2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

06. Jun 2014, 12:45

Atsiprasau uz klaidas☺

06. Jun 2014, 12:44

Kaip faina,kad gerai jautiesi ir greit savo lelyte😀😀.Tikrai is visos sirdies linkiu,kad tik jums viskas butu gerai😍😍
Nors ir neilgai teko pabendrauti,bet jau buvau pripratusi su jumis paplepeti☺,tai vis ir dabar uzsuku cia....
O as potruputi atsigaunu....net i pati stebiuosi kad sikart greit as atsigavau ...nepamenu ar buvau minejusi,kad as jau du nesivistanciu nestumus turejau☹cia jau buvo trecias,nors nerimo buvo daug uzvis pirmus tris men.bet tikejau ir save raminau,kad sikart bu viskas gerai,bet deje yra kaip yra....
Na bet ranku nenuleisiu ir bandysiu vaziuoti turtis pas genetikus ir jei nebus dideliu problemu bandysim dar karteli😉

06. Jun 2014, 12:20

Labas. Gerai laikomes, augam po biskiuka, po poros sav esim i pasimatyma su mazyliu... Kaip tu jauties?

06. Jun 2014, 11:53

Sveikos,visai temele nutilo....kaip jus laikotes?kaip pilvukai auga?

04. Jun 2014, 10:59

Labas, kaip jus Goda gyvenat? As vargstu su savo zemu spaudimu, kol nenescia buvau tai kavos nemazai gerdavau ir jauciausi puikiai, o kai pastojau, sumazinau kavos kieki ir jauciu kaip jegos mane apleidzia 😃 Buna dienu kai galvos nepakeliu, o reik eit i darba

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 03. Jun 2014, 10:17

Oje, Mintaa ☹ ☹ kaip liudna...

02. Jun 2014, 21:26

Minta, nerandu zodziu... O ir zodziai cia nelabai bepades ☹ Labai gaila ☹

02. Jun 2014, 12:23

Sveikos,palieku sia grupele,nes jau visa savaite kaip praradau savo lelytee......😥😥😥😥
Auginkite ir saugokite savo pilvukus.....

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 02. Jun 2014, 11:07

Nelijo!!! je...
o pilvuzas pas mane per praėjusią savaitę kaip išlindo! ankčiau toks jausmas šešių mėnesių panašiai atrodžiau, o dabar kiek? keturi mums visoms panašiai?

28. May 2014, 07:58

Labas rytas, kur dingusios? Vkr drauge atsiunte foto su teigiamu nestumo testu, tai taip pakele nuotaika, nes planuoti pradejom praktiskai kartu 😀 Vel visi kartu auginsim leliukus 😀

26. May 2014, 12:38

Goda, lis tikriausiai, nes ir mano vyro gimtadienis, tai retai kada buna grazus oras 😤

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 26. May 2014, 10:59

Labas rytas! Savaitgalį pas draugus sodyboje debesis ganėme - jau taip gera nieko nedaryti 😀)) Visai šiandien ne pirmadienis.
Kitą savaitgalį - mano didžiosios šeštasis gimtadienis, tai žiūriu į prognozes ir verkt norisi - atšalimą, lietus žada... tfu tfu tfu, kad tik prapūstų ir nupūstų tą blogą orą, nes gimtadienis lauke sodyboje suplanuotas...

26. May 2014, 09:06

Labutis, kaip savaitgalis? Musu labai turiningas, daug visko nuveikem, uzbaigem atostogas kaip reikalas 😀 Man kelios dieneles dar liko, o va vyras isejo i darba. Kaip niekad nepabodo su vyru atostogaut 😃 Nes pats norejo kazka veikti, kazkur vykti, man nereikejo pastoviai prasyt kad vaziuojam ten ar ten. Zodziu kad ir savaite bet buvo labai kokybiska.
Sunaus snd dar neleidau i darziuka, nes snd eisim i kirpykla, o va rytoj jau zygiuos, nes noriu taip stipriau namus apsitvarkyt, dar i miesta palekt.

23. May 2014, 21:39

Oj ne, jis zvejoja - jis ir zuvi nusivalo 😀 Buvo jis prie juros, berods grundulai vaidinasi tos zuvys, nu tokios baisios zuvys.

23. May 2014, 21:11

tai turejei gero darbelio,kol laimiki sudorojei😃o kas per zuvyte?
nu kur tokiame karstyje neperkais ir nenudeks🤔as tiek tame lauke sauleje pabuvau ir taip rankos idege,bet kai jau as degu tai raudonai ir poto oda visa nusilupa😕

23. May 2014, 20:48

Nu puse kibiro, bet grizo visas iskaites, viena puse kuno nudeges skaudziai raudonai.
Nu kazkaip negurguliuoja, nebent pagurkia jei pilva pucia 😀

23. May 2014, 18:05

Noriu paklausti,ar jusu pilvai gurguliuoja?

23. May 2014, 18:04

Oi kaip ta diena greit prabego,buvau pas drauges isvarius,tai taip smagiai pasipliurpem😉na ar daug zuvies vyras prizvejojo?

23. May 2014, 14:09

Ai nieko rimto, musu tetis zvejoja, o mes namie sukames, pas mus tai karbonadai ir bliudas salotu 😃

23. May 2014, 13:44 astonja

Kuom uzsieme?as tai pavesije supynese sedziu ir laukiu kada vaisiu sriuba atves😃priviriau didziuli katila,va tokie bus musu pietus,nes nieko rimto niekas rimto ir nesinoris

23. May 2014, 13:26

Grazus vardukas,mano drauges berniukas irgi Pijus ir 4metuku.o busiman leliukui ar jau galvojat vardukus?

23. May 2014, 12:53

Mano padauzos vardas Pijus 😀 Savaitgali bus dar karsciau apie 30 laipsniu karscio 😀 Man patinka siluma, tik vasara mano galunes susyla 😃

23. May 2014, 12:28

o kuo vardu tavo vaikinukas?

23. May 2014, 12:27

pas mus dabar jau rodo dvidesimt devynius laipsnius karscio,tai sedim su Orestu kambari😃
skaiciu negaliu parasyti,tai tenka zodziais rasyti😃😃😃😃

23. May 2014, 12:24

kazi kokie orai nusimato kita savaitgali,nes planuojam vaziuoti i klaipeda,i delfinariuma,atsvesti mazojo sunelio, penktaji gimtadieni,bet jei tokie karsciai,tai bijau,kad kelione reiks atideti....

23. May 2014, 12:24

rankas, peciu pakybino neblogai saulyte, nu kojas minimaliai 😀 Ne tiek kiek norejau. Mes snd nuo 10 ryto islekem i lauka, kol dar neikaito visai oras, gerai kad vejas, o tai butu juodai karsta

23. May 2014, 12:17

labukas,siandien jau geriau jauciuosi ir spaudimas susinormalizavo😀 ir maziukas pilvuke karts nuo karto pakybina😀nezinau kiek vakar skystciu isgeriau,o dar vakare vyras grisdamas isdarbo parveze arbuza,tai visa nakti pravaiksciojau i tulika😕o siandien vel kaesciai begaliniai....
o jus saunuojai,kad pramogaujat👍tai gerai jau idegei?

23. May 2014, 09:39

Labas rytas 😀 Kaip sveikatos Mintaa?
Mes vkr vis del to isvarem prie jūros, ibegau pas dantiste, sakau paziurek jei nera mirtinai nieko nedaryk, nes as lekiu prie juros 😃

22. May 2014, 12:57

Labukas,siandien mano savijauta vel nekokia☹jau vakar vakare isiskaudejo galva,tai taip ir siandien skauda,o dar ir spaudimas sukilo,o ir jokio judesio pilvelije nejauciu.....tai visai be nuotaikos☹norisi tik verkti

22. May 2014, 09:31

Labas rytas 😀 As snd keliauju pas dantiste ☹ Labiausiai pyktis ima kad po piet talonas, norisi kazka nuveikt, bet kad tas vizitas labai netinkamu laiku.

1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 23