2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

17. Jul 2014, 09:15

Nu gal ir tavo tiesa 😀 Iki kol bus labai silta lopsio tikrai uzteks, o vasara lopsiuke tikrai neguldysiu. Nu aciu kad padejai apsispresti ☺
Snd man iseigine, keliausiu pas gydytoja. Vakar apibariau vyra kad dar plauciu nepersisviete, kaip ir pirma karta taip ir dbr viska palieka paskutine minute 🤔
Ar taviskis Goda jau persisviete?

Sakai x-landerio mazas? bet kad mums gal nelabai svarbu: gims pries ziema, tai leliukas tikrai tilps, puse metu bus vasara, nu ok, dar menesi kita galima ten guldyti, bet pries rudeni bus 9 men ir tikrai keisi i sportini ir tada jau lopsys nesvarbu. ir net mazam lopsyje be miegmaisiuku, vokeliu telpa vaikai puikiai - is patirties manau tik kai sutampa ir ziemos sezonas, ir vaikuciui 6 men buna bedu.

16. Jul 2014, 19:30 zivile g.-b.

Nu manau reik pasitart su gydytoju, nes kraujospudis tikrai zemas. Maniskis normalus 100/70.
Man liepe eiti sportuot kad pasikelciau kraujospudi, bet nenesciai zinoma. O nesciai tikrai sunku ka patart.

16. Jul 2014, 19:26

Man tai patinka bebecar stylo at, bet deja tik svajone nes i tarybini lifta netelpa. Tai galvoju apie X-landeri arba Zippy. Xlanderio lopsys mazokas, todel nelabai mums tiktu, visa ziema jo reiktu. Zippy nelabai patinka is isvaizdos.
Tai va kokios bedos mane kankina 😃

O kokį vežimėlį išsirinkai? Aš turiu suderinti dvi neįmanomas misijas - turi būti dideliais ratais ir labai lengvas 😃 Turėjau su Eleonora Emmaljunga Nitro City. Tai visai pasiteisinęs variantas tik man negražus 😃 Su Smilte Quinny Buzz - labai gražus, bet sunkokas.

Aš su galvos skausmu kovoju stipriai irgi, kadangi jis toks migreninis, kai skauda tai tris paras (miegas, tamsūs kambariai ar vėsūs rankšluosčiai nepadeda), tai geriu ibuprofeno, o jeigu labai labai blogai gydytoja man iki III trimestro leido gerti nymezilio.

15. Jul 2014, 19:53 zivile g.-b.

O kaip su kraujospudziu? Mano kai nukrenta kraujospudis baisiai gelia galva ir sukasi, bet stiprios kavos puodas ir viskas grizta i vezias.
Tavo gal ir per zemas arba aukstas?

15. Jul 2014, 19:51 Goda_Mamyciuklubas.lt

Nu tai pasiseke 😃
As vezima ziurineju, bet va neperku vien del to kad ner kur jo laikyt. Pirmiausia zadu isejus i dekreta perkraustyt viena kambari, persiziuret rubelius kokius turiu ir tada pradet pirkimus.

Stoju į klubą - tėvai pasiėmė ABI merginas. namuose girdžiu tiksintį laikrodį ir burzgiantį šaldytuvą - kažkas tokio! 😃
Kažkokiame keistame etape jaučiuosi - nei pradžia, nei galas... toks laukimas KAŽKO 😃 Galvoju rinktis vežimėlį per anksti turbūt? net laikyt nėra kur jo...

09. Jul 2014, 19:17

Toks dunksejimas, net nezinau kaip pavadinti, jis pastovus ir siek tiek skiriasi nuo judesiuku. Net nemoku papasakoti 😀
Jooo, man pavydi visos drauges 😃 Nors begalo pasiilgau mazylio, bet kai griztu is darbo pervargus, tai siek tiek dziaugiuos, kad nereikia lekti gaminti vakarienes ir galiu, sumerkus kojas i bliuda, pasedet prie PC ar TV ☺

Astonja - kaip pavydžiu atostogų be vaikų 😃 Mūsų seneliai nori imti jas po vieną, o man ar su viena ar su dviem jau jokio skirtumo (su dviem net paprasčiau, nes tarpusavyje žaidžia, o vieną reikia užiminėti). Be to, mažoji labai liūdi, kai ima didžiąją. Tai kitą savaitę žadėjo paimti abi, bet nežinau kaip čia bus...

O aš niekad nejaučiau žagsėjimų arba nesupratau 😃 O kaip tai jaučiasi?

06. Jul 2014, 08:57

Labas rytas, kavinuosi ir vis zvilgteliu per langa, nes saulyte kol kas pasislepus. Kaip Goda gyvenat?Kaip didziosios mergaites?
Mano vaikinas grizta namo tik savaitgaliais 😀 Ir taip visa vasara. Musu seneliai mums nutare palaengvnti sia vasara ir pasikeisdami priziuri Piju 😀 Jam smagu, kaime, istisa diena lauke. Net pokaicio nebemiega - nera laiko 😃

01. Jul 2014, 19:23

Labas 😀 Raisciai tempiasi todel ir skauda. Gaila jad negaliu pailseti kad maziau judinciaus ir skausmas sumazetu.
Sianakt mano mazuliukas zagsejo. Auginsim dar viena kvaksiuka 😃 Skaiciau kad vaisius zagset pradeda tik pilnai susiformavus nervu sistemai 😀

Nu aš tikrai nevadinčiau savęs apkūnia, diabetikų irgi nėra... žiauriai keista.

Astonja - o ką sakė, kai buvai su sūnum? Dėl ko čia? Laikykis 🌷

27. Jun 2014, 11:23

Man skaudejo ir sunum, tik paskutini menesi, o dbr nuo pat pradziu. Kol atostogavau - buvo praeje, o dbr ir vel.

Oho, astonja, o nuo ko čia galėtų skaudėti? Svorio pasikeitimai (tuo pačiu ir eisenos ir pan...?) Laikykis 🌷

Zivile - o galima atsisakyti? Nes as sakiau, kad ne, nenoriu, buvo labai blogai ir panasiai, bet gydytoja nesileido i kalbas. Ir dar man idomu del ko - gliukoze pas mane visada normos ribose, nesu baisiai stora, diabetu giminaiciu serganciu neturiu... amzius?

26. Jun 2014, 20:18 Goda_Mamyciuklubas.lt

Nu saunu Goda, moteriskiu kompanija 😀 Gausit lepinti visos savovieninteli vyra 😀
Dbr liepos 17 pas gydytoja, tik kazin ar neteks keliaut anksciau, nes skauda kirksni stipriai. Ryte dar nieko, bet kai griztu is darbo, vos paeinu, o kai atsiguliu - nezinau kaip pasideti kojas, kad neskaudetu. Neisivaizduoju kaip reiktu uzlipti ant to stalo ir praskiesti kojas ☹

Tortas ROŽINIS! Vyras dar tyliai tikėjosi berniuko, bet kaip draugai sako "reikės bandyt ketvirtą kartą". Na, ketvirtas kažkaip neįkvepia manęs 😀
Keista, kad daugiau lapkritinukų neatsiranda ☹(( Jau turėjo "išlįsti". Kiba nepopuliarus mėnesis 😛
Kada dabar tau pas gydytoją?

25. Jun 2014, 21:46

Labas, ko tai musu temute mirsta ☹
Goda, tai kokios spalvos tortas? ☺

19. Jun 2014, 20:34 Goda_Mamyciuklubas.lt

Nu as ne neklausiau, o kodel, net nezinau pati, as per si echo tik norejau suzinoti ar viskas gerai, ar su rankytem ir kojytem ,nes paskutini karta maciau 8 sav. As stebejau vyro veido israiskas, kaip jam buvo malonu ir as asaroti pradejau 😀
Kai sunaus laukiaus, tokiu laiku dar nepasake, tai as ir nesitikejau suzinoti.
Zinok, del tyrimo, tai neisivaizduoju, nes man tokio tyrimo neskyre nei pirmaji karta, nei dbr.

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 19. Jun 2014, 20:03

Ai, kad jau sakausi, tai ilgai 😃 Paskyrė gliukozės tyrimą. Praėjusį kartą po jo taip sustojo skrandis, kad vėmiau parą. Neišturėjau ir kai išgėriau tą gliukozę, ten porą val. reik laukti, tai po valandos jau viską palikau tualete. Ir skrandis taip supyko dėl tokių "fintų", kad atsisakė veikti dvi paras... Su siaubu prisimenu kaip vieną baisiausių nėštumo potyrių. Prašiau visaip kad neskirtų, bet vis tiek... Bijau jau dabar Gal ten galima šiek tiek sukčiauti - ateiti jau sukrimtus bent duonos kriaukšlę? Nes gerti tą brudą ant tuščio skrandžio, siaubas.

Ačiū ačiū. Plakis plakis, o paskui jeigu ką peršoksi į gruodį, o jeigu tavęs nepaleisim - tai turėsi abejose šnekėti 😃

O nepamatė kas? Pas mane pamatė tik mano prašymu nesakė, užrašė ant lapelio ir voke užklijavo. Voką buvau įpareigota perduoti draugams, kurie perdavė kepėjai ir ryt pjausim tortą - jeigu rožinis vidus, mergaitė, o jeigu mėlynės - berniukas. "Pasirašiau" draugų labui ant šios avantiūros, o gydytoja šaipėsi iki nukritimo iš tokios amerikoniškos tradicijos.

19. Jun 2014, 18:56

Sveikos. As snd buvau pasimatyme su leliuku 😀 Viskas mums gerai, atitinka savaites

15. Jun 2014, 22:08

Labas, tai prasom prasom 😀

11. Jun 2014, 18:30

Nu mano oda irgi problemiska, labai issausejo ir spuogiuku vis islenda kaip paauglystej ☹ Goda kada echo? Man jau birzelio 19, begalo laukiu 😀 Gal ir man pamatys ko laukiam ☺ Nors su sunum nemate dar tokiu laiku, tai labai daug vilciu neteikiu, svarbu pamatyt kad su rankytem ir kojytem

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 10. Jun 2014, 16:27

Kažkaip mažai tų lapkritinukų dar išryškėjo 😀 Niekas neprisiduoda... O jau mačiau net 2015 sausinukų temelę!!!
Su kosmetologe kartu nutarėm, jog laukiuosi mergaitės - žiūrėsim ar gydytoja patvirtins, bet oda tai košmaras Kaip jums, mergaitės?

09. Jun 2014, 21:04

Labas, kaip gyvenat?

06. Jun 2014, 14:49

Aha ir si kart nusojo vystitis,tik daugiau jau sav.buvo☹du kartus 7-8sav.,o dabar 11sav......
Pirmas nestumas,gimdimas,antras nesivystantis,trecias gimdimas,oketvirtas ir paenktas nesivystantis....
O nestumai pakankamai sunkus,beveik visa laika biuletenije prabudavau,va patis gimdimai lengvi,galetu buti po du gimdimus iskart😃😃😃

06. Jun 2014, 14:13

tai ir vel maziukas nustotjo vystytis? Kaip gaila ☹ O kaip su pirmaisiais nestumais? Buvo problematiski?

1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 23