2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

03. Mar 2012, 13:04

ilonciuska gal ateis ir iki taves saulute😃

03. Mar 2012, 12:53

sauleta nu yra vejas bet galima lyst na mazyle vejo negauna juk.

03. Mar 2012, 12:44

kodel cia dabar pas jus visas sauleta, o pas mane ne? 😃

03. Mar 2012, 12:40

o as vis neapsisprendziu eiti ar neiti taip noretusi,galvoju jin vistiek vezimo budoj gules tai net nzn ka cia daryti

03. Mar 2012, 12:35

pas mus ir vejas labai didelis saule sviecia pauksteliai ciulba noretusi i lauka bet gaila labai stiprus vejas ☹

03. Mar 2012, 12:31

oi pas mus saule nuo ryto sviecia ir nesalta tik vejas viska gadina

03. Mar 2012, 12:25

sveikutes, musu naktele irgi gera, bet oras tai siaubingas ir saules nera ir vejas baisus..

03. Mar 2012, 12:13

giedre o pas jumis vejas yra?

03. Mar 2012, 12:04

mes jau buvom lauke ir kose pavalgem. naktele musu gera😀

03. Mar 2012, 11:47

sveikos naktis puse bedos,jau koses pavalgem eisim pamiegoti,diena sauleta bet viska gadina siaures vejas☹

03. Mar 2012, 11:39

laba ryta, naktis gan normali, tai labai dziaugiuosi, jauciuosi issimiegojusi 😀

03. Mar 2012, 11:17

sveikos

02. Mar 2012, 20:53

nu su iskirptem😃

02. Mar 2012, 20:34

😃

02. Mar 2012, 20:26

maniskis noretu padauzyt langus masinos ir masto per kiek laiko galetu pats😃

02. Mar 2012, 20:24

😃

02. Mar 2012, 19:16

nu geras giedre vienodos mintys pas mus😃

02. Mar 2012, 19:16

na ka einam ziureti mano vyras gali😃

02. Mar 2012, 19:15

siande mano vyras gali rodys😃

02. Mar 2012, 19:04

aciu ilonciuska😀

02. Mar 2012, 19:01

manoji ir neima, o vyresnele imdavo

02. Mar 2012, 18:22

sveikinam rugilesmamos mergyte su 5 menesiukais! 😀 gintariux, pasninkas jau nuo praeito treciadienio prasidejo 😃 mes tai pasninkaujam, irgi zuvi valgem 😀 egle, kaikuriems vaikams lateksines soskes labiau patinka del to kad jos lyg minkstesnes yra, maniskis kai neima nei vienu nei kitu tai ir keist neturim del ko 😃

02. Mar 2012, 16:39

as keiciu soskes, nors ir atrodo nieko dar neasitike jom.

02. Mar 2012, 16:39

atsibodo jau tas maisto ruosimas;-)as mesos snd prikirtau;-)

02. Mar 2012, 16:15

ogo, nezinojau, kad jau snd prasideda penktadieninis pasninkas 😀

02. Mar 2012, 16:05

niam niam sonkauliukai😃

02. Mar 2012, 16:04

pas manes zuvis bus

02. Mar 2012, 16:03

o pas mane sonkauliukai kepa😀

02. Mar 2012, 16:01

ka siande pastininkas😃

02. Mar 2012, 16:00

Man ir labai patiko jie😀

1 ... 85 86 87 88 89 90 91 ... 257