2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

12. Mar 2012, 11:45

svbeikos o mes turim ,,drauge" sloga visos, vyresnele dar kosti

12. Mar 2012, 10:44

labuka, aciu!! jeee 5 menesiai 😃 astripaprika, mergina paskui visus apdes 😀 Si men zinau cia nemazai gimtadieniu turi buti 😀

12. Mar 2012, 09:32

labas rytas, sveikiname monikos ir astriospaprikos mergaites su praejusiu 5menesiadieniu, o gintariux ir jusciaikos vaikucius su siandienos jei gerai pamenu 😀 reikes ir man tu dribsniu nusipirkt kur greitai verda, nes turiu tuos paprastus tai irgi manau per tirsta jam bus 😀 eliute, manau tavo panele cia ankciausiai viska darys 😀 maniskis pasliauzia bet dazniausiai kai padedu savo ranka kad kojytemis galetu atsispirti 😀 astripaprika nepergyvenk, juk cia viskas laikina, paskui panele pasivys ir viskas bus gerai 😉

11. Mar 2012, 23:53

astripaprika,o kaip paruosi dripsnius? mes bandem tai ka zinau pora saukstuku ir tiek, buvo per tirsta, bandem skiesti misiniu..ir be misinio meginom.

11. Mar 2012, 23:49

Labuka,mes snd buvom vel isvyke, o saule kaitino, silta, ryt jau 17 laipsniu rodo, bet ziuresim kaip is tikro, man vis dar neramu su jo valgymu, koses pora saukstu suvalgo ir baigiasi.. kur va;gydavo kur kas daugiau..per visa diena suvalge 660ml misinio, geriau nei nieko..bet kol sumaitini tai lakstai su buteliuku ir siulai..tai 20ml tai 40ml taip ir maitini visa diena..atsigeria arbatytes ar vandens ir viskas isbega,baisu, kad nebutu kas su skranduku,bet issisiepes vaikas ka zinau, ar galetu kas buti blogai.

11. Mar 2012, 21:41

astripprika ar nukrito temperatura tavo mergytei?

11. Mar 2012, 21:38

monikos ir astripaprikos mergytes su 5 menesiuku sveikiname😉

11. Mar 2012, 21:36

manoji diena mazai miegojus tai 20.00val pavalge ir uzmigo po 21.20 pradejo verkti bandziau supti bet vistiek verke tai padariau valgyt ir suvalge 120ml,ji man pradejo dazniau negu kas 3 val valgyti ir dienos metu praeina geros 2 val ir ji vel valgyti nori,ir kose pavalgo ji man normaliai

11. Mar 2012, 18:53

labukas.niu savaitgali visada cia ramu.mano mergaite jau pasliauzia, padedi koki daikta toliau ir nusliauzia paimt.ir bando jau sestis ant sono pavirtus.kaip faina, vis jau nauja kazkas.

11. Mar 2012, 18:28

beje, astripaprika, sveikinam Guostyte su 5 men😉

11. Mar 2012, 18:27

Sveikos, bet tikrai siandien cia tuscia😀 mes ka tik is tevu grizom, as koncerte buvau savo gimtam kaime, taip smagu, visi savi😀

11. Mar 2012, 14:55

ai ta kur gaunu maisto davini😃

11. Mar 2012, 14:52

koki pyraga giedre kepi?

11. Mar 2012, 14:24

as pyraga kepu sulauksim sveciu😀

11. Mar 2012, 13:30

as maziuka katik miegot paguldziau, irgi eisiu apsitvarkysiu 😀

11. Mar 2012, 13:07

o mes ruosiames i svecius😉

11. Mar 2012, 12:37

as siande kazko tingiu

11. Mar 2012, 12:22

bet kaip tuscia siandien cia, mamos poilsiauja 😀 mano vyras isvaziaves, vyresnele pas tevus nakvoti pasiliko, taip man toks jausmas kad pirmadienis siandien 😀

11. Mar 2012, 12:21

sveikos,mes siandien ruosimes pas draugus pasisveciuoti,vakar mano pana per visa diena pamiegojo tik 2 kartus po 30 min tai vakare 21.00nuluzo ,vakar buvo lankytoju tai sako ji verkia kadanors,tokia gera buvo prie sveciu😀

11. Mar 2012, 11:39

sveikos. astripaprika skambinaus i bite tai susitvarkiau. pas mus kaip salta. vejas didelis. o mes po 8 pabudome

11. Mar 2012, 09:23

labas rytas 😉 pas mus jis vel ankstyvas, vaikinas pries 7 atsikele, jetau, kad bent iki 8 pamiegotu, bet paskutines dienas pastoviai taip anksti keliasi, jauciu ko anksciau lauke svis, tuo ansksciau jis man kelsis 😃 vakar po 21h uzmigo ir as nuluzau, apie 22.30 perguldziau i lovyte o 23.30 nubudo verkiantis ir vis pirstukus i burna kiso, tikriausiai dantenas skaudejo, pamaitinau ir tik apie 1 uzmigo, po to jau miegojo iki beveik 7.. oras vel baisus, sedesim namie ☹

11. Mar 2012, 00:51

maniskis sianakt gerai meigojo,pasiseke vyrui nereikejo daug kartu sokineti..draugus vyras namo isveze, tai va jau pora h galejom miegoti, bet ziuresim kaip cia ta naktele bus 😀

11. Mar 2012, 00:45

Sveikos, snd gamtoj labai daug laiko praleidom, nuotrauku prisidarem, tikiuosi mazius nesusalo, nors grazi diena buvo ir pan..bet snd dar maziau suvalge nei vakar..tikrai neramu, kodel cia taip ir pan..☹

10. Mar 2012, 21:02

man rodos senas.

10. Mar 2012, 20:07

gal zinot kaip feisboke galima pasalint is draugu?;-))

10. Mar 2012, 19:47

mes tgai pas mano tevus buvom, mazius ten daugiau 3val namie isiegojo, kas pas mus labai retai buna 😀 dabar grizus kambarius issiurbliavau 😀 mes tai kas 3-4 dienas nagucius karpom 😀

10. Mar 2012, 15:17

ai ar elektronini rasei ar to sim korteles nr rasei kai registravais? ku ku astripaprika😀

10. Mar 2012, 15:03

bet kai atsivercia prisiregistruoji, paskui ten raso nu 3langai saskaitos, sveikiname prisijungus prie mano bites ir sveiki nu mano vardas. nu to nerandu perziuret naudojima

10. Mar 2012, 14:59

nerandu tokio uzrazo perziuret naudojimo

10. Mar 2012, 14:28

mano pana ir anksciau nesileisdavo nagu kirpti,o paskutiniu metu pasidedu ja ant keliu ir kerpu o ji ziuri kaip as jai kerpu😃

1 ... 74 75 76 77 78 79 80 ... 257