2012 liepos mėn. vaikučiai

28. Nov, 06:02 mergele35 mergele35

Sveikos, gal yra jau mamyciu laukianciu savo stebukleliu gimsianciu liepos menesi?

26. Sep 2012, 16:23

mamukai tai tavo lelyte tokia kaip mano 1men 😀

26. Sep 2012, 15:01

Sveikos senai cia bebuvau 😀) Mums 21 diena buvo du menesiukai ta proga gavom skiepuka ,mazoji net nesuverke tik susirauke labai o poto vel sypsojosi,sveriam 5400g ir esam 59cm 😀 As irgi savajai duodavau 100 ir nerami budavo dbr duodu 130 kartais tiek nesuvalgo , bet matyt iki pilno pasisotinimo jai keliu lasiuku tik reikdavo 😀

24. Sep 2012, 17:33

sende dare dveju menesio skiepimo sende tai jau neramus ;/ prriaugom jau db sveriam 4.-800 ugis 57va koks mana maziukas jau didelis zesim kaip su skiepiuku bus. gal kam dare skiepiu ir kaip jauciasi?😀)

24. Sep 2012, 09:59

tai nereikia vaiko alkano laikyt 😃 nebijok pati sprendimu daryt ka reik su vaiku daryt, mamos juk jaucia ko kleckui truksta

23. Sep 2012, 20:13

skambinau as sawo seselei skambinau tai pasakiau situacija sake duoti 150ml tai ir duodu db isvis ramus buna kaip belgas 😀))

23. Sep 2012, 19:28

sveikos 😀 jei gintare vaikas neramus tai bent karta pabandyk duot daugiau misinuko 😀)) nu jau nepakenks kad nors karta pabandysi, gal ir nebeliks problemos jei tai tiek kad alkanas..su laiku ir apetitas dideja, arba tavo pienuko sumazejo.

23. Sep 2012, 14:10

gintar-turi su sesute ar kuom ten pasitarti ir pati paskaiciuoti bei pasiziureti nes visi gali tik patarti o pati geriuasiai turi matyti ir zinoti pagal vaika ka daryti teisingai.na o mes apsirgom pirm akarta. kadangi du vaikai namie tai neisvengiama☹viresnelis suslogavo ir aiksu broliukas pasigavo, tai sianakt nekoks miegas, mazylis nemoka ir negali geria prakvepuoti, tai valiau nosyte, bet kazko nepatinka man ta pompa kur turim tai teks vaziuoti nauja isigyti.supurskiau vaistuku i nosyte tai truputi numigo, aciu dievui kad nei veina snei kitas neturi temperaturos....dar mus pienlige apipuole, nebepadeda valymas su soda tai jai vaistinej neparduos vaistuku be recepto, teks ir pas gp apsilankyti☹kazkiap ci asubego mums i veina vsikas.kaip jusu savaidgalines nuotaikos mergaites?pas msu lyja tai tikras sekmadienis, ramus toks, isijungem siluma tai taip malonu irkart smagiau.

23. Sep 2012, 13:02

Gintar, dabar jai 2.5men, bet mes 150ml pradejom duot kai jai buvo 1.5men, nes tada vyras apskaiciavo kad jei ji sveria 4.5kg, tai jau butina tiek duot ir tada ji tapo tikrai ramesne 😀

23. Sep 2012, 12:17

apara kiek tawao vaikui laiko yra ?

22. Sep 2012, 21:29

tai gal jam per mazai ir neramus yra 😀 vakar suvalgiau darytas desereles is parduotuves ir kopustu sriuba tai ga nuo to jam aip blogai taip niekada nebudawa pavalgo ir vel verkia ... nebezinau ka daryti reiks skambinti seselei sakyti kad kaskas darosi .... 150 ml sakot uztenka sociai ar nebus perdaug ... geriau man sesele pasakys kaip duoti nes as duodu sawo ir 100ml misiniuka tutteli ....

22. Sep 2012, 21:29

tai gal jam per mazai ir neramus yra 😀 vakar suvalgiau darytas desereles is parduotuves ir kopustu sriuba tai ga nuo to jam aip blogai taip niekada nebudawa pavalgo ir vel verkia ... nebezinau ka daryti reiks skambinti seselei sakyti kad kaskas darosi .... 150 ml sakot uztenka sociai ar nebus perdaug ... geriau man sesele pasakys kaip duoti nes as duodu sawo ir 100ml misiniuka tutteli ....

22. Sep 2012, 21:29

tai gal jam per mazai ir neramus yra 😀 vakar suvalgiau darytas desereles is parduotuves ir kopustu sriuba tai ga nuo to jam aip blogai taip niekada nebudawa pavalgo ir vel verkia ... nebezinau ka daryti reiks skambinti seselei sakyti kad kaskas darosi .... 150 ml sakot uztenka sociai ar nebus perdaug ... geriau man sesele pasakys kaip duoti nes as duodu sawo ir 100ml misiniuka tutteli ....

22. Sep 2012, 19:54

sveikutes mamytes, kaip laikotes?grazi mergyte-mergele35.sveikinu su sukaktuvem maziukus😀apie koki cia storuma kalbat, dieve vaikiukams dar tik keli menesiukai😀svarbiausiai kad sveiki ir stiprus, bei nebliauna 24val per para😀na kas lieci atuos paskaiciavimus tai va kaip apara sako, cia ne po kiek duodi bet kiek per diena duodi.na kadangi mano vaikas gyvena griestoj rutinoj ir valgo pagal griestas valandas tai as esu pasidariusi lentele ir ja vis koreguoju pagal amziu, svori , o paskui dar pats vaikas pakoreguoja ja pagal save😀dabar mes ir valgom 5 kartus ir po 180-150ml.kaip seip jusu leliukai, kaip jus pacios, kaip nuotaikeles kaip savijauto smamytems kurios tapo pirm akarta mamoms, o kaip mamytes su keliais vaikiukais, kaip einasi suderinti laika tarp dvieju vaikiuku?kaip pacios mergaites jauciates po nestumo ir gimdymo?

22. Sep 2012, 19:27

Tik 100ml, o tai kiek kartu dienoj duodi? As duodu 5 kartus po 150-170ml ir tai galvojau kad mazai, nes reik kad kudikis per para gautu 1/6 savo svorio 😀

22. Sep 2012, 12:23

sweikos mamytes mana maziuliukui jau du menesiai jau yra jetau greitai auga neseniai buvom mazi zmogeliukai jau visur dairosi ziuri y kvadraciukus tepetu jam idomu akiu nenutraukia 😀 pavalgom mes 100ml ir jis dar nori neuztenka jam matyt 😀 kita pirmadieni eisi pas daktarus tai zesim kiek sveriam

22. Sep 2012, 11:48

na del maisto tai ir man sunku su meniu 😃 sedziu beveik ant sumustiniu 😃 ir batono su sviestu 😃 bet neturiu laiko ka rimciau pasigaminti o jei gaminu seimynai tai yra butinai koks nors produktas kurio negaliu valgyti tai nevalgau gaminto maisto 😀 bet per diena stengiuosi kokios koses suritinti 😀

22. Sep 2012, 10:12

sveikos, o tai kietai kakot pradejo, kad mamuk, sakei jog uzkietejo viduriai ar reciau kakoja ? mano kas trecia ar ketvirta diena kakoja, ir nieko, gerai jauciasi, gydytoja sake svarbiausia kad nebutu kietas kakis, ir gerai jaustusi, tada nieko baisaus, su laiku turetu iparst dazniau kakot. Valgom tai Baby semper bifidus. ir nemanau kad misinukais maitint brangu, kai pati maitinau tai valgiau tris kart daugiau nei iprastai tai gaunasi irgi ne pigiai sakyciau jei ne belenka valgyt 😀))

22. Sep 2012, 08:36

Labas rytas musiske irgi ne daug valgo 90-100ml ir viskas 😀 Mums daktare sake kad per savaite 250g turi mazdaug priaugti 😀 500g per menesi minimum o 1500g maximum 😀 Bet jei ir daugiau manau nieko blogo

mergele35 mergele35 21. Sep 2012, 19:12

mano mazoji

21. Sep 2012, 18:35

apara neimk i galva jei daugiau nei 400gr per men priauga tai liuks jei maziau tada sunerimk

21. Sep 2012, 18:26

Tai ir siaip tie kudikeliai gali buti storuciai, juk kai pradeda ropot kitos mamos net pergyvena kad svoris krenta kaikuriem😀 as net biski pergyvenu kad manoji kudute, atrodo gal bus maziau atspari viskam, nes pakankamai mazai valgo..bet jei daugiau duodam tai atpila poto..o ir abu kartus apie 1kg priaugo, ziuresim kaip si menesi.. Jei bus maziau tada reiks mastut kaip pienuko daugiau duot😀

21. Sep 2012, 15:31

na gydytoja irstebejosi bet nesake kad blogai kas sake normalu 😀 juk tik mano pienuka valgo net vandenuko neduodu tik savo papuka 😀 matyt riebus pienukas pas mane 😃

21. Sep 2012, 14:50

Spem oho kiek priaugot 😀 Cia ne per daug ? Ziurek kad storuliuke netaptu 😀

21. Sep 2012, 08:40

Spem, kuo tu ja maitini kad 1.8kg?? Nemazokai sakyciau 😀 mes kolkas i men irgi po 4-4.5cm augam 😀 saunu kad sveikos ir stiprios augat!

21. Sep 2012, 08:18

negaliu patiketi mano pupa per 1men uzaugo 1,8kg 4cm 😃 o buvom coliukes dabar jau visa pana 5,5kg 58cm 😃 1men proga pasistengem 😃

20. Sep 2012, 09:57

Sveikos,mums nan 1 netiko taip uzkietejo viduriai kad ciut padare 😀
Omes pirmadieni antram skiepukui keliausim , irpasitarsim koki misineli keist ,nes nuo milupos pradejo kietet viduriai 😀

20. Sep 2012, 00:45

sveikos mergaites, kaip smagu skaityti kia visu leliukai sveiki ir mamytes dalinasi maloniom naujienom😀mums siandiena lygiai 2menesiukai,augam stipurs ir aciu dievui sveiki.vakar turejom pirma skiepa i abi kojytes, laukesi kaip tikras vyras tik lupa patempem, nes daktare sake kad labai skaudus vienas kiepas is dvieju.kolkas jauciasi gerai, todel tikiuosi niekas nepasikeis ir busim puikiai pernese skiepus😀dabar sake po menesiuko susitiksim kitam pabadymui☹mes valgom Aptamili, nuo pat gimimo einam rimtam riekalui kas antra diena,duodu vaistuku su kiekvienu maitinimu tai kolkas su pilveliu viskas gerai.kaip ir mionejot, jau darosi smalsus ir labai smagu stebeti i ka reguoja ir kas patinka...nors antras sunus mano gime mazesnis ir zemesnis, bet va paziurejau foto ir rubelius, lenkia pirmaji😀kitus rubelius turim detis jau didesnius nors tiek menesiuku ir nera,bus rimtas virukas😀mes ir pavalgom 7paskui 11ir iki ryto 7pienuko neimam jau nuo 6savaiciu,diena miegam tik 3valandas visas sudejus, zodziu patupeti nebelabai iseina,du berniukai is mamos visa laika pasiema😀

19. Sep 2012, 17:47

Mes jau apie 3sav geriam tik mamytes pienuka, bet misinuku isbandem nemazai ir apsistoje esam ties Nestle Nan1 su probiotikais 😀 ale lb brangiai gaunas leliuka maitint misinukais.. Reik kazkaip skatinti pienuka, kad taupyt seimos biudzeta 😀

19. Sep 2012, 12:48

na mes vartojam tutteli ir sawa duodu nes man sake per liesas pienas bet visiven duoti zinok db negalima padaryti kaki arba jis sociai nepavalgo ir neturi is ko padaryti ir verk lbj bet jis tutteli lbj valgo jam patinka jau nedaro 5 dienos 14 d padare kakuti.😀)

19. Sep 2012, 12:25

Gintare musu mazoji ziuri i zaislus keitinejam kaip sake apara juos kad nenusibostu .. As kai maitinu misinuku tai mes miegam taip paskutinis valgymas iseina 22 -23 pavalgo ir uzmiega ismiega iki 5-6 ,tada pavalgo ir vel miega apie 4 h 😀 Mes milupa milumilnaudojam bet turbut keisim galnes viduriukai nepatinka man jos.O nuo tuteli sake bent vaistineja man kad 80proc. vaikams kieteja viduriai nuo jo jum ne?

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 154