimo tai negali turėt kai yra koks šuniukas ar kačiukas,aš tai turiu akvariumą,Ligitutei labai patinka į žuvytes žiūrėt,tik tos žuvys brangokai kainuoja,o dar kai nudvesia reik naujų pirkt,vyras jau bamba,kad vieni nuostoliai iš to akvariumo,tai sakau neleidi nei kačiuko,nei šuniuko turėt,tai nors akvariumą turiu 😃

14. Mar 2011, 09:22

O kodel??? Juk gyvunas tai smagu😀

12. Mar 2011, 22:23

na va kaip saunu, lafe, kad gerai jautiesi ir fainai 😀 as jau irgi nebesulaukiu tos geguzes, kada savo kudikeli supuosiu, rupinsiuosi 😀 labai noriu ir idomu paciai kaip kas pasikeis 😀 ir vyras nekantrauja 😀
nu va, kaip smagu kass gyvunelius turi, gal vaikams daugiau dziaugsmo 😀 o as pati tai kazkodel nenoriu gyvuno namie 😀

12. Mar 2011, 17:37

na gyvunai tam ir skirti kad su jais zaist 😃 ka veiket siandien mamytes? koks grazus oras mano mazius 4 valandas lauke miegojo ;] bet kokia siandien diena nesuprantu, dar nesu macius tiek daug girtu zmoniu gatvej 😃 vos ne kas antras apsiles 😃 bet ir uztat kiek komplimentu sulaukiau, sake labai gaila kad as tokia jauna ir su vaiku jau 😃 sake buciau be vaiko tai imtu mane i zmonas 😃DD o snekejo taip mano bendraamzis gal net jaunesnis uz mane 😀 pasijauciau kaip nepilnamete kokia 😃

12. Mar 2011, 14:38

tai aš ir taip galvoju,kad dėl to,tėvai turi šuniuką,bet ji nenori jo kažkaip,o tas šuo irgi neperlabiausiai nori vaikų,nes turiu sesę 5 metų tai ji turi nukankinus tą šunį,tik pamato vaikus ir slepias 😃 taip ir jūsų katinui bus 😀

12. Mar 2011, 14:06

gal del to kad nieko neturejot nuo mazu dienu? as tai sakau uzaugs lukui draugas, taigi katino nebematysiu slepsis jauciu nuo vaiko 😃

12. Mar 2011, 12:17

gražiai Lukutis atrodo su kačiuku 😃 maniškė tai bijo ir šuniukų ir kačiukų 😀

12. Mar 2011, 12:16

mes tai neturim nei šuniuko nei kačiuko,aš tai visai norėčiau,o vyras kategoriškai prieš ☹ sakau Ligitutė turėtų draugą,bet jau neperkalbėsi jo,kažkas paleido taksą,bet mokytas toks,klauso,matyt kambarinis buvo,atsibodo žmonėm ir paleido,beširdžiai ☹ tai sakau mes galėtume pasiimt,bet kur tau,tikrai jau kai turi,nebegali gyvent be savo mažiuko vaikiuko 😀

12. Mar 2011, 08:12

Mums su suniuku musu buvo ta pati situacija,galvojau kad nemyles mano sunelio o cia ziuriu myli net labiau uz mus😃 grizta is lauko iskart bega paziuret ar Kasjanas yra😀 Kenguryte jauciuosi jau gerai,paligint su tom dienom kai grizau is ligonines tai galima sakyt is naujo gimiau😀 Sunelis mano laikosi gerai,bando isikibti i suns kaili ir i barskuti bet dar nelabai gaunasi😃 Labai megsta mauditis😀 O del naujo gyvenimo ritmo tai zinokit merginos as jau net neatsimenu kaip gyvenom iki sunelio😃 toks jausmas kad visada taip buvo😀

11. Mar 2011, 21:44

va tas ir yra kad linksmiau, man vis gaila lukucio kai jis liudnas buna galvoju sesyte butu tai butu kas uz kasu patampyt;]] bet va ziurekit geriausi draugai dabar mano sunus ir katinas ;]] katinas visada prie luko buna ligtais saugotu ji, o as taip bijojau kad nepultu vaiko;]

1 2 3 4 5 6