2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

21. May 2014, 20:13

Mano pilvuko giventojas isdykes taip tai tuksena,bet tik pridedu ranka prie pilvuko ir jokio judesio nebejauciu arba atidengiu pilvuka noredama pamatyti kaip pilvukas juda,bet ir vel jokio judesio😃😃😃😃

21. May 2014, 18:12

Oj kaip smagu 😀 As irgi nuo sekmadienio dziaugiuosi judesiukais. Kartais net pridejus ranka gali pajusti stuktelejima.
Grizom nesenai namo, i platelius nevykom, atvyko pussesere su krikstamote, sunaus krikstatevis, tai aprodem Telsius. Sunus krito aukstielninkas i lova 😃 as ir guliu dbr ir nusnausti neleidzia kenguriukas mano pilvelyje 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 21. May 2014, 15:41

O aš šiandien sėdžiu prie kompiuterio uoliai besidarbuodama ir tik jaučiu - kažkas plazda 😍 jau kelias dienas įtariau, kad kažkokie keisti veiksmai ten pilve vyksta, kaip kaip kolegė juokėsi, gal tik pusryčiai vartosi. Bet šiandien tvirtai galiu sakyti - mažutėlis ten nardo!
va tokia smagi diena tapo 😀

21. May 2014, 09:39

Labas minta, nepersidirbk. Man gydytoja sakydavo kad jei atrodo ir turi sveikatos ta ir ta padaryt, geriau atidek rytojui, nes su sunum ir ligoninej atsiduriau namus bekuodama, norejau viska per diena padaryt.
O mes snd muset leksim i Platelius, padeginsiu kojas, nes reiks grizti i darba, noresiu suknele uzsidet ar sijona, negi petkelenes desis

21. May 2014, 08:57

laba ryta
as su kavyte prisedau,taip prastai miegojau ir dabar jauciuosi kaip sulauzyta☹jauciu,kad busu persidirbusi vakar☹vyras zole pjove,o as po gelynus daviausi...tai siandien visa diena tinginiausiu😉

20. May 2014, 15:33

ne kita penkatdieni i darba, fui kaip nenoriu.

20. May 2014, 15:20 astonja

Grazinkis ir ilsekis juk tau atostogos🎉buvo pasmus trumpam saulute islindusi,bet ir vel apsiniauke😤,
Ar ilgai atostogausi?

20. May 2014, 15:00

grizau pasigrazinus kojytes, visa patenkinta 😀 Kol upas nepraejo grazintis dar ranku nagucius susitvarkysiu 😀 Pas mus tai lyja jokios saules ☹

20. May 2014, 13:16

Valio pas mus jau saulute pasirode😃😃😃

20. May 2014, 12:39

Nu tikrai saules nematit,as vakar ir sau ir vaikams sortu priieskojau,bet kad ju siandien ir nereikia😃😃😃

20. May 2014, 10:33

Ogo, bus skani zuviene, mmm, o mano chiebra isvare zvejot, zadejau ir as, norejau kojas padegint, ale kad saules ne laso. Galvoju reiktu eit ir man apsitvarkyt ir gal prasytis kad kas pedikiura padarytu, nes jau reiks basutes tuoj detis.

20. May 2014, 10:19

Na o kokie sios dienos planai?
As tai siandien dideliu planu neturiu,kambarius apsitvarkiau,dabar mastau ka pietums gaminti,turiu saltienos,tai reiks bulviu pravirti ir dar zuviene isvirti,nes vakar viresnelis va kokius karosus pagavo

20. May 2014, 10:02

Labas rytas. Nieko. Jau vakar pagerejo. Arbatos atsigeriau ir pagerejo

20. May 2014, 08:08 astonja

Kaip tavo sveikata siryt?

20. May 2014, 08:07

Labas rytas,as jau su kavyte prisedau,budinames,budimames ir su manim atsigeriam kavos😉😉

19. May 2014, 20:05

Varksiuke😕

19. May 2014, 19:11

Man tai skrandi skauda, o chiebra kepasi koldunus 😕 vien pagalvojus apie maista viska kyla i virsu. Padauginau muset tu saltibarsciu

19. May 2014, 16:07

Ir as siandien saltibarscius dariau,tai irgi prisikirtau,kad galvojau ,kad sproks pilvas😃,o lauke kaip dusna ant vakaro ar nebus vel lietaus su perkunija🤔

19. May 2014, 15:35

Mes buvom i Plunge isvaziave, nupirkom maziui dviratuka, grize prisipirkom svieziu darzoviu is turgelio ir pasidarem kibira saltibarsciu su svieziom bulvem 😀 Dabar prikirtus sedziu, pailsesiu pusvalanduka ir vel eisiu srebti 😃

19. May 2014, 11:08

Ir pas mus lijo su perkunija ir zaibais,tai teko viresneli i mokykla vesti.o dabar vel saulute sviecia 😀tai su mazium eisim i laukuti

19. May 2014, 09:45

As ka tik prisedau su kava. Ciut is lovos islipau po rytinio perkuno, bet mano padauza zyze nuo puses 9 ryto kad nori pusryciu. Tetis apsimeta kad negirdi 😃

19. May 2014, 08:33

Labas rytas,kas kavutes su manim?😉

16. May 2014, 10:22

Labas visoms, nu ka orai gereja, tai ir neberasom niekas. Mes va tetukui padarom pietus ir sliauziam i zaidimu aikstele 😀

15. May 2014, 12:44

Sveika prisijungus. As tai kazkaip nebuvau su tuo susidurus, nieko negaliu pakomentuot.

14. May 2014, 19:22

Nu va guliu po vakarienes visa issiviepus, nors iki pilnos laimes dar truktu pakelio cipsu ir kolos. Bet kas eis i parde, o ir vaikas nores, reiktu laukt kol uzmigs, o tada gal nebnoresiu 😃 vienos bedos 😃

14. May 2014, 11:50

Man kas saldu tas viskas vilioja☺,o man perdaznai viskas buna persuru,nors namiskiai kartais sako,kad netgi truksta druskos😕

14. May 2014, 11:44

nu as marinuotu visai ir nenoriu, bet va sviesrugiai, tai mmmm... Mane ant druskos traukia, jau ir taip buvau druskine, o dbr tai visiskai, vyras pyksta kad neimanoma nieko valgyti 😃
As saldainiais kol kas nesizaviu, kaip tarkim kai sunaus laukiaus, kad zefyrus po puse kilogramo vienu prisedimu ar ten saldainiu tai kilogramais per diena. Dbr tai tik darzoviu norisi svieziu, nors man kiekviena pavasari ju norisi, tai nieko keisto.

14. May 2014, 11:42

Geras dalykas atostogos👍,as kadangi vis dar biuleteni,tai jauciuosi kaip atostogauciau😉

14. May 2014, 11:40

Mmmm kaip skanu kugelis😕,ir agurkeliai skanu,bet siuo metu manes netraukiai nei marinuoti,nei rauginti agurkeliaiman geriau saldainiai,vakar prisipirkau saldainiu ,,kauke'',tai neblogai vienas po kito valgosi😛,o jauciu ant pabaigos busiu tikra meskute🤗

14. May 2014, 11:31

Aga dirbu, bet nuo rytojaus atostogos 🎉 Dabar pietauju, valgau kugeli mmm... Nulekiau i turgeli, prisipirkau darzoviu, uzsiraugiau agurkiuku, tikiuosi iki rytojau vakaro irugs, nes jau svajoju vakarienei juos kirsti 😀 Per vestuves buvo tu agurkiuku, tai taip skaniai as juos valgiau.

1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23