2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

25. Sep 2014, 11:13

O kas dėl tašių, tai dar nesidedu, man dar lyg ir ankstoka, bet tokią nuojautą turiu, nu ji taip mane kankina, kad reik jau ruoštis ir leliuko daiktelius ir savo, kad šis leliukas gims anksčiau. Nežinau iš kur ta nuojauta tokia, niekad dar taip nesijaučiau...kad tik koks priešlaikinis gimdymas nebūtų, o gal man čia paranoja kokia jau.

25. Sep 2014, 11:09

Sveikos, kaip laikotės? Pas mus namie remontai, tai uch turiu darbelio. Matau vardus renkat 😀 man berniukų gražūs: Anupras, Domas, Danielius, Vilius. O aš laukiuosiu antros merginos 😀 Ievutė labai norėjo sesės, tai jos svajonė išsipildė 😀 antrai mergaitei galvojom apie Martą ir Vytę, bet linkstam į Martą labiau, o ir mano pirmagimė visiems jau skelbia, kad turės sesutę Martą. Mūsų pavardė ilga, tai kažkaip irgi norisi vaikams trumpų vardų.

24. Sep 2014, 17:22

Pas mane jau tases sudetos 😀
Vardas, hmm...sunkus klausimas. Mano reikalavimai vardui yra kad butu dviskiemenis ir sventas. Visai nieko Adas, Justas, Paulius, Rokas, Tadas. Bet nera tokio kad sakytumem - Va, toks bus musu sunaus vardas.
Mergaitei buvau sugalvojus - Ieva. Man jis toks grazus, bet kaip ir tikejaus turesim sunu 😀

24. Sep 2014, 17:02

Astonja sveikinu kad berniuka turesi :-) o jau vara gal isrinkai? nes mes su draugu vis vargstam ir nesugalvojam grazaua varduko berniukui :-(

24. Sep 2014, 17:00

Dekuj goda :-) jau po truputi pradejau ziurinetis ka veztis reiks i ligonine :-) dabar svarbu neprisidet per daug :-D

24. Sep 2014, 16:59

Sveikos :-) kai dar nesilaukiau labai nedaug valgydavau. nestumo pradzioj irgi nebuvo didelio apetito. bet sia savaite kazkas keiato. vis internete sedziu ir receptu ieskau. tai pirmadieni spurgytes iskepiau. ir teftelius pabandziau daryt. siandien lazanija pasidariau. cia gal kad nera ka vienai namie veikt :-D norejau klaust jau savaite negraziai koseju. bet tik vakare kai guluos miegot. viena vakara uzsikosejau vos ne iki vemimo. buvau pas daktare. leido gerti tik juoda arba ciobreliu arbata. ir dar kackokias ciulpiamas leido. bet daugiau nieko. o man nelabai padeda :-( gal kas susidure su tokia padetimi?

24. Sep 2014, 08:57

Laba diena, nu nu nu Goda, juk sakiau kad eik pas gydytoja ☺
Man ligonine kazkoks kalejimas, as ten ne akiu nesumerkiu 😀 Valgyt man atnesa mociute kai guliu ligoninej, nes ji gyvena kitapus gatves 😃
Na, o mes turesim broliuka ❤

Linkiu kuo greičiau pasveikti Goda 😉

Aš tai vat, penktadienį buvau 3d echoskopijoj 😀 gydytoja patvirtino, kad laukiuosi mergytės 😀 Kaip smagu buvo , negalim atsidžiaugti su vyru 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 23. Sep 2014, 13:31

Tetabraske - dėjau nuorodą ir neįdėjau... va tos ligos http://www.mamyciuklubas.lt/nestumas/mk-mamu-rekomenduotas-kudikio-kraitelis-33100/

Astonja - Mutsy ir aš žiūrėjau!!! Man labai gražus, lengvas pasirodė.

O aš ką... ligoninėj 😀 Sinusitą kaip ir apsigydžiau, bet tada nusprendė ateiti dar ir migrena. Penktad. jau neatsikėliau iš lovos tai vyras greitąją iškvietė, dabar santaruose pataloginiam priverstinės atostogos - antibiotikai į veną kas šešios valandos, crb 100 buvo (norma 5). Bet viskas gerai, sveikstu. Olivija užtat išžiūrėta, iščiupinėta, triskart per dieną tonusus tikrina. TIkrai mergaitė. Sveria du kilus 200 gramų. Tik maistas čia baisus ir vaikų pasiilgau, daugiau galėč čia toliau poilsiaut 😃

18. Sep 2014, 08:59

Labas 😀 Mano kavalierius snd namuose, nes vakar parsivedziau is darzelio skaudanciu pilvu, itariu kad virskinimas sustreikavo. Snd jauciasi gerai, bet leidau pailset sia likusia savaite 😀

15. Sep 2014, 18:12

Tokius vat kepiau http://gamyklele.lt/2011/09/keksiukai-su-obuoliais-ir-cinamonu/
Tik kepimo milteliu daugiau reik det, siunkiai kyla

15. Sep 2014, 17:39

Nesvarbu lytis. svarbus kad sveikas :-) m.. keksiukai. seniai bekepiau. gal receptuka numesi? ryt tureciau veiklos :-)

15. Sep 2014, 17:28

Matai, vis del to negali simta proc buti garantuota kas gims 😀
Prikepiau ir supakavau keksiuku su obuoliais, rytoj pas dicki rudens gerybiu muge darzelyje. Namai kvepia cinamonu 😀

15. Sep 2014, 13:18

Mane pas kita daktare siunte kad paziuretu nes mano daktarei nepatiko sirdutes voZtuvai. bet viskas gerai yra. mano daktare sake lyg ir mergaite turi buti. o sitai daktarei visu groziu berniukas pasirode :-)

15. Sep 2014, 13:14

Labas 😀 Saunu tetabraske 😀 Kaip jums daznai daro echo, man paskutini karta 20 savaiciu dare, o daugiau kazi ar bedarys, nebent pabaigoj

15. Sep 2014, 11:30

Sveikos mamytes. siandien buvau pas daktare. mums jau 32 savaite. jauciames puikiai. pirsta ciulpe kai ekoskopa dare :-D daktare sake, kad berniukas.

14. Sep 2014, 18:35

Ai va, nepasigyriau, sivakar vaziuojam pasiimti savo vezimo 😀 Mutsy Evo imam 😀 😍

14. Sep 2014, 18:32

Oj nezinau, cia pries pora metu ir as buvau toooki sinusita isivarius savais budais besigydidama, kad gavau ir barti nuo gydytojo ir labai stipriu antibijotiku kursa. Geriau eik pas gydytoja, patariu is sirdies

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 14. Sep 2014, 17:42

Sveika tetabraske! Čia rasi išsamų daiktų į ligoninę ir kraiteliui sąrašą. O tu šiemet dvyliktokė ir egzaminai laukia? Ohoho koks iššūkis!

O man... sinusitas. ... ... ... (čia labai daug keiksmažodžių). Geriu sinupretą, litrus arbatos, garinuosi ir jau neapsikentusi bioparox'a issitraukiau... vakar prasidėjo, viena veido pusę ir galvą skauda nerealiai, tai jei ryt nepagerės eisiu pas gydytoją, bet žinau, kad ji iškart antibus skirs... va kuo baigėsi bronchito gydymas ventolinu...

Gal žinote kokių stebuklingų gydymo būdų? Be česnakų košelių ir vandeniu nosies plovimo (šitas man niekaip nesigauna)

14. Sep 2014, 15:29

Esu is klaipedos. dabar baigineju mokykla ir taip gavosi kad suzinojau esanti nebeviena. tai buvo staigmena visiems. bet nesigailiu to. nes po problemu su sveikata galejau niekada neturet to mazo stebuklelio. kaip gydytoja sake tai gali buti pirmas ir paskutinis mano vaikas. labai dziaugiuos kad jis ateis bet iskyla labai daug klausimu. kad ir pvz ka susideti vezimuisi i ligonine.

13. Sep 2014, 22:33

Papasakok apie save daugiau 😀 Is kokio miesto?

12. Sep 2014, 19:09

Lapkricio 14

12. Sep 2014, 18:25

Labas, smagus kad prisijungei. Kada terminas?

12. Sep 2014, 15:36

Sveikos mamytes. Lapkriti taip pat tapsiu mamyte. tai bus mano pirmasis. labai jaudinuosi.

12. Sep 2014, 09:53

Ai va, ar jau ruosiat daiktus i ligonine. As va jau susisgribau, prisipirkau sau reikmenu po gimdymo, sauskelniu mazyliui jau isigijau, ciulptuka.

12. Sep 2014, 09:49

O del tyrimo, tai sake viskas gerai, ziuresim ka slapimo tyrimas parodys kita karta. Bet manau kad ana karta slapimas nebuvo geras, nes pries nesdama tyrima visa nakti prasikankinau nes skrandi baisiai skaudejo po baliu.

12. Sep 2014, 09:44

Kad musu problemele ne adenoidai, o pati angina. Bet galiu pasidziaugti, kad jau metai neturejom stiprios anginos. Uosvis dave "krupio" (rupuze uzpilta su naminuke). Tai ana sezona apsiejom be antibijotiku ir neturejom draugo acetono. As po tris keturis lasiukus i sauksteli su sultim ar kompotu ilasinu.

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 11. Sep 2014, 21:12

Astonja - puikios naujienos!!!! Tai viskas gerai? Ar dar tirs?

Pirmą kartą šiandien išgirdau - anginą žmonės gydo... coca-cola. Net parašiau gydytojams dėl komentaro 😃 Skalauti arba gerti mažais gurkšneliais. Na, gal logikos yra - angina juk infekcija, o kola viską užmuša 😃

Astonja - ojė, su lašelinėmis tai jau rimtai. O operuoti adenoidų nesiūlė? neverta? Smiltės laukia šita operacija (tik kažkodėl vyras užrašė gruodžio 1, tai dabar bando pakeist laiką, nes kur dėt naujagimį, kai su SMilte į ligoninę gult?) dėl to, kad neprakvėpuoja...

Laseeliukas Laseeliukas 11. Sep 2014, 10:47 astonja

Džiugu girdėti, kad viskas gerai 🌷

11. Sep 2014, 08:37

Labas rytas 😀 Nu ka, gliukozes tyrimo atsakymai geri. Taip ir galvojau kad ner cia ko pergyventi 😀

1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 23