2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

09. Oct 2014, 17:55

Jo trecia tase su kombinezonu, kepure ir mano rubais. I gimdykla isimeciau slepetes, naktinius, chalata, sauskelnes sau 1 vnt, kad po visko galeciau uzsidet, vaikui vilnones kojines ir kepure, nes atsimenu Pijui prase siu daiktu. Dar del visa ko imeciau sauskelnes vaikui, nors ju Pijui nereikejo, bet gal kazkas pasikeite per 4 metus 😀 Ir kompletuka rubeliu, nors ju irgi nereikejo. Jei nepagimdysiu eisiu 27 diena i ekskursija i akuserijos skyriu, gal tada persikrausiu tase savo i gimdykla 😀

09. Oct 2014, 15:52

Ruošiuos maitint savo pienuku, taip maitinau pirmą, norėčiau ir antrą vaikelį. Bet man vistiek atrodo baisios tos bacilos. Jei ne dėl bacilų, tai dėl adaptacijos 😀 nusprendėm su vyru, kurį laiką neleist į darželį, pabūsim drauge, visi kartu. O jei mano vyras negalėtų pirmą mėnesį likt su mumis namie, tai aš ir su dviem turbūt nelikčiau viena, tektu vyresnėlę leist į darželį.

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 09. Oct 2014, 15:38

Aš paprieštaraučiau dėl leliukų imuninės sistemos - ji daug stipresnė už mūsiškę, žinoma, jeigu savo pienuku maitinsite.
Dėl darželio neleidimo, matyčiau didesnį pliusą kaip adaptacinį periodą visai šeimai, kad visi vieni su kitais susigyventų, apsiprastų.
Kadangi net neįsivaizduoju, kad reikėtų likti vienai su trimis iškart (vyras neturės galimybės mėnesį atostogauti), tai net nesvarstau minties neleisti.

ASTONJA - o trečia į namus tai su visokiais vokeliais ir pan? Gimdykloje galvoju tai nieko per daug ir nereikia - naktinių, vandens... ko dar?

09. Oct 2014, 13:11

Sveikos, nu snd sveikatos visai neblogos, jau ir namuose apsitvarkiau, reiks eiti snd kazka skanaus pagaminti seimynai, o per ligas sugebejau tik sriubos isvirti ir viskas 😃

09. Oct 2014, 09:26

Ir aš taip galvoju, kad pabūt visiems kartu tik į nauda 😀

08. Oct 2014, 21:42

Nu mes pirma menesi irgi neleisim i darzeli, nes ir tetis bus musu namie, tai dziaugsimes vieni kitais ir pratinsimes buti keturiese

08. Oct 2014, 12:42

Nu vaje tos ligos....Laikykitės! Vakar susimasciau, leist vyresnele i darzeli gimus leliukui ar ne. Gims gruodi, jei musiske ir nesirgs, tikrai bus tokiu grupej, kurie sloguoja ar kosti ir bijau, kad neparnestu namo kokiu bacilu 🤔 leliukas tokio imuniteto tikrai netures kaip mes. Galvoju gal kokias pora savaiciu ar net menesi ir Ievute namie palaikyt. Kaip jus ruosiates daryt, kas jau ne pirmos atzalos laukiates?

08. Oct 2014, 10:57

Labas 😀 Sugriuvau visai, gerkle skauda, ner sveikatos. Pijus irgi jau ant antibijotiku, vakar atsikele su guzu kakle, kaip issigandau, iskart pas gydytoja. Gerai kad tik limfmazgis padidejes, nes gerkle raudona. Nekarsciuoja, bet padare kraujo tyrima ir gydytojai baisiai nepatiko atsakymai, todel israse antibijotiku ☹
O as tris tases susikroviau, viena i gimdykla, viena i palata, o trecia paliksiu namie, kad vyras atvestu kai jau i namucius ruosemes. As susidejau ir sau daiktus, nusipirkau nauja dantu sepeteli, dantu pastos, sampuna, muila, kad nereiktu lakstyti ir ieskoti tu daiktu 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 08. Oct 2014, 08:56

Oi, dingau, kažkaip užgriuvo darbai, nieko nespėju ir dar suprantu, kad jau norėč pradėt tinginiauti... Na, porą savaičių dar turiu suplanuotų įtemptai, paskui ramiau. Savaitgalį net lagaminą į ligoninę pradėjau krauti, bet ką ten sukrausi - olivijai atrinkau, o sau juk viskas važiuos iš "einamų" drabužių ar pvz. dantų šepetėlis. Kiek daiktų vežatės ir kaip skirstote - vienas vaikui, vienas sau į gimdyklą ir vienas į palatą?

Ir dar prie viso linksmumo savaitgalį išbėrė kraupiai, niežti siaubingai, miegot negaliu. Bijojau tos nėščiųjų cholestazės, bet atrodo tik ūmi alergija maistui (ko anksčiau niekad neturėjau)...

06. Oct 2014, 19:52

Pas mus irgi turetu si menesi buti susirinkimas, bet as jauciu neisiu i ji, vyra siusiu, nes tikrai neissedesiu ant tu suolu.
Si menesi kazkaip esu prisiplanavus visokios veiklos, bet kazin ar leis sveikata man visur sudalyvauti. Kaip tycia tik spali vyksta paskaiteles nesciosioms, dar Piju su Piju eisim i kelias anglu kalbos pamokeles, pasiziuret kaip ten kas.

06. Oct 2014, 16:01

Pas mano merginą daržely šiandien tėvų susirinkimas, taip kažko nesinori eit. Kaip tyčia vyras ilgai dirba šiand, teks man kažkaip prisiverst.

06. Oct 2014, 15:56

Kiek girdėjau jau pradeda siaust virusai ☹ mano Ievutė irgi tai pasloguoja, tai pakosti. Kol kas nieko labai rimto, bet kimba po truputi..bijau ir aš, kad nepriliptu. Fainai, jau ne daug laiko liko 😀 man dar nemažai, bet šiand pas gydytoją sužinojau, kad mano damutė jau žemyn galva apsivertusi, nors ramino, kad dar nieko čia nereiškia ir gali vėl pakeist padėtį. Bet mane tokia nuojauta kankina, kad šį kart anksčiau gimdysiu, nors aš tokias mintis stengiuos vyt šalin. Ir šiaip man tokie skirtingi mano abu nėštumai....🤔

06. Oct 2014, 15:48 Eglė Ieva

Smagu kad jau ir tau atostogos prasidejo 😀 Man beliko 5 savaites 😀 Bet jauciu bacila kabinasi, nes Pijus jau sloguoja, o man lyg gerkle nori skaudeti, tokia jautri 🤔

06. Oct 2014, 15:36

Labas, išleido ir mane šiandien į dekretą jau 😀 lauksiu dabar aš pinigėlių 😀

06. Oct 2014, 09:23

Muset perskaite tavo pasipiktimus forumes, kadangi bijo nesciu moteru, kad ziurkem neapeitu ir pervede sestadieni 😃

05. Oct 2014, 22:29 zivile g.-b.

Labas 😀 Nu tikrai netikiu, muset turi "blata" sodroj, kad sestadieni pervede pinigus 🤔 😃

03. Oct 2014, 11:26

Tai gal koki pirmadieni ir gausi. Nervina ta sodra, kad tiek uzdelsia 🤔
Jau rugstis mane taaaip biesina, negaliu sulaukt gimdymo vien del jos. Vakare as vos nevemiu. Kai sukyla net ziaukciot pradedu.
Siandien kazkaip tos energijos nuo ryto nemazai, susitvarkiau namus, issivaliau saldytuva (ko labiausiai nemegstu). Noreciau dar batu spinta ir Pijaus zaislu deze perziureti. Bet bijau persitemti, vis del to paskutines savaites 😀

03. Oct 2014, 07:57

Labas rytas 😀 Nu ka, vakar vakare pasidejau vestuvini zieda, teks jam paluketi kol pagimdysiu. Prasideda paskutinio menesio negerumai...

02. Oct 2014, 08:49 zivile g.-b.

Grazus 😍 Mes KLP akropoli toki stumdem, tik bijau pameluot ar kremines spalvos ar toki http://lt1.pigugroup.eu//colours/50663/51/5066351/14bcb2c5a97515cc0d343171b5526902_xbig.jpg

01. Oct 2014, 21:43

Kuri modeli nusiziurejai? Drauge nusipirko X-move tokios tamsiai violetines spalvos 😀 Nu grazus. As tai abejojau tarp X landerio X Move ir Mutsy Evo, bet Mutsy pavyko gauti geresne kaina 😀

01. Oct 2014, 17:37

Zivile, gausi imt BOBUTES PASKOLA ir pirkt ta vezima, kol nenupirko kiti 😃
X lander'i imsi?

01. Oct 2014, 12:49

Aaa, nu tai tada ilgai tikrai, nes as po sprendimo dar savaite laukiau paskaiciavimo kiek be mokesciu, sekancia diena tik ikele kiek jau nuskaiciuos tu mokesciu ir tik tada po poros dienu pervede. Jie raso kad per 15 d.d berods nuo dokumentu pateikimo perveda pinigus. Ziauru...
Bet as jau baigiu tuos pinigus isleist...Ne nezinau kaip jie taip tirpte isrtirpo. Dar si menesi istempsiu, o kita sedesiu basa.

01. Oct 2014, 11:19

O jau paskaiciavo kiek gausi?

29. Sep 2014, 12:48

Sveikos 😀 Kaip sveikatos? Man skaudziai duria tarp sonkauliu, muset maziukas uzspaudes koki nerva, nes jausmas kad kas su yla kiaurai perdurtu. Sedet galiu tik apsikaisius simtus pagalviu, geriausiai gulet.

27. Sep 2014, 12:27

As negreit, buvo kurioms ir savaites nereikejo ir pinigus gavo 🤔

27. Sep 2014, 09:07

As po sprendimo priemimo dar savaite laukiau kol paskaiciuos. Kai suskaiciavo tai po dvieju dienu ir pervede.

26. Sep 2014, 09:00

Zivile, as viska pradejau pirktis tik gavus pinigus is sodros 😀 Viska gana greitai susipirkau internetu 😀

26. Sep 2014, 08:16

Labas rytas 😀 Nuotaika puiki snd, vaziuosim snd i vyro darbovietes jubilieju. Uzsakytas viesbutis ant Plateliu ezero kranto, restoranas 😀 Siek tiek gaila, nes jau antra jubilieju is eiles as nescia 😃 Nu bent skaniai pavalgysiu 😃

25. Sep 2014, 14:14

Man dar tik 28 savaitė, tai dėl to ir neskubu. O kas dėl daiktų į ligoninę, kai deda vyras, tai turiu patirties ir aš, astonja, tavo žodžiai "neturi nei žalio supratimo" 100% teisingi 😃

25. Sep 2014, 13:55

As susidejau, nes nenoriu kad esant bedai vyras liktu vienas tu tasiu krauti. Jau syki buvo, kai Piju isveziau su greitaja i KLP, o vyras parleke krauti daiktu, nes galvojau kad tikrai mus paguldys i ligonine. Tai dziaugiuos kad nepagulde, nes vyras yra vyras - jis ne zalio supratimo neturi ko man ar vaikui gali reiketi.

1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 23