sauleta nu yra vejas bet galima lyst na mazyle vejo
negauna juk.
03. Mar 2012, 12:44
kodel cia dabar pas jus visas sauleta, o pas mane ne?
😃
03. Mar 2012, 12:40
o as vis neapsisprendziu eiti ar neiti taip
noretusi,galvoju jin vistiek vezimo budoj gules tai net nzn
ka cia daryti
03. Mar 2012, 12:35
pas mus ir vejas labai didelis saule sviecia pauksteliai
ciulba noretusi i lauka bet gaila labai stiprus vejas ☹
03. Mar 2012, 12:31
oi pas mus saule nuo ryto sviecia ir nesalta tik vejas
viska gadina
03. Mar 2012, 12:25
sveikutes, musu naktele irgi gera, bet oras tai
siaubingas ir saules nera ir vejas baisus..
03. Mar 2012, 12:13
giedre o pas jumis vejas yra?
03. Mar 2012, 12:04
mes jau buvom lauke ir kose pavalgem. naktele musu
gera😀
03. Mar 2012, 11:47
sveikos naktis puse bedos,jau koses pavalgem eisim
pamiegoti,diena sauleta bet viska gadina siaures vejas☹
03. Mar 2012, 11:39
laba ryta, naktis gan normali, tai labai dziaugiuosi,
jauciuosi issimiegojusi 😀
03. Mar 2012, 11:17
sveikos
02. Mar 2012, 20:53
nu su iskirptem😃
02. Mar 2012, 20:34
😃
02. Mar 2012, 20:26
maniskis noretu padauzyt langus masinos ir masto per kiek
laiko galetu pats😃
02. Mar 2012, 20:24
😃
02. Mar 2012, 19:16
nu geras giedre vienodos mintys pas mus😃
02. Mar 2012, 19:16
na ka einam ziureti mano vyras gali😃
02. Mar 2012, 19:15
siande mano vyras gali rodys😃
02. Mar 2012, 19:04
aciu ilonciuska😀
02. Mar 2012, 19:01
manoji ir neima, o vyresnele imdavo
02. Mar 2012, 18:22
sveikinam rugilesmamos mergyte su 5 menesiukais! 😀
gintariux, pasninkas jau nuo praeito treciadienio prasidejo
😃 mes tai pasninkaujam, irgi zuvi valgem 😀 egle, kaikuriems
vaikams lateksines soskes labiau patinka del to kad jos lyg
minkstesnes yra, maniskis kai neima nei vienu nei kitu tai
ir keist neturim del ko 😃
02. Mar 2012, 16:39
as keiciu soskes, nors ir atrodo nieko dar neasitike
jom.
02. Mar 2012, 16:39
atsibodo jau tas maisto ruosimas;-)as mesos snd
prikirtau;-)
02. Mar 2012, 16:15
ogo, nezinojau, kad jau snd prasideda penktadieninis
pasninkas 😀
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
ilonciuska gal ateis ir iki taves saulute😃
sauleta nu yra vejas bet galima lyst na mazyle vejo negauna juk.
kodel cia dabar pas jus visas sauleta, o pas mane ne? 😃
o as vis neapsisprendziu eiti ar neiti taip noretusi,galvoju jin vistiek vezimo budoj gules tai net nzn ka cia daryti
pas mus ir vejas labai didelis saule sviecia pauksteliai ciulba noretusi i lauka bet gaila labai stiprus vejas ☹
oi pas mus saule nuo ryto sviecia ir nesalta tik vejas viska gadina
sveikutes, musu naktele irgi gera, bet oras tai siaubingas ir saules nera ir vejas baisus..
giedre o pas jumis vejas yra?
mes jau buvom lauke ir kose pavalgem. naktele musu gera😀
sveikos naktis puse bedos,jau koses pavalgem eisim pamiegoti,diena sauleta bet viska gadina siaures vejas☹
laba ryta, naktis gan normali, tai labai dziaugiuosi, jauciuosi issimiegojusi 😀
sveikos
nu su iskirptem😃
😃
maniskis noretu padauzyt langus masinos ir masto per kiek laiko galetu pats😃
😃
nu geras giedre vienodos mintys pas mus😃
na ka einam ziureti mano vyras gali😃
siande mano vyras gali rodys😃
aciu ilonciuska😀
manoji ir neima, o vyresnele imdavo
sveikinam rugilesmamos mergyte su 5 menesiukais! 😀 gintariux, pasninkas jau nuo praeito treciadienio prasidejo 😃 mes tai pasninkaujam, irgi zuvi valgem 😀 egle, kaikuriems vaikams lateksines soskes labiau patinka del to kad jos lyg minkstesnes yra, maniskis kai neima nei vienu nei kitu tai ir keist neturim del ko 😃
as keiciu soskes, nors ir atrodo nieko dar neasitike jom.
atsibodo jau tas maisto ruosimas;-)as mesos snd prikirtau;-)
ogo, nezinojau, kad jau snd prasideda penktadieninis pasninkas 😀
niam niam sonkauliukai😃
pas manes zuvis bus
o pas mane sonkauliukai kepa😀
ka siande pastininkas😃
Man ir labai patiko jie😀