2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

25. Aug 2014, 23:58

Sveikos mamytes tikiuosi jus ne pries jei prisojungsiu prie jusu nors man gimdyti tik vasario 10,bet vasarinuku forumas labai neaktyvus, o taip norisi pabendrauti su kazkuom,pasidalinti dziaugsmais ir vargais

25. Aug 2014, 14:57

Sakai anksti 😃 30 savaite jau. Terminas lapkricio 5-13.
Maitinau trumpai - vos 8 savaites. Kaip bus nezinau. Jei seksis lengvai tai uki vasaros ar ilgiau. Jei taip sunkiai kaip ir pirmaji karta, tai saves ir vaiko nebekankinsiu 8 savaites.

Sveika prisijungusi!
Iš kokio miesto esi? Kaip jautiesi?
Astonja - o kada tavo terminas, kad taip "anskti" paleido 😃
Savaitgalį lankėsi draugai su vieni su dviejų mėn pupa, kiti su 11 mėn. Eh, supratau, koks ilgas kelias laukia iki tokio jau vaiko, su kuriuo susitart galima 😃
Tiesa, iki kiek žindėt pirmuosius ir kiek dabar žadat (kiek galima nuspėt...)

Laseeliukas Laseeliukas 25. Aug 2014, 13:16

Sveikos! Noriu prisijungti prie jūsų, aš laukiuosi gruodinukės 😀 Jau eina 24 savaitė. Tai pirmas mano nėštumas, todėl viskas nauja, nedrąsu 😀

24. Aug 2014, 19:06

Labas. Kaip as savim dziaugiuos, pertvarkiau rubu spintas, atlaisvinau komoda mazuliuko rubams. Pavargau, bet nuotaika puiki.

22. Aug 2014, 14:11

As kadangi visa vasara tik savaitgaliais temaciau vaika, tai biski noriu pasizirzinti 😃 Zivile - ne trupucio baisiai neskamba 😀 Pati zinau kaip buna 😃

22. Aug 2014, 11:12

Labas rytas, nuotaika puiki, jauciuos puikiai 😀 Nuo ryto dovanomis apipyle 😃 Prikirtom jau torto ir sedim pilvus darbe isvertusios 😃
Baigiasi ir mano mazylio atostogos "Rūgpienių" kaime. Kita savaitele pabus dar namuciuose ir i darzeli vaikinas keliaus 😀

21. Aug 2014, 20:50

As tai negaliu savim atsidziaugti kad istveriau iki pat galo 😀 Jau ir klientai atsisveikina 😀 Draugai liudi, nes praranda "blata" paste 😃

21. Aug 2014, 19:18

Gal teisingai sako jog patys vaikai pasirenka geriausia laika ateiti i si pasauli 😀
RYTOJ PASKUTINE MANO DARBO DIENA, VALIOOOO 🎉 Net pati sau pavydzius 😃

21. Aug 2014, 15:52

O as sakiau kad ir antra stengsiuos vasarop gimdyti, bet vat isejo kad lakpkriti 😃 Negalima garsiai planuoti 😃

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 21. Aug 2014, 12:36

O koks mielas! Baltas, neutralus 😀
Aš turėjau tą pačią bėdą kai antrą gimdžiau - pirmoji birželį, antroji - gruodį. Visad sakiau, kad trečią irgi gimdysiu vasarą. O dievas juokėsi iš mano tokių planų, kaip dabar suprantu 😀))

20. Aug 2014, 20:20

As tai pirkau siltu rubeliu, nes mano vaikinas gimes geguze, tai neturiu nei kombiuko nei bodziuku ilgom rankovem, nei kepures siltos ir t.t. 😀 Viskas sukrauta maisuose tebera, nes reikia skalbti.
Va kombiukas.

Pasirodyk ką nupirkai!!! Aš sakiau nebent kažkokį merino vilnos keletą gėrybių nupirksiu. Dar mintyse/planuose yra numegzti kombinezoną-vokelį panašų kaip Bug2hug.

19. Aug 2014, 22:27

Esu ir as skubetoja, bijau kad taip ir pasensiu anksciau laiko beskubedama 😃 Nu tikekimes laikas neprailgs 😀
As jau mazuliukui pirmuju rubeliu nupirkau 😀 Nebeatsispyriau 😃 😃 😃

Pakeičiau 😀

Aš iš prigimties tokia nekantruolė skubėtoja, todėl jau visai norėčiau, kad tos 40 sav. būtų prabėgusios. Dabar kaip tik aplink porą pažįstamų gimdo... ech

Smagu, dėl gerų tyrimų 👍

18. Aug 2014, 20:19

Goda, butu gerai pakeist pavadinima, bet as nemoku ☺
Ak tau nusibodo? 😀 Nu man kol kas normaliai, neturiu laiko dar labai mastyti kas kaip, tikiu kad isejus i dekreta galiu pradet dejuot kaip nusibodo 😃 Nors turesiu daug darbo namie - keisim duris, reik generaline pasidaryt, pasiruost leliuko atejimui i pasauli, nes kol kas dar nepasiruosus visiskai 😀

Beja, tyrimai puikus, tai bent jau tiek gerai 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 18. Aug 2014, 15:34

O štai ir aš! Pailsėjusi stačia galva į darbus puoliau, tai tos atostogos atrodo jau taip seniai buvo... ech, atostogaučiau ir atostogaučiau. vyras sakė išvis į prancūziją mielai kraustytųsi, labai jam patinka ta šalis 😃
Girdėjau kokiius jūs čia karščius kentėjot... - pas mus turbūt max max vieną dieną gal buvo 30, bet vidutiniškai 27...
Nėštumas be pokyčių - jeigu jūs sakote, kad greitai laikas bėga (man jis irgi greitai bėga), tai aš sakyčiau - NUSIBODO 😃 greičiau tas lapkritis.
Sveika prisijungusi EGLE IEVA!!!! Labai smagu - gal temos pavadinimą pakeisti į "2014 lapkričio ir gruodžio mažylių belaukiant"?

18. Aug 2014, 14:09

Kaip teisingai slapima paimt ismokau su pirmuoju, nes teko irgi ligoninej pagulet del nemoksiskumo ☺ Bet tikiuosi kad vel apsizioplinau ir siandienis tyrimas bus geras, reiks pasiskambint po 3 valandos.

18. Aug 2014, 10:55

Labas rytas, gal negerai surinkai šlapimą? Man taip per pirmą neštumą buvo, 2 kartus buvo blogi šlapimo tyrimai, o jaučiausi puikiai. Trečią kartą gydytojas siuntė tyrimą daryt ir sakė jau paskutinis, jei vėl bus blogai gydysim, bet laimei buvo viskas gerai. Gali iš makšties pakliūt kokia bakterija ir jau šlapimo tyrimas bus negeras. Linkiu gerų tyrimų ir puikios savijautos!

18. Aug 2014, 07:23

Labas rytas, beliko 5 dieneles darbelyje, taciau nuotaika temdo nekokie tyrimai. Snd vel kartosiu slapimo tyrima, jei situacija nepageres teks apsilankyt ligoninej. Jauciuosi net dar geriau nei pries dvi ar tris savaites, tik kazin kodel tie tyrimai negeri...

13. Aug 2014, 10:05

oi kaip aš negaliu atsidžiaugt, kad Telšiuose esu, sakė Kaune dar vis laikosi karščiai apie 30 laipsnių..man čia rojus 😃

13. Aug 2014, 09:51

Ačiū ačiū 😀 Oras atvėso, įmano gyvent jau

12. Aug 2014, 22:26

Labas, sveikinu astonja su artėjančiom atostogom 👍 tikrai jėga!

11. Aug 2014, 18:58

Sveikos, kaip gyvenat? Man nuo dabar beliko 9 darbo dienos 😃 Jega 😀

05. Aug 2014, 19:24

Labas, as irgi snd dziaugiausi vesesniu oru 😀 Ryt atidirbu ir iseiginiausiu iki pirmadienio, jeeeggaaa 😀
Laikas tai kosmariskai greitai bega, pirmieji sunaus metai man is tiek prailgo, o dbr jau jam ketveri, kazkas baisaus, taip ir uzaugs tiek vaikai, nespesim ne pasidziaugt

05. Aug 2014, 18:14

Bet šis nėštumas iš vis taip greit viskas darosi, jau puse laiko praėjo, pamenu pirmasis taip iš lėto viskas vyko, net nežinau, kodėl taip

05. Aug 2014, 18:11 astonja

Labas, taip, mes jau Telšiuose 😀 džiaugiuos lietučiu šiandienos 😀 o ir šiaip man bent jau čia, pas mama, namai vėsesni nei Kaune 👍

04. Aug 2014, 13:42

Labas visoms 😀 Jau 27 savaites, tuoj izengsiu i trecia trimestra. Kazkaip tas antras trimestras prasuoliavo labai greitai, nespejau ne pasidziaugti 😀
Egle Ieva, gal jau Telsiuose?
Guoda tikriausiai dar atostogauji, lauksim ispudziu pacios pirmosios 😀
Zivile, kaip sveikatos? Snd man kaip nekeista galvos neskauda,o ir apetitu nesiskundziu ☺

02. Aug 2014, 07:26

Labas rytas, man vel snd tenka keltis i darba, nu bet guodzia ti tiek kad puse dienos tedirbsiu, o kita savaite turiu net keturias iseigines uz visa mano triusa 😀 Sake ir vyras pasiims tas kelias laisvas dienas. As kovoju su savo zemu spaudimu ir skaudziancia galva, kol kas jau trecia diena pralaimiu.

01. Aug 2014, 11:59

Labas merginos, kaip laikotės? Šiandien bent jau gyvent galima 😀 bent jau Kaune kol kas tik 22 laipsniai šilumos, tai aš kaifuoju 😀 mano merginos sveikata pasitaisė ir pasivaikščiot jau buvom lauke 👍 kaip jums šiandien diena prasidėjo?

1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 23