2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

14. May 2014, 09:54

Nu saugok save,kad nesusirktum,darbe apsirenk silciau😀o ir siandien dirbi?

14. May 2014, 09:46

jums gerai, namie jei darbuojies kazka, tai nieko tokios, darr langa praveri namus isvedint, bet jei pire po prisedi, tai po 10-15 min salta

14. May 2014, 09:26

Laba ryta,ir salta ir dregna😕,na mes namuose nesiskunziame,siluma,kada norime tada paciu pasikuriame ir siltai gyvenam😛

14. May 2014, 09:21

Labas rytas, kada atsils? Nu salta ir namie ir darbe...

13. May 2014, 14:50

Nu va as jau po apziuros ir reikalu tvarkymo😀ir vel maciau savo leliu,rankyte pamojavo ir nusisuko,tai kas trap kojiciu nespejo gine pamatyti😀nori islikti paslapciukas(-e),ir man su atmintim prastoka🤔,ir dar man ziauriai plaukai slenka,gerai,kad ju nemazai turiu😃😃😃

13. May 2014, 14:45

Nu man po pirmojo ir buvo prastai su atmintim, bet grizus i darba kazkaip to nebepastebejau, dbr vel atmintis sutrumpejo 😃

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 13. May 2014, 13:45

Astonja - sakė čia moksliškai paaiškinama ir labai paprastai. Anokie čia hormonai - tiesiog mūsų mintys dabar šiek tiek apie kitką galvoja, nejausdamos esame susirūpinusios kitais dalykais, tai vat dėl to 😃
Man sulig kiekvienu vaiku po atminties gabalą dingsta 😃 gerai, kad kokių septynių neplanuoju, nes tikrai silpnaprotystė būtų 😛

13. May 2014, 13:33

Goda, ir man tas pats, atminties nulis. Nezinau ar cia nestuma kaltinti, ar cia senatvine silpnaprotyste 😃

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 13. May 2014, 09:12

Labas rytas, sveika Kukute88. Oi, užmiršau gydytojai skambint dėl pasėlio. einu aiškintis ar viskas gerai 😃

Kaip jums su atmintimi, mielosios? Mano galva kaip puodynė - kepiau blynus elektrinėje keptuvėje (ten kur čirviniai), jungiau iš elektros, pasirodo išjungiau arbatinį, tą palikau kaisti. Gerai kad vyras pamatė. Ėjau pro duris, raktą palikau duryse... Ir taip nuolat 😃

13. May 2014, 09:00

Labas rytas,as tai irgi gerai pakolkas issimiegu😀As isgeriu kavute ir lekiu pas gines
Astonja,per savaite isilsesi😉
Sveika prisijungusi,kukute88👋papasakok apie save

13. May 2014, 08:13

Labas rytas 😀 Kaip miegojot? As tai uzmuzta dar kaip uzmusta sianakt, vis dar jautesi nuovargis po vestuviu 😀
Sveika prisijungusi kukute88

12. May 2014, 20:56

Sveikos, jungiuosi i Jusu buri 😀

12. May 2014, 16:32

kad visur tas oras siaubingas,jau taip pabodo tie lietus
☹,kokie supratingi,kad leido sedeti😉

12. May 2014, 16:26

Ne, man leido sedeti 😀 Tai nors tiek gerai, bet oras Kaune buvo tragiskas, visa diena praktiskai lijo, aprimo tik pries pat griztant i sodyba

12. May 2014, 16:24

nu kur jau cia nepavarksi,jug mes jau nebevienos😀o baznicioje nebuvo pasidare bloga?

12. May 2014, 16:13

Labas. Nu dziaugiuos kad jos jau praejo. Laaaaabaaai pavargau. Snd darbe kaip kosmose skraidau, nesiorentuoju 😃

12. May 2014, 15:01

As jau senokai nesciuju kelnes nesiojiu😉

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 12. May 2014, 11:06

Labas rytas! mielai visą dieną lietui lijant vartyčiausi lovoje 😀)) savaitgalis ramus, tik kelnės ankštos darosi 😛

12. May 2014, 08:21

Labas rytas,kaip savaitgalis merginos praejo?
Astonja,kaip tau vestuves?

09. May 2014, 15:26

Taip plazdenimus jauciu ir su kiekviena diena jie stipresni ir daznesni😀

09. May 2014, 14:28

jau jauti judesius?

09. May 2014, 14:26

Prikepiau ir blynu ir vaiku spinta sutvarkiau,o dabar guliu,bet jau skausmas mazeja😉,o ir lelius ,kad burbuliuoja😀

09. May 2014, 14:21

nu as nimesil ir nenescia vartoju tik kritiniu atveju, kai sukyla angina jis malsina ne tik skausma, bet mazina uzdegima ir temperatura. Bet va jau ne pirma karta girdziu kad nesciosiom siulo ji gerti vietoj ibuprofeno 🤔
O pykinti manes nepykina, tik va oro pritruksta ir viskas, galiu greit apalpt. I kokia maxima galiu ne nesvajot eit iki kokios 20 savaites.
Nu Minta, ar prikepei zemaiciu blynu? As va ketu prie kompo, reiks netrukus begt pas manikiuriste

09. May 2014, 14:19

Migdolu riesutu
Su tel.rasau,tai suspaudziau,kad nebaikta zinute issiunciau😃😃

09. May 2014, 14:16

Man sio nestumo metu mazai kada galva skauda,o jei ir suskauda einu i lauka,pakvepuot grynu oru,
Mane daugiau rugstis kankina,bet radau priemone,kad nereikti vaistu gerti,pakramtau

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 09. May 2014, 14:10

Man kažkaip silpnumai blogumai praėjo. Nebent nepavalgau, tada bloga darosi 😀
Skirtingai nei su panom - iki kokios 10 sav. skrandis kažkaip streikavo, negerumai puolė, dabar atsigavau.
Man prasčiau dėl galvos skausmų, kurie užeina - ką jūs geriat nuo skausmo? Gydytoja sakė jeigu kankina, geriau nymesil negu kokį ibuprofeną, bet anas gi baisiai stiprus... bet iki 3 trimestro leistinas. kokios jūsų nuomonės?

09. May 2014, 14:07

Nuo visokiu kvapu ir man silpna pasidaro

09. May 2014, 14:03

O man tai prasidejo silpnumas, kaip ir pirmaji nestuma taip ir dbr negaliu eiti i patalpas kuriose yra zmoniu, aptemsta akyse, uzgula ausis. Autobuse teko lipti viena stotele anksciau nes nebuvo kur atsisest ir silpna paliko. Kai tik gryno oro gaunu, pagereja. Kaip man ryt teks baznycioj isstovet tai ne nezinau, galiu ir apalpt ☹

09. May 2014, 13:49 astonja

Na mieste reikalai sutvarkyti?
O as gulineju...matit busiu uzsigrobusi su darbais iki pietu norejau viska apsidirbti ir po pietu i svecius pavaziuoti,bet jauciu,kad teks likti namie,nes taip desini sona suskaudo☹,kad dabar guliu ir bijau sujudeti,kad dar daugiau neisiskaudetu😤

09. May 2014, 13:42

Sveika prisijungus 😀 Kaip juokias drauge auginti dvi panas tai prabanga 😀 Kuo toliaus tuo man labiau atrodo kad sunus bus vel, o ir vyras juokias, sako dar ne si syki dukryte 😃 Berniuko jau nebebijau, kai jau zinau kaip juos auginti.

1 ... 17 18 19 20 21 22 23