2012 liepos mėn. vaikučiai

28. Nov, 06:02 mergele35 mergele35

Sveikos, gal yra jau mamyciu laukianciu savo stebukleliu gimsianciu liepos menesi?

14. Oct 2012, 14:50

Man pienuko i valias, labai dziaugiuos.. Sako buna ta 3men krize bet lb tikiuos kad ji jau praejo ir as jos nepajutau 😀 buvo momentas kai teko primaitint tai maze su viduriukais bedu turejo nors misinukus keitem ir pan, o daba kai tik mano pienuka gauna tai nebeliko problemu 😀 manau skatinimas geriausia toks kai maitini ar nusitraukineji (kaip man tenka) ir negalvoji kad gali trukti pienuko..svarbiausia atsipalaidavimas 😀

14. Oct 2012, 10:40

Sandrita ,na taip ,as siaip niekuo nesiskundziu tik kad nerva pazeide,kaip paaiskejo 😀 Jeigu mazai pienuko turi daugiau turi duot kruti zyst sako cia geriausia priemone ,bet jeigu matai kad ir daznai duodant pienuko ne marios tai yra arbatu vaistinese specialiu pirkt 😀

13. Oct 2012, 13:01

kauno antroje ligonineje,apskritai pasislikstejau daktarais net bloga kalbet apie juos..geriau paplepet kaip tie musu angeliukai auga😀kaip mamytes jums su pienuku ar daug turite,gal skatinate kaip nors laktacija😀

13. Oct 2012, 11:59

o Dieve .kur tu gimdei?? Na mane tai apziurejo pamenu penktadieni kai nuvaziavau tai sake kad jau plaukioja odele lupasi stipriai ir vandenys tampa nebe svarus ,tai sake jei per savaitgali nepagimdysiu pirmadieni skatints ,bet man jau penktadieni idejo tokias tabletikes kurios atpalaiduoja gimda jau pas mane buvo pries tai atsidarres kakliukas 1cm ilgai neatsidarinejo .. po 4 h tik 3 atsidare poto per paskutine valanda visi atsidare su skatinamaisiais,mane kad ryte pagimdysiu bet pagimdziau 1:26 nakti

12. Oct 2012, 21:20

as ir lb suplysau ir kirpo,po tryju savaiciu tik pradejau bandyti sesti..mamukai gaila bet net nesistebiu nes nusivyliau medikais baisiai..pvz man dare tris echo kai ligoninei gulejau su veluojanciu gimdimu ir nei vienoje nemate kad vandenis jau pradeje zaliuoti o nugariniai jau pazaliave sake kad viskas tvarkoj ir nereikia dar nk skatint..

12. Oct 2012, 20:20

As irgi pogimdymo patyriau komplikacija nuejus pas ginekologe issiaiskinau kodel menesi laiko nejoprisest normaliai ir vaiksciojau kaip buratinas ..ogi kai kirpo mane nerva pazeide.. normaliai..Nes siaip pagimdzius po 10dienu jau moteris tvarkingai kirpta ir susiuta turi gerai ar bent normaliai jaustis o as jauciausi su diena vis blogiau

12. Oct 2012, 18:59

nu tikrai tie vaikuciai visi nuostabus😀mamule13 lb gerai manksta leliukams as ir mazyle stengiuos kasdien bent po karta pamankstinti😀

12. Oct 2012, 18:44

labutis 😀 siandien mums 3 menesiukai suejo. buvom pas gydytoja, sveriam 7.100kg, ugis 63cm, viskas gerai, nesergam 😃 kaip man smagu ziureti mamytes jusu kleckiuku nuotraukytes, man jie visi tokie grazus, nu negaliu sypsena iki ausu.... aciu ir uz pagyras mano berniukams 😀 dziugu, kad jau atsigavote mamytes, kurios po komplikaciju. dievo dovana, toms kurios nepatyre ju, galiu tik isivaizduoti, kiek nervu tai kainavo.... niu bet svarbiausia dabar viskas gerai 😀 na o del tu sodinimu tai taip, negerai taip anksti, bet manau tas leliukas buvo tik pasodintas nuotraukai padaryti ir nieko tokio cia baisaus neturejo nutikti.... o mes tai ir stiprinames, paemu uz rankyciu tai taip bando prisitraukti, tai is leto atsisedam keliom sekundem ir vel gulames, taip kelis kart dienoj is vis maniskiui mankstintis patinka, juokias tiktai 😃

12. Oct 2012, 17:11

Va akys kaip kukuliai😀)))))))))))))

12. Oct 2012, 16:49

Medyte, kadangi pasitikiu savo daktare ir matau vaiko dziaugsma beplaukiojant tai leidziam jai taip stiprint raumenukus 😀 grazus vaikuciai tavo! Ir vyrukas labai jau graziai aprengtas 😀

12. Oct 2012, 16:32

Nu kokios damos grazios visu ,naj naj 😀)

12. Oct 2012, 16:27

Oi fainos kokios leliukes 😀 Beje, apara, matau fotkej taviske su tuo ratuku plaukioja. Mums masaziste sake kad iki 3 men nepatartina. Nu tikrai nemokau ir nesipiktinu 😃 😃 😃 Be to, jau tuoj visi cia busim trimenesinukai 😀 Ikeliu ir as saviskius parodyti. Dickei tuoj 3 metai, maziui tuoj 3 menesiai 😀

12. Oct 2012, 14:48

apara cia jau kiti plaukuciai uzauge nes gime visiskai juodais va tokio ilgio,o cia jau kiti uzauge rudi nes vieni slinko o kiti tuo pat metu augo😃 maniske tai vakare 10min pries himno giedojima😃D laikas greitai bega net nespesi pastebet kai savo princesei kasas pinsi😀

12. Oct 2012, 14:40

Manoji irgi per mindaugines pasirode 😀 turbut ta diena buvo uzdegimu gimdyvems diena :/

12. Oct 2012, 14:38

Sandrita sakes kiek daug plauku 😀 wow! Mano dama kaip plikute beveik atrodo, taip laukiu kol norm augt plaukuciai prades 😀

12. Oct 2012, 14:36

aciu😀na as ir turejau buti tarp birzelinuku bet va mazyle tempe iki mindauginiu lauke iki tecio vardiniu😃

12. Oct 2012, 14:10

sandrita kokia grazute taviske 😀 mano tai tik bus 16 2menesiukai as cia priklydele 😀 bet tikiuosi neisspirsit nes man gimdyma zadejo liepos gale o va iki vidurio tempiau rugpjucio 😃

12. Oct 2012, 13:46

apara infekcija buvo isimetus del to taip ilgai laike,augint sekas neblogai augam irgi pfu pfu irgi gerai😀nev taip jau visapusiskai pasveikau aciu dievui vyras pirma menesi nuo manes nesitrauke ir lb daug padejo,todel lengviau atsigavau😀kaip smagu visi liepinukai jau issirite😃 va mano mazoji princese jau tryju menesiu😀

12. Oct 2012, 13:10

Labas,koksai skirtumas is geros valios ar spiktos..nors manau nei viena ciais piktos neraso tik kita karta neuzdejimas smailo ar pns galvojama,kad jau mamyte paraso pikciau , na jug kiekviena skaitom sava intonacija .Bet siaip ar taip , kelti nuotrauka tokia kur kudikis sedi kada jam dar negalima yra siek tiek neapgalvota,jug cia mamyciu forumas kurios augina vaikiukus sveikai , pagal tam tikras normas ir bent as nelikau patenkinta bet tikrai ne is blogos valios parasiau ,kad taip daryti negalima .Nors siaip ar taip tai jos vaikas ,ne mano , as pamatyciau kad kasnors bando mano vaika sodinti tai tikrai plaiuska gautu 😃 O dabar toliau .. Mes valgom miegam kakojam bendraujam zodziu nieko naujo pas mus ,viskas iprasta kaip normalaus kudikio gyvenime.Dabar eisiu ruosti pietus , sulauksiu sveciu tad reike daugiau pasidaryt o tai teks vaisinti 😃

12. Oct 2012, 12:48

nev 😃 maziuke tikrai i mane labiau panasesne 😀 o nosytes taip ju vienodos ir apacios 😃 bei trikampiuka toki pat abi va turi ant galvos kaip ir tetis 😀 ti Alvita mano kopija o Auguste i vyra 😀

12. Oct 2012, 12:42

sandrita-sveika kaip pati sakai sugrizus i gyvenima😀oi zinau ka reiskai tas malonumas, todel dar iki dabar negaliu patiketi kad su antru ta pacia diena buvau namie po gimdymo ir neriekjo gristi, labai dekinga likimui esu.tikiuosi jau jautiesi tiek fiziskai tiek emociskai geriau😉spem-jo kai patariam is geros valios tai taip, bet va kitos megsta kai sakau mamytes(cia aplamai)pasikandzioti ir vadinamai pamokinti😀tada tikrai atoro pasijunti ne kaip.beja spem-labai grazios mergytes tavo😀skiriasi, bet nosytes vienodos abieju jai neklystu😀beja man atrodo kad maziuke i tave labai panasi-gal klystu?

12. Oct 2012, 12:26

mano mergaites 😀 vakar fotkinau 😀 dickei 3metai 1men maziukei 5d iki 2men 😀

12. Oct 2012, 12:07

Sandrita, o kas buvo nutike? As po gimdymo praejus 10d buvau vel savaitei i gimdymo namus paguldyta irgi.. Antibiotiku irgi privare man.. Kaip dabar sekas augint? Kaip augate?

12. Oct 2012, 11:49

sveikos mamytes,vel jungiuosi prie jusu😀paskutini kart rasiau kai dar velavo mano mazyle ateit i si pasauli..pernesiojau beveik 11 dienu,gimdymas truko 24val. po gimdymo dar beveik 10 dienu gulejau ligonineje nes buvo komplikacijos ir savaite laiko i mane pumpavo antibijotikus..tai tik dabar atsigavau ir po truputi gryztu i gyvenima😀

12. Oct 2012, 11:26

buna nev ir tokiu mamyciu kurios nezino tokiu dalyko todel norisi patarti 😀 bent jau as ne is blogos valios pakomentavau tiesiog pagalvojau kad nezino 😀 tai aisku kad kiekviena mama zino kas jos vaikuj geriausia ir naudingiausia 😀 pasodinti 30s pakelus uz rankyciu ir as taip darau cia dalis manksteles pratimo 😀 nes vaikuciai prisitraukia o tai stiprina rankyciu raumenukus 😀 bet pagalvem ramstyti kiek man gydytoja sake kad tikrai negalima bet paguldyti staciai galima ypac kai sloguoja tada karkaliuku nebuna 😀

12. Oct 2012, 10:29

sveikos mergaites.mamule13-tavo berniukai tikria labai grazus,kazkaip net keista ziureti nes mano berniuku panasus amzius tai net sypsena veide atsirado😀pritariu aparai-kad ir kaip bebutu,jai mama domisi, skaitos, tariasi ri panaisia tai ji zino geriausiai...todel kai atrodo kazka padarai ar augini vaika ne pagal kitus ar mada, jau ziurek iskart girdi kandima ir ti net labai skaudina nes katra mama nori blogo savo vaikui?jai kreipiesi patarimo yra viena, bet jai kazkuo jau dziaugiesi ir pasidalini ir jau tau is salies pradeda"patarineti"yra jau visai kas kita😀

12. Oct 2012, 08:59

Spem ai tai tada beabejonebuvo laiko sedet 😃 saunuole tavo paneyte 😀mamule grazus sunus 😀

12. Oct 2012, 08:46

Voveryte, na gal.. As tiesiog priimu kad kiekviena mama elgtusi kaip as, kai nemaciau tarp artimuju auganciu leliuku, tai tiesiog skaitau daug literaturos, ziuriu video medziagas apie vaikuciu fizini ir protini vystymasi, o ir tose literaturose daug kas yra supriesinta, tad kartais pasikliaut belieka savimi😀
Mamule13, ziauriai grazus biciukai😀 imciau i zentus 😃 cha cha, jau pradejau zvalgytis, kuris cia man tiktu 😉 ot mamka..

12. Oct 2012, 00:06

o cia abu mano suneliai

11. Oct 2012, 23:56

sveikos mamytes 😀 kaip matau temele dar gyvuoja... smagu 😀 na ir kaip jus laikotes, kaip jusu angeliukai? perzvelgiau foto, kiek daug graziu mazyliu... mums rytoj jau 3 menesiukai, dieve, kaip greit bega laikas, o atrodo ka tik pagimdziau 😃 vis dar maitinu krutimi ir del to labai dziaugiuos... vis lyginu kaip su pirmuoju reikejo vargti... misinukai, buteliukai ir visa kita, o cia tik istrauki ir duodi, jokiu bonku tampytis nereik. mazylis ramus, nakti viena kart kelias dar pavalgyt, diena vis aktyvesnis darosi, maziau miega, o kiek daug sypsosi.... va kaip mes atrodom 😀

1 2 3 4 5 ... 154