2012 liepos mėn. vaikučiai

28. Nov, 06:02 mergele35 mergele35

Sveikos, gal yra jau mamyciu laukianciu savo stebukleliu gimsianciu liepos menesi?

19. Sep 2012, 08:58

mes turim karusle virs lovyte bet jam nelbj patinka neziuri y ja verkia bet padejau kita zaisliuka prikabinau 😀) db bando leisti sypsos jam patinka 😀)nu jo negerai kad y viena puse te ziuri reikia keitalioti o ja nepatinka ver iskarto 😀) tos mana su charakteriu vyras . puse7 pamatinau misiniuku tai iki daba nemiega ... tai kai preiks valgyti uzmigs ... kaip jus miega ? ir valgo kiek laiko ?

19. Sep 2012, 08:58

mes turim karusle virs lovyte bet jam nelbj patinka neziuri y ja verkia bet padejau kita zaisliuka prikabinau 😀) db bando leisti sypsos jam patinka 😀)nu jo negerai kad y viena puse te ziuri reikia keitalioti o ja nepatinka ver iskarto 😀) tos mana su charakteriu vyras . puse7 pamatinau misiniuku tai iki daba nemiega ... tai kai preiks valgyti uzmigs ... kaip jus miega ? ir valgo kiek laiko ?

18. Sep 2012, 22:34

Gintar, kabink zaisliukus ir nuolat keisk ju buvimo vieta 😀 musu mazoji megsta lb ziuret i kaire puse, tai visus zaisliukus db i desine sudejus kad ziuretu, o su kabanciais virs lovytes nuolat bendrauja, jau bando paliest, kai sujuda tada tiek laimes buna 😀) kartais net kai pakeli ant ranku pradeda verkt, tada vel dedu atgal pas zaisliukus😀

18. Sep 2012, 18:25

sweikos mamytes prisijungiau db ir as cia papasakosiu kaip mum sekas auginti ir gyventi 😀 mum jau sestadieni bus du menesiukai guguojame ir sypsomes pries 2 sawaiteis pastebejau, atpazysta man e jau prieinu paklabinu nusisypso net faina pasidaro. mmum ir jau drabuziai keli jau nebetinka augam kita pirmadieni eisim pas daktarus skiepis ir svers bus aisku kaip mes priaugom. jau nebe miegam kaip senaiu po 2 valandas pamieg pusvalandi ir viskas akys stacios jau ir be sunku uzmigdyti . maitinu pati ir duodu misiniuka tutteli kaip jum jis ar vartojat jy ?😀 nu ar galima pakabin zaisliuku maziukui .

18. Sep 2012, 16:45

kaip saunu mamukai 😀 mano ir jau bando balsiuka rodyti 😀 jau ir i zaisliukus reguoja truputi ir kai snekini atsisuka nusisypso 😀

18. Sep 2012, 15:49

Sveikos tai kad niekas neraso cia kazkaip tai nesinori ir man cia beleka taukst 😃Mes naudojam 3 dydi pampersiuku jau ,penktadieni mums 2menesiai ,nesergam,viskas ok , labai sneka jau daug savo kalba reke juokiasi nu zodziu viskas gud pas mus😉)

18. Sep 2012, 14:59

apara as taip pat savo pupai dedu 68cm rubelius nors mums tik 16d buvo 1men 😀 ir tie jau i mazaja puse eina nesuprantu arba nuo skalbimo susitrauke rubeliai arba mano pupa ilgse nors gimem 54cm tik 😀

17. Sep 2012, 21:55

Sveikutes😀 dingo visi mamukai, uzsieme su kleckuciais 😀 kaip augat? Ar nesergat? Mes puikiai augam, dziaugiames kad jau pora sav pamirsom kas yra misinukai, gal neteks prisimint 😀 sian jau uzdejau 68cm sliauztukus, nes 62 isaugom kaikuriuos.. Taip dziugu 😀 tik mano princese kudute labai, nors priauga normaliai, bet rinkeliu beveik isvis ner, o ir pampersu dydis 2 kolkas, bet sian sunaudojom visus tai dejau 1 dydi.. Ir tiko 😀 makenene bus 😃

12. Sep 2012, 13:54

Sveikos jeigu kam bus uzkieteja viduriai rasykit ,zinau nepigu bet veiksiminga skysti kuris tinka kuikiams nuo 0men ir suaugusiems taipat tik normos skirias 😀Nes as asmeniskai esu pries klizmas o ir daktare sake ir vaistineje ne vienoje sake kad daugumakudikiu gali priprasti prie ju o tada jau negerai ,nebent zvakutes naudojat tam reikalui tai kitas reikalas ..bet vistiek ,maziau kaisiot manau ten reike i ta sikniuka 😀 Del liezuvelio tai siaip kai eini pas daktare tikrina ,pas mus nebuvo pienliges ir nera,tad mesnk nedarem .O ir taip,nesumaisykit kas maitinat misinuku tai gali buti ir misinuko likuciai,pas manaja taip buna ir po 2kad ir valandu po valgymo uzsilieka,bet duodu arbatytes ar vandenuko ir nusiplauna 😀 Su nosim mums tai viskas gerai ji daznai snargliukus jau pati kazkaip ''ispucia''kad tereike su ausu krapstuku lengvai issimti 😀
Mes pradejom naudot 3 pampersu dydi ,nors ir neLT jie pirkti man labai nepatinka,tokie popieriniai kazkokie ..geriam dar gerasias bakterijas ,jokiu jau nuo pilvo putimonegeriam lasiuku nes itariu nuo ju mums prastai budavo su viduriukais ☹

12. Sep 2012, 11:36

sveikos mergaites😀gintar-o kaip suprsti kaip su nosyte susitvarkote?musu nosyte svari o jai matau kad riekia valyti tai su juros drauska, vaiztinese tokiom ampolem pardavineja arba buteliukas kaip dezodoranto😀vaistininkes zino, tai va ipurski vaikiukui ant soniuko paguldzius ir paskui su pompyte istrauki.kazkiap kolkas bedu neturim tuo klausimu.na o del liezuvelio tai jai jis baltas tai pienlige berods vadinasi, as istirpinu truputeli sodos siltam vandenuke ir paskui pamirkau merliuka i ta tirpala ir taip nuvalau liezuviuka isvalau burnyte ir viskas praeina, vel grazu😀taip taip jau dabar musu kleckiukai daug daugiau demesio riekalauja, uzztai ir sakoma-kekvienas etapas turi savo pliusu ir minusu bei vargu ir dziausmu😀

12. Sep 2012, 08:49

sweikos , kaip su nosyte susitvarkote ir kaip su lieziuviuku ar baltas ? mana lelius jau nebemiega kaip seniau ilgai db trumpai miega demesio reikalauja

11. Sep 2012, 16:06

sveikutes, kaip smagu skaityti kaip visos dziaugiames savo dziaugsmaias ir vargais😀oi spem tu tai pas mus darbininke tai ten tai sian😀mes laikomes normliai augam, stiprejam, jau akivaizdziai matosi kaip vaikas guvesnis ir jau visur smalsauja, tiesio smagu dabar stebeti. pamenu su pirmu vaiku viskas taip ilgai buvo, o dabar nespeju keisti pieno lenteliu, ziureti rutinos pasikeitimu kaip greitai lekia savaites...va jau poryt 8savaites, greit ir du menesiukai😀ana diena pagalvojau kad va jau per kaledas bus visia smagu jau vaikiukas maisteli valgys normalu ir jau pilna bus jo visur😀mano viresnelis grizo i darzeli porai rytu tai atrodo nespeji nuvesto i jau einam pasiimti, bet nors kelias valandas didysis pabuna su vaikais o mes su maziuku pasivaikstom griname ore.kazkaip jau isivaziavom i kasdienybe tai net noretusi kazkokio uzsiemimo.gaila kad musu namas nuomuojamas, nes jai butu mano tai turbut as pati remontus praddeciau daryti😀

11. Sep 2012, 13:06

sveikutes o as va darbais apsikrovus vos speju 😀 dukrytes gimtadieni sestadieni darem tai oi kiek isvargau o si savaitgali krikstynos busim kriksto teveliais tai ir visokiu reikalu zodziu vargu vargeliai ☹ na bet niekis tikiuosi po sio savaitgalio vel ramiai gyventi 😀 o dar namo remontai valymaisi tvarkymaisi jau taip nusibodo bet kaip gera matyti rezultatus 😀

10. Sep 2012, 20:14

Labuka😀 o mums jau 2men 4d, sian buvom pas daktare, sparciai stiebiames 😀 ugis 60.5 cm(gime 52), o sveria 5.2kg (gime3.3kg) 😀 siaip tokia kuda ir ilga atrodo, tik per paskutine sav pagaliau pradejo zandukai augt😀 ziauriai smagu but mamyte!

10. Sep 2012, 19:57

sweikos mamytes as ka galiu papasakoti apie sawo maziuka , jau mum jhua yra menuo ir trys sawaites greit du menesiai 😀 na jau mes ir guguojam ir sypsomes na kaip pirma karta pamaciau net vos nepravirkau lbj jau manasis sypsosi , jau ir miegam labai mazai augam nebetas galvoj miegas pamieg pusvaldi ir jau atsibud nebera taip kaip miegodovo po pora valandu . valgom lbj gerai pati maitinu ir duodu misiniuka mum truputu truksta ,

08. Sep 2012, 14:41

Sveikos visu jau dideli leliukai 😀 Mes tai nzn dabar kiek sveriam eisim 2menesiai kaip bus mums 21diena rugsejo pas daktaru 😀 Siandien mums 7 savaites .Buvo uzkieteja viduriai prieskelias dienas 3 paas ne dare tai buvo labai irzli net nevalgydavo ji man tai buvo 3 naktys be miegokas2 h keles,klykdavo nu baisu ... Bet paskui pakakojom ir ir viskas dabar jau gerai mums,daug sypsomes daznai sako ''ghu'' 😃 Mes uzmiegam 10-11 vakaro keliamespavalgyt 5-6 ryto ir toliau iki 🤓9 miegam 😀

mergele35 mergele35 08. Sep 2012, 13:42

nev mano pana gime 52 cm

mergele35 mergele35 08. Sep 2012, 13:42

nev mano pana gime 52 cm

08. Sep 2012, 10:56

sveikos mergaites, na smagu skaityti kai viskas gerai mums visoms😀saunuoles mergele35, kad taip gerai valgit ir priaugat,nelabai pamneu kokio dydzio tavo princese gime, bet atrodo ir nevisai mazute?spem, taip tavo jaunesne, nenorek kad dar viskas butu taip greitai ir taip jus jau saunuoles😀nu jo kai turim po kelis vaikus tai visada taip vienam negerai ir kitas tuoj pagriebia, ci ajau neisvengiama turbut😀na bet tikiuosi jau geriau jauciates?na o kaip kitos mamytes laikosi, kaip jusu saldainiukai?mes normaliai, eina dienos, savaites, nei pati negaliu patiketi kaip greitai😀maziukas mano rado kumsciuka tai taip grazu ziureti kaip gaudo😀va arteja didziojo 3gimtadienis uz menesiuko tai as dabar planuoju ka cia jam vaikui padaryti.labai megstu visokius planavimus ir kai namie pilna vieklos tai man sirdis astigauna😀19eisim skiepyti maziuka tikiuosi lengvai pernesim skiepukus...

06. Sep 2012, 14:55

sveika nev gyvenam gerai na as kolkas nezinau savo pupos tikslaus svorio bet 10dienu kai buvom tai 4,3kg 😀 ugio nematavo laukiu rugsejo 20d vaziuosim svertis ir matuotis 😀 o sesele mums skambina teiraujasi kaip gyvuojam tai va tik nesenai dicke uznese slogyte tai maziuke kankinosi o siai dienai jau geriau 😀 mes kolkas keliames naktimis bet jau ir ilgeja miego valandeles 😀

mergele35 mergele35 06. Sep 2012, 12:11

sveika nev mano mazoji irgi nevalgo naktim ismiega visa nakti😀 o sveriam mes 2 menesiu proga 5.900 ir paauge iki 58 cm😀

06. Sep 2012, 11:56

sveikos mergaites, na kaip jus siai dienai laikotes?mums siandiena 7savaites.mes jau naktim nebevalgom pienuko, mazylis palyginus ramus tik kartais pakankina pilvelio skausmai.sveriam 5.380g,buvom patikrinime 6savaiciu tai sake sveikas ir stiprus mano vaikinukas😀o kaip jusu angeliukai, kaip jus pacios?

05. Sep 2012, 11:54

Sveikos,Spem pasiskambink ir pasiklausk,jei reikes nuvaziuosit i ligonine jei ne -ne.O mums uzkietejo viduriukai .Siandien po 3 paru nedarymo-pagaliau padare su mano pagalba,isminkiau gerai pilva ,dar muiliuko maza gabaliuka ikisau nes nebuvo kaip i vaistine nubegt o ir klizmuciu nenorejau kist jai .. tai padare ,pavalge uzmigo dabar vel atsikele ismasazavau dar padarem ir vel guli laiminga 😀

05. Sep 2012, 09:14

mergelia grazi tavo lelyte 😀 simulyte tau stiprybes 😀 o va mano dicke is darzelio parnese sloga i namus ir uzkrete Alvita tai visa nakty vargau su maziuke nezinau dabar vezti pas gydytoju ar gydyti namie temperaturos neturim bet ta slogyte tokia baisi valau daznai nezinau ar galima umkaloro lasiuku duoti gal tiesiog tik pasiskambinti gydytojai kad netampyti maziukes ☹ oi dilema man dabar....

04. Sep 2012, 17:45

Pas mus viskas gerai 😀Augam ir tiek ..

04. Sep 2012, 15:24

aciu,kaip jum sekasi?

mergele35 mergele35 04. Sep 2012, 14:44

mano mazoji

04. Sep 2012, 14:39

Ojei ..tokia mazyte o tiekrimtu bedu ☹ Stiprybes jums ir kuo didziausios sveikateles jums

04. Sep 2012, 14:30

laukiam dabar kepenu biopsijos atsakymu,o tada arba operacija arba gydymas kazkoks, mum vis dar gelta nepraejus,tulzis nesisalina is organizmo,tad nieko gero ☹

04. Sep 2012, 14:21

Jug paskui pripras vaikas prie tu klizmuciu ir pats nepadarys 😀 Bent man taip atrodo..nes kaip suaugespripranta prie tokiu dalyku tai kudikis tuolabiau.Simulyte kaip sekesi jums ligonineje,kaip sveikatos?

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 154