2012 liepos mėn. vaikučiai

28. Nov, 06:02 mergele35 mergele35

Sveikos, gal yra jau mamyciu laukianciu savo stebukleliu gimsianciu liepos menesi?

04. Oct 2012, 11:35

Va va, as ir del to grudinimo.. Vakar tik isejau i lauka, pradejo lyt, tai valandele po stogu prastovejau.. Jei naminuke bus ir isvesiu tik ziema, bijau kad iskart susirgs...

04. Oct 2012, 10:35

Na, mes kasdie einam. Vedam vyresnele i darzeli, Ar lyja, ar vejas - mes einam. Man nera blogo oro - yra bloga apranga. Gal ir vyresnele todel tokia "laukine" - dzin koks oras, jai smagu lauke ir taskas. Ir sveika, labai retai serga...

04. Oct 2012, 09:37

Medyte pritariu tau , as irgi zinau kad jei mama nerami ir vaikas neramus , nes nuopirstu galiuku kazkaip persiduoda ta neigiama energija.O mes i laukuti neinam kiekviena diena ,bet kai tik pragiedreja nebuna lietaus einam, perlietu nematau reikalo vestis vaikiuko i laukuti 😀vat snd visai nieko diena ,tai vakarop eisim 😀

04. Oct 2012, 08:32

Sveikutes, mums jau 6dieny bus 3men 😀 jauciu kad mazoji pasunkejus, labai daug bendraujam per dienas 😀 nakti ismiega nuo 24h iki 8:30, tada nusiprausiam pavalgom ir dar iki 12h miegam, uztat diena miegelio nedaug 😀 bet as nepavargstu nes per nakti 8h tai visad ismiegu 😀 namie daros saltoka, o maze nori judeti tad vis rupintis tenka ar pakankamai aprengta.. Savaitgali jau vaziuosim ziet kilimo o tai gyvenam pirmam aukste ir saltos grindys mazajai bus.. Kai toks oras nebesinori eit i lauka, tai itariu sian vezimeli tik i balkona isvesiu 😀 kaip jus? Ar einat kasdien i lauka? Ar lietucio nebijot?😀

03. Oct 2012, 21:54

Na, saukt tikrai neteko ant maziuko. Tiesiog abu pakankamai ramus, kalbant apie verkimus... Siaip jei jau truksta kantrybes, tai siulyciau palikt vaikuti saugiai kur lovytej ir iseit kelioms minutems, kol pati nusiraminsi. Nes jei nervinga mama, tai vaikutis tikrai nenurims... Cia ne pati sugalvojau, o skaiciau toki patarima 😉 Sekmes, laikykis! Ir dar - prasyk pagalbos artimuju - kad ir kaimynes kokios (aisku, ne vidury nakties i kaimynes duris belstis 😃 )kad bent truputi paziuretu, kol nusiraminsi. Viskas bus gerai!

03. Oct 2012, 21:07

Gintare tai gal pilvukaskauda jeigu neismiega ar per saltai miega ,nes jeigu vaikas pasisotines buna per diena jis gali neatskikeltiirismiegoti nakti ,ojei nubunda ne visad valgyt nori ,manoji kartais nubunda nes soskes nori paima ir toliau pucia bet cia retai buna siaip ismiega visad.O rekti as ant savosios nerekiu kam rekti jeigu ji nesupranta o beto mano nereke nes visad turi uzimtuma tai supynei tai su zaislais tai as panesioju ,pradeda jau nerimaut kai valgyt anksciau uzsimano.

03. Oct 2012, 18:29

sweikos mamytes as irgi pabusiu tame forme nors nera laiko isvis . manasis keliasi 1 pavalgo ir poto puse5 nors duodu 120 g misiniuka ir verkia lbj nedavalgo duodu ir sawo isvis man lbj prastai miega lbj blaskosi mum db du menesiai ir savaite 😀 ar ant vaiku maziuku saukiat turit kantrybes kaip verkia ...

03. Oct 2012, 13:52

Sveika zinoma gali 😉 Linksmaiu bus gal atgyves vel forumas o taip tai tuscia ir tuscia cia 😀
O manoji irgi nediduke zinok gime liepos 21 3340 o dabar 2menesiu proga svere 5400,tad augam irgi sparciai , vis sunkeja sunkeja ,tai reike vis daugiau uzsiemimu jai ant lovos galvot zaislu ,nes jau ant ranku nevalioju panesiot ilgai ,bet kai vyras gryzta is darbo tuomet mergyte patenkinta buna ir pasupuota irpaskraidinta su teciu ir pakalba ka veike su mama per visa diena,uzpraita nakti atsisukus puse valandos neuzsiciaupdama vyrui kazka pasakojo savo kalba ,i mane net atsisukus nebuvo 😃D turbut atsibostu as jai per diena 😃

03. Oct 2012, 13:39

Sveikos! Galiu prisijungti? Maniskis liepos 14 d. gime. Nedidukas (3460g.), bet augam sparciai, dabar jau beveik 6 kg. Naktinis miegelis toks pat kaip spem mergytes... Kai pamenu vyresneles 8 valandu miega tokio amziaus tai tooookia nostalgija tiems laikams... 😀 Tikiuosi, kad greitai baigsis tokie dazni kelimaisi... Nes isvargina juodai ☹ Vyresnele pradejo darza lankyti, tai irgi prastai miega. Zodziu, gerai kad kavos turiu 😃

03. Oct 2012, 13:38

Spem na vieni miega gerai kiti prastai .. manoji tai net nezinau kodel turetu miegoti prastai nes tiek mano mociute mano mama ,as kudikysteje buvom visos miegales,tai ir musiske miegale ,diena nelabai bet naktim gerai ,ir jau taip nuo 1 menesio ,pradzioje kelem kas 2-3h,nestuma irgi visa rami buvau vaioksciojau ,biekur neskubejau nesinervinau ,o dabar jau pagavusios ta ritma ir neiseinam is jo tikiuos ir neiseisim nes kitaip man bus sunku 😃

03. Oct 2012, 13:19

spem,kodel musu neaplankai? Visai pamirsai ☹

03. Oct 2012, 13:02

mamukai oho kokios jus saunuoles 😀 pavydziu tau miego mano panele uzmiega 22val apytiksliai keliamesapie 2val 4-5val ir 6val visada bunam gyvos ☹ nepamiegam ilgai neaisku kodel ☹ ir vis valgom valgom daug daug maniske ir vartytis jau paivarto net keista nes mums tik 1,5men 😀 o kakojam geriau buna dienu sunkiau bet seip jau nebevargsu nebereikia padeti pati iskakoja 😀 sveikatos musu nekokios labai kosom abi tiksliau trys ir vyresnele uzsikrete ☹ tai va sunki savaite ☹

03. Oct 2012, 12:28

Sveikos, na cia jau visai apleistas forumas 😀) Mes miegam gerai keliuos 6 pamaitinu ir miegam iki 9 arba 10 tad miego man pakanka.Valgom gerai po120 jau is antro dydzio skylutes geriamnes is pirmo neistraukia ir nervinasi,su kakojimu visko buna vienadvi dienas idealiai kita ziurek jau zaliai pavaro mergina,judri,daug kalba savo kalba ,tampo zaislus ir jau buvo apsivertus ant pilvo ,siaip dienai mes esam 2 menesiu savaites ir 4 dienu 😀

29. Sep 2012, 18:15

Sveikos,tai taip jei gime kilogramu spem didesne tai tada sita tavo mazyte 😀😀

29. Sep 2012, 12:03

apara ne tu viena 😀 as irgi galeciau ziureti ir ziureti i savo kruopa 😀 jei tik netureciau kitu darbu dar atsilikti 😃

28. Sep 2012, 19:14

Nev, spem aciu mamytes 😀 manau kiekvienai mamytei ju leliukai patys graziausi, as neatsigroziu savo dukriuku per dienas 😀))

28. Sep 2012, 17:40

mana berniukas mazylis du menesiai jam jau 😀)

28. Sep 2012, 17:38

apara labai grazi tavo mergyte 😀

28. Sep 2012, 17:36

mamukai man antra coliuke nes mano pirmoji gime didele 😀 beveik kilogramu didesne nei antra mano lelyte 😀 todel man ir maziuke ji buvo kaip coliuke 😀 tavo tai nera ko lyginti tikrai coliuke pries manasias bet as lyginu su vyresnele...

28. Sep 2012, 16:28

dekui mamaukai😀na manau spem pagalsavo pirmaja cia skaito.na mano abu dideli,Netas(pirmas)gime 4260kg o Ajus(antras)4040 taip kad mano dickiai😀bet zinok mamuk, mums vistiek jie maziukai😀

28. Sep 2012, 16:17

Spem tu skaitai mazyte tavo gime ?Nejuokink tai kokia mano tada mini mini mini mazyte jeigu tavo mazyte skaitosi ? 😃 😃 😀 Nev greitai laikas eina tikrai... smagaus jums picniko 😀

28. Sep 2012, 15:48

apara-kokia grazi tavo mergyte(sypsniuke)...

28. Sep 2012, 15:46

sveikutes mergiates, kaip laikotes?na matau mazytes jusu ir sparcios, lekia i virsu kaip priklauso😀jo jo vaikai labai greitai auga,.mano gime didelis tai mes maziukai niekada atrodo nebuvom, bet va ziuriu dabar tai koks kleckiukas buvo, o dabar jau virukas darosi😀o dar priklauso ka aprengi, su sliaustukais tai dar leliuka smano bet va jai uzmauni dzinsus kokius baltinukus tai tikras viriukas😀tik pastebejimas-antras vaikas daug greiciua auga visom prasmem man...mano berniukai apsirge, aciu dievui nera temperaturu bet nosytes pabega ir abiem gerkles uzgulusios, bte laikosi abu stipriai😀mano viresneliui kita ketvirtadinei 3metukai tai turesim du gimtadienius, ryt darysim viena su draugais miesteli kur gyvenam, tai pranesa saulute ir 15silumos, darysim piratu picnica,tai siandiena leksiu iki parduotuves ir vakare darysiu tingini, o ryt maisteli pasiruosiu, per pietus visi i parka ciuosim.negaliu patiketi kad jau 3metukai, tikrai kai paziuri i nuotrauka sir i vaikus, tada supranti kaip greitai sensti😀

28. Sep 2012, 15:03

Spem, as ir jau nebezinau ka daryt 😀 68 dydis kaip tik dabar, kai kurie sliauztai jau irgi tempia net kojas, tai pradejau det kelnytes su atvirais padukais, tada pilnai istiesia😀 didesniu dar nedristu pirkt 😀 idomu kiek cia dukriukas paaugo, daktare atostogauja tai tik 11diena matuos 😀

28. Sep 2012, 15:01

3,770kg 54cm ugis rugsejo 20dbuvo 58cm svoris 5,5kg o siandien ryte pasverem su vyru tai jau 5,9kg 😀(sveriu nuogutele 😀

28. Sep 2012, 14:27

Spemprimink kiek jus gimet ?😀

27. Sep 2012, 10:18

o mes dickes nors gimem mazytes bet augam ne dienom o sekundem 😃 vel siandien perziurinesiu rubelius nes dauguma sliauztiniu jai anksti nebeistiesia kojyciu 😃

26. Sep 2012, 17:09

Tikrai taip 😀

26. Sep 2012, 16:39

nu va kaip gerai visi vaikiukai puikia jauciasi 😀

26. Sep 2012, 16:26

Tai taip iseina 😀) nors ir mazytes mes bet vistiek daktare sake pagal tai kiek augom cmir kg viskas puikiai atitinka ,ir galvytes ir kojyciu matmenys viskas gud 😉

1 2 3 4 5 6 7 ... 154