2011 liepos mamytes :)

23. Aug, 02:31

Kadangi auginame bendraamzius, pasidalinkime savo vargais ir dziaugsmais. :)

24. Feb 2012, 11:51

as tai ilasinu savo pieno po kelis lasiukus i kiekviena landa ir jam lb padeda.mum tai kazkaip is po nakties akyte uzpuliavo ir nzn kodel.vakar langus dejo naujus tai sakau gal kokiu dulkiu pateko

24. Feb 2012, 11:27

greit tas laikas bega o buvo atrodo tik neseniai mazi leliukai😀, mussiskis db sloguoja nebezinau kaip jam padet kad butu lengviau ☹ snargliuko traiukimas baiosias kankinmas mvaiko zviegia kaip skerdziamas☹ gal kokiu vaisuku yra nuo slogos ne toik juros vendeniukas nes jis dar labiau uzkemsa ta nosyte☹ nakti isvis kosmaras neprakvepuoja , diena dar seip netaip:s

22. Feb 2012, 13:59

mes ir jau daug ka valgom, tik dar dantuku nesulaukiam ☹

21. Feb 2012, 13:44

na mes irgi augam augam 6 men sverem 9.800, 68 cm db net nzn , mum jau 7 men valgom koses, mesyte darzoviene vaisius, kompotukus sriubytes, ..zodziu tobulejam turim du dantukus laukiam jau virsutiniu😀

20. Feb 2012, 14:39

labukas mano vyrukas auga tai kaip ant mieliu 😀 jam db 7 men, sveria 9,800 kg ir yra 72,5 cm ugio.valgom dvi koses per diena ir dar maitinu pati 😀 taip tai sveikas ir drutas mano vyrukas, tik dantu dar nesulaukiam. o kaip jus augat?

17. Feb 2012, 10:10

sveikos mamytes xziuriu nebesilanko niekas😃
na kaip sekas?kaip auga jusu pupliukai😃

13. Oct 2011, 19:30

mes ryt jau einam profilaktiskai pasitikrint 😉 dziugu velniukee kad pas tave viskas gerai.as esu ne is sostines.visai kitam gale gyvenu 😀 sasnavoje ( netoli marijampoles )

13. Oct 2011, 10:16

kinkas6😀

13. Oct 2011, 10:16

sukuriau skype mamyciu kluba jungiames, kinkas6

13. Oct 2011, 10:08

labas velniuke niu is tavo aprasymo tavo vaiaks nerealus ir tai labai dziugu, juk nevisi vaikai vienodi tad cia ir rasom kas mum jaunom ne[patyrusiom mamom vis neramu del kokiu nors neaiskiu dalyku..o kai tiu neturi kuo skustis ti labai dziugu aisk mes irgi dziaugiames savo leliukais bet kaip ir kiekvienai mamai vis iskila problemu ir klausimu kur ju neturi net kilti bet mes pervargusios (nes nakti mazai miegam)todel vis randam kazkokiu problemikiu😃Dbet irgi nesiskundziam tik tisiog apsitarijenam kaip ir kas, manau kai ausinsim po antra vaika tai jau tokiu klausimu nebekils kaip db kila😃D kartais jie tokie juokingi😃Dat tai darop skype grupe mamyciu ir visos galesim kartu kai busim prisijunge bendrat manau bus lengviau😃Dkaip manot ka?

13. Oct 2011, 09:47

Niu sveikutes mamaytes😀pagaliau visus jusu pokalbius perskaiciau😀mums jau spalio 16 bus trys menesiai,2 menesiu sverem 5.9 ir buvom 59cm.ugio😀pirmadieni eisim vel pas daktariukus😀mano leliukas tiesiog nuostabus ir gheras vaikas😀dar papildomai maistelio neduodu,bandziau tik banano duot tai nepatiko,tad toliau valgom mamytes pienuka ir viskas😀vakare einam miegucio 21 valanda ir kartais keliames 5 valanda,o kartais miegam iki 7 ryto neatsikele😀diena miega mazai,nes ja paiima zaisliukus i rankytes,snekuciuojasi su jais,tad ir miega tik tada kai valgo ir uzsnusta trumpam,pailsejo ir vel dziaugtis gyvenimu mazylis eina😀pienuko turiu dar daug ir jam pakanka ir nieko neskatinu,maisto perdaugiausiai neziuriu,valgau kaip visada,kadangi ir taip nedaug tevalgau😀su viduriukais problemu neturim jau nuo puses menesio kazkur,o pilvukas jau antram menesiuke buvo dinge😀beje is visu pokalbiu labai atkreipiau demesi,kad vaikas klykia?nu nzn.maniskis tik nepatenkintas pastoviai kniurksi,arba piktai sneka,sukauja😀skiepa ir tai nereguoja😀susaukia ir viskas😀mes jau profilaktiskai buvom pas chirurgus ir neurologa,viskas mums gerai ir saunu😀o jus mamaytes visos cia vilnietes?
va mes atrodom taip😀

12. Oct 2011, 21:16

irmuliuk nerandam taves skype

12. Oct 2011, 20:47

mano irmosiukaskola

12. Oct 2011, 20:36

kai busim visos, galesim skype grupe sukurti 😀

12. Oct 2011, 20:36

mano skype Toothy15 😀

12. Oct 2011, 19:44

sveikutes.,pamaciau jusu tema,viska prisijunksiu ryt daugiau kai turesiu laika pasakityt jusu pokalbius ir isijunkt😀

12. Oct 2011, 19:37

hahaha 😃 o nesmirda kai bezda? su maniskiu jau sunku miegoti lovoje, nes jei kaldra nusispiria, tai ojojoj...

12. Oct 2011, 19:10

niu gera mintis galim ir per skype bendraut😃 niu maniskis kakoja irgi va sulenkiam kojytes ir pakakoja smagiai i pampersiuka, bet jau tada kai tikrai nori aisku ir maitindama pakeliu kojytes tada issibezda irgi gerai...mano skype kinkas6, kvieskit😃

12. Oct 2011, 18:40

o jus gal norit skype'ais apsikeisti? patogiau butu bendrauti. 😀

12. Oct 2011, 18:39

kiek daktaru tiek nuomoniu.. musu gydytoja grizo is amerikos konferencijos ir atseit ten patare extra atvejais patepti aliejumi termometra ir galiuka ikisti i uzpakaliuka... mes taip bandem.. tai oras iseina ir per keleta minuciu issitustina vaikas. Daktare net nuramino jog nepriprantama prie to, jei nedaroma kiekviena syki. 😀 Bet mes pripratom kakoti nuogu uzpakaliu ir nupurskiam visas duris ir sienas, ir grindis kakalais. 😃 😃

12. Oct 2011, 09:48

hm gal i mum jau lieps kokiu sultyciu duot kai nueisim pas daktare, bet jau reikia gi praint vaikus ...kiek cia mamos pienu tik bus sotus😃niu pas mus uzkietejima baigesi db kakojam kas 3-4 paras, kol ten pas ji prisikaupia kakucio tada jau pakakoja, o seip ramus vaikas...😀

11. Oct 2011, 17:21

as zinau kad virtos morkos kietna, o cia naturalios sultys.mum nepadeda nei koju pakelimai nei masazai, nei dviratuko mynimas.jau snd net baisu buvo kas daresi.

11. Oct 2011, 17:09

o mums apie morkas gydytoja neigiamai atsiliepe. Sake morkos kaip tik kietina vidurius, kaip ir raudonieji burokeliai... Mes gaunam ir MP ir misinuka duodam, tai viduriukai pasidare dantu pastos konsistencijos ir tustinasi kas 3 dienas.. bet su mano pagalba... as numaunu pampersa ir pakeliu kojytes, tuomet issistenam..

11. Oct 2011, 15:02

3 men.daktare jau liepe tarp maitinimu duot.per diena mazdaug 100 ml

11. Oct 2011, 14:49

pala kiek taviskiui jau laiko kad morkas ir obuoli duodi?hm...gera tinklapi radau apie www.zindyk.lt parasyta apie maitinancias ir vaiku viduriukus , atsak i klausimus daktaras,,,niekur taip neradau issamiai ir aiskiai paaiskinta...

11. Oct 2011, 10:57

o mes snd nuo ryto vargstam su pilvuku(uzkietejo viduriukai).vaikutis verkia as su juo kartu ☹ seip ne taip iskakojom ir skambinomes daktarei ka daryt.liepe duot morkos sulciu ir obuolio.tikimes kad pades.db jau maziukas ramesnis tai ir man ramiau 😀

11. Oct 2011, 09:02

tai faktas kad prades😃oj gerai siandien issimiegojom nauja lova pagaliau dvigule turim tai telpam db ir tryse,😀)vos akis praplest galiu kaip miego noriu😃D

10. Oct 2011, 18:41

ateis laikas ir tavo taip miegos.

10. Oct 2011, 16:41

tai vilniuj baseinai yra antakalni, arba dar pusyno kelias kazkur baltupiuos renka grupe maciau sklebima nuo 3 men vaikus😃 gerai kad jusu vaikai taip miega kada gi mano prades tiek miegot😃D

10. Oct 2011, 16:00

tai ten mes tik baseinuose buvom.taip savo noru pasiplaukiot.mum gydytis ten nereikejo 😀

1 2 3 4 ... 7