2011 liepos mamytes :)

23. Aug, 02:31

Kadangi auginame bendraamzius, pasidalinkime savo vargais ir dziaugsmais. :)

22. Sep 2011, 21:39

mano ir taip daro tai as soske paduodu ir jis dar uzsnaudzia.nepuolu iskart maitint, nebent jai paima soska ir vistiek muistosi tada jau duodu savo papa, bet lb nesnekinu kad nesumaisytu diena su naktim 😀as vis zanduka pajudinu ar papa patraukineju kad jis valgytu ne sir uzsnaudzia bevalgydamas

22. Sep 2011, 21:34

niu jo pratinu migot miega normaliai bet ir diena jis keliasi kas valanda as manau kad jis miegodamas nepavalgo, nes prasibunda pasimuisto paniurna as jam papa jis patraukia ir miega as bandysiu sianakt ji biski pabudint kad pavalgytu...normaliai,, nors is vakaor nuo 21 irmiega iki 12nakties, prabudes neverkia bet muistos iesko papo soskes....arba bezda,,,

nieko ismoksim susireguliuosim taip jau lemta😃D

22. Sep 2011, 19:57

as tai neturiu jokiu schemu nors ir megstu megsti.kazkur turejau bet l senos net nzn kur jos ukistos db.

22. Sep 2011, 19:55

sveikutes, maniskis kad ir valgo mano piena bet bezda ir lb, kaip seskutis varo 😀 egliutele, gal jam pasikeite vieta ir lovytej zymiai vietos dauiau nei vezime uztai taip daznai pabudineje, nes pabunda ir gal issigasta.tik nepasiduok ir pratink toliau lovytej miegot.biski pavargsi bet o to busi patenkinta kad miega savo lovytej.

22. Sep 2011, 10:52

mano vaikinas jau ir nakti lovytej miega bet nuo 12 vnakties pradejo keltis kas valanda dvi hmm.. klausimas jis nedavalgo ar toks alkanas buna nesuprantu..vezime miegodavo ilgiau,,,☹

22. Sep 2011, 10:51

sveikutes ni jo kai vaikas laimingas ta laimingos ir mes, svarbiausia kad sveiki augtu ir mes maziau nervuotumemes, tada ir viskas ok bus.😀o tavo liemene labai leliaus grazi gal ir man pradet megst , ale reikia schemu..kas turi kokiu pavyzdziu uzsikresiu ir as gal siuo iprociu😀juk arteja ilgi ziemos vakarai😀

22. Sep 2011, 09:17

Is pradziu ziauriai nervinausi, zliumbiau kaip patrakusi. 😃 Bet pats vyras grizes is darbo parveze misinuka ir pasake, kad laimingas vaikas kai laiminga mama ir misinukai nera blogai. 😀 Dar gausim elektrini pientrauki, tai pasibandysim..sako kad jie daugiau pienuko istraukia... tikimes jog reiks atsisakyti misinuku... nes dabar ir kakojam retai, ir stenim daug, bezdam nezmoniskai... ☹

21. Sep 2011, 19:02

svarbiausiai nesinervuok, gal dar atsiras to pienuko ir vyrukas jau pats visa piena istrauks 😉

21. Sep 2011, 18:00

maniskis nuo gimimo taip. Man iskart siule misinukus, bet atsisakiau nes pieno per akis... galvoju visai nubludo siulyt chemija kai pieno yra 😃 o dbr kai reikia per para duoti vaikui kokius 200ml misinuko, man net asaros kaupiasi... bet vyras palaiko labai... tai stengiuosi suvokti kad kiekvienas vaikas ir jo zindymo istorija skirtinga, o as save norejau isspausti i savo susikurtis tobulos mamos remus,neziurint to, jog vaikas nedamaitintas...

21. Sep 2011, 17:18

paveikslelis gerulis 😛tai jis gal tycia netraukia nes zino jog gaus buteliuka?juk jam lengviau nei is papo.mano tai uzmiega 10-11 keliasi 2-3 o kartais dar ir 5 o po to kaip laikrodukas 7 😀

21. Sep 2011, 15:32

va 😃

21. Sep 2011, 15:32

na matot as ne tik pientrauki naudoju: pirma krutine, ko neistraukia istraukiu su pientraukiu. 😀 Man daktare sake, kad cia ne pientraukis mazina piena, o smegenyse isiteigimas jog tas ar anas mazina piena😀 Siandien baigiau megzti bohemai skirta liemene kleckui!

21. Sep 2011, 14:54

niu jo apie pientrauki as irgi girdejau kad jis mazina pieno gamyba ir gali paksui isvis dingt pienas, vaiaks kai traukia tai traukia jam betraukiant vyksta pieno gamyba dar...jai vieno papo maza duok kita ...pavalgys vistiek..niu manisksi vakare uzmiega 🤓9 ir tada miega iki 12, tada iki 3 iki 6 taip ir miegam...arba jai pas mama miega lovoj tai kas valanda iesko papo😃DD diena tai kelias kas valanda kartais kas dvi..didelis lelia tai jau nori valgyt daugiau ir pasibudraut ilgiau😃kiekcia miegot galima😃 maniskis irgi buvo para dvi nekakoja tai paskui jau duoda dziazo. as pageriu slyvu sulciu, nes ir paciai visada su viduriais buvo uzkietejimas..😀

21. Sep 2011, 12:26

na maniskis tustinasi kas 2-3 paros ir daktare sake kad normalu nes valgo tik mano piena.o nuo misinuku biskiuka pakieteje viduriai.man kaip truko pienuko, tai nedaviau jokio misinio, nes jis juos isvemdavo, o paprasta piena is parduotuves ir viriau klijuka ( taip liepe daktare ), ir nuolat duodavau krutine.pabandyk ir tu gal atsiras to pieno ir maziau naudok pientrauki, nes jau neisvienos moters girdejau, kad jis lb stabdo pieno gamyba ir greitai dingsta pienas.as db turiu uztektinai pieno, o kaip dar pradejau gert pankoliu arbata tai visai jo daug.

21. Sep 2011, 12:02

Siandien gausim elektrini pientrauki, tai gal pavyks daugiau pienuko nusitraukti ir nebereiks misinuko.. 😀 reiks isbandyti obuoliu sultis... nes maniskis para nesitustino, o vakar darem manksteles ir pakakojom labai daug ir tirstai...ir iki dabar vel nekakojam.. nors vaikutis nerekia, pilvukas nera kietas.. o pas mus naturaliai susiformavo tokia rutina, jog jis nuo 7h pavalges jau uzmiega kietai, bet 10h mes ji pernesam i miegamaji, uzsidarom duris, uzdegam blankia sviesa, aprengiam pizama, pamaitinam ir gulames i lovyte, duodu jam savo pirsta palaikyti ar jam pilvuka suku pagal laikrodzio rodykle ir per 10 minuciu uzmiega. Tada jis budinejasi 3h, tai ta pati padarau ir jei uzsnusta miega iki 6-7, jei rekia gauna krutine. Bet stengiuosi pratinti, kad naktis yra naktis, o ne valgymas, nes per diena mes suvalgom 1200ml. 😀

21. Sep 2011, 10:51

labuka 😉 as ir maitinu tik savo pieneliu.jau liepe duot biskiuka obuolio tai vakar davem bet vaikui pilva lb skaudejo tai nzn ar dar kolkas duosim.gal palauksim kol paaugs.musiskis tai megsta ir rengtis ir jokiu problemu nera kaip kepuryte dedames. del miegojimo tai ivairiai kartais reike panesiot tada tik i lovyte mieganti idedam o kartais paguldom jis pasisneka ir uzmiega.vakar beziuredamas i karusele uzmigo 😀

21. Sep 2011, 09:01

sveikutes niu va buvom pas daktaryte nieko ti nera isvale ta pulinuka ir db valysim spirituku jaigu kas... niu bet db ramu zinosiu kaip kas ir ka daryt,,,😀) na manisksi valgo dar tik mano pieneli neduodu jokiu misiniu , kol uztenka savo pienuko tol ir maitinsiu...,, kaip su kepurytes dejimu jusu leliai labai reaguoja i toki dalyka, ar lovytej greit uzmiega?

21. Sep 2011, 08:39

Joo, mums net liepe bamba valyti spiritu 70proc. Tai dabar ji net naudojam jei koks spuogiukas, ar bamba reikia pravalyti. 😀 mes taip pat jokiu pagalviu nenaudojam.. nemanau, kad reikia... o jus duodat tik savo piena ar dar ir primaitinat misinuku?

20. Sep 2011, 16:03

na mes tai tuo paciu valemes ir db jai koks iskyla tai tuo paciu biskiuka patepu ir viskas

20. Sep 2011, 15:16

na maniskis miega ant lygios vietos, skaiciau kad iki metu nereikia pagalviu kad stuburiukas butu tiesus😀na siandien nueisim pas daktaryte del pulinuko paziuret niu vis ramiau maza kas dar prie ausytes baisoka kad paskui nebutu kokiu komplikaciju ausytei tie pulinukai tai nejuokas:/ niu be jai ir jum jau buvo tai gal nieko ten baisaus , o tas spiritukas tinka kur bamba valem?

20. Sep 2011, 15:03

pas mus buvo ant barzdytes pulinukas tai taip pat tepem spirituku ir praejo.o jus dedat kokia pagalvyte i lovyte ar miega ant lygios vietos?

20. Sep 2011, 15:02

na as ir vis dar su maitinimo limenele miegu nes taip pat bijau kaip ir egliutele, kad nebektu pienas.mes vakar buvom pas daktere pasitikrint, sveriam 6.600 kg o ugis 60.5 cm.paaugom net 6,5 cm per menesi.taip pat gavom antra skiepuka.siunte pas ortopeda nors koju raukslytes idealios, sake profilaktiskai ir del sventos ramybes.tai 28 d vaziuosim pasitikrint.

20. Sep 2011, 10:29

mums ant rankos buvo toks pulinukas, atrode kaip votis. Bet tepem tuo spiritu 70 procentu ir nudziuvo, vakar sasiukas nukrtito. Nemanau, kad cia kazkas baisaus.. Stebek iki 27 dienos kaip ten kas 😀

20. Sep 2011, 09:37

sveikutes ...as tai dar vis miegu su liemenele maitinimo nzn kodel man atrodo paskui pienas prades bekt😃nakti atsikelsiu slapia gal ta baime is ligonines uzsiliko be ten pradzios sitaip pienas bego vaje😃DDo kaip jum maytes su kepurytes dejimu sekas maniskiui tai kepure didziausias priesas 😃D nepatinka kai uzdedu rekia vaje vaje😃Dkad ir koks geras bebutu kaip tik kepure ant galvos taip rekia😃niu dar gerai tas kad nuramint sekas😃klausykit mamytes mano mazajam prie ausytes isoko mazas pulinukas nzn kuo valyt ir kas cia per zaraza...pas daktare tik 27 d tai nzn ar man db jai paskambint,,,???!!!hmm

19. Sep 2011, 12:44

egliutele man lygiai tas pats... tipo duoda pailseti man, bet nesvarbu kad po tokiu tampymu nakti nei kiek vaikas nebeduoda pailseti.. o jei pasakai, kad cia del to kad jam ramiai pabuti neduoda, tai sako kad jis gal alkanas? 😃 😃 irmuliukas, miegojau pacioje pradzioje, ai pienas nebuvo susireguliaves.. o dabar miegu be.. jkartais net pusnuoge miegu kad oro voniu prisigaudyciau. 😀

18. Sep 2011, 20:26

o jus mamytes miegat su liemenelem ar su maitinimo liemenelem ar visai be?

18. Sep 2011, 14:14

mes ir visur vazinejam bet matyt vaikui ne ta aplinka tai pervargsta.uzsnusta ir greitai vel issibudina tada buna irzlus ir nakti blogai miega.va namuose tai lb geras vaikas.ilgai miega ir jokiu zyzimu nebuna nieko.mes ir stengemes kuo maziau vazinet arba jai kur vaziuojam tai trumpam kad nepervarktu.o mano kad ir atraiugini bet vistiek jisai atpila ir nzn del ko.

17. Sep 2011, 14:17

jo mano uosviene irgi tampo perkunas kaip nervina tik ant ranku ir ant ranku jis tik vezime sureke jau ant ranku ima vaikas issibudina tada relia tipo man duoda pailset nelisk prie vaiko as panesiosiu 😃D nu sakau pripratinsit ant ranku tai sup galesit jus tada😃dD
niu vat pas mano tevus irrgi visi tampo zmoniu daug bobutes promociutes ir pusbroliai atavziuoja arba patys vaziaom tai pervargsta vaikas siaubas😃

17. Sep 2011, 09:39

zinok, jei nakti maitinu is krutines irgi neatruginu... bet siaip pirma nusitraukiu piena ir duodu is buteliuko, pamperi pakeiciu, atruginu, tai jis irgi issibudina ir jei paguldau i lova tai rekia. O jis vos tik ziojasi rekt tada as jam krutine kyst i burna ir ramu, tada jau kai uzsnusta taip suletintai atsitraukiu ir neatruginu.. tai ryte randu visa demeta ir slapia, o soske isikises i ausi buna 😃 😃 O mes zinom vos 2 savaiciu jau vaziavom savaitei pas mano tevus, tada savaitei pas uosvius, paskui vel buvom savaitei isvyke, ir vel greit vyksim 😃 Aisku namie yra geriausia, nes namuose mes kuruojam jo ritma, jis zino, kada panesiosim, kada eisim maudytis ir kada valgysim. O pas uosvius tai ji tampo ir tampo..vos tik pavalgo ir ji tampo, tada ji rekia, atpilineja, tada uosviai man aiskina kad vaikas alkanas.. vos pamaitinu vel ji tampo, ir vel jis atpila ir rekia.. 😃 Ir del to nakti miega neramiau... Bet dabar jau vyrui sakiau, kai tokie orai nebera ko zylioti su mazu vaiku ir pas uosvius nezinau kada vaziuosim. Pas mus jei nori tegu atvaziuoja. 😀 😛

17. Sep 2011, 09:01

niu jo manisksi ypac is po nakties atpila nes as ji pasiimu pas save pamaitinu ir nekeliu kad atsirugtu miega jis sau o ja pakeliu tai issibudina ir laaabaaai rekiaa😃Dtai jau geriau nekelt, tai ryte buna kai pakeliu jau atsibude tai atpila bet nieko baisaus jai svoris auga viskas ok juk kartais maziukas mano valgo tam kad issikakotu jam tada lengviau..😃tai vat, aciu dievui sloga baigesi...gydziaus arbata, ir paracetamoliu😀 kaip jusu maziukai reguoja isvaziavima i svecius??ar dar niekur neveziojat? maniskis tai cia turbut sutapimai bet namuose sventas vaikas nei rekia nieko tik nuvaziuojam pas uosviene tai rekia tai neissimiegojas nesuprantu kaip tik nuvaziuojam taip prarekia ir tiek, arba kartais buna viskas ok gristam namo vel viskas ok jezus jezus sakiau nevaziuosim niekur kol neprades sedet ar vaiksciot😀))

1 2 3 4 5 6 7