2011 liepos mamytes :)

23. Aug, 02:31

Kadangi auginame bendraamzius, pasidalinkime savo vargais ir dziaugsmais. :)

02. Oct 2011, 21:31

na mes masazu kazkokiu ypatingu nedarom, nes gydytoja sake mums nereikia... Tiesiog kasdien paguldau tai ant pilvuko, tai po pilvuku nesciuju pagalve pakisu, tai su kojytem dviratuka minam, arba pilvuka pamasazuoju... daktare sake jog labai stipriai kleckas su kojytem spiria nuo saves, o pilvuko raumenys prades rastis tik nuo 3 menesiu 😀 tai kazkaip ir nepergyvenam... mes mastom eiti i antakalnio baseinus. Ten net asmeniskai kinezeterapeutes pamokina kaip uzsiimti su vaikiukais baseine. 😀

02. Oct 2011, 21:30

mes gavom siuntima pas chirurga kad paziuretu kojytes. Gydytoja sake savo pacientas sukuria liga ir israso siuntima, kad be eiles pas juos nueitume. Klausyk egliutele kaip tu istveri kai vaikas rekia nuo skiepo? Paskutini syki paprasiau kad sesutes pacios paskiepytu, o as uz duru palaukciau.. negaliu ziureti kaip vaikas rekia ir verkia... ir pati uz duru su asarom stovejau.. 😃

29. Sep 2011, 17:20

niu musu dar pas ortopeda nesiunte ,,,hm...tai nuo keturiu meneisuku visos manau jau pradesim duot tyreliu ir pan jau kleckam savoo...😀

29. Sep 2011, 12:20

na kadangi mes sveikut sveikuteliai, tai mums liepe jau nuo 4 menesiu duoti tyreliu. Tai vitsiu greit valgyti kleckui. Klausiau del sulciu davimu, nes buvau apie tai skaiciusi, tai man sake geriau palaukti 4 m, nes iki 3 men vaikui diegliai buna, nuo 3 jie dingsta ir tada jau pratinti vaika prie sulciu..

29. Sep 2011, 11:26

na as ir galvoju kad per anksti to obuolio dar duot.as ir dar pati maitinu ir mum uztenka to pienuko.vakar buvom pas ortopeda.ar jus ir siunte su mazyliais?

29. Sep 2011, 09:41

mamytes gal zinot kokia masaziste kuri ateina i namus pamasazuot i namus vilniuje, nes man liepe masazuot maziu bet as kazkaip bijau kad paksui tie masaai nebutu pakenke nes vistiek netaisiklingai darom pacios ni specialystai😀

28. Sep 2011, 19:20

niu dar as manau asmeniskai kad ankstoka.. nuo 4 gal jau po biski bet mum dar bus trys mensiukai tai dar uztenka pieniuko....nereikia skranduku apkraut..kokios jusu nuomones?

28. Sep 2011, 11:03

smagu girdet kad ir jusu kleckai lb gerai auga 😀 nea neliepe jokiu masazu daryt tik man jau liepe duot obuolio, tai syki davem bet lb piktasbuvo ir pilva pute tai daugiau neduodam.manau dar biskiuka ankstoka.kaip jus manot?

28. Sep 2011, 08:17

labas mes grizom irgi is dakatrytes musu duomenys tokie...6,910, ir 63 cm paaugom 5 cm, ir priaugom 920 gr😃, gavom skiepa ir vel sedim laimingi... va tai vyras pipiras svarbu auga😃D na daktaryte liepe daryt db masazus leliukui..hm jus darot? as nevoilniete bet gyvenu vilniuj db😃D labas pasaulyte pasakok apie savo leiuka😛

27. Sep 2011, 21:25

Grizom siandien is daktares, tai musu naujausi duomenys stai tokie: 5,200g, 61,5cm 😀 Paaugom 7,5 cm ir priaugom 1,200kg!!!

26. Sep 2011, 22:17

egliutele, irgi is Vilniaus. 😀 😃 kazkaip taip ir nujauciau.. ta rasymo maniera labai pazistama 😃 😃 musiskiui viduriukai uzkieteje, siandien net spazmuoti buvo pradeje, tai teko padeti jam kad pasitustintu..pagaliau uzmigo dabar.. ☹

26. Sep 2011, 18:20

sveikutes 😉 tai kad tie kleckuciai nieko neveikia tik valgo ir miega tai it puciasi kaip ant mieliu 😉 as tai gerai ir leliukas lb puikiai 😀 o kaip tu pasaulyte?

26. Sep 2011, 14:16

labukas,kaip mamytes ir ju leliukai?

26. Sep 2011, 13:00

as is vilniaus o tu?

26. Sep 2011, 09:21

Na ir prieaugli jus darot su savo kleckais.. 😃 man maniskis kaip maziukas taip maziukas.. 😃 egliutele, tu is kur? 😀

25. Sep 2011, 20:25

niu maniskis po kilograma ir pora cm😃Daugam ziuresimkiek db priaugom😃Dsu tokiu valgymu kas valanda, bet db jau pratinu laika kas dvi valandas ir isbuna ir nerekia gi..😃Ddb uzejo banga pries miega parekt😃Dsiaubas su tais vaikais kaip diena taip naujiena😃kol cia viska perprasi tai oj kantrybes reiks😃

25. Sep 2011, 16:52

labuka maniskis valgo kas 2-3 val tai per menesi priaugom 1 kg 100 g ir 6,5 cm ugio.vyrukasd puciasi kaip ant mieliu 😉

25. Sep 2011, 15:27

oho! labai draug priaugat 😀 mes irgi eisim antradieni pas daktare 😃😃

25. Sep 2011, 12:45

sveikutes niu mes ja taisomes pradejau ilgint laika tarp valgymu pora val pradziai, pamieg valanda tada pazaidziam valanda.. jau tada duodam niam niam, ir puiku , taip jau buvo ir atpilinet pradejas ir siaubas kazkoks kas valanda niam niam😃Ddb jau gerai eisim antradieni pas daktare ziuresim kaip bus cia mum su svoroiu nes paksutini karta augam po kila kas menesi😀

24. Sep 2011, 21:23

Galimas variantas, kad taviskis papuka laiko kaip nusiraminimo saltiniu,, kaip soske. Arba nedaug pieno istraukia. Nes mums nuo gimimo 3 savaites panasiai buvo... Nuo papo nenueidavo tiesiogine to zodzio prasme.. Atrodo valanda guli jis traukia.. tik atsitrauki po 5 minuciu vel rekia, vel nori valgyti.. taip diena nakti... tai patikek kaip issekau, ir vyras kentejo mano nenuotaikadienius, o ir pieno mazeti pradejo nes nuolat nervinga, pikta buvau, apie krutines skausmus patyliu, nes tiek nuciulpes buvo, kad maitinu ir negraziai galvoju "kad tik greiciau, nebegaliu".. 😀 O galiausiai daktare mums konstatavo svorio neaugima, mes net savo gimimo svorio nepasiekem per tiek laiko.. vos 100 gramu tepriaugom. Siule misinukus, bet atsisakem, todel zaidziam dabar su pientraukiu. Zinau kiek vaikas suvalge, o ir tarpai tarp maitinimu standartiniai - 3h. 😀

23. Sep 2011, 20:10

maniskis irgi jau kalba leidzia garsus oho oho ale kad jo valgymas kas valanda jau mane baigia isskeint zinau kad negalima taip ale kad jau nebeturiu jegu o dar namus kuopt per valanda padarai valgyt ir pan dar vyras padeda ale vistiek,,,☹(reiks daktares gal klaust kas cia per apetitass...nesveika gi skrandukui vaiko sitaip apsikrauna ...tuoj koses duot pradesiu bus gal tada pavalges😃DDaisku juouokauju ale kita karta jau tikrai nebeina net is lovos pakilt☹

23. Sep 2011, 12:35

Del dienos ritmo tai tikrai super! Bet mes dziaugiames tuo, jog dabar kai diena maziau miega (aisku lauke miega visada), tai matyt tiek nuvargsta ir visa nakti ismiega normaliai.. jei 6 ryto nekeltume tai miegotu iki 9... 😀 bent pailsim... tik tiek jog tvarkymasi derinuosi prie vyro grizimo namo.. tada jam klecko prieziura palieku, o pati buitimi uzsiimi. Ir man paciai patinka tai! Pailsi savotiskai 😀

23. Sep 2011, 11:58

sveikos mamytes 😉 paskaicius jusu pasisakymus tai mano vikas superinis 😀 ( tfu tfu tfu ).diena po 2-3 val ismiega o nakti ivairiai buna.jis kaip diena miega as viska pasidarau, susitvarkau, valgyt pasidarau.o jai isvezam i lauka kaip buna geras oras tai po 3-4 val ismiega.diena mes ir kalbam normaliai ir tv ziurim garsiai ir skalbenke uzia.ir pratinam kad nebutu lepunelis ir kad nereiketu kaip jis miega vaiksciot ant galu pirstu.i garsus ir lb reaguoja, daugiau sypsosi ir jau ismoko du garsus, agugu ir aooo tai kaip pradeda sneket tai nenustoja ir jai jam dar pritari tai sypsena iki ausu ir dar daugiau sneka 😉 smagu stebet toki vaika 😉

23. Sep 2011, 11:13

toks ir smagumas.. visa diena guli su vaiku lovoje, nes maniskis turi arba jausti arba matyti mamyte 😃 Vakarais kai vyras grista valgyt pasidarom tik, ir apsitvarkau.. per diena, mazai ka tesuspeju.. 😀

23. Sep 2011, 10:31

niu jo pas mane irgi treiuksmas diena muzika groja ,,,😀oba tai su taviskiu visai smagu ja diena nemiega ot kokie nemiegaliai maniskis nors po valanda pasnaudzia😃D

23. Sep 2011, 10:17

Kadangi maniskis diena iki 18h nemiega visiskai.. na pasnaudineja bet neiminga, tai as salia kompiuteri statau ir tyliai m-1 plius leidziu 😃 Mociute sake, kad vaikams ramiau kai radija tyliai groja, nes tylos jie bijo.. plius dienos metu negalima tyliai laikyti vaiku, kad skirtu diena nuo nakties: diena - naturalus triuksmas namie, nakti- tyla. 😀

23. Sep 2011, 09:53

mum jau 11 sav tai del girdejimo jo jau reaguoja i garsus jautriau isisgasta buna kazko garsaus jau klausosi,i karusele laabi reaguoja jai tik negroja viskas zyzia prisuku vel laimingas issisiepias ziuri klauso😃 geras va reikia stebet kaip vaika ir pamatysi kaip jis vystosi ir keiciasi😃

23. Sep 2011, 09:51

sveikinimai sulaukus dvieju menesiuku😀 niuu jai is galvos mezgi tai super talentas rastu😃Dsuoer kepuryte laabai grazi..niu jo gl mano vaikui krize😃D kazkuri tik nzn😃D niu buna uzeina rekia vakar pabguldau i lovyte zviegia vaikas ant ranku super net uzmigo , kaip nekeista jis iki vak ant ranku nemiegodvo budavo blogiausias dalykas, o db priglaudes kad pucia ,,😃 paskui paguldai vel zviegia😃Dniu nieeko si naktis buvo rami ismiegojop jau ilgiau , tik ryte kas valanda prasidejo maratonas😃Dbet tetis grizo is darbo bus lengviau db😃

23. Sep 2011, 08:50

O as mezgu be schemu.. is galvos... nes schemu nesuprantu ir nemoku net sutartiniu zenklu 😃 Vakar mums sukako du menesiai! Ta proga siaip ne taip nusimezgem kepuryte!

23. Sep 2011, 08:49

egliutele, vaikam iki pirmuju metu yra 7 krizes, kuomet keiciasi ir ju rezimas. Pvz mums nuo gimimo pirmos trys savaites buvo kaip rutina, zinojom kada kelsis ir kada valgys ir kiek nakti ismiegos.. Paskui primoji krize "vaikas ryskiau pradeda matyti ir issigasta" jis pradejo nei is nei is to rekti, verkti, issiderino ritmas visai. Paskui nuo 7 savaites vel ramu. Nuo 9 savaites girdejimo krize, kai vaikas jautriau reguoja i garsus ir to issigasta. 😀

1 2 3 4 5 6 7