2011 liepos mamytes :)

23. Aug, 02:31

Kadangi auginame bendraamzius, pasidalinkime savo vargais ir dziaugsmais. :)

15. Sep 2011, 15:59

Atpila nes atseit blogai atrugintas, ir oro burbulai isstumia maisteli. 😀 Bet nors ir stacia nesioju po 20 minuciu ir atsirugstam vistiek atpilynejam..ypac nuo 12 iki 16h, nes tada maitinimo tarpai mazesni.. bandziau duoti maziau valgyti, bet vaikas tada neatpila, bet rekia nes alkanas.. tai dabar duodu tiek kiek nori, o jei atpila tai neimu i galva, nes svoris tai auga... Tai manau atpila tiek kiek jam per daug 😀

15. Sep 2011, 15:27

mes gyvenam nuosavam name ir i lauka einam beveik kiekviena diena.tai laukia ismiega po 4-5 val.nei valgyt nereikia.db orai lb permainingi tai daug kas serga.o jusu vaikutis atpyineja daug po maitinimo?nes mano buna kad atpila kelis karus nors ir ramiai guli, bet kartais visai neatpila.galvoju gal jam netinka koks maistas kuri suvalgau uztai ir atpila :/

15. Sep 2011, 13:32

hahaha, man lygiai tas pats! Tik kad mes 4 aukste gyvenam, ir ta vezima as nusitempiu siaip ne taip i apacia, bet neuztempiu... tad derinam ejima i lauka su tecio grizimu is darbo.. buna kad net nueinam iki jo darbo 5km 😃 O del slogos man tas pats! Atrodo lauke nebunu, rengiuosi siltai, nebuvau persalusi, o jau trecia diena gerkle skauda ir sloga.. ☹ Kaip gydaisi?

15. Sep 2011, 13:17

sveikos niu visos panasiai ir auginam😃vjuk ir vaikai nevoienodi, maniskis buvo gudrus po valanda diena miega ir valgo valgo db vel po dvi ismiega..na mes gyvenam bute tai vaziuojm kiekviena diena i lauka nebent kai tetis dirba tada bunu namie nes vienai sunku is trecio auksto vezima isnest, nors is bedos isnesciau ale ai ir orai nekokie buna,,pati va namie sededama sugebejau sloga gaut db bijau kad maziaus neuzkrest😀

14. Sep 2011, 22:32

O jus bute gyvenat? Kasdien i lauka vezat vaikiuka?

14. Sep 2011, 22:31

Na, musu irgi pirmas 😀 Mes valgom praktiskai nuolat, nes maitinu trimis budais, nes dabar mums gili pieno krize: 1) nutrauktas pienukas mano, 2) misinuko 50ml, 3) abi krutines zindzia. 😀 O dienos rezimas toks: Pakeiciam pampersa, nes jei pavalgiusiam keiciam, jis atpilineja besiniurkydamas, plius po krutines zindymo jis uzmiega, tuomet pasivedinam savo grozybes, pazaidziam, papykstam, apsivalom, ausis issivalom, nosyte, veiduka nusiprausiam, tuomet maitinimo triguba procedura buna ir du kartus dienoje ismiega po 1h, dar pasnaudzia tarpuose pas mane ant ranku, o nuo 4h iki 6 ismiega, tada nuo 6 iki 11h (paskutinis maitinimas) ir miegam iki 5 ryto, arba 7 ryto.. kaip kuria nakti.. 😀

14. Sep 2011, 13:04

pas mane ir pirmagimis bet darau ir panasiai, atsikelia pavalgo tada kuri laika spardosi nuogutis ( bunu nuemus ir pampi ir kelnytes ), sneka savo kalba juokesi,po kurio laiko jau pradeda pykt tai duodu patraukt pienuko, pakeliu atsiriauget ir uzmiega.nakti tai nesnekinu kad lb neisbudinciau tai tik pavalgo atsiriaugeje ir i lovyte toliau miegot 😉

14. Sep 2011, 10:01

kokia jusu leliu auginimo schema..?pvz pas mane atsikelia jai nereki is kart tai dar pakalbam pasispardo pasijuoki tada zyzia jau duodu pieniuko, pavalgo atsiraugia arba ne, tada paguldau dairos i zaisliukus,,,,pabuna kiek laiko kad neatpilru tada pakeiciu pampii,,,jai jau zyzia tada vel duodu pieniuko patraukia ir liulin einam,,,o kaip jus mamytes sakau gal as ka blogai darau.. juk pirmagymis mokaus...😀patarkit mamytes gal ka nors..

14. Sep 2011, 09:55

nieko nedariau, vis maitinau savo krutim, duodavau dukartus savo pieno patraukt is krutines, o trecia karta is buteliuko paprasto pieno, tada vel prisigamindavo mano ir taip kokia savaite arem o db jau uztektinai turiu savo.kad ir mazai jo budavo vistiek duodavau istraukt o jai truksta tada primaitindavau.

14. Sep 2011, 08:15

sveikutes. niu ziuriu jus cia ir pagurksnojat alkoholio... man tai daktare liepe iki pue metu kokio alkoholio negert kol maitinu, nors as kai nergerus jau 11 men tai sakiu ir nebepradesiu, kam cia organizma vel terst😃 ir visai jokio potrukio neturiu nei vynui nei alui nors seniau gi pagurksnodavau.....mano sunelis diena miega kaip uzeina kartais ka valanda kelias , kartais kas dvi ar tris nesuprasi kaip jam uzeina...nakti isimiegu puikiausia nes miega po 3-4 val ir atsikelia , kol pamatinu pas save lovoj tai uzmiegu ir meigam abu kol vel prabundam😃 su pieno krizem tai net nzn ar pas amne buvo gal buvo nes buvo valanda vaikas valgo ir vistiek rekia..tai per abi seip taip pavalge😀niu bet pora kart taip buvo,,,tai turbut buvo pieno krize😃D

13. Sep 2011, 19:19

o ta krize tiesiog pralaukei ar kazka darei?

13. Sep 2011, 19:05

man tai ji lb skani, nes as mekstu anyzinias saldainias 😉 as niekad nenaudoju pientraukio, kiek eina tiek nusimelziu rankom, nes man sake kad jai naudosiu pientrauki tai greitu laiku neturesiu visiskai pieno.vienu tarpu dinginejo pienas tai kas trecia maitinima primaitindavau o db tiek turiu kad galeciau dar viena vaikuti ismaitint 😀

13. Sep 2011, 16:09

oo, irmuliuk kaip pavydziu! O mus matyt jau ta vadinama pieno krize istiko... pritraukiu labai mazai pienuko, bet tikiuosi kaip nors iveiksime.. 😀 Kvapas gali erzinti tik, kaip anyziai atsiduoda, bet kai pripranti arbata tikrai labai skani.. pries pora dienu pabandziau juodos, savo megiamos, arbatos isgerti, tai buvo taaaaaaaaip neskanu.. gal per du menesius pripratau prie anyziu 😃

13. Sep 2011, 15:08

na alaus as ir isgeriu bet lb mazai ir retai.geriau d-lite geriu viena buteliuka, bet nuo jo man lb greitai prisigamina pieno.ja po maitinimo isgeriu tai iki kito maitinimo net bega, o jai dar vaikas valgo tai is kitos kruties net ciursliuke bega 😀 turiu nusitraukinet;P

13. Sep 2011, 15:06

man kur dave granulem tos pankoliu arbatos tai ji lb skani.nei saldint papildomai nereikia.maniskis ismiega ir lb gerai tie diena tiek nakty tik jai skauda pilvuka tai tada biski pasikankinam, bet taip tai lb rmus ir geras vaikas.musu ir pries miega lb blaskosi ir nzn kodel.klausiau daktares tai sake normalu ns maziem vaikam taip buna.

13. Sep 2011, 13:08

Eik jau... nereikia visko labai sureiksminti. Jei mama laiminga ir vaikas laimingas. 😃😛

13. Sep 2011, 12:59

ooo tai savaitgali viena 0.5alus reikes isgert po maitinimo 😀)) o as taip bijojau net kelis gurksnius paragaut 😀)

13. Sep 2011, 12:50

Na, as maitinu krutine nakti, o diena nusitraukiu pientraukiu nes maniskis neistraukia pieno. Tai maitinu kas 3h. Stengiuosi kad pamaitinus isgeriu. Paskutini karta su draugais sedejome lauko kavineje, vaikui sumaitinau 160ml tai 5h ismiegojo ramiai, tai per ta laika as isgeriau du bokalus 0.5 alaus tamsaus. Buna kad vyno isgeriu pora tauriu. Aisku tai ne kasdien.. nemanau kad vaikui kenkia. .😀

13. Sep 2011, 12:35

o po kiek laiko maitini savo pienuku?ir tarkim alaus saikingai kiek tas yra?

13. Sep 2011, 12:20

amm, as tai isgeriu ar vyno ar alaus, stipriuju vengiu. Tik aisku saikingai... 😀

13. Sep 2011, 11:50

Nes as paskutini karta tai buvau misinio nusipirkus,lyg viskas gerai,vaikutis puikiai prieme,bet as pati labai kankinausi.bandziau ta pienuka traukt lauka kas kelias valandas,bet nieko gero is to nesigavo,prisigamina jo labai greitai ir labai daug,krutine buna kaip akmuo ir taaaip skauda.ir aplamai po kiek laiko jau galima vaika maitinti savo pienuku ?

13. Sep 2011, 11:47

Mamytes ,o ka jus darot tarkim kaip norit alkoholio atsigerti??

13. Sep 2011, 11:46

O mano dukryte puikiai ismiega nuo pat gimimo. po 7valandeles mazdaug 😉 taip dziaugiuosi.tik va problemeliu turim su viduriukais.siandien buvom pas daktariuku ir sake duoti pagert vandenuko ar arbateles,kad pradetu viskas tvarkytis.tai ziuresim kaip cia bus 😀

13. Sep 2011, 10:35

uoj, musiskis buvo kad ismiegodavo nakti su vienu maitinimu, buna ispuola dvi naktys is eiles, kai per miegus stena vaikas, verkia.. tuomet ir as nemiegu.. pagaliau sianakt vel ismiegojo ramiai ir niurneti pradejo tik tada kai jau laikas valgyti buvo.. 😀 o kaip jus issimiegate? nebuna taip kad neissimiegojusios, nakti keliates visos piktos ir sudirgusios? man taip buvo po dvieju paru nemiegojimo, kai net vyra mieganti uzsipuoliau 😃

13. Sep 2011, 10:33

ji is pradziu labai neskani ir kvapas nekoks, bet paskui priprantama. As ja be cukraus geriu uzkazdama vaniliniu dziuveseliu. 😃 O del pieno gaybos su zolelemis yra taip: jei gersi retai ir tik tada kai pieno pamazeja, tuomet jo dauges. Bet jei gersi kasdien, tai isnyks sitas poveikis ir liks tik zarnynui gerai, tiek mamai tiek vaikiukui. O del tiesioginio davimo as esu pries... kol vaikas geria mamos piena, per ji turi gauti reikiamu medziagu. 😀

13. Sep 2011, 10:10

manisksi labai juidrus duodasi rankom kojom tai jo mankstint net nereikia😃

13. Sep 2011, 10:09

sveikutes niu as pankoliu arbara irgi pirkausi ale ji man tokia neskani kad net gert negaliu ..☹( blioga darosi vien nuo kvapo...tai ir neprievartauju saes , nu maniskiui pilvas sakyciau susitavrkes, stena gerai kai kaku nori ir pakakoja gerai vyras jam issikakokt dar geriau padeda kai valgo😀isikabines papa😀)tada jam valgant skaiciau kad zarnynas atsipalaiduoja ir buna lengviau pakakot😀va..db pasidare ramus vaikas, paniurna kai miegot reikia ..kas ten jam vaidenas rekia nors tu ka, ir graziuoju kalbinu ir visaip kol uzmiega dar pasikamuojam , bet aciu dievui ne kiekviena karta, buna kad paguldau i lovyte graziai ir nulusta😀kaip jusu leliai miega?

12. Sep 2011, 20:56

kojytes mes ir lankstom ir pilvuka su nugaryte masazuojames, ant pilvuko paguldau, bet matyt jam nelabai padeda visa tai.

12. Sep 2011, 20:54

na ir as snd jau nusipirkau pankoliu arbatos, bet man dave granulem.ji tinka ir vaikuciui duot.bet pas mane ir taip daug pieno yra, o jai as gersiu ta arbata man dar daugiau jo nebus? nes bus nemalonu kaip begs jisai.gal geriau duot paciam vaikuiciui?

11. Sep 2011, 22:58

vaistineje perku. Buna pakiukais arba palaidi pankoliai. Palaidus as maluosi su kavamale. 😀 Jo jo, maniskis irgi jei jau nori rimto stena ir visas raudonas buna, bet dar jam padedu ir palankstau kojytes, tai jis greit issikakoja... dar pabandyk vaika pasiguldyti sau ant pilvo ir taip paguleti kokia valandele, bent mums tai padeda kai sunkiau kakojasi. O siaip jei gimdymas buvo skladus ir vaikiukas gime sveikas (negavo jokiu antibijotiku), tai faktas kad jo virskinima itakoja tai ka tu valgai. Uzvalgyk slyvu dziovintu, aisku su saiku... ir tau zarnynas issivalys ir vaikuciui kazkiek. O antras dalykas, tai kakoti atsigulus yra tikrai sunku, ir tai itakoja labai nervine sistema vaikiuku, kuri irgi mokosi "stumimo ir traukimo" tustinimosi metu. 😀

1 2 3 4 5 6 7