2012 liepos mėn. vaikučiai

28. Nov, 06:02 mergele35 mergele35

Sveikos, gal yra jau mamyciu laukianciu savo stebukleliu gimsianciu liepos menesi?

21. Aug 2012, 22:39

Oi kokia maziuke -coliuke ,mano irgi palyginus gime maziuke o dar kai numetem svorio ligoninenej..nu bet jau atgavom svori ir priaugom dar papildomai per menesiuka 1200g 😀)

21. Aug 2012, 21:09

gime 2.810g ir 50cm 😀 mano draugas nori kuo greiciau krikstyt,bet as galvoju kad dar reikia palaukti 😀 nes varlyte dar mazyte,noretusi kad kiek paaugtu 😀

21. Aug 2012, 20:57

Simona kokia maziuke tai kiek gime kg?😀Mes krikstysim vasara metuku laiko,kartu ir mes kelsim vestuves,nes mes tik susimetrikave.
Voveryte po kiekvieno skiepuko gali temperatura pakilti ,bet jeigu per 2-3paras nepakyla tai ir nepakils nebent veliau bet jau cia ne nuo skiepo bus .

21. Aug 2012, 18:22

man zinok lygei tas pats nugara skauda nuo nesiojimo tai padedu verkia pajamu nieko tai sakau bus rankinukas.😃

21. Aug 2012, 15:03

cia daugumai ziuriu po menesi, mum jau du greit ir jau kokie zirzalai palikom 😃 ir svoris jauciasi, nugara net biski pradeda skaudet nuo nesiojimo

21. Aug 2012, 15:01

mano kai skiepijo ta skiepa , tai nelabai regavo, biski paverke kelias sekundes ir viskas 😀 o sake kai bus dveju menesiu skiepas, tada po jo gali net temperatura pakilti, tai jo nelaukiu, nes greit bus jau du menesiukai mum 😀

21. Aug 2012, 14:28

mamukai < tai nors tiek gerai mana reks ir nenusiramins jauciu nes lbj jau skaudes jam 😀) inu zesim kaip reguos y kita skiepa . simulyte tai labai gerai kad nors tiek paaugoti . na db tikrai ne kaip pauags tryju 4 metu ,o tu kd nori ?

21. Aug 2012, 13:47

mes sendien sveremes ir matavomes 😀 tai sveria Urte 3290g o paaugo net 2cm 😀 kada zadat krikstyti mazylius?😀

21. Aug 2012, 13:18

I slauni bakstels greit ir viskas,manoji labai trumpai reke kol dure ir kai idure minute kokia .. ir viskas nuraminom,uzmigom ir toliau viskas kaip buve 😀 poto 2menesiuku,4 ir 6menesiuku man sake bus idomaus poeikio skiepukas ,visus skirtingai veikia bet sake neramus gali vaikas but nuo jo ,bet sake nepergyvent nes tada jau vaikai didesni buna visgi puses metu 😀

21. Aug 2012, 12:57

mes ketvirtadieni eisim skiepitis sake skaudziasias skiepas db bus viska manau padarys ta paci diena 😀

21. Aug 2012, 12:26

O ar buvot jau skiepuko?svertis ,matuotis?😀

21. Aug 2012, 12:02

mum irgi jau rytoj menesiuka kaip greitai 😀

21. Aug 2012, 11:58

Labas rytas mums siandien menuo ,keliausim pavalgiusios i laukuti poto sveciu lauksim su tortukais ,Nev tikiuosi kad patiks jai kaspinai visokie lankeliai ir pns ,man labai grazu kada mergytes buna pasidabinusios tokiom puosmenom 😀 Daug vaiku manau nemegsta kirptis ..man mama pasakojo kaip tikvakar kad mane vesdavo tik pas viena kirpeja nes tik pas ja as megdavau kirptis man kede auksta atnesdavo sake labai smagu budavo jau man 😃 Ir karta pas ta kirpeja buvo eile .. tai mama nusivede i kita kirpykla tai as ant visos kirpyklos uzrekiau kad pas tu bobu nesikirpsiu ,tai mama parsivede atgal pas ta kirpeja kur kirpdavo mane visad ir pasake kad lauksim kiek reikes bet kad tik pas ja kirpsiuos as 😃

20. Aug 2012, 22:40

grazusti berniukas😀mamukas, mums 19 menesiukas(vakar).o kas liecia del galvos, gali buti kad nepatiks, bet gal ir apsivers, zinai dar tie vaikai keisis belekiek, gal i gera Godute pasikeis😀o tada galesi megautis mamukas visokiom sukuosenom, kaspinais ir sagtukais😀mano viresnelio ilgi plaukai, riekia pakirpti kad stovetu, nors as jam noriu ilgus palikti bet dabar nera kirpimo, bet va kad nesileidzia jokiai kirpejai prisiliesti, o kirpykloj jai vaikas verkia niekas nekerpa, tai ir vaikstom belekaip😀nervuoja juodai, bet kolkas nieko pakeisti negaliu.

20. Aug 2012, 21:57

mana sunus parodysiu kaip mes atrodom db 😀) mum jau 22 d men bus

20. Aug 2012, 21:52

Nev manoji nesileidze ant galvos nieko det ,tikkepures ir taip kol uzmiega lauke tol muistosi ..bus i mociute ,mano mama nekenciakai kas liecias prie jos plauku o apie sagtukusgumuteslankelius isviso pamirsk.. tai cia irgikolnufotkino ja patikek kiek uztruko 😃 Nev o kiek dabar jau tau laiko po gimdymo praejo?

20. Aug 2012, 21:46

na o mes, laikomes visai neblogai😀as jau kaip ir sugijau(aisku dar reikai laiko tam)bet judu, krutu ri jauciuosi gerai, tik tas tepliojimasis fe jau kaip dakase☹kaip ir minejau, vakar mums jau menesiukas suejo, esam sveiki, stiprus, ryt eisim pasiziureti kaip paaugom😀mazylis miega, valgo ir kaku daro😀(zodziu kaip ir visi vaikuciai)buvom savaidgali isvaziave i kempingus su draugais, tai labai smagiai pasibuvom, taip senai kazkur taip buvau, tai man nereiliai patiko, gamta, palapines, gera kompanija, ir mano vyresnelis puikiai praleido laika, taip buvo smagu ziureti kaip zaidzia su vaikais😀pastarasias 3dienas tai juodai uzsikase buvom smagiais rupesciais, tai siandiena visa diena tinginiauju😀

20. Aug 2012, 21:38

sveikos mergaites-kaip jus laikotes?kiek paskaitau, visai visoms neblogai sekasi, kas labai dziugu...saunuoles mamytes...kas liecia tuos pasitepliavimus-mane ir tas pats jau juodai nervina☹vakar buvo lygiai menesiukas, nu gal jau gana sakyciau😀mamukas-grazi mergaite,o kaspino grozis neispasakytas, va kodel tu mergaiciu visos mamos ir nori labiausiai(del kaspinu ir sukneliu)man tai silpnybe, atrodo tiek papuosti gali ir panaisia😀na bet nieko as ant vaikinuku atsiemu😀spem, vis apei tave pagalvodavau kaip tau sekasi-didziausi sveikinimai susilaukus mergaiciukes antros,labai grazus vardas.spem-labai gerai pazystama tavo situacija, man teko praeiti su sunum visa tai, tik mums viskas ilgai labai uzsitese ir dar bijojom pasekmiu, na zodziu tikrai labai puikiai suprantu tavo savijauta ir ka tu isgyvenai. na bet svarbiausiai kad jus jau namie ir kad sveikos bei viskas praeity.dabar linkiu kuo greiciau isivaziuoti ir megautis kikeviena minute su savo grazuolytem😀

20. Aug 2012, 20:17

spem,didziausi sveikinimai sulaukus antrosios dukrytes,aukite,bukite sveikos,o mamytei stiprybes ir kantrybes,sekmes

20. Aug 2012, 19:59

Beje grazus idomus vardas 😀

20. Aug 2012, 19:39

aciu visoms 😀 na mes su vyru lyginam su pirmagyme 😀 tai mums Alvita coliuke 😀

20. Aug 2012, 18:50

Spem jeigu tavomazyte tai mano coliuke isvis tada gime 😀 Sveikinimai sulaukus stebukliuko ,sveikatos jums 😀

mergele35 mergele35 20. Aug 2012, 18:46

sveikinu spem sulaukus dukrytes🌷🌷🌷

20. Aug 2012, 17:55

sveikos na va po visu vargu iras jau namie 2012 08 16 d. 9,25val gime man dukryte 😀 ALVITA 😀 3770gr 54cm mazute coliuke kaip mes ja vadinam nes gime mazesne nei mano pirmagyme pagimdziau gan greitai nuo kamscio isejimo per 4,25val 😀 tik isgulejom ligoninej ilgai nes susirgo GELTA pagulde i renimacija svitino lempom .... negaliu apsakyti ka teko man istverti kokios kantrybes reikejo islikti stipriai .... kolkas ir namie depresija ima atrodo verkiu del menkniekio bet zinau kad tai laikina ir tikiuosi greitai praeis 😀 stai tokia mano istorija 😃

20. Aug 2012, 17:50

jo... zmogus planuoja Dievas juokiasi is musu tu ''planu'' 😃,kaip sakoma..

20. Aug 2012, 17:35

mum visi sako,kad antra darytume ant karstuju 😃 bet mes irgi antra planuojam tik po kokiu 5 metu 😀 arba bent kol nama normaliai susitvarkysim,na bet juk kaip bus tai nezinia,nes planai labai greit sugriuva 😃

20. Aug 2012, 17:21

Vyras grazus tai ir mergyte grazi 😃 visi sako kad ji i vyra panasi .. vienas zmogus tik sake kad i mane 😃😃 normaliai sakau ... sakiau sau sunu pasigimdyt reiks po kokiu 4-5metu 😃 Aciu merginos 😀

20. Aug 2012, 15:51

oi tikrai, kokia grazi mergyte : !

20. Aug 2012, 14:44

jeckau kleckau kokia grazi mergyti tavo mamuk 😀

20. Aug 2012, 14:03

Kai grazi nuotrauka tai tikiuos blogai nenusnekesit 😃 tik gerai 😃 tai delto ikeliau 😃

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 154