svbeikos o mes turim ,,drauge" sloga visos, vyresnele dar
kosti
12. Mar 2012, 10:44
labuka, aciu!! jeee 5 menesiai 😃 astripaprika, mergina
paskui visus apdes 😀 Si men zinau cia nemazai gimtadieniu
turi buti 😀
12. Mar 2012, 09:32
labas rytas, sveikiname monikos ir astriospaprikos
mergaites su praejusiu 5menesiadieniu, o gintariux ir
jusciaikos vaikucius su siandienos jei gerai pamenu 😀 reikes
ir man tu dribsniu nusipirkt kur greitai verda, nes turiu
tuos paprastus tai irgi manau per tirsta jam bus 😀 eliute,
manau tavo panele cia ankciausiai viska darys 😀 maniskis
pasliauzia bet dazniausiai kai padedu savo ranka kad
kojytemis galetu atsispirti 😀 astripaprika nepergyvenk, juk
cia viskas laikina, paskui panele pasivys ir viskas bus
gerai 😉
11. Mar 2012, 23:53
astripaprika,o kaip paruosi dripsnius? mes bandem tai ka
zinau pora saukstuku ir tiek, buvo per tirsta, bandem
skiesti misiniu..ir be misinio meginom.
11. Mar 2012, 23:49
Labuka,mes snd buvom vel isvyke, o saule kaitino, silta,
ryt jau 17 laipsniu rodo, bet ziuresim kaip is tikro, man
vis dar neramu su jo valgymu, koses pora saukstu suvalgo ir
baigiasi.. kur va;gydavo kur kas daugiau..per visa diena
suvalge 660ml misinio, geriau nei nieko..bet kol sumaitini
tai lakstai su buteliuku ir siulai..tai 20ml tai 40ml taip
ir maitini visa diena..atsigeria arbatytes ar vandens ir
viskas isbega,baisu, kad nebutu kas su skranduku,bet
issisiepes vaikas ka zinau, ar galetu kas buti blogai.
11. Mar 2012, 21:41
astripprika ar nukrito temperatura tavo mergytei?
11. Mar 2012, 21:38
monikos ir astripaprikos mergytes su 5 menesiuku
sveikiname😉
11. Mar 2012, 21:36
manoji diena mazai miegojus tai 20.00val pavalge ir
uzmigo po 21.20 pradejo verkti bandziau supti bet vistiek
verke tai padariau valgyt ir suvalge 120ml,ji man pradejo
dazniau negu kas 3 val valgyti ir dienos metu praeina geros
2 val ir ji vel valgyti nori,ir kose pavalgo ji man
normaliai
11. Mar 2012, 18:53
labukas.niu savaitgali visada cia ramu.mano mergaite jau
pasliauzia, padedi koki daikta toliau ir nusliauzia paimt.ir
bando jau sestis ant sono pavirtus.kaip faina, vis jau nauja
kazkas.
11. Mar 2012, 18:28
beje, astripaprika, sveikinam Guostyte su 5 men😉
11. Mar 2012, 18:27
Sveikos, bet tikrai siandien cia tuscia😀 mes ka tik is
tevu grizom, as koncerte buvau savo gimtam kaime, taip
smagu, visi savi😀
11. Mar 2012, 14:55
ai ta kur gaunu maisto davini😃
11. Mar 2012, 14:52
koki pyraga giedre kepi?
11. Mar 2012, 14:24
as pyraga kepu sulauksim sveciu😀
11. Mar 2012, 13:30
as maziuka katik miegot paguldziau, irgi eisiu
apsitvarkysiu 😀
11. Mar 2012, 13:07
o mes ruosiames i svecius😉
11. Mar 2012, 12:37
as siande kazko tingiu
11. Mar 2012, 12:22
bet kaip tuscia siandien cia, mamos poilsiauja 😀 mano
vyras isvaziaves, vyresnele pas tevus nakvoti pasiliko, taip
man toks jausmas kad pirmadienis siandien 😀
11. Mar 2012, 12:21
sveikos,mes siandien ruosimes pas draugus
pasisveciuoti,vakar mano pana per visa diena pamiegojo tik 2
kartus po 30 min tai vakare 21.00nuluzo ,vakar buvo
lankytoju tai sako ji verkia kadanors,tokia gera buvo prie
sveciu😀
11. Mar 2012, 11:39
sveikos. astripaprika skambinaus i bite tai susitvarkiau.
pas mus kaip salta. vejas didelis. o mes po 8 pabudome
11. Mar 2012, 09:23
labas rytas 😉 pas mus jis vel ankstyvas, vaikinas pries 7
atsikele, jetau, kad bent iki 8 pamiegotu, bet paskutines
dienas pastoviai taip anksti keliasi, jauciu ko anksciau
lauke svis, tuo ansksciau jis man kelsis 😃 vakar po 21h
uzmigo ir as nuluzau, apie 22.30 perguldziau i lovyte o
23.30 nubudo verkiantis ir vis pirstukus i burna kiso,
tikriausiai dantenas skaudejo, pamaitinau ir tik apie 1
uzmigo, po to jau miegojo iki beveik 7.. oras vel baisus,
sedesim namie ☹
11. Mar 2012, 00:51
maniskis sianakt gerai meigojo,pasiseke vyrui nereikejo
daug kartu sokineti..draugus vyras namo isveze, tai va jau
pora h galejom miegoti, bet ziuresim kaip cia ta naktele bus
😀
11. Mar 2012, 00:45
Sveikos, snd gamtoj labai daug laiko praleidom, nuotrauku
prisidarem, tikiuosi mazius nesusalo, nors grazi diena buvo
ir pan..bet snd dar maziau suvalge nei vakar..tikrai neramu,
kodel cia taip ir pan..☹
10. Mar 2012, 21:02
man rodos senas.
10. Mar 2012, 20:07
gal zinot kaip feisboke galima pasalint is
draugu?;-))
10. Mar 2012, 19:47
mes tgai pas mano tevus buvom, mazius ten daugiau 3val
namie isiegojo, kas pas mus labai retai buna 😀 dabar grizus
kambarius issiurbliavau 😀 mes tai kas 3-4 dienas nagucius
karpom 😀
10. Mar 2012, 15:17
ai ar elektronini rasei ar to sim korteles nr rasei kai
registravais? ku ku astripaprika😀
10. Mar 2012, 15:03
bet kai atsivercia prisiregistruoji, paskui ten raso nu
3langai saskaitos, sveikiname prisijungus prie mano bites ir
sveiki nu mano vardas. nu to nerandu perziuret naudojima
10. Mar 2012, 14:59
nerandu tokio uzrazo perziuret naudojimo
10. Mar 2012, 14:28
mano pana ir anksciau nesileisdavo nagu kirpti,o
paskutiniu metu pasidedu ja ant keliu ir kerpu o ji ziuri
kaip as jai kerpu😃
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
svbeikos o mes turim ,,drauge" sloga visos, vyresnele dar kosti
labuka, aciu!! jeee 5 menesiai 😃 astripaprika, mergina paskui visus apdes 😀 Si men zinau cia nemazai gimtadieniu turi buti 😀
labas rytas, sveikiname monikos ir astriospaprikos mergaites su praejusiu 5menesiadieniu, o gintariux ir jusciaikos vaikucius su siandienos jei gerai pamenu 😀 reikes ir man tu dribsniu nusipirkt kur greitai verda, nes turiu tuos paprastus tai irgi manau per tirsta jam bus 😀 eliute, manau tavo panele cia ankciausiai viska darys 😀 maniskis pasliauzia bet dazniausiai kai padedu savo ranka kad kojytemis galetu atsispirti 😀 astripaprika nepergyvenk, juk cia viskas laikina, paskui panele pasivys ir viskas bus gerai 😉
astripaprika,o kaip paruosi dripsnius? mes bandem tai ka zinau pora saukstuku ir tiek, buvo per tirsta, bandem skiesti misiniu..ir be misinio meginom.
Labuka,mes snd buvom vel isvyke, o saule kaitino, silta, ryt jau 17 laipsniu rodo, bet ziuresim kaip is tikro, man vis dar neramu su jo valgymu, koses pora saukstu suvalgo ir baigiasi.. kur va;gydavo kur kas daugiau..per visa diena suvalge 660ml misinio, geriau nei nieko..bet kol sumaitini tai lakstai su buteliuku ir siulai..tai 20ml tai 40ml taip ir maitini visa diena..atsigeria arbatytes ar vandens ir viskas isbega,baisu, kad nebutu kas su skranduku,bet issisiepes vaikas ka zinau, ar galetu kas buti blogai.
astripprika ar nukrito temperatura tavo mergytei?
monikos ir astripaprikos mergytes su 5 menesiuku sveikiname😉
manoji diena mazai miegojus tai 20.00val pavalge ir uzmigo po 21.20 pradejo verkti bandziau supti bet vistiek verke tai padariau valgyt ir suvalge 120ml,ji man pradejo dazniau negu kas 3 val valgyti ir dienos metu praeina geros 2 val ir ji vel valgyti nori,ir kose pavalgo ji man normaliai
labukas.niu savaitgali visada cia ramu.mano mergaite jau pasliauzia, padedi koki daikta toliau ir nusliauzia paimt.ir bando jau sestis ant sono pavirtus.kaip faina, vis jau nauja kazkas.
beje, astripaprika, sveikinam Guostyte su 5 men😉
Sveikos, bet tikrai siandien cia tuscia😀 mes ka tik is tevu grizom, as koncerte buvau savo gimtam kaime, taip smagu, visi savi😀
ai ta kur gaunu maisto davini😃
koki pyraga giedre kepi?
as pyraga kepu sulauksim sveciu😀
as maziuka katik miegot paguldziau, irgi eisiu apsitvarkysiu 😀
o mes ruosiames i svecius😉
as siande kazko tingiu
bet kaip tuscia siandien cia, mamos poilsiauja 😀 mano vyras isvaziaves, vyresnele pas tevus nakvoti pasiliko, taip man toks jausmas kad pirmadienis siandien 😀
sveikos,mes siandien ruosimes pas draugus pasisveciuoti,vakar mano pana per visa diena pamiegojo tik 2 kartus po 30 min tai vakare 21.00nuluzo ,vakar buvo lankytoju tai sako ji verkia kadanors,tokia gera buvo prie sveciu😀
sveikos. astripaprika skambinaus i bite tai susitvarkiau. pas mus kaip salta. vejas didelis. o mes po 8 pabudome
labas rytas 😉 pas mus jis vel ankstyvas, vaikinas pries 7 atsikele, jetau, kad bent iki 8 pamiegotu, bet paskutines dienas pastoviai taip anksti keliasi, jauciu ko anksciau lauke svis, tuo ansksciau jis man kelsis 😃 vakar po 21h uzmigo ir as nuluzau, apie 22.30 perguldziau i lovyte o 23.30 nubudo verkiantis ir vis pirstukus i burna kiso, tikriausiai dantenas skaudejo, pamaitinau ir tik apie 1 uzmigo, po to jau miegojo iki beveik 7.. oras vel baisus, sedesim namie ☹
maniskis sianakt gerai meigojo,pasiseke vyrui nereikejo daug kartu sokineti..draugus vyras namo isveze, tai va jau pora h galejom miegoti, bet ziuresim kaip cia ta naktele bus 😀
Sveikos, snd gamtoj labai daug laiko praleidom, nuotrauku prisidarem, tikiuosi mazius nesusalo, nors grazi diena buvo ir pan..bet snd dar maziau suvalge nei vakar..tikrai neramu, kodel cia taip ir pan..☹
man rodos senas.
gal zinot kaip feisboke galima pasalint is draugu?;-))
mes tgai pas mano tevus buvom, mazius ten daugiau 3val namie isiegojo, kas pas mus labai retai buna 😀 dabar grizus kambarius issiurbliavau 😀 mes tai kas 3-4 dienas nagucius karpom 😀
ai ar elektronini rasei ar to sim korteles nr rasei kai registravais? ku ku astripaprika😀
bet kai atsivercia prisiregistruoji, paskui ten raso nu 3langai saskaitos, sveikiname prisijungus prie mano bites ir sveiki nu mano vardas. nu to nerandu perziuret naudojima
nerandu tokio uzrazo perziuret naudojimo
mano pana ir anksciau nesileisdavo nagu kirpti,o paskutiniu metu pasidedu ja ant keliu ir kerpu o ji ziuri kaip as jai kerpu😃