2011 liepos mamytes :)

23. Aug, 02:31

Kadangi auginame bendraamzius, pasidalinkime savo vargais ir dziaugsmais. :)

11. Sep 2011, 12:29

jigu jis nepasitustina para laiko tai lb verkia ir net nemiega visa diena.o tu geri is vaistines ta arbata ar skirta kuikiam kur yra prekybos centruose?pilvukotai ir nepucia bet va matyt jam skauda ir jis lb stena noredamas pasitustint.kaip pasidarom klizmute tai vaikas auksinis ismiega po 4-5 val o taip tai 15 min ir vel gyvas.

11. Sep 2011, 11:57

bet as maukiu pankoliu arbata.. i diena po litra tai tikrai ismaukiu. Reciau ji vartojant, jis skatina pieno atsiradima, o kasdien, kaip kad as vartoju, tai labai puikiai veikia vaiko pilvuka. Mes neturim nei pilvuko putimu, nei problemu su tustinimusi... beto cia is senoliu isminties sita zolele pradejau vartoti 😃

11. Sep 2011, 11:55

Sveikos! Mes jau sveriam 4300 ir esam 56 cm 😀 irmuliukas, jei maitini savo pienu tai vaikams leidziama nesitustinti iki 4 dienu. Nes is skysto pieno sunkiai susidaro kakutis. 😀 zinau panelyte kuri tustinasi karta i viena savaite ir daktarai nieko nesako. 😀 O mes i diena kakojam po 4 sykius... ir visada net pro pamperso sonus varva 😃

10. Sep 2011, 18:47

dar geresne ta senoliu ismintis nei siuolaikine medicina.kisa tik visokius vaistus ir viskas.

10. Sep 2011, 08:56

kartais senoliu ismintis gera ir patarimai geri , kad ir kaip db siuolaikiskai auginai vaikai bet senoliu patarimai ir liks senoliu😀)

06. Sep 2011, 13:25

mes negerem nei neleido jokiu vaistuku, espumizana naudojam bet vistiek uzkieteje viduriukai.as taip pat su muiliuku patepu tai lb greitai iskakoja. tikrai geras dalykas 😉

06. Sep 2011, 10:48

sveikos mamytes niu va kaip auga musus kleckiukai...maniskiui irgi buvo uzkiete viduriukai statem klyzmute geriausia kaip sake uosvine ukisko muiliuko ikisi tai iskart issikakojo bent jau as kisau ..uh kaip gerai😃 bet db geriam geras bakterijas espumizana ir susitvarkem jai geret antibiotikus ar leido jum vaikui butinai duokit geruju bakteriju nes kitaip leliko viduriukai treikuos😀

04. Sep 2011, 13:05

labukas,mamytes😀as naujoke,ar priimsite? as gimdziau liepos 16d,turiu mergyte, Radvilyte

02. Sep 2011, 19:37

mano kas para arba kas pusantros paros, taip pat tek statyt klizmute nes buvo uzkieteje viduriukai.o kiek ml turi suvlgyt jai sveria 6 kg?

02. Sep 2011, 15:46

Sveikutes 😉 O man labai daznai nakti pradeda skaudeti kairi soniuka,net miegot negaliu,bet dar neinu pas daktarus ..ziuresiu gal praeis 😀 o del tustinimosi tai visaip buna.va 3dienas nieko nedare ir siandien tokia kruvele privare,kad issigandau,nors anksciau ko tik nedarydavau ir su termometru dirgindavau ,kad tik pakakotu ir klizmutes microlakso statydavau ..

02. Sep 2011, 14:22

o beje dar norejau paklaust kiek kartu jusu mazyliai tustinasi per para maitinant MP?

02. Sep 2011, 14:21

as galvoju gal koki nervuka spaudzia uztai taip buna ☹ bet jai praeis tai lb to laukiu nes baisu kaip pirma kart su tuo susiduri.

mergele35 mergele35 02. Sep 2011, 14:07

irmuliukas taip buna nepergyvenk praeis cia padidejes raumenu tonusas ir tiek, nieko baisaus mano mazoji ir drebino dabar jau praejo jei 4 menesiai

02. Sep 2011, 14:04

sveikos,mamytes! norejau paklaust gal kam buvo ar zinot ka nors apie tai : mano sunelis vis drebina tai viena tai kita kojyte ir nzn del ko.kazin kas galetu but? buna kad visai nedrebina o kartais kelis kart is eiles. beje as gimdziau liepos 15 ir turiu suneli vardu Azuolas.gime 3790 kg ir 53 cm. db sveriam 6 100kg ir esam 56 cm.

02. Sep 2011, 13:41

sveikos mergaites na jo svarbiausia yra kleckai musu sveiki ir viskas ok..uz tai mae kankina skrandzio skausmai nesvietiski bln gal gimdymo pasekmes kokio ar jau kas rimciau kaip uzeina skausmas tai nr ienom lipk net vaiko pamaitint neina kaip is skausmo raitaus:☹(( uzsiregistravau pas daktare ziureim ka pasakys be neimanoma cia tokiu skausmu pakelt jau

31. Aug 2011, 10:45

Koks skirtumas kaip, svarbu kleckai sveiki 😀 Visa nestuma sau teigiau, jog nestumo eiga as pati galiu kazkiek kontroliuoti, prisiziureti, bet gimdymo eigos as nesukontroliuosiu, kaip vaikas nores taip ateis 😀

30. Aug 2011, 18:38

Oi egliute tau tikrai turejo buti labai sunku isgimdyti paciai,bet saunuole 😀 pagirtina ,kad tai padarei pati 😀 herelittlemouse tavo gimdymas puikus manau buvo jei ir kiausinienes norejai 😀)o man paciai neisejo pagimdyti,kadangi gimdos kaklelis nesidare niekaip,bet kazkaip perdaug nepergyvenu 😀 viskas labai greit praejo ,o svarbiausia ,kad dukryte gime sveikut sveikutele 😀

30. Aug 2011, 11:02

Mes Vilniaus gimdymo namuose gimdeme. Labai dziaugiuosi ne tik personalu bet ir gydytoju kuris priime gimdyma! Tobulas humoro jausmas pas zmogu. 😀 O gimdymas mano buvo labai linksmas.. Gydytojai ivertino gimdyma kaip pati lengviausia liepos menesi, viskas vyko pagal vadoveli ir dar sugebejau prasyti kiausinienes, kai man reikejo jau stumt. 😃

30. Aug 2011, 09:34

sveikos. as gimdziau antakalni, niu man gimdymas buvo sunkokas bet pagimdziau pati be nuskausminamu, o sunkus del didelio vaiko niekas nezinojo kad gims 4760kg ir 56 cm, prasikamavau nuo puse 6 ryto iki 20 val.antakalniu esu labai patenkint patiko personalas daktaru ir aplamai prieziura..be visas vargas praeiti ir jau pasimirses😀

29. Aug 2011, 17:12

Na taip 😀 ir taip norisi ,kad ta diena kuo greiciau ateitu,nes gaila i vaikiuka ziureti kada muistosi ir verkia.o kur mergaites gimdet,kaip gimdymai praejo? 😀

29. Aug 2011, 14:23

na maisto derinimas tai kaip cia pasakius nera kad as derinciau valgau viska ir po mazai aisku kopustu,sokolado pupliu ir pan nevalgau nesalergizuoja ir tikrai pucia pilva o seip visko po biskuti juk reikia organizma vaikui pratint prie maisto..o del atpilinejimo tai jai daug pieno turi tai persivalgo ir atpilia...man zvakutes nepadejo ..kazkaip mnzn kad del pilvo vaiaks rektu tai nera aisku miega neramiai muistos ir rankom veida drasko..tai pirstines sakiau desiu, bet irgi nesuprasi viena kart meiga kaip angeliukas dvi val ne krust kita kart duodasi duodasi rankom ..muistos , soske ismeta rekia..bet manau su laiku viskas bus ok ko noret juk jie mazi bejegiai zmogeliukai😀)

29. Aug 2011, 13:19

O mes liepos 10 😀 4145 ir 56cm..tai ,kad as savo pienuku maitinu ,nes turiu jo pakankamai daug ir jokiu misinuku neduodu..bet atpilineja man ji ir daznokai ..ziuresim ka daktariukai sakys,ryt vaziuosim..snd mano mergyte labai prastai miegojo..skauda pilvuka tikriausiai..idejau vibrukol zvakute tai lyg apsiramino ir miega dabar.o mergaites kaip jus derinat maista ir ar isvis derinat?ka valgot,ko nevalgot?blyn nusipirkau cia kazkuria diena arbuzo ir stovi jis taip jau kelias dienas ,nes bijau valgyti 😃

29. Aug 2011, 10:18

sveikutes , maniskis gime liepos 9d ugis 56cm svoris 4760😀 jau db sveriam 5910, ir 58 cm miega 2alandas , max tris ir valgo valgo, jau db pazaidzia vienas su savim guledamas😀 parekauja, paidairo, hiper aktyvus vaikas auga juda kruta neimanoma susitvarkyt😀 na db jau visi kazkaip atpilinejimai baiges aisku jai jau prikerta daug tai tada atpila ,,su pilvo putimu ir viduriu uzkietejimu turejom ci problemike bet db kai pradejom get geras bakterijas dar lasiukus espumizano susitvarke pfu pfu..., berimai tai ziuriu ir pradziu prakaitiniai buvo db jau lyg ir raudonai pabertas gal jau reaguot i maista pradejo ka mamyte suvalgo...nzn biski sausoki sanduku oda, niu bet aliejuku patepu ir geriau,,,miegam pakolkas dar vezimli kad mama pasupt galetu, ant ranku nelabai megsta but mygdomas parekia dar kol uzmiega😀lovytej irgi ziuriu paguldau ir uzmiega nesupamas tai manau gal problemu nebus miegant lovytej😀 niu ir prirasiau visa litanija ale taip mes gyvenam ir augam😀

29. Aug 2011, 09:35

O jus kada gimet? 😀

29. Aug 2011, 09:34

Sianakt pirma karta jau i lovele guldem klecka, o ryte radom visa persisukusi ir kojytes iskisusi pro lovytes sona. Iki siol nesuvokiam kaip kudykis taip gali padaryti 😃 Mes gimem liepos 22. Esam vardu Aleksas, 54cm, 3400gr 😀 Uoj su atpylinejimais pas mus viskas priklauso nuo maisto kiekio ir tarpo tarp maitinimu... Kadangi dabar mokau istraukti ta riebesni pienuka is krutines, tai pirma duodu 125ml nusitraukusi ir sumaitinu toki kieki per tris kartus (3 kartus panesioju kad atsirugtu, tuo paciu jis atpila siektiek, kiek tas oro burbulas skranduke isnesa lauk pienuko). Tada dar duodu krutine, kad patrauktu ir vel atruginu. Tai kadangi mes suvalgom pakankamai dideli kieki, tai maitinu kad 4 ar 4.5 valandos. Priklauso nuo to kiek miega, vaiko nezadinu. O vidury tarpo jis atpila varskytes, bet cia suvirskintas pienukas tai labai nepergyvenu., plius mes kieki dideli maisto gaunam, tai turi kazkiek atpilti, nes i skranduka 125ml netelpa. 😀 Bet jei tu maitini dar ir misinukais, tai reikia laaaabai gerai atruginti, ir maitinti neskubant, nes misinukai sunkiau virskinami nei MP ,todel ju atpila labai daug.. 😀

28. Aug 2011, 18:17

gerai turejo atrodyti 😀) noreciau toki vaizda pamatyti 😃 musu sunekas ir jau ne viena soske is stalciaus pavoges ir sugrauzes 😀 bet nieko..bus tu soskiu 😀 o aplamai kada jus gimet?😀koki varduka uzejot?ziurek ,o dar labai smalsu ar neatpilineja lelius jusu?

27. Aug 2011, 11:01

kaip miela! 😀😀 o musu cucikas nesitrakia nuo vaiko, o vakar labai atsargiai snuki kiso prie veiduko, svelniai paime soske ir nusinese. 😃

26. Aug 2011, 14:40

Naktinis rezimas kaip ir puikiai 😉ismiega po 6-7valandas 😀 ir taip jau nuo gimimo galima sakyti ..labai patenkinta tuo esu 😀 miegam mes taip pat trise lovoj,na dar reatkarciais suo prisijungia 😀 va problema tik ta,kad kazkaip paskutiniu metu be papulio neuzmiega ..bet ale cia tokia ir problema ..svarbu,kad rami 😀 ir neprabudineja naktim 😀 dar siandien buvom pasivaikscioti ir isidurem auskariukus 😀 tai va taip graziai mes atrodom 😀))maivisimes pries visus dabar 😀

26. Aug 2011, 10:23

Na, lyg ir pieno per akis. Va siandien ryte pritraukiau su pientraukiu du buteliukus po 125ml. Pas mane taip keistai: iki pietu pieno per akis, nuo pietu iki vakaro po 100ml pritraukiu, o jau nuo 19h iki 22h pritraukiu 80ml. Bet cia matyt taip turi buti, nes vaikas sotus, nerekia, neirzlus... aisku dar duodu krutine, tai nezinau ar istraukia kazkiek, nes maniskis silpnutis vyrukas, istraukia tik pavirsutini liesaji pienuka, o to maistingojo neistraukia, jegu pritruksta... ☹ Nakti miega su mumis lovoje... pabunda 3h, ir tada tik 9h ryto. Bet mes vis dar pratinames prie kudikiu garsu.. nes per miegus sneka garsiai, stena labai, raukosi, kartais atrodo kad verkia.. tuo paciu ir as nemigu guliu ir ziuriu ir visada mastau: miega, nemiega? alkanas gal? 😃 😀 O kaip tau su MP? Kaip naktinis rezimas?

25. Aug 2011, 18:45

Jau taip pat bando zvalgytis i visas puses 😀 o kaip su pieneliu,ar daug turi?kaip nakti miega?

1 ... 3 4 5 6 7