2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

07. Dec 2010, 11:26

O as neskiriu ar smegeneles paburke... ☹ Niekuo netepu, bet kai eisiu pas daktare gale menesio, tikrai paklausiu, kad apziuretu 😀

07. Dec 2010, 10:33

Mano lėlytę tai tikrai dantukai jau pakankina ☹ Būna dienų, kad prazirzalioja visą dieną ir nurimsta tik kai patepi smegenėles tuo geliu... Seilių upeliai... 😀 Ir kai pažiūriu-smegenėlės paburkusios, matosis kad formuojasi dantukai 😀 Bet kada jie pasirodys, tai neaišku 😀 Taip pakankinti tie dantukai gali ir kelis mėnesius, kol jie išlenda 😀

07. Dec 2010, 10:20

Gal sakau jau cia kokie dantukai prades nerimus kelt? Bet gal dar ankstoka, kaip manot?

07. Dec 2010, 09:50

Labas rytelis 😀 Nuevo, labai gražios foto, gražuoliukas Martynėlis 😀 O trečioji foto tai išvis super.... 😀 Tikrai kad menas 😀 O mes irgi ne labai kaip miegojom šianakt, mažoji vis krebždėjo.... 😀

07. Dec 2010, 08:55

Labas rytas, as irgi keliausi du kartus nakti, nes Martynelis soskiuka pametes buvo 😀

07. Dec 2010, 08:00

labas rytas grazios Martynelio nuotraukos!musu naktele nekokia mazoji nelabai norejo miegoti, o kai uzmigo tai puse naktes praverke per miegus.vakar buvome del masaziuku tai nuo rytojaus eisim

06. Dec 2010, 23:56

O cia jau "menas" 😀

06. Dec 2010, 23:55

Dar 😀

06. Dec 2010, 23:55

Labas mergaiciukes, va ir as prisedau. Na ka, siandien buvom pirmam masazelyje, Martukas didvyriskai atbuvo suspaudes lupytes ir neisleido nei garselio, net pati stebejaus, matyt nelabai suprato ka ta teta su juo daro 😃 Bet uztat grizes suvalge tik...20 ml misinuko, o mums to svorio taip truksta siek tiek... ☹ Bet poto aisku atsiime vyras 😃 Darem ir mes fotosesija siandien. Va jau kokie mes dideli 😉

06. Dec 2010, 17:33

Toks solidus vyrukas 😀

06. Dec 2010, 16:46

kaip grazu!

06. Dec 2010, 16:31

Čia foto is dičkio krikštynų

06. Dec 2010, 16:25

kaip fainai krikstynos per kaledas, o as savajo krikstysiu kai bus didesne kai vaikscios kazkur 1,5 metu, tada ir mano sesuo gal krisktys krikstysim abudu vaikucius

06. Dec 2010, 16:23

As dički kriktyjau 11 mėnesiuku tai oi judrybė galvojau jeigu tūrėčiau antąjį tai tik kūdikį krykštyčiau :-)

06. Dec 2010, 16:19

Jei buciau buvusi lietuvoje, as turbut buciau linkusi pakrikstyti per pirmaji menesiuka. Nors dar turejau svajone ir tebeturiu (bet tai cia tik mano, kaip mamos svajone) pakrikstyti kokiu dvieju metuku su baltu fraku 😃

06. Dec 2010, 16:07

Nu kaip faina skaityti tai niagra kriktysite per kalėdas kaip faina as tai vis vyro neikalbinu iki baznycios nueiti ir pasirinkti dieneles tai jauciu kad teks kitiems metams atidėti :-)krištynas

06. Dec 2010, 15:45

as ir maniau kad puosnios egles neturesim, bet vyras padare tokia staigmena

06. Dec 2010, 15:43

O gal kas savo mazuosius papuosite kokiu kalediniu kostiumu? Kadangi Martynuli krikstysime per Sv.Kaledas bus apsivilkes tecio kriksto rubeliais (gal senamadiska, bet begalo mielas ir siltas jausmas), tai linksmaja dali, vakare, turime senio besmegenio kostiuma 😃

06. Dec 2010, 15:34

Isties, as ir vos is padu neisvirtau kai pasake, kad esam 67cm, nes tik praeita savaitgali prisipirkom graziausiu rubeliu 68cm. Maniau, nu kad kokie maximum 64cm 😃 Tai pas Janos namie - fantastiskai grazi sventine atmosfera uzgrius namus 😀 Mes turbut dziaugsimes tik seneliu ir proseneliu puostomis eglutemis..

06. Dec 2010, 15:25

oho kokie rimtai dideli, greit auga maziukas. mes statysim bute, tikiuosi tilps, norejome dideles egles kai pauosim eglute idesiu foto

06. Dec 2010, 15:18

ogo niagra kokie jus dičkiai na o jana kur tokia auksta egle statyste ?

06. Dec 2010, 15:02

Sveikos mamytes, ziuriu, kad dedat jus cia sneku, tai kad grazu ir pasmirineti 😀 As ir apsilankiau kirpykloje, tai siuo momentu sustojo plaukai krite bet kur, nusipirkau vit B kompleksa plaukams stiprinti. Su Martynuku buvom pas gyd, pasake, kad viskas gerai. Informavo kad lab svarbu vit d laikyti saldytuvo durelese, kad neprarastu savo veiksmingumo. Idomumo deliai galiu papasakoti, kaip paziureti kad leliukas vystosi gerai, reikia ismatuoti krutine ir galvos apimti, jei tokios pat apimtys ar skirtumas vos 2cm, reiskai viskas gerai. As to dalyko net nezinojau. Taigi 3men ir 2sav esame 67cm ir sveriam 7.200kg

06. Dec 2010, 14:05

aha ta suniuka ir dovanosim, pravers veliau ta dovana, nupirkom ir mobilu telefona tai jai jis neidomus.o pirkome 2,20 metro dirbtine egle, mokejome 289lt brangoka, bet visos kitos arba labai brangios arba atrodo prastai, tai sau su vyru leidome paislaidauti 😀

06. Dec 2010, 12:53

jana ar ta suniuka kur leituviskai sneka paspaudus kojyte rankyte o kokia egle kur saketes kokia kainyte zinoma jeigu nepalptis

06. Dec 2010, 12:23

mes vakar su vyru nupirkome zaisliukus, uzsakeme dirbtine egle, tai ji bus siandiena, gal siandiena ir puosim namus 😀 laukiu nesulaukiu, jau ir dovanas beveik visiems supakavau, liko tik kelios nepakuotos.o ka jus maziesems dovanosit?????mes tai su vyru nupirkome mazylei lavinimo suniuka, nieko nesupras ji, bet po keliu men bus idomu

06. Dec 2010, 12:12

tai ka mamaukai namuciuose sedite laukan neinante?tai kada jus eglutes zadate puosti? ir dirbtina ar gyva? na mes vakar sveciuose buvome pas darugus tai pas juos jau eglute dirbtina stovi tai mastau mes kazkaip visada 23 puosdavome tai amstau gal kai dickis lelius yra gal reiktu anksciau pasipuosti

06. Dec 2010, 12:11

o as taip dziaugiausi kad plaukai neslinko per nestuma, po nestumo irgi bet va jau kelios savaites taip slenka, kad sakau greit prapliksiu, mano plauku pilna visur

06. Dec 2010, 12:11

nu vat as hm arodo nesenai buvau prie menesiuka gera bet vat mastau akd reiktu dabar viena spalvike nusidazyti kakziap mane tos sviesiso sruogos erzina labai aju greitai jos atauga

06. Dec 2010, 12:10

o man biskiuka maziau po kirpimo slenka

06. Dec 2010, 12:06

ir as mastau eiti i kirpykla pasigrazinti....Lb plaukai slinkti pradejo☹